>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
J 127

jester72

Użytkownik
W ustawie o lasach z 28 IX 1991r. , która reguluje działalność Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe w art. 38 jest nie furtka, ale brama wiodąca do możliwości sprzedaży lasów, gruntów i innych nieruchomości Skarbu Państwa znajdujących się w zarządzie Lasów Państwowych. Polecam lekturę. Innymi słowy - odpowiedź tak na w ten sposób zadane pytanie nie gwarantuje, że lasy nie będą mogły być prywatyzowane. A poza tym zmuszać ludzi do tego żeby musieli czytać ustawę po to aby zrozumieć pytanie to nieludzkie ????
No chyba, że Prezydent przeczyta Polakom tą ustawę w ramach trwającej 4 edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
&lt;facepalm&gt; ale one znajduja sie w zarzadzie Lasow Panstwowychi to one decyduja o sprzedazy , a nie politycy rzadzacej partii.
Zreszta nie rozumiem ataku na ref. Dudy to sa pytania , ktore przyniesli Polacy, a on tylko posredniczyl w tym procesie. Zreszta jak juz tak sobie gadamy, to co mial na mysli Komorowski z finansowaniem partii ? Ma byc jeszcze wiecej ? Skoro nie jest napisane, ze ma byc pomniejszone , tylko ma byc inne . To samo Jowy ? Jakie Jowy na ksztalt Angielski, Niemiecki ? ????
 
J 127

jester72

Użytkownik
&lt;facepalm&gt; ale one znajduja sie w zarzadzie Lasow Panstwowychi to one decyduja o sprzedazy , a nie politycy rzadzacej partii.
A kto decyduje o obsadzie Zarządu Lasów Państwowych? Ano rządzący! To Minister środowiska, czyli polityk, powołuje dyrektora generalnego Lasów Państwowych. Ten powołuje dyrektorów regionalnych, ci nadleśniczych, a nadleśniczy - leśniczych.
Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi - przepraszam, czy Duda wie i rozumie co kieruje do Senatu jako w tym momencie swoje pytania, czy też nie? Podpisał się pod wnioskiem - więc to on ponosi odpowiedzialność. Także za kształt pytań. Dziwne, bo pozostałe dwa są zrozumiale ????
A co do pytań byłego prezydenta Brąka Chrabjego Bula - zapytaj Adamo, bo mnie to mało interesuje, a już na pewno nie mam zamiaru się za niego tłumaczyć. Podobnie zresztą jak za jakiegokolwiek innego polityka.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Nowy rząd układa Jarosław Kaczyński. Różne nurty jego poszukiwań symbolizują Antoni Macierewicz jako minister obrony i bankowiec Mateusz Morawiecki jako minister finansów. Pamiętajmy jednak: ostatecznie zdecyduje Beata Szydło. O ile z kolei Kaczyński na nią postawi
– pisze Piotr Zaremba w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

http://wpolityce.pl/polityka/265212-ujawniamy-zaremba-we-wsieci-rzad-pis-jest-juz-prawie-gotowy-zdecyduje-beata-szydlo

Czyli tak to będzie wyglądało w praktyce:

 
P 276

pwlib

Użytkownik
Żałośnie nudne to już jest, daruj sobie. Nawet Jarek z drugiego fotela będzie lepszy od kopaczówny z zsl-u, która w grudniu 1981 i wcześniej stała tam gdzie stało ZOMO!
 
W 0

wozu85

Użytkownik
A jak myślicie NowoczesnaPL wejdzie do sejmu? Czy to tylko robienie szumu i z dużej chmury będzie mały deszcz? ;)

Szkoda, że w zdecydowanej większości ta klasa średnia jak ją nazwałeś to wyborcy Twojego świetnego kandydata BK.
Ja myslę, że mają marne szanse na wejscie, ale z drugiej strony patrząc w tym kraju wszystko jest możliwe.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ja myslę, że mają marne szanse na wejscie, ale z drugiej strony patrząc w tym kraju wszystko jest możliwe.
Rozczarowanego elektoratu PO szukającego nowej alternatywy trochę jednak jest. Będą się kręcić w okolicach 5%. Może to być 4.7 a może być 5.2. Według mnie będzie gdzieś na styku.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Hahahahah, kopaczówna z zsl-u chciała przed samymi wyborami zrobić sobie odwet a tu taki klops;););) Dość POlszewickiego reżimu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom