>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
J 127

jester72

Użytkownik
Data i warunki walki ... miesiąca w Polsce ustalone. Nie wiadomo jeszcze czy będzie pay per view i ile dostaną obie uczestniczki za to starcie. Wnioskując z formy obu pań będą to raczej monety niż banknoty. Natomiast sądząc po doborze sędziów prowadzących to jedna ze stron czuje się dosyć pewnie przed tą walką:
http://bit.ly/1RFuYHn
 
yam 93

yam

Użytkownik
Wykop wygrzebal sondaz na zlecenie swetru z tych wyplywajacych mejli (cos srednio wyarygodnie, szczegolnie te 1% Psl gdzie oni maja mase wlasnych ludzi):
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jacyś dziennikarze też będą obecni na tej debacie czy tylko wymienieni funkcjonariusze PO?
Tylko funkcjonariusze PO ,ale podobno rola ma byc ograniczona tylko do zadawania pytan . Organizoatorzy powiedzieli,ze albo tacy dziennikarze albo debaty nie ma :] Moze chcielie dac zasluzonym ostatnia mozliwosc pokazania sie:cool:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tylko funkcjonariusze PO ,ale podobno rola ma byc ograniczona tylko do zadawania pytan . Organizoatorzy powiedzieli,ze albo tacy dziennikarze albo debaty nie ma :] Moze chcielie dac zasluzonym ostatnia mozliwosc pokazania sie:cool:
Jak to mawiał Forrest Gump - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=u3dchNK6S2I&amp;feature=youtu.be
HAHAAHHAHAHAHAHA ????
Jak to mawiał Forrest Gump - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...
fakt niby wielkie oburzenie, a mnie to zwisza kto ja prowadzi, bedzie debata i tyle, jak sie upokorza dzienikarze to bedzie tylko na korzysc PiS, dalej Kopacz moze sie juz teraz czuje taka pewne, bo wie ze dziennikarze sa za nia , to tez moze ja zgubic, bedzie debata zobaczymy .

Kolejna perelka
https://www.youtube.com/watch?t=22&amp;v=d-LfJLb8hlU
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
A jakim prawem tylk odwie wejskie baby maja zapewniony udzial w tej kampanii Zarejestrowanych komitetow ogolnopolskich jest osiem, powinien byc rowny dostep do kampanii. Gdzies to trzeba zglosic nierowne traktowanie komitetow w mediach publicznych w czasie kampanii wyborczej.
Jedna sie nadaje do wiejskiego osrodka zdrowia, druga jeszcze gorzej, do roli gospodyni na wesele moze.
Kopacz won, Szydlo won ????
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
No i znalazły się kwity na Ryszarda Swetru.

https://twitter.com/zbigniewstonoga/status/654078837375016960

W normalnym kraju jego komitet byłby skończony w nadchodzących wyborach, a u nas powiedzą że nielegalny dostęp i że Rysiu skrzywdzony i z litości trzeba głosować ????
W normalnym kraju ktos kto sie wlamuje, sieje zament ,na dodatek do woli edyctuje co chce i oczernia dawno powinien siedziec w pierdlu, tym bardziej ze mial sie stawicdo odbywania kary.

Czy ktos zna program gospodarczy pana Stonogi? Moze o nim podyskutujemy w debacie spolecznej. Tymczasem prosze zwrocic uwage na poziom dyskusji osob o zupelnie przeciwleglych pogladach, ale z szacunkiem sie wypowiadajacych

https://www.youtube.com/watch?v=evRaTQW9Hk0
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Akurat co do 2 debat to się zgadzam, że powinny być debaty z udziałem wszystkich, a nie jedna z Kopacz i Szydło, a druga z resztą. Już po Komorowskim się niczego nie nauczyli, jak odmówił udziału w 1 debacie przed I turą ? Ludzie czują wtedy, że to jawna niesprawiedliwość i wynoszenie się ponad innych. To spowoduje, że wyborcy pozostałych partii tylko się jeszcze bardziej utwierdzą, że nie warto głosować na PiS i PO. Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie i chce zrobić dobry myk czy to w PiS czy w PO, na początku 1 debaty powinien zapowiedzieć na początku programu udział w 2 debacie. W wyborach prezydenckich Komor tak pogardzał wszystkimi pozostałymi, a nie dość, że ostatecznie przegrał to Kukiz zrobił 20%. No nie rozumiem ludzi z tych sztabów (PO i PiS). Jak by żyli w kosmosie. Polacy już od przedszkola są wyczuleni na równe traktowanie i bardzo dobrze.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Tak czytam Nowoczesny posty, które tutaj na forum piszesz i co rzuca się od razu w oczy, to atak na inne ugrupowania. A to Szydło be, a to Kopacz be, a to Wipler pijak (mistrzostwo ???? ). A może by tak od drugiej strony? Czekam na jakieś argumenty ZA Nowoczesną i mam nadzieję, że mi je tutaj wypiszesz.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Tak czytam Nowoczesny posty, które tutaj na forum piszesz i co rzuca się od razu w oczy, to atak na inne ugrupowania. A to Szydło be, a to Kopacz be, a to Wipler pijak (mistrzostwo ???? ). A może by tak od drugiej strony? Czekam na jakieś argumenty ZA Nowoczesną i mam nadzieję, że mi je tutaj wypiszesz.
A co mogłoby przemawiać za nimi? Są tak samo wiarygodni jak swego czasu Palikot rzekomo odrywający się od platformy. Przy niskim kursie franka mogliby obiecać kredyty dla wszystkich, ale teraz to im się nie opłaca. Gdyby nie pompowanie Nowoczerskiej przez prorządowe media, to już dawno by zginęła. Pamiętam ten pierwszy sondaż po wyborach prezydenckich, gdzie wskazywano 12-13% poparcia dla bliżej nieokreślonej partii Balcerowicza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom