>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wyścigi konne 10zł za rejestracje

Status
Zamknięty.
1 0

123456

Użytkownik
Urodziny
oto dostałem fajnego maila od racebets.com
50 Euro for you birthday

Sehr geehrter Herr XYZ,
życzymy Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin i jako specjalny prezent dla Ciebie: PODWOIMY Twoją następną wpłate!
To bardzo proste, aby otrzymać bonus:
1) Zaloguj się z twoją nazwą użytkownika &quot;*****&quot;.
2) Wpłać co najmniej 10 Euro na swoje RaceBets.com-konto w ciągu kolejnych 7 dni.
3) Podwoimy Twoja wpłate do 50 Euro! Znaczy to, ze jeżeli wpłacisz 50 Euro saldo Twojego konta zostanie zwiększone o 100 Euro.

Najlepsze życzenia,
Twój zespół RaceBets.com
A ma ktoś jakiś kod bonusowy??
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
pytalem sie supportu jakies 2 tygodnie temu jak wyplacalem, nie ma innej mozliwosci niz wyplata na konto bankowe ;p
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
witam, dostałem dziś meila o rejestracji i darmowej kasie... obrót 3x, mam 10.25zł i nie wiem co z tym zrobić, powiedzcie jak coś z tego ugrać i wypłacić ???
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
witam, dostałem dziś meila o rejestracji i darmowej kasie... obrót 3x, mam 10.25zł i nie wiem co z tym zrobić, powiedzcie jak coś z tego ugrać i wypłacić ???
a dostałes jakis kod z bonusem czy za samą rejestracje masz ta kase??
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
sprawdz link który dostałeś.wejdź w włpaty następnie zrealizuj bon i wpisz kod z linku który dostałeś.chyba zrozumiałeś???
 
K 0

kamilegia

Użytkownik
Startowy bonus w wysokości 10 złotych jest dostępny dla rejestracji dokonanych przed 1 Września 2008 roku i musi zostać obstawiony co najmniej 3 razy zanim wypłata będzie możliwa.

prosze, niech mi to ktos wytlumaczy, bo nie rozmumiem...

musze zrobic tak:::

najpierw postawic za 10, pozniej calosc,ta co wygram i pozniej znow calosc, czy wystarczy czescia bonusu grac??? prosze o pomoc
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ludzie... dostaliście e-mail od bah.... a w nim:


Aby otrzymać 10 złotowy bonus powitalny proszę odwiedź naszą strone używając specjalnego linka http://www.racebets.com/?setLanguage=pl&amp;amp;coupon_code=2898-4*55-0401-****

2898-4*55-0401-**** To jest Wasz kod bonusu... wpiszcie go przy rejestracji ja tak zrobiłem kasa od razu.
no np. ja nie miałem żadnego kodu, tylko musiałem się zarejestrować z linku od baha... a co do wypłaty to chyba jest proste 10.25zł należy obrócić 3 razy, czyli zagrać za 30.75zł i można wypłacać :-D tylko może ktoś wie jak w to grać :kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom