>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wyścigi konne 10zł za rejestracje

Status
Zamknięty.
S 0

shox90

Użytkownik
no napisalem na live-chat i naipierw przyszlo to &quot; Please wait for a site operator to respond&quot; a potem przychodzilo to&quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot; wie ktos o co tu chodzi i jak zrobic zeby uzyskac ta promocje??????????????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dzieci...:kwasny4565: uczcie się angielskiego... pisze wyraźnie, że cały support jest zajęty w tej chwili i żebyś poczekał parę sekund:| :/ nic, tylko stukać się głową w klawiaturę... :kwasny4565:????
 
S 0

shox90

Użytkownik
wiem co to znaczy ale myslalem ze tam cos sie zwalilo bo czekalem 1 godz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic dlatego wolalem sie upewnic. A ty nie badz taki madry bo od tego sa fora aby sie pytac jak sie czegos nie wie
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wątpię, że wiesz bo tam nawet napisane, że nie jest dostępny teraz polski support i maila wyślesz to niedługo ci wyślą odp. Jutro lub pojutrze się okaże czy mi wypłacą bo w środę zleciłem już wypłate.
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
sprzedam] książke pt. stań sie postrachem bukmacherów
dzieki tej książce osiągniecie maximum zysków są w niej najlepsze wskazówki jak ograć buki oraz systemy których boją się bukmacherzy ????

cena tej książki to 39.90
sprzedam bardzo tanio kontakt 4311245
 
feever 5

feever

Użytkownik
sprzedam] książke pt. stań sie postrachem bukmacherów
dzieki tej książce osiągniecie maximum zysków są w niej najlepsze wskazówki jak ograć buki oraz systemy których boją się bukmacherzy ????

cena tej książki to 39.90
sprzedam bardzo tanio kontakt 4311245
Weź typie spi.......z tego forum z takimi ofertami ;s nie dość, że sprzedawanie tego jest nielegalne to w ogole.. Ja bardzo chetnie oddam taka ksiazke za darmo bo sam za darmo to posiadam.
Troszkę ze słowami wyluzuj.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
1. Wielki + że live support pracuje w niedziele.
2. Kto nie dostał pieniędzy, wystarczy że kliknie na samym dole strony kontakt.
3. Następnie naciśnie Live chat, wpisze swoje imię i nazwę użytkownika.
4. Napisze do supportu tak: &quot;I greet! Is promotion 10 the zloty current? I would like to begin horse races to surround at you , but I have first to see as one gets this ;)&quot;
5. Kasa po 5s znajdzie się na koncie ;)
a mi napisali
No Bonus anymore!

RaceBets.com Support
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak Polacy się rzucili na promocje, to piszą później &quot;no bonus anymore&quot;...
Nie wiem w jaki sposób, ale mój kumpel otworzył 16 kont:| i z 5 wypłacił kasę... na reszcie przej......
Panuj nad słowami chłopie...
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
zlecilem wyplate w poniedzialek i napisalem im maila dzis kiedy bedzie kasa i wgole czy ja przyjeli, po 10 min napisali ze maja drobne opoznienie i ze kasa juz wyslana i zebym sie nie martwil i ze bedzie do konca tygodnia, wiec pozostaje ciepliwie czekac ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
Hejka
mam pytanko czy przy wypłacie żądają dowodu osobistego?? ile wynosi najmniejsza wypłata i czy jezeli wyplace na konto o innych danych osobowych na jakie sie zarejestrowalem to przyjma??
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ale żal... weszło mi chyba tylko 1/5 typów... a obstawiałem pewniaki ;-)
ja nie wiem jak tam można coś ugrać... trzeba w tym siedzieć po porstu
 
G 0

gilu12

Użytkownik
A ja musze powiedziec ze niemam pojecia o co w tym chodzi, obstawiam na czuja i narazie na 9 zakladow weszlo mi 5. Obstawiam ktory kon zajmie 1 miejsce. Zwykle stawialem na konia ktory mial nie najnizszy kurs, ale ten co pod wzgledem kursu byl 2gi ???? I jeden zaklad na podstawie &quot;pewniaka&quot; wytypowanego na glownej stronie.
Na koncie mam 35zl na dzien dzisiejszy ????
Powodzenia wszystkim! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom