>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wynik procentowy PSL poniżej 7,5% kurs: 1,85 buk: Totolotek WYSOKA stawka
Wobec kolejnego sondażu gdzie PSL ma 5,5% i moich własnych przypuszczeń postanowiłem jeszcze dołożyć po lepszym kursie 1,85 w Totolotku
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
KORWiN (mniej niż 3.5)@1.70 STS (uwaga : samodzielnie lub w koalicji z udziałem ugrupowania KORWiN, w przypadku startu w koalicji z innym ugrupowaniem uwzględnionym w zakładach stawka zostanie zwrócona))




Kto lepszy? PSL-SLD/ PSL @1.50 STS

Nie oszukujmy się SLD miało swoje 5 minut z panią Ogórek, ale teraz nie mają już zbytnio argumentów żeby na nich glosować ich czas powoli przemija, po prostu ludzie wolą dać szanse innym. Do tego jeszcze w społeczeństwie funkcjonuje myślenie SLD a to komuchy to nie ja na nich nie zagłosuje. PSL ma stałe poparcie u rolników i to się nie zmienia, do tego PSL jest w miarę porządnie przedstawiane w mediach, więc co nieco zainteresuje ich program wgłębią się w to i co poniektórzy zagłosują na nich. Nie mniej moim zdaniem czas SLD już przemija i PSL spokojnie ich wyprzedzi.
Sry ale moim zdaniem bardzo słaby zakład po mega cienkim kursie. Jeśli juz miałbym coś wybierać to zdecydowanie wolałbym pograć na Lewice. Swoje 5min w wyborach prezydenckich to miał Kukiz i w 2 turze Duda, Ogórek poza tym że całkiem fajna kobieta niczym się nie wyróżniła, więc nie wiem czemu to ona i SLD miałob bym miec &quot;swoje 5 minut&quot;. Wybory prezydenckie w wykonaniu SLD to lekka kompromitacja, zresztą kilka ostatnich wyborów do PE czy samorządowych to słabiutkie wyniki. Teraz jednak zauważono problem, Lewica potrafiła sie dogadać, zwarli szyki i pod jednym szyldem idą do wyborów. Zawsze trochę stałego elektoratu jest, jakieś kolorowe środowiska i temu pokrewne również na nich zagłosują, nie zdziwię się jak koło 10% się zakręcą. PSL przyjęło sie ze jest partią rolników ale z rolnikami to wiele wspólnego oni raczej nie mają. Sawicki to jeden z najbardziej nielubianych ministrów, pamiętamy najazdy traktorami na Warszawe. Piechociński ostatnio nie potrafił dopiąć budowy fabryki Jaguara która to powstanie gdzieś na Słowacji. PSL kojarzy sie z nieudolnością i kolesiostwem ale jak co wybory pewnie do Sejmu wejdą i zrobią coś koło 6%. Nie mnie jednak dla mnie więcej głosów na jesieni bedzie miała lewica.

PSL - ZL 2 @2,15 sts
Tak pisałem jeszcze jakiś czas temu, teraz już na to samo zdarzenie kurs 1,3 albo i mniej także już nawet nie ości. Przy wszelakich wyborach trzeba brać pod uwagę bieżący trend, głosy ludzi niezdecydowanych, sposób prowadzenia kampani oraz frekwencje. Jakiś czas temu wydawało sie zupełnie abstrakcyjne 10% dla ZL teraz w wielu sondażach kręcą się koło tego wyniku a PSL jak to PSL tuż nad progiem wyborczym.
Innym zakładem który wcześniej pograłem był ten wielokrotnie poruszany under Nowoczesnej. Również wydawało mi się że ten nijaki twór nie ma racji bytu jednak obserwują to co się dzieje 2-3 tygodnie temu skontrowałem na over 4% robiąc mini przedział. Widzę jednak niewielkie szanse aby Nowoczesna miała underowy wynik dlatego wolałem wyjść na prawie zero z tego zakładu. Przede wszystkim bardzo silna kampania, dużo Nowoczesnej jest w internecie, na ulicach bilbordy no i przede wszystkim w tv dostają ogrom czasu antenowego http://wmeritum.pl/zadziwiajace-statystyki-wystapien-politykow-w-tvp-nowoczesna-otrzymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/
Dodatkowo ludzie są już zmęczeni tymi złodziejami z PO a idąć na wybory nie zagłosują przecież na PISu czy lewice więc niejako Nowoczesna stanowi dla nich jakąś alternatywę. W sumie to pewnie przełoży się na wynik pozwalający wejść niestety do sejmu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czy ktoś by mógł sprawdzić czy można na bahu łączyć zakłady?
Dałem dubla frekwencja over 41,5 i po poniżej 28 i z niezalogowanego błąd nie wyskakuje żaden. Jak będzie się dało to założe konto ;d
Nie wydaje mi się że przejdzie coś takiego, bo nawet klikając (będąc zalogowanym) na dubel under frekwencji 39,5+41,5 nie wyskakuje błąd, a na pewno system takiego kuponu nie przepuści.
Zakładów nie da sie połączyć ale pytanie jest jak najbardziej na czasie bo takie oto kwiatki w ako bah rozliczał na referendum:


(kilka takich kuponów)

Tym razem sie ogarnęli więc brawo dla baha ???? ale i tak opłaca sie grać wszędzie w necie niż w ziemniakach przez podatki.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
KORWiN Powyżej 3% 1.70 Fortuna
KORWiN Powyżej 3.5% 2.00 Totolotek (promocja)
Dla mnie czysta lokata na nadchodzące wybory parlamentarne. Linia za niska o co najmniej 2% i z całą pewnością to ugrupowanie przekroczy te linie. KORWiN posiada młody elektorat, który stara się systematycznie pozyskiwać nowych wyborców poprzez namawianie swoich znajomych, czy też osoby ze swojej rodziny. Partia posiada bardzo dobre struktury partyjne, jest partią rozpoznawalną, a już szczególnie jej twarz czyli Janusz Korwin-Mikke, który ma wielu sympatyków i wielu przeciwników - w każdym bądź razie jest to osoba bardzo znana. KORWiN z całą pewnością znów będzie mieć trochę pieniędzy na kampanie wyborczą (tak jak w kampanii prezydenckiej) co przełoży się na płatne spoty w TV, które zobaczą potencjalni nowi wyborcy. Internet jak zwykle będzie należy do nich i to z całą pewnością długo się nie zmieni. W dodatku tak jak wcześniej zostało wspomniane Europę trawi problem imigrantów, a KORWiN jest jedyną partią, która radykalnie apeluje o nie przyjmowanie żadnej z tych osób - opinia publiczna jest podobnego zdania i z całą pewnością sympatyków powinno tylko przybyć. Dla mnie KORWiN osiągnie przynajmniej 5% poparcia i wejdzie do sejmu.
PSL - Zjednoczona Lewica (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) 2 1.65 Fortuna
Niezależnie od tego jak słabo na przestrzeni historii wygląda lewa strona naszej polityki to z całą pewnością nie osiągnie gorszego rezultatu w porównaniu do PSL-u, który swój stały elektorat posiada ale zawsze będzie oscylował w granicach progu wejścia do sejmu. Lewica powinna zdobyć tych procentów trochę więcej. Według mnie nie powinni przekroczyć 10% ale już na pewno ponad 7% powinni uzyskać. Połączenie sił z całą pewnością da większe poparcie. Warto powiedzieć, że ludzie, którzy z utęsknieniem wracają do lat PRL-u, a wbrew pozorom jest takich ludzi dość sporo z całą pewnością będą głosować za lewicą. Jak wiemy z telewizji i różnego rodzaju programów publicystycznych ludzi wspierających lewicę i z nią się identyfikujących jest ciągle dużo dlatego pozwoli to na wygranie z PSL-em, którego królestwo znajduje się tylko i wyłącznie na wsi w oparciu o starych rolników, którzy nie mają pojęcia o polityce w naszym kraju.
Prawo i Sprawiedliwość - Platforma Obywatelska 1 1.12 STS
Kurs z całą pewnością nie powala ale nie ma żadnej możliwości, żeby PO w tych wyborach wyprzedziło PiS - nie ma sensu pisać więcej, bo to nie ma żadnego sensu. Na podbitkę jeśli jest taka możliwość to w sam raz.
Tak pisałem jeszcze na początku września - przed nami zostało raptem 9 dni do wyborów. Oczywiście schemat jest znany jak świat każdemu nawet mniej zainteresowanemu polityką i każdemu człowiekowi, który potrafi przynajmniej samodzielnie myśleć. Sondaże są oczywiście sterowane odgórnie przez partie rządzące, tym bardziej w długim odstępie czasowym od wyborów. Specjalnie zaniża się wyniki niektórych partii (głównie tych antysystemowych) i pompuje wyniki starej sitwy, która dalej chce rządzić, a przede wszystkim ma ciągle olbrzymi wpływ na media (które tworzą sondaże ). Ostatnimi czasy ludzie zaczęli to zauważać, że wtop związanych z sondażami było naprawdę mnóstwo i same sondażownie dobrze wiedzą, że muszą teraz podawać sondaże zbliżone do tego co będzie działo się w wyborach, bo do końca stracą swoją wiarygodność jako firmy. W następnych dniach powinniśmy dostawać rzetelne sondaże (nawet te POPiS-owskie) - bo zwyczajnie każda sondażownia nie będzie mogła, aż tak bardzo mijać się z prawdą.
Piszę głównie w nawiązaniu do partii KORWiN, która jest nieustannie straszliwie zaniżana w sondażach różnego nurtu. Tutaj najnowsze sondaże z wczorajszego/przedwczorajszego dnia.







 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet-at-home
Dzisiaj pojawiły się bardzo ciekawe kursy na bet-at-home. Typy będą nawiązywały do tego co już pisałem w tym wątku. Prochu zatem nie wymyślę, jednakowoż uważam że warto to wszystko zebrać w całość.
Frekwencja
Jak wysoka będzie frekwencja w wyborach parlamentarnych w Polsce 2015?
Typ: Więcej niż 43,50%
Kurs: 1,45

Świetny kurs jak na tak niską linię. Wystarczy spojrzeć na poprzednie wybory parlamentarne żeby być spokojnym o przekroczenie linii. Duża mobilizacja w wielu środowiskach. Ew. straty we frekwencji nominalnego elektoratu PO wyrównają antysystemowcy i bierni-niezadowoleni. Moim zdaniem istnieje realna szansa na przekroczenie nawet 50%! B-a-h proponuje dla więcej niż 49,5% 2,25. Tego bym jednak nie ruszał bo za duże ryzyko. Między tym co zaproponowałem i ostatnim z wymienionych progów są jeszcze dwa inne progi pomiędzy: 45,50% (1,65) i 47,50% (1,83). Szczególnie ten pierwszy wygląda bardzo zachęcająco.
Partie polityczne (więcej/mniej)
Ile procent głosów otrzyma PO w wyborach parlamentarnych w Polsce 2015?
Typ: Mniej niż 28,00%
Kurs: 1,32

Platforma tonie i są to prawdopodobnie ich ostatnie wybory parlamentarne. Nie ma żadnych szans na to, żeby zagrozili PiS-owi. Niestety wątpliwe, żeby spadli poniżej 20%. Ludzie jeszcze są zbyt niesamodzielni i otumanieni propagandą ze wszech stron. Sam przewiduję dla nich niewiele powyżej 20%. Wiele może zależeć od pogody, bo to nie jest ani zdesperowany, ani zmotywowany elektorat, więc wszelkie niedogodności na drodze: dom-komisja wyborcza, powinny wpłynąć na jeszcze niższy wynik PO.
Dla większych optymistów proponuję też linię mniej niż 26,00% (1,55).
Ile procent głosów otrzyma KORWiN w wyborach parlamentarnych w Polsce 2015?
Typ: Więcej niż 5,00%
Kurs: 2,20

Tutaj już nie bawię się w żadne &quot;podpórki&quot;. KORWiN będzie w Sejmie i osiągnie przynajmniej 7%. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. A nawet jeśli bym się mylił to wciąż będzie margines błędu w postaci paruset tysięcy głosów. Granica jest fantastycznie wyznaczona, bo chodzi o być albo nie być w Parlamencie. Jest zresztą w tym typie spore value - nawet po uwzględnieniu sporej przecież prowizji jaką zwykł naliczać b-a-h.
Dla mnie to jest najlepszy typ jeśli chodzi o całe wybory: prawdopodobieństwo trafienia + kurs.
H2H
Która partia otrzyma więcej głosów w wyborach parlamentarnych w Polsce 2015? (KORWiN vs Nowoczesna)
Typ: KORWiN
Kurs: 3,40

To jest najbardziej życzeniowy zakład, tym niemniej jest zachęcający z kilku powodów: 1) wszyscy wiemy, że sondaże Nowoczesnej od samego początku były pompowane; dość wspomnieć o magicznych 10% dla czegoś co jeszcze nie istniało i nawet osoby interesujące się &quot;bieżączką&quot; często miały problem z powiedzeniem czegoś więcej na ten temat; czas minął i projekt się w jakimś stopniu przyjął - głównie dzięki silnej propagandzie przychylnych mediów reżymowych (ogromne liczby czasu antenowego na tle konkurencji - w ogóle!); 2) KORWiN jak zwykle ma zaniżane wyniki i prawdą jest to co mówi od dawna Krul w tej sprawie; ostatnie wyniki pokazują, że nawet przy tych sondażach KORWiN rywalizuje na równi, a momentami nawet zwycięsko, z Nowoczesnymi. Tak jak pisałem wcześniej trend ów powinien być argumentem na rzecz &quot;za&quot;; 3) Kurs - ogromne value w zakładzie, który w najgorszym razie można oceniać jako 60:40 dla Nowoczesnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie przeczytałem wszystkich waszych komentarzy z racji braku czasu, ale udało mi się w kontekście większości tego tematu. Nie będę cytował poszczególnych wypowiedzi, bo to nie ma sensu, ponieważ kilku użytkowników tutaj pisało, że PSL zawsze słabo sobie radzi we wszelakich sondażach, ale zawsze jest w Sejmie, bo w znacznej większości głosują na nich ludzie ze wsi, gdzie zwykle nie telefonują ankieterzy przez co elektorat tej partii jest marginalizowany w badaniach, ale w dniu wyborów są dość duże różnice odnośnie sondaży. Nie wiem czy ktoś poruszył kiedykolwiek ten temat, ale PSL, ma sporo osób w różnego rodzaju urzędach, spółkach, firmach, bo mamusia czy tatuś córeczce, synkowi czy chrześniakowi załatwili po znajomości. I do czego zmierzam. Znam przypadki, że ludzie pracujący w pewnych urzędach, firmach muszą pokazać jak głosowali poprzez zrobienie zdjęcia karty do głosowania. I w tym właśnie jest siła PSL-U. Oni chyba nawet mają więcej ludzi tak rozstawionych po kątach niż PO. Możecie to sprawdzić sami w waszych regionach jak się to ma co piszę. Oczywiście platformersi tym też się kierują, ale w znacznie mniejszym stopniu niż PSL, ponieważ większość głosów zapewnia im część społeczeństwa nie myśląca. Idąc dalej w moich przemyśleniach pewien użytkownik napisał, że &quot;walczy się o głosy kobiet, bo kobiety będą głosować w większości na kobiety i każdy zdaje sobie z tego sprawę&quot;. Otóż powiem Ci, że kobiety głosują na facetów, bo ładny jest, bo dobrze mu z oczu patrzy... Wystarczy nawet prześledzić jakieś sondy terenowe wrzucane na yt z ostatniego miesiąca...jest gro kobiet w różnym przedziale wiekowym, które odda głos od tak, bo jakiś pajac ma ładną buźkę. W kwestii kobiet w polityce nic nie mam, o ile te kobiety mają wykształcenie i aspiracje, by pełnić ważne funkcje. Od jakiegoś czasu w Polsce jest właśnie dyskusja odnośnie parytetu kobiet w Sejmie i co Wam powiem, mnie to osobiście razi, ponieważ zrozumiałbym jeśli kobiety wysuwane na lidera danej partii, premiera, ministra mają ku temu odpowiednie kompetencje. Ja tego nie widzę i stwierdzam, że pewne osoby na siłę wrzucają kobiety, by wyrównać w pewnym stopniu ich obecność w polityce, ale no bądźmy poważni. Chyba każdy się ze mną zgodzi odnośnie tego, że jak dana kobieta ma przysłowiowy łeb na karku, wie co i jak to nikt nie będzie jej bronił funkcjonowania w życiu politycznym, ale dzisiaj zauważam coś takiego, że promuje się kobiety bez predyspozycji, kompetencji, charyzmy tak na chama, by tylko spełnić te oczekiwania odnoście parytetu. No to jest przecież żenujące, że wpycha się kogoś bez względu na jego rzeczywiste możliwości. Każdy kraj ma politycznych mapetów, ale to już przesada. Osobiście na wybory się nie wybiorę, bo nie ma na kogo głosować. PiS leci w górę, bo ludzie nie chcą PO. Dla mnie to za mało, by na nich oddać głos, bo co to dla mnie zmieni? PO miało prezydenta i większość w Sejmie i wiemy jak było, PiS wcześniej miało prezydenta i większość w Sejmie i też wiemy jaki to miało finał - ustawiona afera gruntowa, seks afera - które sami wykreowali vide oficjalne wyroki sądu po latach - zapraszam, by sprawdzić, dodatkowo ciągłe konferencje, że likwidujemy zło, zioboro itp. nie chcę czegoś takiego, bo łatwo jest likwidować afery, które samemu się stworzy. Teraz też będzie prezydent i większość w Sejmie, ale dziwię się ludziom, że mają taką krótką pamięć i nie pamiętają, że pis w 2007 oddał władzę, bo mogli stracić subwencję w wysokości 60mln, a, by tą kasę odzyskać jedyną szansą było rozpisanie wcześniejszych wyborów. Niestety bardzo boli mnie fakt, że ludzie raz za razem głosują na te same partie i osoby licząc, że coś się zmieni. Albert Einstein kiedyś powiedział &quot;szaleństwem jest popełniać te same błędy i liczyć na inne rezultaty&quot;. Co do PiS-u za pewne wygrają - nie ma co do tego wątpliwości, ale pytam co zmieni w życiu przeciętnego Polaka wyjaśnienie sprawy smoleńskiej? Rozumiem, że Jarosław chce walczyć o godność swojego brata, ale nie podoba mi się właśnie taka gra na emocjach + głupota części ich elektoratu, bo oni nawet nie pomyślą &quot;no spoko, on to rozwikła, ale co to zmieni dla mnie?&quot; Nie jestem interesowny, ale politycy są dla nas, a nie na odwrót, więc mamy prawo od nich wymagać, a jak się nie sprawdzają - ich eliminować z życia politycznego na zawsze.
Się rozpisałem. Przepraszam, ale taka mnie naszła chwila refleksji nad tym wszystkim. PiS coś tam obiecuje i trzymam za słowo, ale dla mnie każda partia będąca w Sejmie od 25 lat (nawet pod inną nazwą) miała czas się wykazać. Miałby być 3 miliony mieszkań, a dalej czekam ???? spoko, też lubię słuchać tego argumentu &quot;Nie masz mieszkania, bo PiS ma za mało miejsc w sejmie, by to doprowadzić do końca&quot;.
PS. Nikt mnie nie opłaca, nie jestem kucem. Po prostu szukam prawdy rzeczywistej i merytorycznej wymiany zdań. Wy i tak wierzycie w to co chcecie, więc nie mi to zmieniać. Pozdrawiam.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Wybory w okregu Warszawa
Kandydat, ktory uzyska najwiekszy prcent glosow w regionie/okregu
Ewa Kopacz
2,85
Unibet
To dziala to na zasadzie pokaz ryja w tv to beda na ciebie losowac, obojetnie jaki bedziesz/przepraszam ale nie moglem sie powstrzeymac.
Warszawa to bastion PO, pieklo musialoby zamarznac zeby tam PIS wygral, na dzien wyborow &#39;sloiki&#39; raczej sie rozjada do swoich miejscowosci, zostana rodowici warszawianie i pracownicy urzedow centralnych roznych szczebli.
Ostatnie wybory PO v PIS
2011 Tusk 37% - Kaczynski 19
2007 PO 54 - PIS 28
2005PO 33 - PIS 29

Nigdy, ale to nigdy PIS z PO w Warszawie nie wygral, w polonijnych kreach platformiarze dostana baty, ale tam pozbiera raczej Kukiz niz Macierewicz.
Ewa Kopacz jest politykiem bardzo ale to bardzo miernym, ktos wsadzil ja na stanowisko ktore ja przerasta, ale na Kaczynskiego w Warszawie glosowac nie beda i juz. Ale bezpiecznie tam wygra PO. Jedyne zagrozenia ze glosy na PO rozbija sie na wiele znanych twarzy, oraz...Nowoczesna, ktora atakuje elektorat platormy. Ale czy uda im sie go pochlonac w znacznej czesci juz w tych wyborach?
PS brawo Diego Forlan
zauwazyles ze PIS jak mial pelnie wladzy wlacznie z prezydentem zamiast scigac MAgdalenke zaczal polowac na wlasnych koalicjantow, organizujac jakies wydumane afery czym zapewnil katujace nas osmioletnie rzady PO. Ludzie maja juz tak dosc zezaglosuja chocby i na PIS ale nie nalezy wierzyc partii, ktora miala juz dostep do organow wladzy i nie zrobila nic.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do PSLu są niedoszacowani w sondażach, owszem, ale linia poniżej 7,5 i tak jest dla mnie do grania ponieważ te posadki są na poziomie lokalnym i tam też &quot;zwyciężyli&quot; mimo dziwnych spraw z głosami. Teraz Kaczyński wysyła ludzi od pilnowania. Po za tym poziom lokalny, a centralny to co innego. Jakoś na Jarubasa (coś koło 2%) się nie zmobilizowali więc dlaczego teraz mają ? Po za tym ponad 7,5% wyborców to nie mogą być rodziny i przyjaciele aparatczyków. Do tego cały trend walki z aferami itd gdzie był przecież Bury.
Co do pojedynku Kopacz vs Kaczyński sam myślałem o Kopacz, ale chyba w okręgu warszawskim liczą się także głosy z zagranicy ?, a całe USA i Wlk Brytania to na Kopacz nie będą głosować.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Zagranicy pojdzie malo co glosowac, a sporo zgarna Kukiz i Korwin, generalnie zagranica ie ma zadnego znaczenia nawe w skali Warszawy, choc poslow polonijnych mogliuby wprowwadzic jakby sie zmowili.
Ale to co startuja to miernoty, z wyjatkiem Dagmary z Nowoczesnej. Lista numer 8 pozycja numer 4 ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wynik procentowy KUKIZ&#39;15 powyżej 6,5% kurs: 1,75 buk: Totolotek WYSOKA stawka
Ugrupowanie przeżywało wzloty i upadki, ale ostatecznie się uformowało i startuje. Kukiz jest obecny często w mainstremowych mediach. Raz mówi, że poprze PiS, ale umie też ładnie dyskutować i z ZL jak i PO i nie ma głupich wpadek jak KORWIN. W wyborach prezydenckich wynik 20%, teraz linia ustawiona na 6,5%. Większość sondaży daje mu ponad 6,5%. Myślę, że elektorat antysystemowy, ale też inni pójdą za Kukizem. Ciekawe też to co pokazał kain, że w sondach ulicznych zbierał 2 razy tyle ile w sondażach.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Przedstawiam esteesową ofertę na zakłady h2h i czy zdobędzie mandat w wyborach. Liczę, że wyjadacze i spostrzegawczy coś wskażą.


 
P 30

puciaq

Użytkownik
Wybory w okregu Warszawa

Nigdy, ale to nigdy PIS z PO w Warszawie nie wygral, w polonijnych kreach platformiarze dostana baty, ale tam pozbiera raczej Kukiz niz Macierewicz.
8 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 250981 33.07
6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 227153 29.93
ALE
1 KACZYŃSKI Jarosław 171 129
1 GRONKIEWICZ-WALTZ Hanna Beata 137 280
źródło:
http://wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W78/19.htm
http://wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W107/19.htm
Pozdrawiam i do rozwagi przy obstawianiu namawiam ;)
 
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
lolnik w odpowiedzi na twój post.
dwa typy
Palikot - Karpiński 1
Karpiński jest z Puław, nagrania &quot;ch.... z tą Polską wschodnią&quot;, naraził się ludziom pracującym w ZA Puławy.
drugi typ Senat
Stanisławek - Cugowski 2 2,05
Cugowski wiadomo Budka Suflera, niezwykle lubiany człowiek.
Ponadto jest popierany przez PSL,PO i po cichu przez wiele osób z lewicy.
Stanisławek lekarz, onkolog szef &quot;Polski Razem&quot; na Lubelszczyźnie, obecnie związany z byłą żoną Palikota w wyborach do europarlamentu mimo, że miał mega kampanie, przerżną niesamowicie, niespecjalnie lubiany
Cugowskie polecam szczególnie mocno. lecę do kolektury:)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Lolnik
Ja na szybko widze tylko jedna lokate i juz Ci chyba ja pisalem Radziwil-Giertych na 1.
Giertych jest od dawna na straconej pozycji, prez to ze popiera go jeszcze PO dostal jeszcze tzw. pocalunek smierci. Same sondaze wewnetrzne, mowia ze Radziwil masakruje Giertych w tym okregu. Zreszta nawet w Tok FM o tym powiedzieli;)
Reszte oferte obejrze i moze cos jeszcze znajde. W duzej mierze ciezko bedzie cokolwiek znalezc. Bo trzeba by bylo przeanalizowac wyniki z 2005 roku, potem sprawdzic jak w sondazach wypadaja okregi i potem porownac kursy.
Trzeba jednak uwazac , ze poparcie PiS przechodzi na coraz wiecej wojewodztw. i tak np. Pomorskie / bastion do tej pory PO/ a w ostatnim sondazu 33,9 PO i 32,9 PiS. Do tego trzeba zobaczyc kto bedzie lokomotywa w danym okregu i ciagnal te glosy.
Najlepiej wedlug mnie grac tylko h2h w Senacie, a reszte typow obejsc szerkoim lukiem.
Ale wedlug mnie warto ter Kaczynski-Kopacz , Kaczynski jest wlasnie taka lokomotywa PiSowska w Warszawie , a jak porownamy liste PO w Warszawie to tam mamy kilka osob, ktore beda mialy duzo lepszy wynik w wyborach, dlatego tez np. Kopacz dala Kidawe do innego okregu by uniknac takie kompromitacji.
 
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
lolnik w odpowiedzi na twój post.
dwa typy
Palikot - Karpiński 1
Karpiński jest z Puław, nagrania &quot;ch.... z tą Polską wschodnią&quot;, naraził się ludziom pracującym w ZA Puławy.
drugi typ Senat
Stanisławek - Cugowski 2 2,05
Cugowski wiadomo Budka Suflera, niezwykle lubiany człowiek.
Ponadto jest popierany przez PSL,PO i po cichu przez wiele osób z lewicy.
Stanisławek lekarz, onkolog szef &quot;Polski Razem&quot; na Lubelszczyźnie, obecnie związany z byłą żoną Palikota w wyborach do europarlamentu mimo, że miał mega kampanie, przerżną niesamowicie, niespecjalnie lubiany
Cugowskie polecam szczególnie mocno. lecę do kolektury:)
Cugowskiego przyjęli mi za 1000 ale w formie 10 kuponów za 100.
Zdążyłem zagrać po wystawionym kursie 2.05
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szkoda że nie można łączyć bo lokaty jakich mało:
1. Kaczyński - Kopacz 1 @ 1,65
2. Piotrowska - Kownacki 2 @ 2,15
3. Wipler - Zaborowski 1 @ 1,70
4. Krupka - Ziobro 1 @ 2,15
5. Żmuda-Trzebiatowska bez mandatu @ 1,35
6. Stanisławek - Cugowski 2 @ 2,05
7. Gęsiak - Bielan 2 @ 1,85
8. Kamiński - Sasin 2 @ 1,32
9. Berkowicz - Szczuka 1 @ 1,57
Gdyby to szło połączyć, albo zrobić jakiś rozpis 7 z 9 to byłby niezły zarobek.
1. Kopacz wiadomo spadochroniarz, PO na słabą listę w Warszawie ale są Halicki, Kluzik, Szczerba, Abgarowicz więc głosy się rozłożą. Na Kopacz nawet lemingi nie zagłosują i nie będzie lokomotywą jak Rudy zdrajca Tusk w 2011 roku. Kaczyński ma duży elektorat w Warszawie i raczej stały.
2. W Bydgoszczu psiapsiółka Kopacz nie ma czego szukać, ma 3 także może sięnie załapać. Ciemniak i Olszewski mogą wziąć mandaty. Ogólnie zakład na słaby wynik Piotrowskiej niże na rewelacyjny Kownackiego.
3. Nie ma co dodawać kuce na Wiplera zagłosują i zrobi duży wynik.
4. Krupka miała najwyższy wynik w wyborach samorządowych w całej Polsce, wywodzi się z drużyny &quot;aniołków Kaczyńskiego&quot;, Ziobro z ostatniego miejsce, trochę taki spadochroniarz i będzie miał ciężko o mandat.
5. 4 lata temu weszła na plecach Arułkowicza, teraz nie ma PO takiej lokomotywy by się ponownie dostała do Sejmu, poza tym na listach Nitras, Ławrynowicz czy Arułkowicz.
6. Opisane wyżej nie ma co dodawać.
7. Tak czuję.
8. Sasin w wyb. na prez. Warszawy zrobił bardzo dobry wynik i w tych wyborach może to powtórzyć, na moje w Obwarzanku to on a nie Błaszczak będzie liderem listy PIS. Ten łysy **** Kamiński może sobie tylko zaśpiewać ja nie pękam ????
9. Szanujmy się.
 
Do góry Bottom