>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wyścigi konne 10zł za rejestracje

Status
Zamknięty.
zomber 9

zomber

Użytkownik
Czy kiedykolwiek przeżyłeœ to wspaniałe uczucie, widzšc swojego faworyta, galopujšcego z niespotykanš siłš i energiš, wyprzedzajšcego swoich rywali jednego po drugim, by w końcu wyjœć na prowadzenie pod sam koniec gonitwy sprawiajšc, że wstajesz z miejsca eksplodujšc radoœciš? Jeżeli nie, to teraz masz szanse! Na stronie internetowej naszego partnera [URL='http://www.RaceBets.com']www.RaceBets.com[/URL] możesz w bardzo prosty sposób obstawiać konie startujšce w gonitwach z całego œwiata.
Każdego dnia odbywajš się setki wyœcigów, a weekendowe co minutowe starty dostarczš Ci wiele emocji. RaceBets.com umożliwia Ci oglšdanie pasjonujšcych gonitw z wielu miejsc naszego globu (np. Niemcy, Anglia, RPA). Korzystajšc z transmisji video na żywo w doskonałej jakoœci, będziesz mógł trzymać kciuki za swoich faworytów, tak jakbyœ stał na torze wyœcigowym. Obstawiaj konie po najlepszych kursach, a przy odrobinie szczęœcia możesz zgarnšć duże wygrane pieniężne. Dodatkowo prowadzimy wiele akcji bonusowych oraz loterii dajšcych szanse na cenne nagrody.
Nie przejmuj się, jeżeli temat wyœcigów konnych jest dla Ciebie czymœ nowym i nieznanym. RaceBets.com daje Ci 10 złotych na dobry poczštek za samo otwarcie konta gracza. Możesz więc zaczšć grać od razu po rejestracji, a dzięki wielu zawsze aktualnym i szczegółowym statystykom, cennym radom ekspertów, nawet poczštkujšcy ma spore szanse, by osišgnšć sukces w zakładach. Co więcej, jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj skontaktować się z naszš wykwalifikowanš obsługš klienta poprzez email [email protected]">[email protected] , lub telefonicznie (niemiecki i angielski) +49 211 95700333.
Aby otrzymać 10 złotowy bonus powitalny proszę odwiedŸ naszš strone używajšc specjalnego linka [URL='http://www.racebets.com/?setLanguage=pl&amp;coupon_code=1315-2897-6745-5035']http://www.racebets.com/?setLanguage=pl&amp;coupon_code=1315-2897-6745-5035[/URL], a następnie dokonaj szybkiej rejestracji. PienišdŸe zasilš saldo twojego konta natychmiastowo.
Życzymy wiele radoœci i dużych wygranych obstawiajšc zakłady konne!
Zespół bet-at-home
[URL='http://www.bet-at-home.com']www.bet-at-home.com[/URL]

Startowy bonus w wysokoœci 10 złotych jest dostępny dla rejestracji dokonanych przed 1 Marca 2008 roku i musi zostać obstawiony co najmniej 3 razy zanim wypłata będzie możliwa. Więcej informacji możesz znaleŸć w naszych warunkach handlowych na stronie RaceBets.com.
bet-at-home.com Ltd., Office M5, Block 12, Tigne Place, Tigne Street, Sliema SLM 15, Malta
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
i żeby nikt nie pomyślał że link podany do rejestracji jest wklejony dla jakiś profitów
cała wiadomość została wycięta z e-maila przesłanego przez bet-at-home
 
t0l 0

t0l

Użytkownik
Każdy dostaje swój kod także nic dziwnego, że ten już nie działa..
Poza tym ciekawe kto siedzi w tym i ma jakieś typki bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja tez to dostlm na maila i kasa byla od razu po rejestracji weic moze to dla wybranych bo oni jakos to maja podpięte pod BAHA i to nalezy do bah i tam mi przyszlo na skrzynke
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Ja dostałem takiego e-maila zarejestrowałem sie i kasa na koncie ale nie znam się na koniach to pewnie nic nie ugram!
 
D 0

denas

Użytkownik
jesli ktos dostal meila,to neich nie wyrzuca do kosza,tylko zapoda na pw ???? z kodem bonu ???? ja sie moze odwdziecze bonem 5 pln do bah,wydaje mi sie ze mam,choc nie reczen czy jeszcze wazny :/ badz co badz,jesli ktos nie zamierza korzystac,to porsze o wiadomosc z bonem ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja obstawilem kilka razy na faworytow i mialem 30zl juz ???? ale pozniej przegralem, buk raczej na 99% wyplacalny jak poleca go sam BAh
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
a ja powiem ze to wspanial spozniony prezent na gwiazdke, wczoraj mialem 2.77 euro a dzis...sami zobaczcie

a i tak dalej nie wiem o co chodzi jak sie gra i jakiego rodzaju zaklady obstawiam, i nie zamierzam sie dowiadywac bo od razu to przegram ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom