>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rybakina nie ma psychy, Halep nie gra tak dobrze jak kiedys I ja to nie wierze, ze ona dojdzie az do finalu. Ba, ja nawet twierdze, ze Svitolina ja odpalo bo Ukrainka gra solidny I przemyslany tenis a Co wiecej ma duzo lepsza glowe niz Rybakina, ktora powinna to dzis wygrac I to 2 0.Owszem zgodze sie, ze nie zawsze statystyki oddaja Obraz ale nie mniej jednak, 51 bledow wlasnych to jest prawie jakby 13 gemow oddanych za darmo a wiec sporo,.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
A co powiecie o meczu Krejcikova vs Muguruza lub Kvitova Sakkari, bardziej rada lub przemyślenia wasze, bo imo krej + sakk chyba ma duże szanse na zwycięstwo na moje.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ostatnio jak Krejcikova grala z Muguruza nie bylo Co zbierac z hiszpanki.Na farcie ugrala seta I teraz nie wierze, ze nie bedzie podobnie.
Wg mnie ogolnie jedynie Krejcikova lub Osaka moga zagrozic Barty w koncowym tryumfie.

Sakkari duzo bardziej wszechstronna ale Siniakova troche oddala ten mecz I to typowe 50 50 jak dla mnie
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Panowie a co myślicie o Światek+Bencic( AKO ok 3.4) na jutrzejszy dzień? Według moich obserwacji wygląda to na dobre że rywalki tych dwóch pan są do ogrania na dzień dzisiejszy
Naprawdę bierzecie pod uwagę granie na Igę? Po tym jak w ostatnich miesiącach przegrywa wszędzie i z każdym? W poprzednim meczu męczyła się, gdy kurs na nią był w granicach 1.17. Iga wtapia praktycznie każdy mecz z zawodniczkami na zbliżonym poziomie, pokonując jedynie zawodniczki dużo słabsze. Dla mnie każdy kurs przeciwko Świątek to promocja.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ktoś oglądał Jabaeur? Co to była za gra w ogóle, każda piłka prosta w siatkę, 1 mecz na US Open co tyle piłek prostych w siatkę ktoś uderzył. Tak zlekceważyć mecz- nie wiem te mecze w damskim tenisie to komedia, aż chce się płakać, jak się to ogląda...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Osaka serwuje na mecz, przy 6 5 w drugim. Caly mecz pod kontrola,jej serwis niezagrozony, ani 1ego bp do tej pory ze strony Fernandez, ba nawet rownowagi nie bylo w 11 gemach serwisowych Japonki.
Co robi wtedy Osaka? Zaczyna wyrzucac jak leci I mamy TB.W tie breaku to w ogole blad za bladem Japonki I mamy trzeci set.
W trzecim secie wiekszosc pilek Fernandez wygrala po bledach Osaki, owszem biegala I walczyla kanadyjka ale Osaka ma mega problemy ze swoja glowa I jestem ciekaw czy kiedys jeszcze wroci do wygrywaja turniej ow
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Osaka serwuje na mecz, przy 6 5 w drugim. Caly mecz pod kontrola,jej serwis niezagrozony, ani 1ego bp do tej pory ze strony Fernandez, ba nawet rownowagi nie bylo w 11 gemach serwisowych Japonki.
Co robi wtedy Osaka? Zaczyna wyrzucac jak leci I mamy TB.W tie breaku to w ogole blad za bladem Japonki I mamy trzeci set.
W trzecim secie wiekszosc pilek Fernandez wygrala po bledach Osaki, owszem biegala I walczyla kanadyjka ale Osaka ma mega problemy ze swoja glowa I jestem ciekaw czy kiedys jeszcze wroci do wygrywaja turniej ow
Jak się zawodniczka zajmuje promowaniem przestępców z blm a nie trenowaniem, to potem tak to wygląda.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tylko, ze tu chodzi wylacznie I glowe, umiejetnosci ma mega wysokie Osaka, tyle, ze glowa peka nie wiem czy przy presji czy przy czym
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Kvitova(+1,5s) @1.36
Greczynka jakaś bardzo nie pewna oglądałem ją z Kostyuk i nie wyglądała tam zbyt dobrze, Kvitova była górą na AO i patrząc na formę obu zawodniczek chociaż 1 set powinien wpaść na jej konto.
Krejcikova @1.82
Od początku stawiam na Barborę i jak dla mnie kurs jest zachęcający, świetna forma według mnie główna kandydatka aby zagrozić czołówce.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Osaka serwuje na mecz, przy 6 5 w drugim. Caly mecz pod kontrola,jej serwis niezagrozony, ani 1ego bp do tej pory ze strony Fernandez, ba nawet rownowagi nie bylo w 11 gemach serwisowych Japonki.
Co robi wtedy Osaka? Zaczyna wyrzucac jak leci I mamy TB.W tie breaku to w ogole blad za bladem Japonki I mamy trzeci set.
W trzecim secie wiekszosc pilek Fernandez wygrala po bledach Osaki, owszem biegala I walczyla kanadyjka ale Osaka ma mega problemy ze swoja glowa I jestem ciekaw czy kiedys jeszcze wroci do wygrywaja turniej ow
Oglądając ten mecz piąte przez dziesiąte jedyne co rzuciło mi się w oczy to to, że Osaka ma nadwage. Brzuszek był u niej aż nadto widoczny.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jest ryzyko jest zabawa. Zgodnie z zasadą pokonasz gwiazdę, odpadasz rundę później, Grachewa powinna odpaść z Pawluchenkową, bo nadmuchany balonik już pękł. Z drugiej jednak strony taka wygrana musi też mobilizować, by wygrywać dalej. Z Badosą samo się nie wygrało, a Pawa lubi odpadać na tym etapie turnieju od jakiegoś czasu.
Grachewa 3,90
Nie ma za co :p No faktycznie nie ma za co xD
 
Ostatnia edycja:
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
KONTAVEIT @ 2 betclic

Iga Świątek. Niedobrze sie dzieje ostatnio z ta dziewczyna. Naprawde sa powody do niepokoju. Na dzis to jest psychiczny wrak.
Nie radzi sobie z presja. Skoro nie radzisz sobie z presja w sporcie, to jak chcesz rywalizowac na najwyzszym poziomie?
Histerie na korcie, panika, roztrzesienie, brak pewnosci siebie , bojażń....tak sie nie da grac, tam jest reka zwalniana ze strachu
przed zepsuciem. Czy jest Światek przygotowana do USO? Niewiemy, bo nic nie grala przed tym turniejem, a co gorsze ona sama
nie wie na co ja stac. Nie jest w rytmie meczowym, nie jest w walce, tam nie ma pewnosci siebie. Skoro gra sie jeden turniej na miesiac
to musi byc presja na tym turnieju. Trzeba grac, a nie siedziec w domu i mysleć. Inni graja z turnieju na turniej, tu zagraja 3 mecze,
tam 4 i presja znika. Dziewczyna sie pogubila.....tylko czy to jest jej wina? Ktos steruje jej kariera, i moim zdaniem robia jej krzywde.
Najwyzszy czas wydoroslec. Szkoda IGI, ale na dzisiaj nie jest przygotowana do rywalizacji. Od Paryza nie wygrala z nikim z TOP 50.
Naprawde nie widze zadnych argumentow by to mialaa dzisiaj wygrac. Aaaaa....dla porzadku, rywalka Polki bedzie dzis Estonka
Kontaveit.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Oglądając ten mecz piąte przez dziesiąte jedyne co rzuciło mi się w oczy to to, że Osaka ma nadwage. Brzuszek był u niej aż nadto widoczny.
Kiedys Bartoli miala nadwage a bodajze wygrala Wimbledon to nie jest zbytnio wyznacznik, zobacz jaka Serena jest wielka a ile wygrala.Mentalnie Osaka jest strasznie slaba I to byl glowny powod, oczywiscie Fernandez zagrala dobre zawody ale Naomi znacznie sie przyczynila by kanadyjka to wygrala
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
godzina: 18:30
Spotkanie: Bencic - Pegula
Typ: Pegula handi +1.5 seta
kurs: 1,50
Bukmacher: ETOTO
Według Bukmacherow Bencic jest faworytem do zwycięstwa tego spotkania. Uwazam że możemy być świadkami bardzo ciekawego widowiska być moze nawet najciekawszego w tej rundzie kobiecego US Open. Obie panie są w bardzo dobrej formie i obie będą robic wszystko by zameldować się w 1/8 finału. Typowanie kobiecego tenisa wiąże się ze sporym ryzykiem ale nie sądzę by drugi raz z rzędu dobrze dysponowana Pegula przegrala 2:0 z Bencic na betonie w tak krótkim odstępie czasu. Amerykanka na Olimpiadzie odpadła w pierwszej rundzie wlasnie z dzisiejszą rywalka która zajęła 1 miejsce na IO. Warto nadmienić ze w tamtym meczu to Pegula była faworytka do zwycięstwa a przegrala 6:3 6:3. Czegoś wówczas zabrakło, gorszy dzień lub problemy z koncentracja i dzięki temu kursy dziś się odwróciły i Pegula wystąpi w roli underdoga. Dzisiejszy mecz można traktować jako rewanż ale Stawka meczu jest o wiele wyższa bo jest to wielki Szlem. Ostatni mecz Peguli który typowałem grała z Giorgi i wtedy to też był rewanż po przegranej 2:0 tyle że tam szanse dostała zaledwie po 3 dniach i ja wykorzystała. Nie odważę się zagrać na zwyciestwo całego meczu ale myślę że ma spore szanse żeby się tak stało. Set dziś w wykonaniu Amerykanki to minimum, zwłaszcza że jest to US Open, więc można powiedzieć że gra u siebie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Promocja z okazji USA! Skoro to Osaka przegrała wygrany mecz, to Fernandez nie będzie miała za dużo do powiedzenia z wypracowaną tutaj Kerber. Przeszła dzięki depresji Japonki, normalnie by jej już tu nie było. A Kerber trochę męczy swoje mecze, ale zawsze wychodzi jej na swą stronę. Kurs i tak dość wysoki jak na tę parę i zwycięstwo oczywistej faworytki.
Kerber 1,39
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kontaveit nastepna😅 w sumie ostatnio miala dobra serie ale nikogo znaczacego nie ograla.Trafia na zawodniczke, ktora wywiera presje w wymianie I jej nie ma.

Pliskova dzisiaj wg mnie przegra.Chorwatka potrafi grac a z Ansimova miala troche farta bo Amerykanka popelnil a bledy w kluczowych momentach
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Kontaveit nastepna😅 w sumie ostatnio miala dobra serie ale nikogo znaczacego nie ograla.Trafia na zawodniczke, ktora wywiera presje w wymianie I jej nie ma.

Pliskova dzisiaj wg mnie przegra.Chorwatka potrafi grac a z Ansimova miala troche farta bo Amerykanka popelnil a bledy w kluczowych momentach
W sumie oglądając ten mecz to ta Kontaveit taka 2 Jabaur bambaryła co jak dochodzi do wymiany to ledwo biega :D
Ale z kimś kto potrafi biegać czyt. Svitolina,Halep, Bencic, Sakkari itp to nw czy wygra z nimi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom