>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

T 2

tomeks91

Użytkownik
Ja też uważam, że JKM wypadł świetnie, Komorowski przeciętnie ale nie tragicznie. Pozytywne zaskoczenie to dla mnie Olechowski, który rzeczywiście myśle że byłby dobrym kandydatem, ale mój głos jest już zarezerwowany ???? . Pawlak raczej przymulał jak zwykle nie ma do tego daru, moim zdaniem największą uwagę poświęcał temu żeby mówić płynnie. Lepper nie powiem żeby gadał bez sensu i ja tam do niego nic nie mam. bo nigdy nie był przy władzy. Morawiecki miał trafne uwagi w sumie to pokazał więcej niż się po nim spodziewałem. Jurek i Ziętek moim zdaniem to kandydaci którzy nie mają żadnych większych plusów.
 
midel 189

midel

Użytkownik
A dlaczego według Ciebie Morawiecki na tej debacie zaprezentował się tak jakby &quot;urwał się z choinki&quot;?
Chociażby dlatego, że dostał pytanie, odpowiedział lakonicznym zdaniem po czym zaczął spierać się z Komorowskim. Trudno to zrozumieć, zwłaszcza, że nie było &quot;rund&quot; na polemikę, więc powinien trzymać się planu: ma pytanie - odpowiada na nie. Poza tym teksty o związkach zawodowych itd.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Z innego forum, ale myślę, że dobre.
Rostowski w RMF:
A wracając do Bronisława Komorowskiego, gdy kandydat na prezydenta twierdzi, że w Unii jesteśmy płatnikiem netto, czy też myli dług publiczny z deficytem budżetowym, to jest kompromitacja czy drobne błędy?
R:A wracając do Jarosława Kaczyńskiego...
Ale ja pytam o Bronisława Komorowskiego.
R:A ja pani odpowiadam inaczej. Wracając do Jarosława Kaczyńskiego. Jak prezes PiS i założyciel PiS nie pozwala komisji wyborczej napisać, że jest kandydatem PiS, to co to świadczy o szczerości tej kampanii.
Ale co to ma wspólnego z moim pytaniem o Bronisława Komorowskiego?
R:Wie pani, myślę, że musimy wybrać między dwoma kandydatami, a nie tylko zastanawiać się nad jednym. Mamy oczywiście kandydata, który popełnia wpadki, i mamy kandydata, który wpadek nie popełnia, bo nie udziela wywiadów, udaje, że nie jest kandydatem partii, którą założył i której jest prezesem, udaje, że w przyszłości będzie uprawiał politykę zupełnie inaczej, niż ją uprawiał przez 20 lat, kandydat, który przez wyborami w 2005 roku powiedział, że jeżeli jego brat będzie wybrany na prezydenta, to on premierem nie będzie. I myślę, że jego dzisiejsze zapewnienia są tyle samo warte, jak tamtejsze.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
A wracając do Bronisława Komorowskiego, gdy kandydat na prezydenta twierdzi, że w Unii jesteśmy płatnikiem netto, czy też myli dług publiczny z deficytem budżetowym, to jest kompromitacja czy drobne błędy?

R:A wracając do Jarosława Kaczyńskiego...
no comments
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Potencjalni wyborcy JKM raczej oddają głos na Komorowskiego.
wątpliwe to co napisałes. predzej im do Kaczynskiego, niz do Komorry (IMO).

TNS OBOP - wyniki sondażu Komorra - 38 %, Kaczynski - 36 %
I mi się wydaje, że to najbardziej rzetelny sondaż, wszystko wyjdzie w praniu. PO traci i bedzie tracic, z czasem coraz więcej ludzi sie na nich pozna.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
wątpliwe to co napisałes. predzej im do Kaczynskiego, niz do Komorry (IMO).

TNS OBOP - wyniki sondażu Komorra - 38 %, Kaczynski - 36 %
I mi się wydaje, że to najbardziej rzetelny sondaż, wszystko wyjdzie w praniu. PO traci i bedzie tracic, z czasem coraz więcej ludzi sie na nich pozna.
Spytaj zwolenników Komora na kogo by zagłosowali w drugiej kolejności.
W sumie odsetek może być podobny, ale rzecz w tym, że to co mówi JKM zgadza się z tym co niby chciała realizować Platforma. A Kaczyńskiemu najbliżej do Morawieckiego. Socjalizm z ludzką twarzą ????
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Tak was czytam, oglądam telewizję, słucham tych oszołomów (kandydatów) i coraz bardziej wątpię w inteligencję tego narodu. No bo wszyscy mówią że zrobią to czy tam to a w rzeczywistości prezydent to tylko można by powiedzieć tytuł honorowy... Niby zwierzchnik sił zbrojnych ale rozkazu nie może wydać. Z realnej władzy ma tylko veto, które może odrzucić parlament i inicjatywę ustawodawczą z którą parlament może zrobić to samo co z vetem tyle ze mniejsza ilością głosów. Także nie wiem po co te emocje...
Co do kandydatów to JKM owszem ma ciekawe poglądy ale nie realne bo polski na nie nie stać. Kandydaci pokroju pana Ziętka czy Morawieckiego tylko bez sensu wydają nasze pieniądze. Nie mówię że to bez sensu że jest kilku kandydatów ale niektózy mogi by sobie darować dla dobra wszystkich.
Osobiście zagłosuję na Komorowskiego bo chciałbym żeby jedna partia miała przez chwilę pełnię władzy. Wiąże się to z dużym ryzykiem, i albo by naprawdę coś zrobili z tym krajem albo była by jakaś afera i wtedy spokojnie w wyborach parlamentarnych można odsunąć PO od władzy. PiS moim zdaniem nie do końca jest przekonane że chce wygrać, wkońcu został im juz tylko jeden lider który w dodatku musiał by zrezygnować z członkostwa w partii (wymóg konstytucji), a jak przyjdzie nowa miotła to może być różnie.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Tak was czytam, oglądam telewizję, słucham tych oszołomów (kandydatów) i coraz bardziej wątpię w inteligencję tego narodu. No bo wszyscy mówią że zrobią to czy tam to a w rzeczywistości prezydent to tylko można by powiedzieć tytuł honorowy... Niby zwierzchnik sił zbrojnych ale rozkazu nie może wydać. Z realnej władzy ma tylko veto, które może odrzucić parlament i inicjatywę ustawodawczą z którą parlament może zrobić to samo co z vetem tyle ze mniejsza ilością głosów. Także nie wiem po co te emocje...
Co do kandydatów to JKM owszem ma ciekawe poglądy ale nie realne bo Polski na nie nie stać. Kandydaci pokroju pana Ziętka czy Morawieckiego tylko bez sensu wydają nasze pieniądze. Nie mówię że to bez sensu że jest kilku kandydatów ale niektózy mogi by sobie darować dla dobra wszystkich.
Osobiście zagłosuję na Komorowskiego bo chciałbym żeby jedna partia miała przez chwilę pełnię władzy. Wiąże się to z dużym ryzykiem, i albo by naprawdę coś zrobili z tym krajem albo była by jakaś afera i wtedy spokojnie w wyborach parlamentarnych można odsunąć PO od władzy. PiS moim zdaniem nie do końca jest przekonane że chce wygrać, wkońcu został im juz tylko jeden lider który w dodatku musiał by zrezygnować z członkostwa w partii (wymóg konstytucji), a jak przyjdzie nowa miotła to może być różnie.
Ja nie kumam. Nie stać na likwidację socjalu?
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Widzę słabo znasz poglądy JKM ten pan chce np zlikwidować podatek akcyzowy od nośników energii (paliwo itd.) a to raptem tylko ok 20% wpływów państwa. A całkowita likwidacja socjalu to też nie jest wyjście.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Masz rację Benek to żenada żeby nie powiedzieć dosadniej. Taką mamy pseudo demokrację.
Ja w ogóle nie rozumiem jak przed wyborami można kogoś uznać za poważnego kandydata lub niepoważnego. Wszyscy zebrali ponad 100 000 podpisów i powinni być równo traktowani.
Najbardziej jednak mnie boli, że to politycy i publicyści się tak zachowują a zwykli ludzie nie dostrzegają problemu . . .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mnie też boli. Dramat dosłownie... Mam nadzieję, że kiedyś w końcu się to zmieni i każdy będzie miał równe szanse :] Ale będzie to pewnie za 3-4 pokolenia ????
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Tak was czytam, oglądam telewizję, słucham tych oszołomów (kandydatów) i coraz bardziej wątpię w inteligencję tego narodu. No bo wszyscy mówią że zrobią to czy tam to a w rzeczywistości prezydent to tylko można by powiedzieć tytuł honorowy... Niby zwierzchnik sił zbrojnych ale rozkazu nie może wydać. Z realnej władzy ma tylko veto, które może odrzucić parlament i inicjatywę ustawodawczą z którą parlament może zrobić to samo co z vetem tyle ze mniejsza ilością głosów. Także nie wiem po co te emocje...
Co do kandydatów to JKM owszem ma ciekawe poglądy ale nie realne bo polski na nie nie stać. Kandydaci pokroju pana Ziętka czy Morawieckiego tylko bez sensu wydają nasze pieniądze. Nie mówię że to bez sensu że jest kilku kandydatów ale niektózy mogi by sobie darować dla dobra wszystkich.
Osobiście zagłosuję na Komorowskiego bo chciałbym żeby jedna partia miała przez chwilę pełnię władzy. Wiąże się to z dużym ryzykiem, i albo by naprawdę coś zrobili z tym krajem albo była by jakaś afera i wtedy spokojnie w wyborach parlamentarnych można odsunąć PO od władzy. PiS moim zdaniem nie do końca jest przekonane że chce wygrać, wkońcu został im juz tylko jeden lider który w dodatku musiał by zrezygnować z członkostwa w partii (wymóg konstytucji), a jak przyjdzie nowa miotła to może być różnie.
Jakie &quot;nasze&quot; pieniądze wydają Ziętek albo Morawiecki.????
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Kampania kosztuje tak?? Co prawda finansowanie pochodzi z różnych źródeł (w tym pośrednio z budżetu państwa) jednak pieniądze te można wykorzystać lepiej niż na beznadziejne spoty. Jeden z kandydatów przekazał większośc pieniędzy na powodzian i to jest wg mnie ok. W końcu lepiej tak niż na kampanie która i tak skończy się z poparciem poniżej 1%.
A swoją drogą powiem wam że ostatnio patrząc na przykład Islandii zastanawiałem się czy w tym kraju nie przeszło by coś podobnego np: partia zwolenników bukmacherki - główny cel legalizacja hazardu. ???? jak myślicie??
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Kampania kosztuje tak?? Co prawda finansowanie pochodzi z różnych źródeł (w tym pośrednio z budżetu państwa) jednak pieniądze te można wykorzystać lepiej niż na beznadziejne spoty. Jeden z kandydatów przekazał większośc pieniędzy na powodzian i to jest wg mnie ok. W końcu lepiej tak niż na kampanie która i tak skończy się z poparciem poniżej 1%.
A swoją drogą powiem wam że ostatnio patrząc na przykład Islandii zastanawiałem się czy w tym kraju nie przeszło by coś podobnego np: partia zwolenników bukmacherki - główny cel legalizacja hazardu. ???? jak myślicie??
Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie wiem w ogóle w jaki sposób niby to miałoby się udać...
 
Do góry Bottom