>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
images.jpg


Miejsce:
Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 30.08.2021 - 12.09.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/35374...ualificazioni-la-stefanini-entra-nelle-quali/
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=WS&promo=subnav
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zwycięzca singla 2020:
N.Osaka
Zwycięzca debla 2020:
V.Zvonareva/L.Siegemund



Zestawienie kursów:


Bez tytułu.jpg




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Barty wygra turniej 4.25
Będzie w finale 2.25
Nie widzę nikogo kto może jej zagrozić
Turnieje damskie są bardziej nieprzewidywalne od męskich więc wiadomo że wszystko jest możliwe
Logika wskazuje mi taki typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Patrząc na oferte US Open z pierwszej rundy turnieju pań, można znaleźć kilka ciekawych kursów, które według mnie są trochę źle wystawione, a więc myślę że warto z tego skorzystać, nie mówie od razu że są to pewniaki, tylko po prostu grzechem z tak wysokich kursów by było nie skorzystać

Halep @ 1.80 - (Giorgi)
Petkovic @ 2.28 - (Begu)
Pironkova @ 4.40 (Kasatkina)
Zidansek @ 2.07 - (Pera)

Simony Halep chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, zwycięzczyni French Open i Wimbledonu, ostatnio trochę spuściła z tonu, ale powodem były problemy zdrowotne, z drugiej strony też mocna Włoszka, narazie bez spektakularnych sukcesów,mocno bijąca, , ale patrząc na grę Giorgi można zauważyć że w każdym meczy popełnia sporo błędów(cżęsto się gotuje w trkacie meczu) i myślę jeśli Simona będzie dobrze dysponowana i skoncentrowana to powinna to wykorzystać.

Petković wygrała turniej 8 sierpnia w Rumuńskiej Cluj Napoce, a więc forma niezła, na przeciw niej staję też doświadczona przeciwniczka Begu, ale jak widzialem jej kilka meczy w tym roku , to powiem szczerze prezentowała poziom ITF, dlatego lepiej pograć większy kurs, a szanse oceniam na 55-45 na korzyść Niemki

Jeśli chodzi o 3 mecz to nie rozumiem faworyzowania tak Rosjanki, Pironkova rozegrała sporo meczy na poziomie szlemów i myslę że tak łatwo skóry nie sprzeda,

Zidansek to też nieobliczalna zawodniczka, która w ostatnim czasie robiła dobre wyniki, dlatego idę w wiekszy kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
N 999

Nairoq

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa
Barty 1/16 1.39
Krejcikova 1/16 1.55
Sabalenka 1/16 1.55

Najrozsądniejsze zdarzenia jeśli chodzi o kobiety
Trzeba wygrać trzy mecze żeby być w 16
Mamy tutaj 2 zawodniczki z wygranymi szlemami oraz wieczną pretendentkę która zawsze się pogubi w decydującej fazie turnieju
Ale Sabalenka zgarnie kiedyś swojego szlema
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.08.30 11.35 - 001.png
Sezon tenisowy trwa w najlepsze! Tym samym w Superbet, obstawiając zakłady na tenis masz do zgarnięcia codziennie dodatkowy bonus w wysokości 25 PLN!


Zasady promocji są bardzo proste, a promocja trwa do odwołania, zatem każdy ma szansę na nagrodę!

Jak otrzymać bonus do 25 PLN?

  • Postaw zakład za minimum 25 PLN zawierający mecze tenisa z dziennej oferty zakładów przedmeczowych lub live.
  • Minimalny kurs kuponu to 1.60 (singiel, akumulowany).
  • Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia na spotkania z turniejów tenisowych odbywające się w danym dniu.


Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia tenisowe odbywające się w ramach jednego dnia i w dniu zawarcia zakładu.


Bonus 25 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Magical Snap - 2021.08.30 11.41 - 001.png
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Simony Halep chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, zwycięzczyni French Open i Wimbledonu, ostatnio trochę spuściła z tonu, ale powodem były problemy zdrowotne, z drugiej strony też mocna Włoszka, narazie bez spektakularnych sukcesów,mocno bijąca, , ale patrząc na grę Giorgi można zauważyć że w każdym meczy popełnia sporo błędów(cżęsto się gotuje w trkacie meczu) i myślę jeśli Simona będzie dobrze dysponowana i skoncentrowana to powinna to wykorzystać.
Tutaj pozwolę się nie zgodzić. Jeżeli wygranie turnieju w Montrealu z ranga 1000 to dla Ciebie nie jest spektakularny sukces to już nie wiem co nim może być. Wygrała z Mertens, Gauff, Pliskova i Kvitova bez straty seta. Giorgi to już nie jest ta sama tenisistka która wychodzi na kort i wali z każdej piłki. Widać że mocno pracowała nad tym elementem. Gdy potrzeba potrafi zbudować akcje z większej ilości uderzeń i gdy nadarzy się okazja wtedy kończy wymianę. Po Kanadzie miała czas na regenerację i spokojne przygotowanie do turnieju. Halep natomiast od maja zagrała 3 mecze. Zaraz będzie wrzesień. Porażka z Collins w Montrealu, Następnie wygrana z Linette w trzech setach i oddany mecz w kolejnej rundzie. Ciężko stwierdzić na ile procent jest przygotowana do turnieju. Do tego Simonie ciężko się gra z zawodniczkami pokroju Włoszki. Czyli mocno bijącymi. Ja bym się nie pchał w ten typ za samo nazwisko. Ale to tylko moja opinia.

Giorgi @2,08
1xbet

Z innych spotkań ciekawie wygląda
Jastremska set @1,91
Cornet set @2,01
Bouzkova @7,01
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fernandez - Konjuh
Typ: Fernandez wygra 2:1
Kurs: 5.20
Bukmacher: STS
Analiza: Mocne faworyzowanie Konjuh w tym spotkaniu przez bukmacherów. Obie zawodniczki przez ostatni rok sporo awnasowaly w rankingu przez co znajdują się w top100. Fernandez to zaledwie 18 letnia zawodniczka która w ostatnim czasie trochę obniżyła loty względem tego co prezentowała jeszcze kilka miesięcy temu. Obie zawodniczki spotkały się w kwietniu tego roku w w półfinale turnieju ranki WTA w Madrycie, wówczas wygrała Konjuh 2:1 a mecz rozegrany był na nawierzchni ziemnej. Uwazam że dziś możemy byś również świadkami 3 setowki ale tym razem zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Kanadyjka.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rebeka Masarova - Ana Bogdan [1] @2.13 1xbet 6-7 7-6 7-6...frycowe zapłacone z happy end ;)

Przyznam, że jestem zaskoczony tymi kursami. Rebeke śledzę od jakiegoś czasu i jej wyniki robią na mnie wrażenie. Styl również jest ciekawy. Nie sądziłem, że już w tym roku uda się jej przejść kwale, ale jednak to zrobiła. Nazwiska pokonanych rywalek może nie robią wrażenia, ale styl już tak (powrót z Cristian, odwrócenie pierwszego seta z pogromczynią Fręch od stanu 2-5 albo 3-5 do 7-5, przegrany set w 1r, a w trzecim jak już zdobyła przełamanie to je trzymała). Rywalka buja się w okolicach setki, już blisko 30-tki, bez większych sukcesów. No i niecały tydzień temu kreczowała w Chicago. Reasumując idę w młodość i będę zdziwiony jak ostatecznie to Rebeka nie wyjdzie zwycięsko z tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Andrea Petkovic VS Irina-Camelia Begu
Zwycięzca meczu: Irina-Camelia Begu @ 1.70 6-2 7-6
Dokładny wynik meczu: 0-2 @ 2.45
Lvbet

Begu ma na koncie bardzo udany ubiegły tydzień kiedy zaliczyła dobry run w turnieju w Clevelend. Przez turniej szła jak burza, w pierwszych 4 rundach nie oddała nawet seta, a rywalki były co najmniej solidne (Aleksandrowa, Hercog, Sasnowicz i nasza Linette). Zatrzymała się dopiero w finale gdzie po wyrównanym meczu (6-7 4-6) uległa faworyzowanej turniejowej „dwójce” Kontaveit. Jej rywalką będzie Petković czyli niemiecka weteranka, która najlepsza lata ma za sobą, ale ciągle prezentuje poziom pierwszej setki WTA. Niemka w tym sezonie na amerykańskim betonie zaliczyła niezbyt udany epizod w Cincinnati wylatując w 2. Rundzie po porażce z Sasnowicz (5-7 2-6). Ranking obu zawodniczej zbliżony (68-63) i to pewnie jest główna przyczyna w miarę wyrównanych kursów, bo biorąc aktualną formę to Begu powinna być wyraźną faworytką. Dlatego w tym zestawieniu stawiam zdecydowanie na Rumunkę.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628.jpg

W tym tygodniu w grze US Open oraz siatkarskie Mistrzostwa Europy! Odbieraj freebety 50 zł od dziś do piątku grając przez naszą aplikację! Wystarczy, że zagrasz zakład, a kolejny, darmowy na jedną ze wspomnianych imprez, znajdzie się na Twoim koncie! Ale uwaga - masz tylko jedną godzinę, aby go wykorzystać!
1. Zagraj zakład

  • Postaw zakład przez naszą aplikację za dokładnie 79 zł
  • Jeśli nie masz naszej aplikacji, możesz ją pobrać W TYM MIEJSCU
  • Na dowolny sport, ligę, wydarzenie
  • Kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia - 1.40
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz freebet 50 zł zaraz po spełnieniu warunków
  • Możesz odebrać po jednym takim freebecie od 31.08 do 3.09
  • Freebetem grasz jak chcesz na ofertę LIVE na siatkarskie ME Mężczyzn 2021 oraz US Open
  • Pamiętaj tylko, aby zagrać nim również przez apkę!
  • Freebet pojawi się na Twoim koncie automatycznie po zagraniu zakładu!
  • UWAGA! Freebet należy wykorzystać w ciągu 1 godziny od momentu otrzymania
3. Czas trwania
  • Od 31.08, godz. 16:00 do 3.09, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet każdego dnia trwania promocji
  • W przypadku zagrania więcej kuponów dziennie, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 17:00
Mecz: Siniakova - Sakkari
Typ: Sakkari wygra
Kurs: 1.51
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Kurs nie jest najwyższy ale uważam że dziś nie będzie niespodzianki i to Greczynka zamelduję się w kolejnej rundzie US Open. Siniakova ostatnio złapała formę i całkiem dobrze prezentuje się na korcie, zarówno w singlu jak i deblu. Sakkari jest bardzo dobrze wyszkolona technicznie i dodatkowo preferuje mocne uderzenia do których ma bardzo dobre warunki fizyczne. Panie na korcie spotkały się 3 razy i 2 z nich wygrała Siniakowa a były to dwa ostatnie spotkania w 2018 i 2019 roku. Uwazam że dziś Czeszce braknie argumentów żeby wygrać ten mecz i nie wygra 3 raz z rzędu z Sakkari, polecam powyższy zakład do jakiegoś dubelka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA US Open
Godzina 22:30
Spotkanie : Mertens - Jabeur
Typ : Mertens zdobędzie seta
Kurs : 1.60
Bukmacher : STS
Analiza: Ciekawie zapowiada się Spotkanie tych dwóch pan w 1/16 finału. Jabeur w ostatnim czasie poprawiła swoja grę przez co bardzo dużo wygrywa i dobrze wygląda na korcie, o czym w ostatnim czasie dotkliwie przekonała się Iga Świątek. Mimo wszystko uważam że może to być zacięty mecz i Martens spokojnie stać na zdobycie seta a przy odrobienie szczęścia mecz też jest w zasięgu. Zawodniczki nigdy nie spotkały się na korcie dlatego tej statystki nie mogę dorzucić do analizy. Mertens jest zawodniczka kompletna która umie wygrywać nawet z najlepszymi, aktualnie plasuje się na 16 miejscu rankingu czyli o 5 miejsc wyżej niż dzisiejsza rywalka. Jabeur wygrała 2 mecze w tej edycji US Open bez straty seta ale jak popatrzymy na wczesniejsze mecze to pomijając wspomniany wyżej mecz z Iga, była przegrana z Kvitova oraz Pegula i stracone sety z Kontaveit, Andreescu oraz Kasetkina. Jak widać Tunezyjka nie jest jakaś specjalistka w wygrywaniu meczów 2:0 zwłaszcza z zawodniczkami z topu. Według bukmacherów Mertens jest dość znacznym underdogiem, ja nie do końca się z tym zgadzam dlatego wchodzę bezpiecznie w seta zawodniczki z Belgii.
 
Ostatnia edycja:
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Panowie a co myślicie o Światek+Bencic( AKO ok 3.4) na jutrzejszy dzień? Według moich obserwacji wygląda to na dobre że rywalki tych dwóch pan są do ogrania na dzień dzisiejszy
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Panowie a co myślicie o Światek+Bencic( AKO ok 3.4) na jutrzejszy dzień? Według moich obserwacji wygląda to na dobre że rywalki tych dwóch pan są do ogrania na dzień dzisiejszy
Świątek słabo gra nie ma co się oszukiwać ( aktualnie na tym turnieju co do jej dobrej gry), wystarczy, że Ferro spokojnie grała w końcówce, to by Świątek już nie było w turnieju. Dla mnie Kontaveit seta ugra na 100 %, a co do końcowego wyniku to na moje 60-40, ale każdy ma swój punkt widzenia i zdanie na temat meczu.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tomljanovic/Petkovic +1,5 seta @1,7
1xbet

Jednak Rybakina się wycofała z debla.

Rybakina zagrała dziś długi trzysetowy mecz z Halep. Do tego miała problemy z lewą kostka która była opatrywana. Wiadomo że zagrają debla po odpowiednim czasie na odpoczynek jednak takiego urazu nie zaleczy się w kilka godzin. Jeżeli wyjdzie na kort to mam nadzieję że rywalki będą potrafiły to wykorzystać i przynajmniej seta zdobędą.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czy Rybakina zaczęła gorzej grać po medicalu czy tak samo, bo jeśli gorzej to ważna informacja?
Jesli pytasz w perspektywie debla to juz niewazne ALE medical byl przy 3 2 w drugim I jej serwisie z tego Co pamietam.Pozniej bylo 3 4 ale ogarnela seta 64 I wyszla Na 1 0 z przelamaniem w trzecim.Ogolnie slabo zagrala, powinna pyknac Halep 2 0 ale jak sie popelnil 51 UE z Rumunka to o czym tu mowic.Wg mnie ona bedzie cos jak Dimitrov u mezczyzn niby gra dobrze I jest potencjal ale glowa nie ta I sporo waznych meczy bedzie przegrywac.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bo ja myślę, że Halep zagra w finale z Barty, jeśli nie spotkają się wcześniej, ale jak słyszę że był medical dla Rybakiny i jeszcze te niewymuszone błędy, to osłabia to nieco wizerunek Halep i jej akcje w moim przekonaniu.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bo ja myślę, że Halep zagra w finale z Barty, jeśli nie spotkają się wcześniej, ale jak słyszę że był medical dla Rybakiny i jeszcze te niewymuszone błędy, to osłabia to nieco wizerunek Halep i jej akcje w moim przekonaniu.
Najlepiej obejrzyj mecz bo był bardzo dobry. Zwłaszcza pierwszy set gdzie obie grały kapitalny tenis. A nie zawsze statystki oddają obraz rzeczywisty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom