>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Dobra wiec widze ,ze wszystkie moje przepowiednie sie sprawdzaja i ktos z sts.pl czyta moje analizy ;D

Overek na razem pograny mam nadzieje ze pograliscie jeszcze 0,8%
Under na lewice pograny i Linie spadly kolejny plus ;)

A teraz BREAKING NEWS dzisiaj wychodza nowe TASMY prawdy Kulczyk-Sikorski Kwiatkowski-Sikorski i jeszcze jedna . Jak mozna sie domyslec tematem jest najwiekszy przekret III RP czyli prywatyzacja Ciecha.

dlatego kto nie ma jeszczs undera PO to ostatnia chwila by zlapac dobra Linie i dobry kurs

Widze Linie na Kukiza tez skoczyly i kto pogral handi z PSL moze juz ksiegowac plus ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W bahu była, ale zapewne po debacie usunęli, a były chyba 3 linie: 0,6, 0,8 i 1%.
To Razem ma szczęście że wczoraj na debatę wysłali tego gościa, który zrobił dobre wrażenie, a nie tą sierotę co w poniedziałek u Lisa wysłowić się nie potrafiła.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
no własnie w bahu prawie postawiłem na nich 0,5 mandatu over bo się podjarałem i myslałem,że to %.
Ta baba dobra była. Kompromitowała się praktycznie za każdym razem.
Ten koleś z Razem wypracuje im 1% minimum pewnie kosztem zlewu który teraz under 10% śmialo można grać. Wczoraj juz portale łykały wszystko a dzisiaj w TVN jeszcze tylko polepszy im pozycję. (oczywiście nie daj Boże gdyby miał szansę swoje zapowiedzi zrealizować)

Pięknie się kompromitują zwłaszcza kobiety,one są po prostu tragiczne merytorycznie. Kopacz,Szydło,Nowacka. Europa musi się z nas śmiać bo nikt inny nie zostanie premierem pewnie niż fatalna Szydło.
Kopacz: Mnie nie nagrali (tu kamiński musiał zemdleć)
Korwin: jeśli wam obiecują,że dadzą 500zł to zabiorą wcześniej 700zł
Szydło na koniec: 500zł miesięcznie na każde dziecko

Dlatego jak wspominałem po takim festiwalu debilizmu koleś z Razem wypadł jak jakiś uczony i pewnie część szarej masy odda na nich głos a najbliżej do nich ma zlew więc myslę,ze to oni stracą najmocniej(zwłaszcza,że i tak ich już dość mają własni wyborcy).
Tak więc u10% zlew podoba mi się.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak widzicie parę Schetyna - Liroy? Warto w którąś stronę iść?
Wypowiedzcie się proszę na ten temat.
Slaby Kurs za duzo niepewnosci.
Po takim kursie nie gralbym Schetyny. Po 1 to nie jego rejon i tutaj ten argument wystarczy. Niewiadomo Jak go Scyzoryko odbiora, zreszta Swietokrzyskie to bastion PiS i tutaj moze byc slabo

W dziale ten typ byl juz wielokrotnie opisany, Schetyna raczej wygra ale kurs 1.4 nie jest warty gry. Brak Value
 
jerzy-turban 0

jerzy-turban

Użytkownik
ónibet tak zaspał od kilku dni z kursami czy o co chodzi?
Kto wygra w Lublinie?

Mucha: Unib @2.25 Fortuna @3.20
Kruk: Unib @2.60 Fortuna @1.50
Palikot: Unib @3.60 Fortuna @5.50
Kto wygra w Warszawie?
Kaczyński: Unib @2.50 Fortuna @1.55
Kopacz: Unib @2.85 Fortuna @3.20
Swetru: Unib @4.25 Fortuna @5.50
IMO pewne zwyciestwo i Kruk i Kaczyńskiego, jak to widzicie?
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
A co myślicie na under 39% PIS na betano po kursie 1.87? Jak dla mnie aktualnie jest taka niechęć wśród społeczeństwa do POPISU, że wątpię, że tyle uzyskają...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
A co myślicie na under 39% PIS na betano po kursie 1.87? Jak dla mnie aktualnie jest taka niechęć wśród społeczeństwa do POPISU, że wątpię, że tyle uzyskają...
To bardzo ciekawe bo razem w sondażach mają ponad 60% głosów.

Dla mnie może być różnie i 40% jest bardzo realne.
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
To bardzo ciekawe bo razem w sondażach mają ponad 60% głosów.
Dla mnie może być różnie i 40% jest bardzo realne.
Tak, ale w sondażach PIS ma średnio 35%. Zresztą to są sondaże... Jak dla mnie PIS uzyska podobną liczbę procent co w wyborach prezydenckich w I turze. Wątpię, żeby doszły dodatkowe %. Bo skąd? Straci PO. Ale elektorat PO na pewno nie przerzuci się na PIS, prędzej na NowoczesnąPO.
#edit
Kukiz over 6.5% po kursie 1.50 w betsafe też wydaje się ciekawą opcją
 
P 276

pwlib

Użytkownik
OKW nr.3 - Wrocław
M.Stachowiak-Różecka (PiS) 1.45 A.Chybicka (PO) 2.37

Okręg wrocławski. Miasto Wrocław i okoliczne powiaty. Dwie panie i dwie jedynki.
Wrocław to niestety bastion POlszewików, wygrywają także na całym Dolnym Śląsku choć w tym roku sondaże na cały region są już wyrównane, ale nie we Wrocławiu. Tu zawsze rządziła POlszewia.
W 2011 roku &quot;1&quot; z PO Zdrojewski dostał prawie 150 000 głosów przy ponad 25 000 z &quot;1&quot; z PiSu Jackiewicza. Teraz Zdrojewskiego nie ma, ale jest niezwykle popularna Alicja Chybicka, która ma jego poparcie. To nie polityk a bardziej profesor, lekarz, od lat związana z Wrocławiem a więc nie żaden spadochroniarz. U niej zero afer czy konfliktów. Reszta z listy PO będzie odbierała, ale nie sądzę, że wiele. Drugi na liście jest Protasiewicz- za nim ciągnie się cały czas afera lotniskowa ( dlatego nie startował do pe ), nie wierzę, że dużo ludzi na niego zagłosuje.
Pani z PiSu w 2011 dostała prawie 3000 tysiące głosów z pozycji 4. Od tego czasu jednak jej popularność wzrosła- walczyła nawet z Dutkiewiczem w II turze wyborów prezydenckich. Dostanie dużo głosów, ale nie sądzę, że w platformerskim mieście więcej od Chybickiej.
Po takim kursie próbuję Chybicką.
 
Do góry Bottom