>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tobie raczej polecałbym poczytać historię i dowiedzieć się jak było za Mieszka I - bo nie bardzo rozumiem jak tamte czasy odnoszą się do Rosji.
Kliniczna rusofobia i przekonanie, że wszyscy powinni być &quot;europejscy&quot; i &quot;demokratyczni&quot;, i tylko tacy mogą nie być naszymi wrogami to choroby, które uniemożliwiają prowadzenie skutecznej polityki zagranicznej.
I jeszcze jedno - przecież mamy granicę z Rosją. W Obwodzie Kaliningradzkim stacjonują siły zbrojne, które mogłyby spacerkiem dojść do Adriatyku (liczebność, uzbrojenie). I co, dzieje się coś?
jestem europejski i demokratyczny, własnie dlatego głosuję na Nową Prawicę...;)
Jak zapoznasz się z historią i dalej nie będziesz rozumiał, to WTEDY Ci wytłumaczę;)
Widzę, że nie rozumiesz pojęcia RUSOFOBIA, co czyni dalszą dyskusję na ten temat bezprzedmiotową. Rozumienie ogólne u Ciebie też kuleje, dlatego żebyś na przyszłość mógł dyskutować i używał tego pojęcia bardziej świadomie wyjaśnię Ci w kilku prostych słowach (prostych, bo mógłbyś znowu nie zrozumieć) co kryje się pod pojęciem RUSOFOBIA. Zadziwia jedynie łatwość przypisywania go osobom przez osoby, które kompletnie nie rozumieją znaczenia tego słowa. Otóż RUSOFOBIA to wrogość, niechęć, uprzedzenie do Rosjan jako narodu i wszystkiego co rosyjskie, a więc jest to typowo ANTYSPOŁECZNA postawa. Natomiast stosunek do rosyjskich władz/elit politycznych wywodzących się z komunistycznego aparatu i mających komunistyczną mentalność nie jest RUSOFOBIĄ. Zapamiętane?
Ostatnia część Twojej wypowiedzi to myślenie na poziomie dziecka z podstawówki. Odpowiadając - do momentu gdy zagrozili, że umieszczą głowice nuklearne w Obwodzie nic się nie działo :grin:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oglądałem debatożenadę między Lisem i Kaczyńskim i jednak twierdzę, że Jarkowi udało się zejść na jeszcze niższy poziom od Lisa. Skoro Jarek punktował Lisa, to chciałbym, żeby ktoś mi uświadomił jaka była myśl przewodnia tej debaty ? Co Jarek powiedział konstruktywnego, poza hasłami &quot;będzie lepiej jak PiS wygra&quot; ?
Wiesz co powiem jak Rostowski: &quot; Za nami przemawiają liczby&quot; za Jarka przybyło 1,3 mln miejsc pracy (a nie jak za PO 1 milion umów śmieciowych o dzieło/zlecenie)
Po 2 Jarek ograniczał deficyt a dług publiczny nie został tak rozchwiany.
Po 3 powiedz mi jakie efekty polityki zagranicznej PO widzisz :?: Czy mam Ci może przypomnieć o wizach dla Polaków (Radek i PO dumnie zapowiadali nie będzie wiz, zrobili faila i mają wymówkę &quot;Problem leży po Amerykańskiej stronie, nie naszej) - :O :O)
Kolejna sprawa, jak ktoś ma zaprezentować swoje racje skoro media masz &quot;antypolskie&quot; Hoffman idealnie to zobrazował co i jak, masz przykład, POLSAT, ITI , TVN za czyimi interesami są :?:
Jeżeli ktoś kto mądrze mówi i chce dla swojego kraju dobrze, a &quot;zeuropeizowane&quot; media chcą byś siedział cicho to mamy tak jak mamy.
LIS + GUGAŁA oraz instrukcje od Donka jak mają zniszczyć &quot;merytorycznie&quot; PIS nie skutkują, o ile LIS się zbłaźnił danymi
watch?v=4VXAhH2y1X4
, to Gugała swoim wpierniczaniem się w słowo i prezentowaniem jedynej i słusznej racji nie zachował obiektywizmu. Obecne czasy nie różnią się niczym od końca lat 80. Gdzie nagle Solidarność prezentowała inny pogląd niż władza. Teraz PO jest jak komunistyczny reżim i robi wszystko by się utrzymać przy stołkach przy pomocy mediów a opozycja ich miażdży faktami i danymi.
Jeżeli jesteś taki kozak to wymień mi osiągnięcia rządu Tuska w polityce zagranicznej :?: - bo robienie &quot;dobrze&quot; innym jakoś tutaj mu nie wychodzi a tekst pod tytułem
&quot;NIEMCY JAKO REPREZENTANT NASZYCH INTERESÓW&quot; - ludzie, Polska to nie Liechtenstein, tylko blisko 40mln naród.
My nie potrzebujemy &quot;pośredników&quot; bo oni dbają o interesy nie nasze ale swoje - obudźcie się ????
9 Października wyrzucamy Donka i PO do śmietnika.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Jak zapoznasz się z historią i dalej nie będziesz rozumiał, to WTEDY Ci wytłumaczę;)
Wycieczki osobiste to jedyne na co Cię stać?
Możesz uzasadnić (zamiast formułować takie dziecinne docinki) - co ma wspólnego Rosja z czasami Mieszka I?
Najwyraźniej uważasz się za wielkiego znawcę historii całkowicie błędnie.
Proponuję Ci poczytać o genezie państwowości rosyjskiej. O Jarosławie Mądrym, o podziale Rusi na kijowską i moskiewską (ze zrozumieniem) i dopiero wtedy przystępować do dyskusji. Bo póki co, odsyłając innych do źródeł, ośmieszasz samego siebie.
Ponadto jakie znaczenie ma umieszczenie głowic w Obw. Kaliningradzkim? Jedna rakieta SS-18 jest w stanie dosięgnąć USA i ma moc setki razy większą od bomb zrzuconych na Hiroszimę i Nagasaki. Co dopiero Polska w tym zestawieniu?
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Udzielam się tutaj ostro i dla wielu jestem solą w oku ????

Ja tam nadal czekam na odpowiedź na pytanie:

No to w powyższym filmiku Roman podaje Ci liczy, które właśnie świadczą o tym jak bardzo zasługą PiSu jest polityka prorodzinna.

Jeżeli nie chce Ci się oglądać filmiku to masz liczby:

- za ulgą prorodzinną 1200 zł/dziecko - z PiSu tak - 1 poseł za, 135 przeciw, nie głosowało 15,

- becikowe - z PiSu masz - 2 posłów za, reszta przeciw albo nie głosowała,

Więc masz dane i liczby, więc o czym Ty pi****lisz, że zasługą PiSu jest polityka prorodzinna. Jakie wykonanie koalicji, jak PiS głosował przeciw :?:
Choć pewnie zaraz jakiś wywód na temat PO będzie, zamiast odpowiedzi na pytanie, ale cóż, spróbuję jeszcze ostatni raz. Może tym razem będziesz w stanie przeczytać co napisałem i odpowiedzieć na pytanie.


Bo Twoja poprzednia odpowiedź niestety ani jednym słowem nie odniosła się do tego co napisałem. Ale po tym jak na moje słowa, że w Norwegii nie chcą kary śmierci dla sprawcy tej strzelaniny odpisałeś mi o zyskach z eksportu ropy, to już w sumie mnie nie dziwi Twoje uciekanie od tematu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Krzysztof1985 ale ty nie odpowiedziałeś qwerty09-mu, tylko piszesz byle twoje było na wieszku.

Tylko dalej wyciągasz co innego...
Wiesz co powiem jak Rostowski: &quot; Za nami przemawiają liczby&quot; za Jarka przybyło 1,3 mln miejsc pracy (a nie jak za PO 1 milion umów śmieciowych o dzieło/zlecenie)
Po 2 Jarek ograniczał deficyt a dług publiczny nie został tak rozchwiany.
Tylko wiesz to były inne czasu...

Czy mam Ci może przypomnieć o wizach dla Polaków
Każdy chyba rozumie o co chodzi z wizami, USA nam ich nie da, bo pół Polski by pojechało na drugi dzień, a poco my im jesteśmy potrzebni i tu nie leży wina po niczyjej stronie, tylko politycy nam wciskają kit.
Teraz PO jest jak komunistyczny reżim i robi wszystko by się utrzymać przy stołkach przy pomocy mediów a opozycja ich miażdży faktami i danymi.
To tak zawsze jest, w sensie opozycja zawsze wie lepiej.
&quot;NIEMCY JAKO REPREZENTANT NASZYCH INTERESÓW&quot; - ludzie, Polska to nie Liechtenstein, tylko blisko 40mln naród.
Ale niema to żadnego znaczenia czy mamy 40 mln czy 50 mln, w tej chwili nie jesteśmy na tyle silni żeby stawiać warunki, wczoraj w Polsacie był Donek i dostał pytanie - na co postawi ich rząd, a ja to rozwinę w czym my jesteśmy tak naprawdę dobrzy, czym my możemy zwojować świat moim zdaniem w niczym i mówię to jako Polak. Musimy iść na doczepkę bo sobie nie damy rady. Jeśli ktoś ma co do tego jakieś ale to proszę o rzeczowe argumenty i przykłady, a nie lanie wody....
9 Października wyrzucamy Donka i PO do śmietnika.
Chyba sam w to nie wierzysz, świadomość polityczna Polaków jest na tyk wysokim poziomie, że w niedziel PO będzie miało jakieś 38% - a nam pozostaje powiedzieć cóż....

Choć pewnie zaraz jakiś wywód na temat PO będzie, zamiast odpowiedzi na pytanie, ale cóż, spróbuję jeszcze ostatni raz. Może tym razem będziesz w stanie przeczytać co napisałem i odpowiedzieć na pytanie
Podbijam ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Choć pewnie zaraz jakiś wywód na temat PO będzie, zamiast odpowiedzi na pytanie, ale cóż, spróbuję jeszcze ostatni raz. Może tym razem będziesz w stanie przeczytać co napisałem i odpowiedzieć na pytanie.
JKM powiedział, że demokracja to najgłupszy system i czasem koalicjant nie głosuje tak samo - to jest moja odpowiedź.
I nie mylisz się, PSL też parę razy głosowało nie zgodnie z oczekiwaniami PO i jakoś media ich nie rozszarpały.
Teraz obiektywny rzut okiem na dokonania rządu Tuska
watch?v=-uzn0qXfqH8&amp;feature=player_embedded#!

Chyba sam w to nie wierzysz, świadomość polityczna Polaków jest na tyk wysokim poziomie, że w niedziel PO będzie miało jakieś 38% - a nam pozostaje powiedzieć cóż....
Według zamówionego przez PO badania ugrupowanie Donalda Tuska ma 36 procent poparcia, PIS 27.
źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10425635,PO__wygramy_na_70_proc__A_po_wyborach_konflikt_.html
Chyba sam nie wierzysz w kiełbasę wyborczą PO ;) sukcesem tych wyborów będzie odpadnięcie od koryta PO a wejście do Sejmu Korwina i Palikota
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
JKM powiedział, że demokracja to najgłupszy system i czasem koalicjant nie głosuje tak samo - to jest moja odpowiedź.
I nie mylisz się, PSL też parę razy głosowało nie zgodnie z oczekiwaniami PO i jakoś media ich nie rozszarpały.
Teraz obiektywny rzut okiem na dokonania rządu Tuska
watch?v=-uzn0qXfqH8&amp;feature=player_embedded#!


Pytanie jest proste, dlaczego jako zasługę PiSu wymieniasz coś przeciwko czemu oni głosowali :?:

Dlaczego kłamiesz :?:

G*wno mnie obchodzi co mówi JKM. Nie mówię nic o PSLu i nic o PO. Zadaję konkretne pytanie:

Więc masz dane i liczby, więc o czym Ty pi****lisz, że zasługą PiSu jest polityka prorodzinna. Jakie wykonanie koalicji, jak PiS głosował przeciw:?:
Ale widzę, że odpowiedź na nie zdecydowanie Cię przerasta. Także gratuluję zachowania a&#39;la Jacek Kurski, fajny masz wzór do naśladowania.

Krzysztof1985 ale ty nie odpowiedziałeś qwerty09-mu, tylko piszesz byle twoje było na wieszku.
Norma.

http://forum.bukmacherskie.com/f304/wybory-parlamentarne-2011-a-63591-37.html#post2452870

http://forum.bukmacherskie.com/f304/kara-smierci-za-czy-przeciw-62390.html#post2340372
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Jeżeli ktoś kto mądrze mówi i chce dla swojego kraju dobrze, a &quot;zeuropeizowane&quot; media chcą byś siedział cicho to mamy tak jak mamy.

Jeżeli jesteś taki kozak to wymień mi osiągnięcia rządu Tuska w polityce zagranicznej :?:
Niby czemu ja mam bronić PO, skoro ich nie popieram ? To tak jakbym miał opowiadać o pozytywnych skutkach picia alkoholu na spotkaniu AA.

Normalna, niewtajemniczone osoba gdyby przeczytała zapis rozmowy Kaczyński-Lis, wzieła by tych ludzi za ograniczonych umysłowo. Jakieś żenujące zagrywki jaki to Lis nie jest pro a Jarek anty....no ludzie naprawdę się tym jaracie ? Poziom tych ludzi to jest zupełne dno. Za parę dni wybory, Jarek mógł się odciąć od tanich ataków Lisa i przedstawić np program swojej partii. Oczywiście lud chce igrzysk, więc Jarek sypał żartami i opowiadał jakie to PO nie jest złe, a on dobry. Zero konkretów, tylko jeden wielki bełkot przez 50 minut...

Zarówno PiS jak i PO są siebie warte. Przykro stwierdzić, ale Tusk przy Kaczyńskim to jest inteligentny człowiek (mam na myśli zdolność do merytorycznej wypowiedzi):grin:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wycieczki osobiste to jedyne na co Cię stać?
Możesz uzasadnić (zamiast formułować takie dziecinne docinki) - co ma wspólnego Rosja z czasami Mieszka I?
Najwyraźniej uważasz się za wielkiego znawcę historii całkowicie błędnie.
Proponuję Ci poczytać o genezie państwowości rosyjskiej. O Jarosławie Mądrym, o podziale Rusi na kijowską i moskiewską (ze zrozumieniem) i dopiero wtedy przystępować do dyskusji. Bo póki co, odsyłając innych do źródeł, ośmieszasz samego siebie.
Ponadto jakie znaczenie ma umieszczenie głowic w Obw. Kaliningradzkim? Jedna rakieta SS-18 jest w stanie dosięgnąć USA i ma moc setki razy większą od bomb zrzuconych na Hiroszimę i Nagasaki. Co dopiero Polska w tym zestawieniu?
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
jeżeli ktoś tu się ośmieszył to ty używając pojęć, których znaczenia nie znasz. Zapytam jeszcze raz - Zapamiętałeś znaczenie słowa RUSOFOBIA?
Natomiast stać mnie na zdecydowanie więcej, ale Ty nie jesteś na tyle wymagającym rozmówcą, żebym musiał stawać na wyżyny swojej wiedzy.
Odpowiadając na Twoje pytanie, co ma wspólnego Rosja z czasami Mieszka I? - NIC nie ma wspólnego. Temat dotyczy POLSKI, polskich wyborów parlamentarnych i ich konsekwencji czyli także polityki zagranicznej, a więc polskiej granicy wschodniej m.in. z Białorusią. To w jaki sposób powiązałeś Mieszka I i Rosję pozostanie Twoją tajemnicą.
Ostatnią część tekstu pozostawię bez komentarza..kolejny raz wykazujesz się kompletnym brakiem rozumienia.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Chyba, że Twoja znajomość erudycji Kaczora to jego odpowiedź na pytanie redaktorów TVN czy innego Polsatu.
Niby na jakiej podstawie mam oceniać Kaczora, jak nie po jego odpowiedziach np w wywiadach dla tv ? Chyba, że mam kupić najnowszą książkę Jarka, gdzie tam wykazuje swoją erudycję ? :grin::grin:
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Oglądałem debatożenadę między Lisem i Kaczyńskim i jednak twierdzę, że Jarkowi udało się zejść na jeszcze niższy poziom od Lisa. Skoro Jarek punktował Lisa, to chciałbym, żeby ktoś mi uświadomił jaka była myśl przewodnia tej debaty ? Co Jarek powiedział konstruktywnego, poza hasłami &quot;będzie lepiej jak PiS wygra&quot; ?
Coś mi się wydaje, że przeginasz.Od formułowania pytań jest prowadzący program, jak Kaczyński miał odpowiadać merytorycznie na te pytania, które przed programem przygotował Lis, co te pytania miały wspólnego z wyborami i Polską?
A pytania brzmiały mniej więcej tak, dlaczego 15 lat temu Rydzyk powiedział...?
Ciężko w takim momencie opowiadać o gospodarce czy finansach, bo nawet pół takiego pytania nie padło.
Zarówno PiS jak i PO są siebie warte. Przykro stwierdzić, ale Tusk przy Kaczyńskim to jest inteligentny człowiek (mam na myśli zdolność do merytorycznej wypowiedzi)
Bo Tusk to typowy produkt &quot;pijarowy&quot;, z pomocą mediów, osoby nierozeznane w tematach, o których się wypowiada mogą mieć wrażenie, że &quot;się zna&quot;.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Z wywiadu z Zytą Gilowską na WP:
Z kolei jedna z niemieckich gazet napisała, że prezesowi PiS chodziło o to, by wyborcom dostarczyć wizerunek wroga i w ten sposób skłonić ich do pójścia na wybory. Co pani na to?
- To oczywiste, że Niemcy są dla nas ważnym partnerem, zarówno politycznym, jak i gospodarczym. Sama wielokrotnie podawałam kanclerz Angelę Merkel jako przykład silnego i poważnego polityka. Sugerowanie, że poważny polityk polski chce teraz zakłócić polsko-niemieckie relacje jest po prostu nierozsądne. To byłoby działanie wbrew interesom Polski, a Jarosław Kaczyński z całą pewnością ma świadomość wagi tych interesów. Zresztą nie przypuszczam, by niemieccy dziennikarze zdołali w ciągu kilku dni przetłumaczyć i przeczytać tę książkę. Wydaje mi się, że temat został im po prostu podrzucony, już mieliśmy takie przypadki.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Coś mi się wydaje, że przeginasz.Od formułowania pytań jest prowadzący program, jak Kaczyński miał odpowiadać merytorycznie na te pytania, które przed programem przygotował Lis, co te pytania miały wspólnego z wyborami i Polską? A pytania brzmiały mniej więcej tak, dlaczego 15 lat temu Rydzyk powiedział...? Ciężko w takim momencie opowiadać o gospodarce czy finansach, bo nawet pół takiego pytania nie padło.
???? Ten gość jest po prostu - incredibile.
Dodam tylko tak, to nie była debata, tylko rozkaz Tuska, to LIS zniżył się do poziomu żula i bandyty a nie dziennikarzyny - po tym co zobaczyłem jestem za limitem studentów na studia dziennikarskie.
Nie rozumiem czemu wciąż rozliczamy PIS, skoro 4 lata jak z pyty strzelił zleciało nierządem PO i ciągle PIS PIS PIS winny, Vat tam pewnie też PIS podwyższył :&gt;

Bo Tusk to typowy produkt &quot;pijarowy&quot;, z pomocą mediów, osoby nierozeznane w tematach, o których się wypowiada mogą mieć wrażenie, że &quot;się zna&quot;.
POLEJNIK, GUGAŁA, LIS, MICHNIK i całe media to jest &quot;układ&quot; a jeżeli ktoś ma np władzę nad umysłami 10 milionów poprzez tv, gazety, neta(gazeta, wp, onet) to jak ma się obronić. To są &quot;miłośnicy&quot; reprezentowania naszych interesów przez Niemców ???? - nie mam nic do Niemców, ale Polska to Polska nie potrzebujemy pośrednika.
Ale niema to żadnego znaczenia czy mamy 40 mln czy 50 mln, w tej chwili nie jesteśmy na tyle silni żeby stawiać warunki, wczoraj w Polsacie był Donek i dostał pytanie - na co postawi ich rząd, a ja to rozwinę w czym my jesteśmy tak naprawdę dobrzy, czym my możemy zwojować świat moim zdaniem w niczym i mówię to jako Polak. Musimy iść na doczepkę bo sobie nie damy rady. Jeśli ktoś ma co do tego jakieś ale to proszę o rzeczowe argumenty i przykłady, a nie lanie wody....
MYLISZ SIĘ :!: Orban zagrał na nosie judkom i doradcom z MFW, KE, postanowił patrzeć przez pryzmat Węgrów na ich problemy a nie uśredniając i patrząc dalekosiężnie co będzie z Europą.
Teraz zobacz, że nam potrzebny jest gość wyrazisty, dbający o swój naród jako kraj, a dopiero potem stawiający na 2 miejscu co mówią inni.
JKM trafnie opisał Orbana - zrobił co musiał, bo co banda bankowców wycofa i sprzeda wszystkie placówki na Węgrzech :?: - No nie zapłacą ten podatek bankowy, bo jeszcze im się to opłaca.
Czy wielkie sieci handlowe znikły z Węgier :?: No nie znikły.
Czy fastfoody z Węgier znikły (podatek zdrowotny od fastfoodów) no nie - dalej są ale są droższe.
Jakby Orban słuchał dobrych wujków z zachodu w postaci Merkel, Sarkozyego, Barroso to by wyszedł na tym jak Raduś Sikorski na wizach do USA. Dam inne porównanie - został by wydymuchany jak wydmuszka na Wielkanoc.

Zrozumcie jedno - tak jesteśmy w UE, ale musimy dbać o interes Polski, a w UE patrzeć na ręce urzędasom i takim biurokratom na to by nas nie ograniczali co mam jeść, co pić, jak schodzić po drabinie, czy pojazd leśny może mieć lusterko nieco z lewej czy nieco z prawej.

Dlaczego media niemieckie czy francuskie nigdy nie zarzuciły protekcjonizmu i nacjonalizmu Merkel/Sarkozyego :?: A nam gdy ktoś chce podnieść gospodarkę i zadbać o przemysł niszczy się - włączcie myślenie, niech Gugała, Lisy, POjelniki, Kolendy Zalewskie nie dostarczają wam gotowego rozwiązania, nauczcie się myśleć logicznie i łączyć fakty.

Zrozumcie jedną rzecz - jak ktoś dobrze mówi o nas za granicą (szczególnie gdy mamy anty narodowe media w większości w PL) to nam powinna się zapalić czerwona lampka.
Znów powtórzę - na Piłsudskiego psioczono, lżono, wyklinano za granicą, ale co było :?:
Sam Piłsudski mówił - im mniej przychylnie o Tobie mówią za granicą tym lepiej - bo to oznacza, że dbasz o interes swojego kraju a nie kogoś innego.
Sam Hitler w Magdeburgu pobierał od niego lekcje taktyki wojskowej i bał się go jak ognia :!: (parę wywiadów Aldiego do gazet) ba nawet osobiście się zjawił na pogrzebie Piłsudskiego .
Nam potrzeba gościa z jajami a nie gościa od robienia &quot;dobrze&quot; pod stołem paru politykom, a podpisuje byle świstek, który mu podsuną pod nos (pakiet EuroPlus) - dziękuję.
Może to być Kaczyński, może być Mikke, może być Palikot, ale nie Tusk, Schentyna, Niesioł, Sikorski.
Już pokazali jak dbają o nas - kibiców, zamykanie stadionów za antyrządowe okrzyki.
W Białymstoku kibiców nie zgadzających się z Radkiem nazywa się bydłem, łysymi pałami, bojówkami PIS-u.
Niech każdy się zastanowi - co robił jak media psioczyły jak jeden mógł zwyzywać kogoś
Moherem, a teraz jak role się odwróciły to nie wolno tak :?: Zamyka się usta policyjną pałą i gazem, nazywa bandytą...... i można wymieniać i wymieniać. Tego chcecie :?: O grabieży emerytur już nie wspomnę - no ale by żyło się lepiej.
Apeluję do każdego - niech 9 października idzie na wybory by potem nie pitolił że go wydmuchano jak wydmuszkę na Wielkanoc :!:
A jak nie to Keep going - ostatni niech zgasi światło.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
???? Ten gość jest po prostu - incredibile.
Dodam tylko tak, to nie była debata, tylko rozkaz Tuska, to LIS zniżył się do poziomu żula i bandyty a nie dziennikarzyny - po tym co zobaczyłem jestem za limitem studentów na studia dziennikarskie.
Nie rozumiem czemu wciąż rozliczamy PIS, skoro 4 lata jak z pyty strzelił zleciało nierządem PO i ciągle PIS PIS PIS winny, Vat tam pewnie też PIS podwyższył :&gt;



POLEJNIK, GUGAŁA, LIS, MICHNIK i całe media to jest &quot;układ&quot; a jeżeli ktoś ma np władzę nad umysłami 10 milionów poprzez tv, gazety, neta(gazeta, wp, onet) to jak ma się obronić. To są &quot;miłośnicy&quot; reprezentowania naszych interesów przez Niemców ???? - nie mam nic do Niemców, ale Polska to Polska nie potrzebujemy pośrednika.



MYLISZ SIĘ :!: Orban zagrał na nosie judkom i doradcom z MFW, KE, postanowił patrzeć przez pryzmat Węgrów na ich problemy a nie uśredniając i patrząc dalekosiężnie co będzie z Europą.
Teraz zobacz, że nam potrzebny jest gość wyrazisty, dbający o swój naród jako kraj, a dopiero potem stawiający na 2 miejscu co mówią inni.
JKM trafnie opisał Orbana - zrobił co musiał, bo co banda bankowców wycofa i sprzeda wszystkie placówki na Węgrzech :?: - No nie zapłacą ten podatek bankowy, bo jeszcze im się to opłaca.
Czy wielkie sieci handlowe znikły z Węgier :?: No nie znikły.
Czy fastfoody z Węgier znikły (podatek zdrowotny od fastfoodów) no nie - dalej są ale są droższe.

Jakby Orban słuchał dobrych wujków z zachodu w postaci Merkel, Sarkozyego, Barroso to by wyszedł na tym jak Raduś Sikorski na wizach do USA.
Dam inne porównanie - został by wydymuchany jak wydmuszka na Wielkanoc.
Zrozumcie jedną rzecz - jak ktoś dobrze mówi o nas za granicą (szczególnie gdy mamy anty narodowe media w większości w PL) to nam powinna się zapalić czerwona lampka.
Znów powtórzę - na Piłsudskiego psioczono, lżono, wyklinano za granicą, ale co było :?:
Sam Piłsudski mówił - im gorzej o Tobie mówią za granicą tym lepiej - bo to oznacza, że dbasz o interes swojego kraju a nie kogoś innego.
Sam Hitler w Magdeburgu pobierał od niego lekcje taktyki wojskowej i bał się go jak ognia :!: (parę wywiadów Aldiego do gazet) ba nawet osobiście się zjawił na pogrzebie Piłsudskiego .
Nam potrzeba gościa z jajami a nie gościa od robienia &quot;dobrze&quot; pod stołem paru politykom.
Może to być Kaczyński, może być Mikke, może być Palikot, ale nie Tusk, Schentyna, Niesioł, Sikorski.
Już pokazali jak dbają o nas - kibiców i zamykanie stadionów za antyrządowe okrzyki.
W Białymstoku kibiców nie zgadzających się z Radkiem nazywa się bydłem, łysymi pałami, bojówkami PIS-u.
Niech każdy się zastanowi - gdzie był i co robił jak media psioczyły jak jeden mógł zwyzywać kogoś
Moherem, a teraz jak role się odwróciły to nie wolno tak :?:
Keep going - ostatni niech zgasi światło.

POPIERAM ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
W superstacji teraz ludzie telefonują i mówią na kogo będą głosowali, wszyscy oprócz wyborców PO mówią dość konkretnie, natomiast owi popierający PO najczęściej mówią, że Polska w budowie i Kaczyński jest zły, ale to wygląda podobnie jak w tym wątku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom