>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

szslon 182

szslon

Użytkownik
Nie, nie obowiązuje jedna opcja polityczna, wystarczy poczytać temat żeby zobaczyć zarówno wyborców PiSu, jak i PO (tfu). Druga sprawa: poparcie a agitacja to dwa odmienne wyrażenia. Jeśli nie rozróżniasz to odsyłam do wujka google.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chyba ktoś z rozpędu usunął mój bardzo na temat wpis więc ponawiam.
Wobec dynamicznie zmieniającej się sytuacji, mam na myśli wyciek mailii od Stonogi znowu warto grać undery Nowoczesnej. Tak więc wycofuję się z kontrowania (niestety u buka nie mogę ???? ). Warto zagrać under 5,5 po kursie 2,25 buk STS. Jak zwykle zaspali ???? Stonoga może zmieść Petru z szalupy ratunkowej. Dołożyłem jeszcze na PSL poniżej 7,5%. Jestem pewny, że to wejdzie. 4 lata temu mieli 8,34% więc teraz po Jarubasie i 8 latach koalicji ?
 
J 127

jester72

Użytkownik
Ibris dla Onet, w skrócie - zyskuje PiS i Zlew odpowiednio 3 i 2 punkty procentowe, tracą PO N i Kukiz odp 3, 1 i 1 punktów procentowych.
Wyniki bez niezdecydowanych:
PiS - 39,3
PO - 22,04
Zlew - 12,87
Nowoczesna - 9,04
PSL - 6,88
Kukiz - 6,35
Korwin - 3,33
Frekwencja deklarowana: Na pewno 43%, prawdopodobnie pójdzie 11,7. I przy tak deklarowanej frekwencji moim zdaniem ta rzeczywista może zakręcić się lekko poniżej 44%. O ile nie niżej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakas zgroza z ta cenzura.
Tylko jedna opcja obowiazuje?
Najbardziej pasozytamni sa PIS i PO, to one ssa dotacje panstwowe i chapia stanowiska lub przebieraja nozkami zeby je objac.
Dajmy glos Petru ????
Czy ty gościu masz coś z głową ? Pisałem ci już kilka razy, że na dyskusję polityczną jest INNY DZIAŁ i wątek zatytułowany: Wybory parlamentarne. Tam możesz pisać co chcesz byle nikogo nie obrażać. A jeśli chodzi o poglądy polityczne forumowiczów to tak: w większości są to pisowcy-korwinowcy-kukizowcy-narodowcy ???? , ale tam nikt ci nic nie będzie usuwał. Tutaj moderator usuwa twoje posty (i słusznie), bo mamy tu pisać tylko o typach i ich uzasadnieniu nie prezentując swoich poglądów, a ty zaśmiecasz !
Ibris dla Onet, w skrócie - zyskuje PiS i Zlew odpowiednio 3 i 2 punkty procentowe, tracą PO N i Kukiz odp 3, 1 i 1 punktów procentowych.
Wyniki bez niezdecydowanych:
Nowoczesna - 9,04
Myślę, że po Stonodze Nowoczesna spadnie. Jak myślicie ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie spadnie, bo nigdzie o tym, poza internetem nie będzie słychać. A ci co czytają internet to w większości ludzie młodzi, którzy i tak nie zagłosowaliby na tą partię.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wynik procentowy PSL poniżej 7,5% kurs: 1,78 buk: STS WYSOKA stawka
Postanowiłem zwiększyć stawkę na under PSLu. Niby mają ten swój żelazny elektorat złożony z nepotyzmu i kolesiostwa na każdym szczeblu, ale jednak 8 lat koalicji i ogromna niechęć do rządu zrobią swoje i nie powinni przebić poziomu 7,5%. Linia jest ustawiona dość wysoko. Oczywiście kwestia Burego i przekrętów jest też ważna. 4 lata temu kiedy ludzie nie chcieli głosować na PiS, a w modzie była PO, PSL miała dokładnie 8,34% to jest zaledwie 0,84% mniej niż linia 7,5% (!), a minęło 4 lata. Do tego w PiSie mamy Wojciechowskiego wywodzącego się z ruchów chłopskich. Wobec tego wszystkiego i praktycznie wszystkich sondaży w których PSL nie przebija 7,5% myślę, że po underach PO to drugi najlepszy bet na te wybory. !

Nie spadnie, bo nigdzie o tym, poza internetem nie będzie słychać. A ci co czytają internet to w większości ludzie młodzi, którzy i tak nie zagłosowaliby na tą partię.
No nie sądzę żeby politycy z przeciwnych partii nie wykorzystali tego w mainstremowych mediach. Idę o zakład (fajnie to brzmi na tym forum), że dzisiaj w Faktach TVN będzie o tym mowa. Pytanie tylko jak to zakolejkują, ale myślę, że będzie ???? A akurat elektorat Petru to są głównie młodzi, wykształceni z dużych miast wiec 99% z nich ma internet ???? Na Petru przecież nie głosują mocherowe babcie.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Myślę, że po Stonodze Nowoczesna spadnie. Jak myślicie ?
Ciezko powiedziec, zalezy czy telewizje beda grzac ten temat i czy pokaze sie on wgl np. w wiadomoscia wieczorem.
Wlasnie wyskoczyla nowa afera i zatrzymanie szefa GPW przez CBA zwiazku z prywatyzacja Ciecha i tutaj ma Petru mase szczescia, bo telewizja bedzie grzala dzisiaj caly dzien ten problem i ta afera u Petru moze przejsc niezauwazona zbytnio.
I ta afera o Ciechu , ktora juz defacto byla na tasmach bedzie teraz grzana i tylko coraz bardziej upokarza rzady PO i ten under juz mozna powoli ksiegowac, tutaj juz PO dryfuje na underze 20%.
Ciezko powiedziec, moze jakies 0.1% urwac Petru, jak np. dziecie beda rodzicom o tym mowic czy co.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Jak dla mnie póki co najlepszy bet kampanii. Korwin zawsze ma zaniżone sondaże. A wczoraj miało miejsce ciekawe wydarzenie: TVN nadał w Faktach prawie 3.minutowy RZETELNY materiał o Korwinie. Po tym 1 na 1 z Rymanowskim na TVN24, gdzie Krul wypadł bardzo przyzwoicie. Ja juz pisałem kilka dni temu, że Swetru nie dotrze na Wiejską. Wczoraj Stonoga opublikował w sieci upload ze skrzynki Rysia i jego kolegów. Póki co nic wielkiego tam nie ma, ale:
a) są tam kolejne dowody na nieprawidłowości przy finansowaniu partii i Wipler na swoim profilu umieścił kolejny wpis w tej sprawie w kontekście działań prokuratury,
b) Do wyborów jeszcze prawie 2 tygodnie wiec można przypuszczać, że strzały będą coraz większego kalibru. Naiwnym byłoby sądzić, że Zbyszek podlinkował już wszystko co &quot;znalazł&quot; na chińskich serwerach.
Ancymon Swetru będzie IMO ośmieszany sukcesywnie z każdym kolejnym dniem i nawet galwanizowanie tej bankierskiek, zakłamanej mordy przez reżymowe nic tu nie da.
Reasumując: Korwin w Sejmie z 7-8%. Swetru poza Sejmem. A nawet jeśli to na granicy progu. To daje więc margines 2-3%. Po takim kursie? Luźno!
PS. Jaki buk?
etoto.pl
;)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Ani słowa... Jednak za kropkaNowoczesna stoją wielkie siły... ????
Petru ma afere, a TVN zaprasza do fpf Farsyniuka, ktory jest pro Petru, a do kropki Petru samego i pewnie zadnego pytania o ten wyciek, jezeli bylo inaczej prosze o sprostowanie. Po prostu golym okiem widac jak jest promowany, ob media rezimowe i Petru sie na ty przejechali !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Petru ma afere, a TVN zaprasza do fpf Farsyniuka, ktory jest pro Petru, a do kropki Petru samego i pewnie zadnego pytania o ten wyciek, jezeli bylo inaczej prosze o sprostowanie. Po prostu golym okiem widac jak jest promowany, ob media rezimowe i Petru sie na ty przejechali !
Szczerze mówiąc to Frasyniuk jako pierwszy, nie zapytany sam z siebie powiedział o tej aferze (oczywiście w kontekście negatywnym). Olejnik też wypytywała, praktycznie pół programu, ale w wydaniu głównym Faktów ani słowa. Może to muszą dziennikarze posprawdzać, poprosić o ustosunkowanie się samego Petru i jutro puszczą.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Żeby Korwin zdobył 6-7 % to musi prawie milion głosów zdobyć przy frekwencji 47-50%, czysta abstrakcja.
Korwin w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobył 505 586 głosów przy frekwencji 23,83%. W tegorocznych prezydenckich miał 486 084 głosów przy frekwencji 48,96%. W tych ostatnich wyborach na Kukiza zaś głosowały ponad 3 miliony wyborców (20,80%). Dodając do tego pozostałych kandydatów antysystemowych (Braun, Kowalski, Wilk) można doliczyć się przynajmniej 4 milionów elektoratu antysystemowego. A trend ten powinien się poglebiać z uwagi na: nastroje społeczne antyrządowe oraz rozgłos jaki uzyskał Kukiz w tamtym czasie, pokazując przy, że można podjąć walkę z Goliatami. Oczywiście nie ma tutaj przełożenia 1:1 bo to jednak wybory prezydenckie przyciągają najwięcej głosujących. Tym niemniej można się spodziewać przynajmniej 45% frekwencji, a kto wie czy nie uda się przekroczyć bariery 50%. Kukiz ostatnio odebrał Korwinowi przynajmniej kilkaset tysięcy głosów, którzy wobec biedy tego projektu (Kukuz&#39;15) w sporej liczbie powinni wrócić do JKM-a. Cześć pewnie też odpuści. Tym niemniej uważam, że przekroczenie miliona głosów jest jak najbardziej w zasięgu Krula i jego drużyny. W sumie to byłby ciekawy bet: Korwin over 1 000 000 głosów (de facto ok. 7%).
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Frekwencja powyżej 43,5 % - 1,45 - 2/10 Bet at home
w wyborach parlamentarnych linia przekraczana. Duża mobilizacja pisu, antysystemowców, elektorat lewicowy raczej zadowolony z połączenia sił. Dla wyborców platformy doszedł Petru. Jest na kogo głosować, ludzie powinni się zjawić, a linia zostanie przekroczona
 
J 127

jester72

Użytkownik
Estymator dla Newsweeka, kuce się &quot;ucieszo&quot;, a petru pod progiem:
Bez niezdecydowanych, rzecz jasna:
PiS: 40 (-2)
PO 24 (-2)
Zlew 9 (+2)
Korwin 7 (+2)
PSL 6 bz
kukiz 6 (+1)
petru 4 (-1)
razem - 1
Inne! - 3 (czyżby stonoga?)
O frekwencji ani słowa.
http://bit.ly/1RJR0bT
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Czy ktoś by mógł sprawdzić czy można na bahu łączyć zakłady?
Dałem dubla frekwencja over 41,5 i po poniżej 28 i z niezalogowanego błąd nie wyskakuje żaden. Jak będzie się dało to założe konto ;d
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie wydaje mi się że przejdzie coś takiego, bo nawet klikając (będąc zalogowanym) na dubel under frekwencji 39,5+41,5 nie wyskakuje błąd, a na pewno system takiego kuponu nie przepuści.
 
Do góry Bottom