>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wyścigi konne 10zł za rejestracje

Status
Zamknięty.
S 0

shox90

Użytkownik
no napisalem na live-chat i naipierw przyszlo to &quot; Please wait for a site operator to respond&quot; a potem przychodzilo to&quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot; wie ktos o co tu chodzi i jak zrobic zeby uzyskac ta promocje??????????????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dzieci...:kwasny4565: uczcie się angielskiego... pisze wyraźnie, że cały support jest zajęty w tej chwili i żebyś poczekał parę sekund:| :/ nic, tylko stukać się głową w klawiaturę... :kwasny4565:????
 
S 0

shox90

Użytkownik
wiem co to znaczy ale myslalem ze tam cos sie zwalilo bo czekalem 1 godz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic dlatego wolalem sie upewnic. A ty nie badz taki madry bo od tego sa fora aby sie pytac jak sie czegos nie wie
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wątpię, że wiesz bo tam nawet napisane, że nie jest dostępny teraz polski support i maila wyślesz to niedługo ci wyślą odp. Jutro lub pojutrze się okaże czy mi wypłacą bo w środę zleciłem już wypłate.
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
sprzedam] książke pt. stań sie postrachem bukmacherów
dzieki tej książce osiągniecie maximum zysków są w niej najlepsze wskazówki jak ograć buki oraz systemy których boją się bukmacherzy ????

cena tej książki to 39.90
sprzedam bardzo tanio kontakt 4311245
 
feever 5

feever

Użytkownik
sprzedam] książke pt. stań sie postrachem bukmacherów
dzieki tej książce osiągniecie maximum zysków są w niej najlepsze wskazówki jak ograć buki oraz systemy których boją się bukmacherzy ????

cena tej książki to 39.90
sprzedam bardzo tanio kontakt 4311245
Weź typie spi.......z tego forum z takimi ofertami ;s nie dość, że sprzedawanie tego jest nielegalne to w ogole.. Ja bardzo chetnie oddam taka ksiazke za darmo bo sam za darmo to posiadam.
Troszkę ze słowami wyluzuj.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
1. Wielki + że live support pracuje w niedziele.
2. Kto nie dostał pieniędzy, wystarczy że kliknie na samym dole strony kontakt.
3. Następnie naciśnie Live chat, wpisze swoje imię i nazwę użytkownika.
4. Napisze do supportu tak: &quot;I greet! Is promotion 10 the zloty current? I would like to begin horse races to surround at you , but I have first to see as one gets this ;)&quot;
5. Kasa po 5s znajdzie się na koncie ;)
a mi napisali
No Bonus anymore!

RaceBets.com Support
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak Polacy się rzucili na promocje, to piszą później &quot;no bonus anymore&quot;...
Nie wiem w jaki sposób, ale mój kumpel otworzył 16 kont:| i z 5 wypłacił kasę... na reszcie przej......
Panuj nad słowami chłopie...
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
zlecilem wyplate w poniedzialek i napisalem im maila dzis kiedy bedzie kasa i wgole czy ja przyjeli, po 10 min napisali ze maja drobne opoznienie i ze kasa juz wyslana i zebym sie nie martwil i ze bedzie do konca tygodnia, wiec pozostaje ciepliwie czekac ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
Hejka
mam pytanko czy przy wypłacie żądają dowodu osobistego?? ile wynosi najmniejsza wypłata i czy jezeli wyplace na konto o innych danych osobowych na jakie sie zarejestrowalem to przyjma??
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ale żal... weszło mi chyba tylko 1/5 typów... a obstawiałem pewniaki ;-)
ja nie wiem jak tam można coś ugrać... trzeba w tym siedzieć po porstu
 
G 0

gilu12

Użytkownik
A ja musze powiedziec ze niemam pojecia o co w tym chodzi, obstawiam na czuja i narazie na 9 zakladow weszlo mi 5. Obstawiam ktory kon zajmie 1 miejsce. Zwykle stawialem na konia ktory mial nie najnizszy kurs, ale ten co pod wzgledem kursu byl 2gi ???? I jeden zaklad na podstawie &quot;pewniaka&quot; wytypowanego na glownej stronie.
Na koncie mam 35zl na dzien dzisiejszy ????
Powodzenia wszystkim! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom