>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Co was z tymi frankowiczami. Jak podpisali to niech bula, umow nalezy dotrzymywac choc i tak maja szanse wygrac z bankami
Ja tez nienawidze bankow, korzytam w minimalym zakresie, kredytow nie mam, nie splacam, nie biore
Sytuacja w ktorej bank jest panem i wladca i ze wszyscy lichwiarze ciagna do Polski bo tu maja najlepsze warunki do wylegu to poklosie dzialalnosci SLD, AWS, potem pana Gowina, na poczatku Bielecki sprzedal banki za bezcen za cene stanowik, potem kilka innych osob sie ustawilo znakomicie, idzcie do panow Bieleckiego czy Kulczyka czy Gowina ktory zalozyl jakis e-sad ktory ograbia ludzi z mieszkan czy osczednosci zycia za niezaplacony rachunek na kilkaset zlotych w skali takiej ze Beria by zzielenial z zazdrosci co do ilosci i masowosci wyrokow wydawanych i egzekwowanych w tak krotkim czasie.
Zobaczcie gdzie teraz jest pan Gowin, jak zrecznie przeskoczyl i czyje interesy bedzie reprezentowal.
Czas przerwac to bledne kolo, jedni przeskakuja do drugich a lichwiarze maja sie dobrze.
Naprawde wierzycie ze poprawi sie wszystkim jak pani premier powie hokus pokus i macie tu 500 zl na dziecko (apropo czy jest gdzies ta obietnica zapisana zeby nie bylo nie domowien, bo nie wiem czy miesiecznie, czy raz w zyciu, chcialbym sobie rozjasnic)
Nowoczesna jest za normalnoscia w gospodarce, tylko tyle i az tyle, poprawa konkurencyjnosci polskiej gopodarki, uproszczeniem przepisow, nie gadaniem o ideologii ale rozumnej gospodarce, spzyjajacej rozwojowi przedsiebiorczosci i poprawie zycia obywateli.
Nie wystarczy zlapac zlodzieja, to ze pozamykamy cala klase polityczna nie sprawi ze z fabryk beda zjezdzac najnowsze samochody, gaz czy paliwo stanieje o polowe, zarabiac bedziemy dwa razy wiecej itd itp.
Juz nawet nie ogladamy sie na innych mmy swoj program, jestesmy gotowi na uczciwa debate, na sprawiedliwych zasadach, zawsze z szacunkiem do rozmowcy mimo czasem krancowych rozbieznosci w pogladach. Dlatego apel &#39;debatujmy&#39; przynajmniej ludzie zobacza kto jest kim. Nikomu do glowy pistoletu nie przystawiamy, frankowiczom tez nikt nie przestawial, po prostu chcieli byc cwansi a uwarunkowania sie zmienily. Ja tez mam kolege z pracy ktory myslal ze jest genoiuszem bo ierze kredyt we frankach a teraz zebrze o nadgodziny i na wakacje praktycznie nie jezdzi od kiku lat. A chodzil jakby rozumy pozjadal. I co?
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
To Nowoczesna byla tutaj atakowana ze wszystkich stron, podczas gdy moje posty to odpowiedz na te zaciekle ataki osob czesto nie majacych nic do zaproponowania same.
Oto rozprawienie sie z &#39;afera Stonogi&#39;
http://natemat.pl/158015,pseudoafera-z-ryszardem-petru-5-watkow-z-ujawnionych-przez-stonoge-maili
Taki ktos juz od dawna powinien gnic w wiezieniu no ale mamy chore teoretyczne panstwo i sobie hasa jak zajac po polance
No mail jest fejkowy jak nic - napisany 3 minuty przed zrobieniem screena czyli już po włamaniu mu sie na skrzynke. Szukali haków, nie znaleźli to na szybko napisali - żałosne. Jedynie uwiarygodnili Nowoczesną bo wychodzi ze są czyści jak łza - zero dowodów na wspieranie przez PO czy inne zarzucane im rzeczy.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Matko, możemy sobie wybierać polityków i partie do usra... śmierci, a i tak pozostanie ta sfera największym bagnem i zakłamaniem, w którym liczy się tylko dobro partii i notowania niezależnie od opcji politycznej, a wyborców ma się za idiotów. Niestety nie jesteśmy narodem, w którym na pierwszym miejscu liczy się coś takiego jak dobro publiczne i społeczne, tylko prywata na krótką metę, a prawdziwych reform żadna opcja nie podejmuje bo boi się drastycznego spadku notowań i wyjścia poza scenę polityczną. Dziękuję.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nowoczesny nie wiem czy znasz takie określenia jak &quot;pożyteczny idiota&quot; jak nie to się zapoznaj i zobacz ile masz podobieństw.
Ogólnie cały Twój wywód jest tak żałosny że aż mi się nie chce go komentować. A drugi post z linkiem odsyłającym na parówy Tomasza Lisiny to już przegięcie totalne.
Nowoczesna jest za normalnoscia w gospodarce, tylko tyle i az tyle, poprawa konkurencyjnosci polskiej gopodarki, uproszczeniem przepisow, nie gadaniem o ideologii ale rozumnej gospodarce, sp RZ yjajacej rozwojowi przedsiebiorczosci i poprawie zycia obywateli.
Więc czym to się różni od programu Partii KORWIN w którą tak walisz jak w bęben? ????
Naprawde wierzycie ze poprawi sie wszystkim jak pani premier powie hokus pokus i macie tu 500 zl na dziecko
Nie głosuję na Zjednoczoną Prawicę ze względu na program gospodarczy bo jest zbyt mocno na stawiony na socjal, jednak jako ekonomista twierdzę że ten program jest do wykonania i do zamknięcia po obu stronach. Polacy są biedni i potrzebują takiego programu jaki oferuje ZP. Głosuję na Zjednoczoną Prawicę, bo chcę normalnego państwa, bo chcę rządzących którzy mają &quot;jakiś&quot; spójny program dla Polski. Chcę tego by Polscy wysocy urzędnicy reprezentowali interesy Narodu Polskiego i bronili ich racji, a nie realizowali politykę Niemiec i UE. A przede wszystkim chcę rozliczenia obecnej władzy i wyczyszczenia propagandowej TVP a ZP to gwarantuje.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
rz to literowka zgubilo literke
Glosujesz na tego Gowina co ulatwil lichwiarzom grabienie ludzi z domow za niezaplacony rachunek za komorke za 300 zl wprowadzajac esady?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
O k*** co to bylo ???? I jeszcze to zmywanie podlogi ???? i tacy ludzie mieliby rzadzic krajem hehehe ...
A co do pana Nowoczesnego z &quot;nickiem&quot; Nowoczesny, z piekna buzka pana Swetru itd... to zastanawiam sie czy panu placa za prowadzenie kampanii na rzecz Nowoczesnej na forach internetowych czy nie. Bo jeszcze zrozumialbym gdyby pan pisal to co pan pisze i dzielil sie z nami swoimi pogladami, ale pod normalnym &quot;nickiem&quot; i bez foty wyborczej pana Petru. W takiej formie w jakiej pan sie zaczal udzielac wygalda to po prostu na oplacane wyborcze spamowanie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co do pana Nowoczesnego z &quot;nickiem&quot; Nowoczesny, z piekna buzka pana Swetru itd... to zastanawiam sie czy panu placa za prowadzenie kampanii na rzecz Nowoczesnej na forach internetowych czy nie. Bo jeszcze zrozumialbym gdyby pan pisal to co pan pisze i dzielil sie z nami swoimi pogladami, ale pod normalnym &quot;nickiem&quot; i bez foty wyborczej pana Petru. W takiej formie w jakiej pan sie zaczal udzielac wygalda to po prostu na oplacane wyborcze spamowanie.
Tak jak Pan Petru pojawił się bo zobaczył, że na tonącej PO można się dorobić tak Pan Nowoczesny pojawił się u nas bo chce &quot;zaistnieć&quot; i agitować. To normalna strategia tej partii: wyrachowane sprawdzanie sondaży, pozyskiwanie nowych wyborców w necie itd. Napisali sobie formułki z marketingu społecznego i je realizują ???? Tak socjotechnicznej partii to ja dawno nie widziałem. Pan Nowoczesny zniknie dokładnie 26.10. No i mieliśmy już na forum kolesia o nicku byku, który podobnie agitował za Kukizem. Zaraz jak było to 20%. Sam miał nawet kandydować ???? Zniknął kiedy Kukiz ma parę procent. Dla mnie to są ludzie niepoważni i tyle. Nawet Korwin trwa od 25 lat, a nie pojawia się i znika.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Tak jak Pan Petru pojawił się bo zobaczył, że na tonącej PO można się dorobić tak Pan Nowoczesny pojawił się u nas bo chce &quot;zaistnieć&quot; i agitować. To normalna strategia tej partii: wyrachowane sprawdzanie sondaży, pozyskiwanie nowych wyborców w necie itd. Napisali sobie formułki z marketingu społecznego i je realizują ???? Tak socjotechnicznej partii to ja dawno nie widziałem. Pan Nowoczesny zniknie dokładnie 26.10. No i mieliśmy już na forum kolesia o nicku byku, który podobnie agitował za Kukizem. Zaraz jak było to 20%. Sam miał nawet kandydować ???? Zniknął kiedy Kukiz ma parę procent. Dla mnie to są ludzie niepoważni i tyle. Nawet Korwin trwa od 25 lat, a nie pojawia się i znika.
Jesli by tak bylo to by zle o o mnie swiadczylo, pooniewaz zasieg takiego forum jest mimo wszystko sladowy a polityka interesuje sie ulamek procenta forumowiczow
ergo spedzam czas bardzo nieefektywnie
Nie wiem co macie do tej Nowoczesnej, wszedzie spiskowa teoria dziejow, kosmici, Klewki, talibowie moze czas juz dorosnac... ????
mi sie podoba w tej partii gotowosc do powaznej dskusji merytorycznej, nie atakowanie rozmowcow (i slusznie bo atakuje ten co sam nie ma niczego sensownego do zaproponowania) a Nowoczesna ma wizje, ktora srawia ze pierwszy raz pojde i oddam glos.
Na listach Nowoczesnej sa rezyserzy, aktorzy, bankowcy, przedsiebiorcy, nauczyciele, spolecznicy, jednym slowem osoby zorientowane we wspolczesnym swiecie, znajacy codzienne problemy
Widac profesjonalizm dzialaczy, kandydatow, to ze jakas nieszczesna dziewczyna dala sie wplatac to nie powod zeb ygrzebac olbrzymia partie , wczoraj pseudoafera ze Nowoczesna ma prawnik ktory moze ja reprezentowac w sadzie, malo tego, moze kontaktowac sie z klientem ????
Do tego print screen maila wykonany 3 minuty po jego otrzymaniu (co swiadczy o tym ze mail &#39;przyszedl&#39; juz po wlamaniu -nawe ttak prostej sprawy nie potrafia spreparowac - ale czego sie spodziewac po notorycznym kryminaliscie i podejrzanym typku Stonodze?
Dawid.400 jestes za partia ktora oprocz tego ze jeden z jej liderow wprowadzil e-sad w Lublinie ktory eksterminuje biedakow domaga sie blokowania stron zagranicznych bukmacherow? ???? Prowadzisz jakis naziemny punkt czy co ;)
Pytania (wazne )do mojej kandydatki, na ktora zaglosuje, nie kazdy tak uwaza w Nowoczesnej ale mniej wiecej pokazuje to polityke partii odnosnie strategii kraju i aktualnych problemow

jaki masz stosunek do Unii Europejskiej, integracji, czy integracje utożsamiasz z unia?
Jestem za Unią Europejską oraz za integracją z UE. Wzmocni to pozycję Polski w samej Unii natomiast silna integracja wewnątrz umocni pozycję UE na świecie. Prowadzona polityka powinna być aktywna, odważna, łącząca wartości z interesami. Współtworzenie silnej UE powinno odbywać się bez kompleksów i obaw o uzależnienie.
stosunek do obecnej polityki emigracyjnej /uchodźców rządu?
W mojej ocenie obecnie brakuje dialogu społecznego w sprawach dotyczących imigrantów. Premier powinna zwołać specjalne posiedzenie, na które zaprosi kluczowych polityków, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych. Powinni wspólnie zastanowić się co można zrobić, kto i co może zaoferować. Polska powinna być aktywna w kwestii uzgodnienia i wdrożenia wspólnej polityki imigracyjnej. Powinna się ona opierać na pięciu filarach:
- uszczelnienie granic zewnętrznych Unii
- silniejsze finansowanie i poprawa warunków obozach dla uchodźców w bezpośrednim sąsiedztwie konfliktu
- doprowadzenie do zakończenia wojny w Syrii
- stworzenie legalnych ścieżek imigracji do UE (na wzór Australii czy USA)
- lepsza integracja imigrantów, którzy znajdują się na terenie UE
stosunek do umów śmieciowych, zlecenia o dzieło itp.
Należy ograniczyć do minimum zatrudnianie na umowy śmieciowe, ale też powinno się dać alternatywę. Musimy pamiętać o tym, że są osoby, którym forma zatrudnienia inna niż umowa o pracę odpowiada – te osoby powinny mieć wybór i możliwość zatrudnienia na dogodnych dla nich warunkach. Propozycja Nowoczesnej to wprowadzenie w ramach kodeksu pracy - kontraktu, który jest pomiędzy umowami cywilno-prawnymi i tradycyjną umową o pracę. Daje to większą elastyczność pracodawcy, a jednocześnie większe niż umowy cywilno-prawne bezpieczeństwo pracownikowi.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
mi sie podoba w tej partii gotowosc do powaznej dskusji merytorycznej, nie atakowanie rozmowcow (i slusznie bo atakuje ten co sam nie ma niczego sensownego do zaproponowania) a Nowoczesna ma wizje, ktora srawia ze pierwszy raz pojde i oddam glos.
Jeżeli serio uważasz że Nowoczesna coś zmieni to gratulacje.

Na listach Nowoczesnej sa rezyserzy, aktorzy, bankowcy, przedsiebiorcy, nauczyciele, spolecznicy, jednym slowem osoby zorientowane we wspolczesnym swiecie, znajacy codzienne problemy
Mowa o tych których wymienia Czarzasty?
https://www.youtube.com/watch?v=jRCnQDEVd7Q
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie osobiście przekreśla tą partię Nowoczesna już na starcie, bez wgłębiania się w program jedna rzecz. To są sępy polityczne. Zobaczyli, że Kukiz osiągnął dobry wynik, z 2 strony zobaczyli, że PO umiera więc dodali sobie 2+2 i jest dla nich do zrobienia świetny interes tj. &quot;antysytemowe&quot; przekonanie elektoratu PO do siebie. O ile w biznesie to bym złożył gratulacje o tyle polityka to dla mnie głównie dobro kraju i Polaków, a nie interesy ludzi którzy chcą wejść do parlamentu. GDZIE BYŁA NOWOCZESNA RÓWNO ROK TEMU ? Nie było bo nie widzieli interesu do zrobienia. Polityka to bagno, ale trzeba wierzyć, że za politykami stoją jakieś idee, walka o nasze dobro. Jeśli PiS mówi o tym, że Polska jest kondominium niemieckim to głęboko się z nimi nie zgadzam, ale wiem jednocześnie, że mówią tak bo w to wierzą i chcą dla Polski jak najlepiej. Kiedy Pan Petru o czymś mówi nie wierzę w jego ani jedno słowo, że mówi tak bo chce dla nas lepiej. Ktoś kto ma jakieś idee trwa przy nich i o nie walczy, a nie widzi interes do zrobienia. Jak by mi ktoś przyłożył pistolet do głowy i dał wybór między każdą inną partią a Nowoczesną głosował bym nawet na Pana Brauna bo dla mnie kropkaNowoczesna reprezentuje określone siły, ale na pewno nie nas. Jakie siły ? Nie chcę przegrać procesu wyborczego więc odpowiedzcie sobie sami. Do tego piszesz o nie obrażaniu rozmówców ? Twój idol Pan Petru powiedział mniej więcej coś takiego zwracam się do wyborców Kukiza, żeby zamiast na niego głosowali na nas bo jesteśmy lepszą alternatywą niż brunatne koszule Kukiza. Widziałem akurat program kiedy Kukiz na żywo to usłyszał pierwszy raz i tak po ludzku bardzo mu współczuję, bo on akurat z faszystami zawsze walczył i to właśnie odróżnia Petru od Kukiza, że Kukiz jest szczery, może naiwny, ale walczy o Polskę i Polaków. Czy ma rację to inna sprawa, ale ma dobre intencje jak wszyscy. Nie wierzę tylko w intencje Pana Petru. Ta wypowiedź dosadnie świadczy, że chce on zdobyć elektorat Kukiza i bezmózgich lemingów, którzy widzą &quot;ekspertów&quot;, &quot;bankowców&quot; i chcą być nowocześni. Żal. Zdumiewające jest też to, że mnie jako wyborcy PO przeszkadzały ośmiorniczki, afery, kolesiostwo i nepotyzm elit,a Nowoczesna to to wszystko do potęgi więc nie rozumiem jak można głosować na partię, która będzie to wszystko robiła ze zdwojoną siłą ?
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Jesli chodzi o PIS jest to partia ktora chce dorwania sie do stanowisk, pieniedzy, tak naprawde nie chca rzadzic, poniewa to oznacza odpowiedzialnosc za podjete decyzje, o wiele wygodniej jest sobie siedziec w opozycji i kasiora sama leci do kieszeni z diet, pensji itp. Ale coraz wiecej miernot chce wiecej - stolkow. Opozycja ma ograniczone rozmiary i mozliwosci dzialania, bedac we wladzy jet o wiele wiecej stolkow do rozdania, afera podsluchowa spadla im z nieba, o ile nie sa w jakis sposob w nia zamieeszani (albo ta sila, ktorej beda sluzyc po dojsciu do wladzy - oby nie)

Ten uwielbiany przez was Kukiz. Coraz wiecej wskazuje ze zostal on naslamny przez sily systemu/ukladu jak zwal tak zwal zeby zgromaczic i ujawnic elektorat antysystemowy i sprowadzic go na mielizne, jak rowniez uniemozliwic i rozbic prawdziwy ruch antysystemowy, w wielkich bolach sie formujacy. Swiadcza o tym jego dziwaczne decyzje i zachowanie po wyborach prezydenckich, lacznie z ukladaniem list.

Najpierw podal jakies horrendalne warunki dzialaczom dotychczasowych partii, ktore wytworzyly struktury w kraju (Kongres Nowej Prawicy, Ruch Narodowy) z czym nikt normalny sie nie mol pogodzic, potem wyrwal i podziellil elektorat RN i KNP, a na koncu ulozyl listy wyborcze, gdzie na pierszych miejscach sa dzialacze, czasem aktywni PO, Solidarnej Polski, PZPR, Republikanie itp. Ogolnie poziom jego list jest bardzo, ale to bardzo niski.
Jeszcze przed referendum sklocil ze soba znaczna czesc wspolpracownikow, tym tak fundamentalny utozsamiany z nim ruch JOW.

Jesli Kukiz jest taki cacy, dlaczego ruch JOW, ale i tez politycy bardzo przeze mnie szanowani jak Grzegorz Braun i Marian Kowalski ida do wyborow osobno albo nie ida? Podzieleni nie maja/macie szans

Polecam uwadze na przyklad to
https://www.youtube.com/watch?v=8K21DBUlarg

Ale tez wypowiedzi Wiplera i samych Korwinistow jak to Kukiz ich poczestowal z buta juz na starcie.

Nie taki ladny ten Kukziz jak go maluja, a kto dzialal w jego ruchu moze duzo opowiedziec co niedobrego sie stalo, jak dorzyn ani sa kandydaci z dalszych miejsc zeby tylko jedynki ewentualnie weszly do Sejmu (lepsza kontrola i bardziej sprawdzeni dzialacze)

Ale poa juz zajac sie prawdziwymi problemami kraju, to co rzuca Kukiz to demagogia i tani populizm.

Kukiz mowi: ja nie mam nic zachodni kapitalista mabanki i Tesco abierzmy mu, zrepolonizujmy
Nowoczesna mowi - jest jak mowi Kukiz zacisnijmy rece, wypracujmy wlasne banki sklepy, konkurujmy tak zeby tego zachodniego kapitaliste rzepedzic do Kazachstanu cz Bialorusi, do tamtych Kukizow, my jestesmy Polska i panstwo nie moze dzialac przeciwko obywateoi ( a dziala)
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
&#39;Gdzie byla Nowoczesna rok temu&#39;

To dziala na takiej zasadzie ze ja i wielu ludzi woli glosowac na nowo poznana osobe na przystanku niz zgrane skompromitowane twarze, ktore codziennie widzimy w TV. Dla mnie jesli ktos byl w polityce i dzialal przez lata, a sytuacja jest zla (bo jest) to zasluguje na kopniaka i pora dac szanse komus nowemu ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&#39;Gdzie byla Nowoczesna rok temu&#39;
To dziala na takiej zasadzie ze ja i wielu ludzi woli glosowac na nowo poznana osobe na przystanku niz zgrane skompromitowane twarze, ktore codziennie widzimy w TV. Dla mnie jesli ktos byl w polityce i dzialal przez lata, a sytuacja jest zla (bo jest) to zasluguje na kopniaka i pora dac szanse komus nowemu ????
To wiesz co, szczerze jak miałbym oddać głos na kogoś nowego i tylko z tego powodu to zagłosowałbym na Kukiza (zupełnie nowy, ale szczery i porządny facet) albo Korwina (który nie jest nowy, ale jako jedyny z &quot;nowych&quot; od 25 lat mówi to co wy teraz, ale nigdy nie rządził). Wiem doskonale dlaczego powstała Nowoczesna. Właśnie dlatego, że zobaczono, że jest do zrobienia deal na Polakach, że &quot;idzie nowe&quot;, a nie zdziwiłbym się jak by to była robota PO.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Do reszty juz niektorym uderza nie wiem co do glowy ale...
Jak cos co mierzy w elektorat PO wiec dziala bezposrednio na ich szkode (czesto oficjalnie sie odwolujac i nie ukrywajac tego) moze byc &#39;produktem PO&#39; to musi byc jakas wyzsza szkola rozumowania.
Prosze oswiec nas . Rownie dobrze jak ktos przyjdzie podpalic Twoj dom mozna mu zarzucic ze umowiliscie sie zebys zgarnal kase z ubezpieczenia, dzialas do spoly ze sprawca nawet jesli nie macie nic wspolnego.
Zeby mowic pewne rzeczy trzeba sprawdzic fakty, inaczej podajac niestworzone bzdury mozna za to odpowiedziec bardzo szybko, jesli samemu sie kandyduje.
Owsiaka moze oskarzymy o blokowanie prawdziwych dobroczyncow, zmonopolizowanie rynku pomocy dzieciom....
Prawda jest taka ze kazdy ma swoj rozum i glosuje, pomaga komu chce.
Mozna sie nie zgadzac z kims ale jak powiedzial Volter &#39; Nie zgadzam sie z Toba kompletnie, ale oddam zycie za to zebys mial wolnosc gloszenia swoich racji&#39;. To kwintesencja wolnosci. Pozwolmy ludziom zadecydowac, przy urnach bedzie wyrok. My nie bedziemy miec problemu z jego akceptacja jak co niektorzy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak cos co mierzy w elektorat PO wiec dziala bezposrednio na ich szkode (czesto oficjalnie sie odwolujac i nie ukrywajac tego) moze byc &#39;produktem PO&#39; to musi byc jakas wyzsza szkola rozumowania.
Prosze oswiec nas .
Jednolita stawka VAT nie uderza w elektorat klasy średniej i najbogatszej tylko w biedniejszych !!! Więc co tu piszesz za farmazony ? To jest oczywista oczywistość, że Petru chce zgarnąć niezadowolonych wyborców PO i od Kukiza. Bogatego będzie stać na jedzenie za 16% VATu, ale przy okazji oszczędzi na wielu dobrach jak samochody, drogie ubrania, biżuteria itd gdzie mu spadnie. Biedny będzie miał bułkę za 16% VATu, a na samochód go nie stać. Ok. Energia elektryczna, paliwo spadnie dla wszystkich więc może się dla biednego zrównoważyć na 0, a bogatszy będzie zarobiony. Nowoczesna to jest PO bis choćby z racji jak tu koledzy przedstawiali powiązań kandydatów na posłów z PO, właśnie.
To jest takie coś o kolorze brązowym (np. czekolada ???? lub co innego) przepakowane ze starego opakowania, na które już nikt nie może patrzeć na coś nowego (nowoczesnego) w pięknym ładnym, srebrzystym opakowaniu i podane ludziom jako nowy produkt. Chyba nawet nazwa była konsultowana ze specami od marketingu społecznego, żeby NOWoczesna kojarzyła się z NOWa. Dla mnie jako wyborcy PO to żenada i żal.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
. Dla mnie jesli ktos byl w polityce i dzialal przez lata, a sytuacja jest zla (bo jest) to zasluguje na kopniaka i pora dac szanse komus nowemu
No to sie sam zaorales bo i Petru i reszta z jego list dzialala w polityce od lat...
W dodatku dzialala z obecna wladza. Wystarczy spojrzec na notki z wikileaks, artykuly w necie itd. Ty o tym doskonale wiesz, bo trzeba byc ulomnym by z calej masy linkow, filmiko i innych informacji, tylko w tym jednym watku na tym forum, tego nie zrozumiec. Na tej jednej stronie masz filmik w ktorym powiedziane jest o wieloletniej dzialalnosci politycznej jedynek pana Petru.... Pytanie wiec do ciebie: Jestes az taki glupi, czy tylko udajesz, ze ci ludzie sa nowi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom