>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A więc w informacji o wewnętrznych sondażach PO jest coś na rzeczy
Oglądasz na własną odpowiedzialność:
Co się zobaczyło już nie można odzobaczyć także nie oglądajcie...
Jedno słowo, w sumie dwa i to brzydkie (za które z góry przepraszam) - ja pierdolę
 
J 127

jester72

Użytkownik
Powinienem był napisać - oglądanie grozi utratą zdrowia.
Btw -ja do końca nie oglądnąłem - tylko kilka pierwszych słów wysłuchałem :cool:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miałem się nie odzywać, ale teraz nie sądzę aby ktoś stąd się ze mną nie zgodził. Petru wyjawił, że wziął na kampanię 2mln kredytu, chyba, żeby uciąć spekulacje skąd ma takie środki na kampanię. Ale jak mówi przysłowie gościu wpadł chyba z deszczu pod rynnę bowiem od razu pojawia się pytanie: jaką on musi mieć zdolność kredytową skoro dostał 2 mln i jaki bank udziela tak dużego kredytu mało znanej osobie na coś tak ryzykownego jak kampania. I ostatnie pytanie: kto normalny dla paru miejsc w sejmie tak by ryzykował ? Oczywiście to pytania retoryczne ???? Mnie osobiście tak mentalnie, mniej programowo działa na nerwy. Jest to dla mnie typowy zabieg PO albo środowisk około PO żeby zrobić &quot;nowy produkt marketingowy&quot;, ładnie go opakować i ponieważ ludzie chcą zmian - dać im &quot;zmianę&quot;.
To takie myślenie przeteoretyzowanych, naumianych, wychowanych na bezmózgich testach; absolwentów studiów, którzy idiotyczne testy chcą wtłaczać do rzeczywistości. Na każdym kroku od głupiego abonamentu na TV czy telefon po wielkie kampanie marketingowe takie idiotyzmy serwuje się Polakom. Przyszło to w latach 80tych z USA, ogarnęło Europę, a do 10 lat wtłacza się u nas. Oczywiście zmieniono również programy nauczania już od podstawówek tak aby ludzie przestali myśleć samodzielnie i na każde pytanie mieli gotową formułkę z testu. Sorry za ten przydługi koniec, nie koniecznie na temat wyborów, ale Petru jest kwintesencją tego wszystkiego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak widać na poniższej grafice NowoczesnaPO nie ma żadnych kredytów zaciągniętych na komitet wyborczy, jeżeli sam Ryszard Swetru jako osoba fizyczna wziął kredyt na kampanię to jest to niezgodne z prawem bo nie może finansować wydatków kampanijnych ze środków prywatnych. A jako osoba fizyczna nie może przekazać aż tak wielkiej kwoty na komitet wyborczy. Maksymalnie to kilkanaście tysięcy (nie chce mi się sprawdzać dokładnie ile). Więc to kolejny WAŁ CYGANA SWETRU!
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Adamo pelna zgoda i fajnie, ze nawet ty jako wyborca PO ( bez zadnej krytyki ) zauwazyles ,ze NOwoczesna to po prostu zmiana szyldu po to by potem z PO wejsc w koalicje, bo na te chwile po prostu PO nie jest w stanie przyciagac wyborcow, bo w spoleczenstwie sa takie negatywne opinie o tej partii.
Trzeba po prostu tylko na to liczyc, ze pompowanie balonika przez media zakonczy sie wielkim fiaskiem i ludzie nie nabiora sie kolejny raz na te sama partie tylko pod innym szyldem.
Niestety media maja duzy wplyw i robia co moga, ale juz wybory Prezydenckie pokazaly , ze interent to nowe wplywowe medium i jezeli dalej beda niszczone klamstwa Petru i jego partii , ludzie zobacza , ze to tylko chwyt marketingowy i na niego nie zaglosuja.
Juz nawet wolalbym , by ludzie oddali glos na komuchow niz na tego Lobbyste .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo pelna zgoda i fajnie, ze nawet ty jako wyborca PO ( bez zadnej krytyki ) zauwazyles ,ze NOwoczesna to po prostu zmiana szyldu po to by potem z PO wejsc w koalicje, bo na te chwile po prostu PO nie jest w stanie przyciagac wyborcow, bo w spoleczenstwie sa takie negatywne opinie o tej partii.
To jest pewne jak w banku ???? , że była by taka koalicja. Najgorsze, że Petru to jest to wszystko co najgorsze było w PO czyli lobbing banków, wielkich kapitałów, ośmiorniczki i towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie wiem kogo oni tam mają w sztabach, ale jak chcieli zrobić coś nowego żeby przyciągnąć ludzi powinni iść w stronę bardziej konserwatywno - prawicową bo społeczeństwo polskie oczekuje w tej chwili tego o czym świadczy wynik PiS, notowania Korwina czy Kukiza. Inna sprawa, że Gowina już nie ma i może nie mieli jak coś zrobić. Petru jest niezadowolonym wyborcą PO jak o sobie mówi, bo PO nie było tak liberalne gospodarczo jak zapowiadało, ale trochę się ten Pan spóźnił, tak co najmniej o 6 lat czy nawet 2 lata kiedy było już wiadomo, że PO nie pójdzie w stronę liberalną. Wtedy może by jakoś przekonał ludzi, że zmiany liberalne (coś co mówi od 25 lat Korwin) mogą coś dać. Oczywiście inna sprawa, że sama postać tego Pana mi zupełnie nie leży. Jego powiązania kapitałowe jak i osobowość mnie osobiście całkowicie zniechęcają. Ja mu po prostu nie ufam. I do tego ten rażący nieobiektywizm mainstremowych mediów, którzy go tak wychwalają zamiast choćby sprawdzić przeszłość, czym się zajmował kiedyś. On kur..a nawet nie startował do wyborów prezydenckich. Po prostu gościu zobaczył po wyborach, że PO się kończy więc chce zdobyć na tym kapitał polityczny. Wyrachowanie, cwaniactwo i brak jakichkolwiek idei - to dla mnie Nowoczesna.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dejvo, gość z Twojej branży, ale widzę, że ma od Ciebie mocno ciśnięte :p.
Apropo Nowoczesnej i ich rzekomej walki z systemem ????.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No pacz pan, to teraz czas na spadek notowań Rysia, po tym jak okazało się że gość wziął 2 melony kredytu na kampanię? :]
e: a sorry, zapomniałem, że choćby skały srały to sondaże NP będą dawały cały czas takie same punkty procentowe :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom