>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Jakie dorabianie teorii? Kto oglądał ten widział, że Fernandez było on fire, i gdyby nie ta przerwa to 5-5 i ciekawe jaką sieczkę w głowie miałaby Raducanu?
Dokladnie jak piszesz. Natomiast Wy powyżej typki dwa chyba inny mecz oglądaliście.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dokladnie jak piszesz. Natomiast Wy powyżej typki dwa chyba inny mecz oglądaliście.
Radacanau wygrala wiecej pilek w meczu, miala lepszy% trafiania 1 serwisu, wygrywanego 1 serwisu, drugi mialy po tyle samo.Miala wiecej bp, wiecej razy Lamala,wiecej miala winnerow, mniej UE ale Fernandez by zaraz wygrala, gdyby nie ta przerwa.Owszem takie przerwy deprymuja,owszem mogla by zlamac (szanse jednak male) ale nie wierze ze by wygrala seta
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie wierze, przeciez ona nawet nie prowadzila 40 0 w tym gemie, w poprzednim nie zlamala Radacanau zeby mowic, ze byla gazie.Zdobyla 3 punkty w tym gemie a Brytyjka 2 a mowicie, ze ona byla w gazie.Zdobyla 2 punkty pod rzad a wy piszecie, ze byla w gazie dajcie spokoj z takimi teoriami.Ile razy zwlaszcza zawodniczki WTA wychodzily na 0-40 po dobrej grze I ile razy bylo tak, ze nastepne punkty to byl piach.No jednakze wy wiecie, ze jakby nie bylo tej przerwy to by Fernandez ogarnela zaraz seta... Walka z wiatrakami
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Radacanau wygrala wiecej pilek w meczu, miala lepszy% trafiania 1 serwisu, wygrywanego 1 serwisu, drugi mialy po tyle samo.Miala wiecej bp, wiecej razy Lamala,wiecej miala winnerow, mniej UE ale Fernandez by zaraz wygrala, gdyby nie ta przerwa.Owszem takie przerwy deprymuja,owszem mogla by zlamac (szanse jednak male) ale nie wierze ze by wygrala seta
Mówię o danym momencie. Twoje statystyki nie mają tu nic do tego. W piłce też faworyci mają przewagi statystyczne a dostają często w czajnik lub remisują. Ty masz swój punkt widzenia a ja mam swój. Widzę ze masz w zwyczaju odpowiadać na każdy post a nie możesz przyjąć do wiadomości jak jest cos sprzecznego z Twoją teorią.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No bo to marudzenie, bo kupon nie wszedł :p Możliwe że medical wytrącił Fernandez z rytmu i by trochę podgoniła wynik, ale równie dobrze ktoś mógł puścić bąka podczas wymiany, co by rozśmieszyło Raducanu i by zagrała gorzej albo lepiej po tym wydarzeniu :p Liczy się wynik, tak jak mówisz. Przykro że kupon przegrany, ale niektórym weszło :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mówię o danym momencie. Twoje statystyki nie mają tu nic do tego. W piłce też faworyci mają przewagi statystyczne a dostają często w czajnik lub remisują. Ty masz swój punkt widzenia a ja mam swój. Widzę ze masz w zwyczaju odpowiadać na każdy post a nie możesz przyjąć do wiadomości jak jest cos sprzecznego z Twoją teorią.
Widze, ze nie masz w zwyczaju odpuszczania. W pilce druzyna, ktora przewaza w kazdych statystykach I prowadzi 30 w 75min nie traci w 15min 3 goli w 99,9999% przypadkow.Naprawde myslisz, ze Fernandez gdyby nie ta przerwa bo raz kolejny wygralaby przegrany mecz na jednym turnieju?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom