>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszą debatę wygrał Kukiz i Korwin. Odcięli się od idiotycznych zresztą pytań &quot;ustrojowych&quot; o konkordat. Warto moim zdaniem pograć overy jednego i drugiego, szczególnie Kukiza. Mam już pograne over 6,5% Kukiza więc sam nie dokładam, ale warto. A co do dyskusji kto wygrał - w Hyde Parku.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Dla mnie dzisiejszą debatę wygrał Kukiz i Korwin. Odcięli się od idiotycznych zresztą pytań &quot;ustrojowych&quot; o konkordat. Warto moim zdaniem pograć overy jednego i drugiego, szczególnie Kukiza. Mam już pograne over 6,5% Kukiza więc sam nie dokładam, ale warto. A co do dyskusji kto wygrał - w Hyde Parku.
Korwin chyba zapewnił sobie dziś miejsce w parlamencie. Dodatkowo, jak pisałem ostatnio, chyba Petru przy nijakiej Kopacz zabierze sporo głosów PO (wszedłem na chwile na stronkę natemat i poczytałem komentarze - widać, że wiatr zmienił kierunek). ZL przy słabej Nowickiej i dość dobrym drwalu może mieć spory problem z przeskoczeniem progu 8%.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Petru wypadł, bardzo, bardzo słabo co mnie z racji pogranych underów bardzo cieszy. Wyborcy PO mogą się przerzucić na Korwina, Kukiza albo zostać w domach bo szczerze mówiąc dla liberalnego elektoratu lepszy ten co chce 1% podatku lub 0% podatku niż ten co chce 3x15%, a każdy z nich ma w sondażach ok 5% więc obawa o stracony głos taka sama.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Po Debacie:
Male moje podsumowanie dla osob, ktore chca jeszcze cos zagrac, albo boja sie o swoje typy.
Najwieksze PLUSY
Partia Razem - Bardzo dobrze zaprezentowal sie kandydat A.Zandberg i w tym momencie moge powiedziec z przekonaniem, ze Partia Razem moze powalczyc o subwencje, moze bedzie zaraz hejt, ale ludzie ktorzy ogladali te debate, i zobaczyli ze jest alternatywa dla Komunistycznego Zlewu czy przegranego PO. Pokazali sie z dobrej strony, merytorycznie mial dobre momenty, retyrotycznie tez nie bylo najgorzej.
I teraz jaki wplyw na nasze typy ? Ta debata ZL moze nie wejsc do Sejmu i to mowie z pelnym przekonaniem, ludzie znudzeni Zl zobacza alternatywe i zaglosuja na Partie Razem i tak wedlug mnei to najwiekszy PLUS debaty i moga powalczyc o 2,5-3% choc nie jest to moj kierunek polityczny to pelen szacunek dla tej partii i dla ich programu i dla tego, ze pomimo pomijania w mediach dalej swoje robia.
Pawel Kukiz tak jak mowilem, jak ktos chcial grac na Kukiza to przed debata byla do tego okazja . Kukiz wrocil do swoich korzeni, czyli wkurw*** na to co sie teraz dzieje w Polsce. Wdawal sie w dyskusje z rezimowymi mediami, ktorzy zadawali zbedne pytania ,a nie to co jest wazne dla zwyklego Polaka. Kukiz pokazala to co pokazywal przed wyborami Prezydenckimi i tutaj wynik znowu wzrosnie i jestem pewien jego wejscia do Sejmu po tej debacie.
Co dla jednego jest wygrana, moze byc dla drugiego katorga
Pomimo bardzo dobrego wystepu Korwina, bardzo dobre merytoryczne tezy bardzo dobre szpilki do Kopacz i Petru, brak Hitlera itd. Jednak tutaj maly minus. Uzycie slow ,, oboz koncentracyjny &#39;&#39; moze i pasuje do tego stanu rzeczy, jednak moze ono zostac w mediach wykorzystane przeciwko niemu.
2 problem to tez bardzo dobry Kukiz, ktory teraz znow wyrosl na wodza Antysystemowcow i to moze byc katorga dla Korwina, jednak bardzo dobrze wypadl i w tym momencie znow jest na Plus i moze powalczyc o Sejm RP.
Neutralnie ze wskazaniem na Minus
B.Szydlo . Glownym zalozeniem PiSu bylo pewnie pokazanie szacunku dla innych i nie utracic wczorajszej wygranej i to sie im udalo . Bez polotu , troche merytorycznie , pewna siebie byla agresywniejsza i tutaj mamy bez zmian.
J. Piechocinski. No nie wiem zrobil to co mial zrobic pokazal ten PSLowski spokoj i kontynuacje to co jest wazne dla tych osob i tyle nic wiecej byl i sobie wrocil.
Tak samo mozna skomentowac wystep R.Petru. Mial fajny pomysl na gadzet, jednak slabe wykonanie. Bardzo mala czcionka nic nie mozna bylo wyczytac, a teraz mamy gotowy obrazek do memow. Pokazal ten swoj bankierski pragmantyzm i zachowanie, nie jest to gosc dla mnie. Mogl swoich wyborcow przekonac, ale czy nowych ? Watpie tutaj Partia Razem powinna przejac duza czesc niezdecydowanych.
Duze Minusy......
Barbara Nowacka. No niestety ,,Pani Basia&#39; zaprezentowala sie dzis bardzo slabo. I bardzo dobre typy na undery sa na jak najlepszej drodzy, a przy dobrym wystepie Parti Razem, Zjedoczona Lewica musi cos na szybko znalezc by wrocic do walki, bo na razie moze byc niespodzianka i upadek pod prog. Nowacka byla bardzo zdenerwowana, rozmawiala jakby czytala dzieciom ksiazki a nie jak nowy Premier RP. Slabo to wygladalo wedlug mnie duzo wyborcow przejda na partie Razem. I tutaj beda najwieksze zmiany w kursach i moze dojsc do niespodzianki.
Platforma Obywatelska
O wystepie PEK moze swiadczyc to , ze w czasie debaty gracze zbili under PO na onibecie z 1,7 na 1,5 ;) Co tylko pokazuje slabosc jej dzisiejszego wystepu. Poziomem Kopacz i Szydlo mialy ten sam zamiar, zachowac rownowage i nie dopuscic do jakiegos nokautu . Niestety Kopacz miala gorzej byla atakowana z kazdej strony i nie potrafila sie obroni. W dodatku zmienila kierunek polityki, nie bylo juz usmiechow do lewicy tylko byly wypowiedzi bardziej prawicowe i w te strone zmierzala dzisiaj PO.
Kolejna wedlug mnie wtopa Kopacz bylo to co sie dzialo po tej debacie. To byl dla mnie skandal . Wczoraj Kopacz mowi : nie potrzebuje osob , ktore sa ze mna po debacie, a dzisiaj ? Malolaty obok Kopacz wiecowe wystapienie w STUDIU TVP, ciekawe kto zaplacil za to ? ;) No i wisienka na torcie. Cala debate potrafila nie mowic o Kaczynskim, bo pewnie bala sie atakow i Kukiza i Korwina. Ale na wiecu? co 2 slowo Kaczynski to Kaczynski tam to. W dodatku bardzo slabo PRowo wypadl ten wiec.
C.Tomczyk probowal budzic tych ludzi, ale oni jakos tak niespecjalnie chcieli. W dodatku okrzyki : ,, Wolna Polska&#39;&#39; po 8 latach rzadow danej partii ? Bardzo slabo zart.
Sytuacja ta przypomniala Komorowskiego , ktory mowil ze nie podejmuje szbykich decyzji, a po 1 turze rozpisal Referendum i tutaj mamy podobnie i to sie skonczy negatywnie dla PO.
Podsumowujac . Wygranym debaty jest Partia Razem i moze urosnac do 3% jutro pewnie bedzie aktualizacja linii w STS.pl. Obok Razem, wygranym jest tez Schetyna ???? ale tego tlumaczyc nie trzeba.
Kolejny wygrany Kukiz i Korwin, ze wskazaniem na 1. Ktory ma zapewniony sejm i bet z PSL na luzie wchodzi.
Neutralnie : PSL, PiS i Petru
Negatywnie : ZL, moze stracic ta debata miejsce w Sejmie i PO tymi obrazkami i slaba obrona Kopacz.
NA sts.pl Jest ZL under 10,5 @ 2,02 i to mozna grac , na szybko dalej nie bede szukal bo juz mam pograny under lewicy.
Slowem zakonczenia. Linie i kursy nie zmieniaja sie tylko dlatego , ze gracze graja dane typy i je zbijaja. Bukmacherzy zmieniaja tez zdarzenia i kursy gdy sie dzieje cos przed danym spotkaniem: Trener podaje , ze nie gra caly sklad , tylko rezerwy albo kontuzja kluczowego gracza. I takie zmiany kursow w Polityce zdarzaja sie po jakies debacie albo aferach. Gdyby jutro mialy wyjsc nowe tasmy to buki tez by sie zabezpieczyly i zdjely zaklad albo przeczekaly wiec to troche takie klamanie tutaj.
Mam nadzieje, ze analiza sie spodoba i skorzystacie z niej grajac kolejne typy ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
...Po Debacie:
Male moje podsumowanie dla osob, ktore chca jeszcze cos zagrac, albo boja sie o swoje typy...
...Wygranym debaty jest Partia Razem i moze urosnac do 3%...
????
Toś się chłopie mocno zagalopował , ta debata nie zmieni prawie nic, jeśli chodzi o prognozy wyborcze...
Natomiast dzięki za odpowiedź w kwestii PSL , faktycznie znalazłem info że już w poprzednich wyborach sondaże nie myliły się co do wyniku PSL, i też uważam że nie osiągną nawet 7%. Wahadło przechyliło się w drugą stronę i tak jak pisałeś PSL straci znaczną część elektoratu na rzecz PIS ( a nowych nie pozyska) i może pomarzyć o zbliżeniu się do wyników z 2011.
W STS mamy poniżej 7% @ 2.02 i dla mnie to jest niemal lokata. Sondaże dają 5,5-6 % i tyle mniej więcej będzie (ew. nieco ponad 6)
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
blady9mks generalnie się z tobą zgadzam z wyjątkiem RAZEM. Też myślałem, że może coś na tej debacie zyskają, ale to są poglądy skrajnie lewicowe. Ktoś pytał o kraj w jakim chciałbym żyć i odpisałem - Norwegia. To właśnie partia RAZEM. Ludzie pamiętający PRL mogli się przestraszyć tej równości. Przedsiębiorcy powinni płacić wyższe podatki niż pracownicy ? Przedsiębiorcy jak się powinie noga leci na bruk bez mieszkania, środków do życia, niczego. Pracownik zmienia tylko pracę bo pracownik odpowiada wyłącznie swoim czasem, a przedsiębiorca - czasem, zdrowiem, majątkiem - wszystkim. Mówię o oczywiście o polskich małych i średnich firmach, a nie wielkich zagranicznych korporacjach. Pewno przeze mnie przemawia tu brak obiektywizmu, ale ja nie postawię nawet złotówki na ten over, bo jeszcze się spełni ???? No i sprawdziłem linia do grania na RAZEM to 1% po 1,80 w STS (nie wiem jak gdzie indziej) i moim zdaniem jest za mało danych aby to grać, bo &quot;jedna debata wiosny nie czyni&quot;. Była kiedyś linia 0,5% i w to można było wchodzić.
Dla mnie wygranym tej debaty jest ruch KUKIZ&#39;15 i jego ostatnia, bardzo szczera wypowiedź, że to ostatnia szansa. Zagrał na emocjach i do tego miał w 100% rację co powinni przyznać nawet politolodzy, że w dziale &quot;Wizja państwa i ustroju&quot; nie zadano pytania o Konstytucję czy ustrój właśnie. Więc to, że wytknął to dziennikarzom to nie oszołomstwo tylko święta prawda. I do tego mówił jak większość Polaków. Ma może zawodówkę ale bardziej się zna na znaczeniu słów &quot;ustrój i wizja państwa&quot; niż dziennikarze, no chyba, że to sztab PO pisał pytania.

A moje rekomendacje na teraz do grania po debacie to:
PiS - under 40% (myślę, że Korwin i Kukiz urwali coś dzisiaj PiSowi)
PO - każdy możliwy under (prawdopodobnie spadną poniżej 20% bo końcówka kampanii to horror w wykonaniu PO. Wczoraj młodzieżówka PiSu, dzisiaj PO to samo robi ????
ZL- myślę, że debata tu nic nie zmieniła. Nowacka jest super fajną i ładną kobietą
KUKIZ - można iść w over 7-8% myślę, że mogą zakręcić ok 10%
KORWIN - także wzrost można gdzieś atakować over 4%
PSL - bezbarwnie, bezpłciowo c.d. - &quot;kampania sama się wygra&quot;. Myślę under 6% do grania
Nowoczesna - debata bez zmian - wciąż under 5,5%
RAZEM - nie mam zdania
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Debatę wygrał jeden człowiek, a raczej jedna partia - RAZEM. Przed debatą nikt nie wiedział kto to jest, dziś wie już wielu. Każdy kto oglądał, wie dlaczego, więc nie będę się zbytnio produkował. Przegranym tej debaty? Oczywiście dwie osoby, Pan Petru i Pani Kopacz. Ten pierwszy przegrał, bo nie pokazał nic nowego...no chyba że ten strzał w stopę i pokazanie tej kartki, z której nic nie było widać. Miał dzisiaj &quot;swoje 5 minut&quot; by przekonać ludzi do tego, do czego nie przekonywał według ekspertów i sondażów na dzień dzisiejszy, czyli: nie wzbudził zaufania, nikt kto wcześniej go nie lubił, albo było dla niego neutralny - nie polubił go. Poza tym, nie pokazał że jest bliski ludziom. Kompletna porażka. Nowoczesna prawdopodobnie do sejmu nie wejdzie, i dobrze. Co do Pani Kopacz, ktoś wyżej pisał że celem Kopacz była &quot;gra na remis&quot;. Nie, nie prawda, dzisiaj mogła jeszcze coś uratować, chociaż troszkę. To był jej cel, nie udało się. A przez ataki Korwina, Kukiza mogła jedynie stracić, bo atakowali ja bardzo mocno. Co do Beaty Szydło - cel było dziś nie stracić, i dziś było więcej konkretów, wypunktowanie co-gdzie-jak. Mówiono że debata nic nie zmienia, a mi się wydaje że zmienia, bardzo, bardzo dużo może zmienić. RAZEM wypadło dobrze i powinno odebrać coś ZL przy słabym wystąpieniu Nowackiej. Co za tym idzie ZL ma poważny problem i kto wie czy do Sejmu wejdzie. Co to oznacza? To już odpowiedzcie sobie sami. ;) - Wkrótce popre sie ekspertami.
ZL- myślę, że debata tu nic nie zmieniła. Nowacka jest super fajną i ładną kobietą
????
ZLew under 11.5 @ 1.70
Nie może być inaczej, dziś na minus, a nawet bez tego ich max to 8-10.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wynik procentowy PO poniżej 26,5% kurs : 1,32 buk: Totolotek średnia stawka
Wynik procentowy PO poniżej 24,5% kurs 1,65 buk: Totolotek średnia stawka
Oba bety pograne w dubelku razem z Fiorentiną (szczegóły w moim wątku)
PO po dzisiejszej debacie i wystąpieniu po niej straci kolejne punkty. To już tonięcie. Linia 26,5 ale i 24,5 do grubego grania.
Co do ZL - jest już późno więc tak sobie napisałem, że Nowacka to ładna i miła kobieta co od razu WładcaŚmieci wypunktowałeś mi. Ok więc się rozpiszę. To było dobre posunięcie ZL, że ją wzięli na liderkę bo ma ona chyba najcieplejszy wizerunek spośród wszystkich liderów. Jest spokojna, rzeczowa ale i konsekwentna i stanowcza kiedy trzeba. Poparł ją osobiście i ZL i Cimoszewicz i Kalisz. Cały elektorat SLD i częściowo Palikota + wszystkie ruchy LGBT pójdą. Dojdzie też szczególnie po dzisiejszej debacie część z PO. Nie wiem czy under 11,5 wejdzie, ale over 10% z pewnością. Ja mam już dawno zagrany over 5,5% po kursie 1,80 na SLD lub SLD w koalicji (jeszcze przed ZL) więc śpię spokojnie z tym betem ????
i tak wam powiem, że to teraz chyba ostatnia szansa żeby złapać linię 26,5 i 24,5% po 1,65 w Totolotku na under PO. Jutro już mogą zmienić.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Debatę wygrał jeden człowiek, a raczej jedna partia - RAZEM. Przed debatą nikt nie wiedział kto to jest, dziś wie już wielu. Każdy kto oglądał, wie dlaczego, więc nie będę się zbytnio produkował. Przegranym tej debaty? Oczywiście dwie osoby, Pan Petru i Pani Kopacz. Ten pierwszy przegrał, bo nie pokazał nic nowego...no chyba że ten strzał w stopę i pokazanie tej kartki, z której nic nie było widać. Miał dzisiaj &quot;swoje 5 minut&quot; by przekonać ludzi do tego, do czego nie przekonywał według ekspertów i sondażów na dzień dzisiejszy, czyli: nie wzbudził zaufania, nikt kto wcześniej go nie lubił, albo było dla niego neutralny - nie polubił go. Poza tym, nie pokazał że jest bliski ludziom. Kompletna porażka. Nowoczesna prawdopodobnie do sejmu nie wejdzie, i dobrze. Co do Pani Kopacz, ktoś wyżej pisał że celem Kopacz była &quot;gra na remis&quot;. Nie, nie prawda, dzisiaj mogła jeszcze coś uratować, chociaż troszkę. To był jej cel, nie udało się. A przez ataki Korwina, Kukiza mogła jedynie stracić, bo atakowali ja bardzo mocno. Co do Beaty Szydło - cel było dziś nie stracić, i dziś było więcej konkretów, wypunktowanie co-gdzie-jak. Mówiono że debata nic nie zmienia, a mi się wydaje że zmienia, bardzo, bardzo dużo może zmienić. RAZEM wypadło dobrze i powinno odebrać coś ZL przy słabym wystąpieniu Nowackiej. Co za tym idzie ZL ma poważny problem i kto wie czy do Sejmu wejdzie. Co to oznacza? To już odpowiedzcie sobie sami. ;) - Wkrótce popre sie ekspertami.



????

ZLew under 11.5 @ 1.70

Nie może być inaczej, dziś na minus, a nawet bez tego ich max to 8-10.
gdzie ?
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
PO po dzisiejszej debacie i wystąpieniu po niej straci kolejne punkty. To już tonięcie. Linia 26,5 ale i 24,5 do grubego grania.
Co do ZL - jest już późno więc tak sobie napisałem, że Nowacka to ładna i miła kobieta co od razu WładcaŚmieci wypunktowałeś mi. Ok więc się rozpiszę. To było dobre posunięcie ZL, że ją wzięli na liderkę bo ma ona chyba najcieplejszy wizerunek spośród wszystkich liderów. Jest spokojna, rzeczowa ale i konsekwentna i stanowcza kiedy trzeba. Poparł ją osobiście i ZL i Cimoszewicz i Kalisz. Cały elektorat SLD i częściowo Palikota + wszystkie ruchy LGBT pójdą. Dojdzie też szczególnie po dzisiejszej debacie część z PO. Nie wiem czy under 11,5 wejdzie, ale over 10% z pewnością. Ja mam już dawno zagrany over 5,5% po kursie 1,80 na SLD lub SLD w koalicji (jeszcze przed ZL) więc śpię spokojnie z tym betem ????
i tak wam powiem, że to teraz chyba ostatnia szansa żeby złapać linię 26,5 i 24,5% po 1,65 w Totolotku. Jutro już mogą zmienić.
Ależ ja nie twierdzę że to zła kandydatka. Wynik Lewicy w sondażach jest jej zasługą, ale głównie dlatego że zmiana wizerunku zawsze daje +5%. Rozbawiło mnie to że jest ładna jedynie. - Jeśli chodzi o mój typ, to w STS.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
KORWIN over 3,5% @ 1,25 bah
ZL under 11,5% @ 1,45 bah

Over Korwina traktuję trochę jako lokatę, myślę że będzie miał w okolicach 5%. Co do ZLEW-u to miałem wątpliwości ale dzisiaj jestem już tego pewien żeby ten bet grać. W debacie świetnie zaprezentował się człowiek z Partii RAZEM. Z partii o której istnieniu wielu nie wiedziało. Myślę że ta mała partia ukradnie troszkę głosów Zjednoczonej Lewicy, zagłosują tam ludzie którzy mają dość PZPR-u, Millera i Palikota. Nowacka nie wypadła dziś źle ale jak dla mnie bardzo nijako. Myślę też że generalnie w ich kampanii jest za dużo walki z kościołem, za dużo tęczy i homoseksualizmu, ogólnie za dużo spraw światopoglądowych. Gdyby się skupili głównie na sprawach gospodarczych i społecznych to więcej by ugrali, a gadaniem o homosach, aborcji, na hejtowaniu kościoła zrażają elektorat bardziej konserwatywny który byłby w stanie na nich zagłosować.
PS1: Uważam że nawet nieźle wypadł Kukiz. Zdania nie zmieniam, bo uważam że jak wejdzie do sejmu to partia zostanie rozebrana i poprzechodzi do innych ugrupowań. Aczkolwiek jakiś over 5% może zostać pokryty.
PS2: @WładcaŚmieci gdzie masz taki kurs na under ZLEW-u?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
PARTIA RAZEM NIC NIE UKRADNIE, BO TEN GOŚĆ NIE MÓWIŁ Z JAKIEJ LISTY STARTUJE, A BIORĄC POD UWAGĘ, ŻE DZISIAJ LUDZIE BEZ KOMUNIKATU WPROST TZN. &quot;ZRÓB TO I TO&quot; NIE WIEDZĄ JAK FUNKCJONOWAĆ W DZISIEJSZYM ŚWIECIE TO PARTII osobno WIELE NIE WRÓŻĘ.
Dodatkowo to lewica????, więc jak możecie pisać, że ta partia coś zyska/osiągnie? Głosy stracone idą na jedynkę, więc z czym do ludzi????, ej serio, bez takiej popeliny piszcie, bo co po niektórzy to widzę, że tej debaty nie widzieli na własne oczy, a wszystkie swoje późniejsze typy kreowali na podstawie tego co przeczytali na onecie????.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
PARTIA RAZEM NIC NIE UKRADNIE, BO TEN GOŚĆ NIE MÓWIŁ Z JAKIEJ LISTY STARTUJE, A BIORĄC POD UWAGĘ, ŻE DZISIAJ LUDZIE BEZ KOMUNIKATU WPROST TZN. &quot;ZRÓB TO I TO&quot; NIE WIEDZĄ JAK FUNKCJONOWAĆ W DZISIEJSZYM ŚWIECIE TO PARTII osobno WIELE NIE WRÓŻĘ.
omg......skąd takie brednie Ci przychodzą do głowy? Nic nie odbiorą ZL bo nie powiedział z jakiej partii jest? haha ???? odpal neta, włącz tv, wszędzie o tym trąbią. W necie we wszystkich nagłówkach jest nazwa tej partii. Ziomkowi pewnie cały czas telefon dzwoni i ma mase zaproszeń do studia. Nie oszukujmy się sporo robią media i jeśli go wylansują i jeśli dobrze rozegrają tą końcówkę działacze tej partii to różnie może być. Oczywiście nie mówię o wejściu do sejmu, ale zauważ że ZL potrzebuje 8% a w sondażach balansują na poziomie 10%, więc jeśli RAZEM ugra 2-3% to Miller z Palikotem mają ciepło. Poza tym RAZEM ma dobry numer listy bo numer 3, ludzie biorą tą książeczkę do głosowania pierwsza strona PIS, druga PO, a trzecia RAZEM. Dla małej partii lepiej że są z przodu niż np. na pozycji 8, tuż przed tymi którzy nie zarejestrowali list we wszystkich okręgach.
Największą barierą są jednak sondaże, bo gro ludzi pomyśli o teorii tzw zmarnowanych głosów. Moim zdaniem to sondaże głównie ustawiają wybory. Ale jeśli w czwartek/piątek pojawi się sondaż dający RAZEM 4-6% to ZLEW-u może zabraknąć w sejmie.
Przypomnę jeszcze że Kukiz w wyborach prezydenckich w ostatnim tygodniu kampanii zyskał około 10% w sondażach.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
uprzejmie informuję, że w etoto właśnie zaakceptowali mi kupon z trzema zdarzeniami:
PO under 26,5
Kukiz over 6,5
Korwin over 4,5
którą to kombinację niniejszym gorąco polecam.
Załączam również najnowszą estymację Palade, bo chyba jeszcze nikt nie wkleił:
http://palade.pl/puls-wyborczy/
(oczywiście jest ona sprzed debaty)
Co do wniosków z debaty to ja czekam jeszcze na wyniki oglądalności, bo może się okazać, że wieszczymy tutaj jakieś wielkie zmiany, a obejrzało to raptem ze 2 miliony widzów (czyli nic).
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Warto wyczekać wyniki tej oglądalności. Jeśli była ona wysoka, to widzę duże value w zakładzie dostępnym na eFortunie:

&quot;Zwycięzca bez PiS i PO&quot;

typ: Kukiz
kurs: 3,5
 
aban 17

aban

Użytkownik
PSL-KORWIN 2 kurs 2.8 w STS
Polecam gorąco kurs na Korwina. PSL nie przekroczy nawet 6% a Korwin będzie miał powyżej 10. Na polityce to oni się nie znają ;)
 
Do góry Bottom