>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeśli Bencic była zagrożona przez Świątek, to będzie też zagrożona w następnej rundzie przez Raducanu. Oczywiście, jeśli przejdzie pogromczynię Barty, Shelby Rogers.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Mnie z dzisiejszych spotkań to jedynie kusi debel kobiet Jurak/Klepac z kursem w granicach 3. Wiadomo rywalki u siebie, siła, wytrzymałość po ich stornie, ale umiejętności i doświadczenie po stronie Chorwatki i Słowenki. Do tego niezłe przetarcie na ziemi amerykańskiej przed US Open. Tutaj również w pierwszych dwóch rundach gładkie zwycięstwa.
Widzę tam trzy sety, ale ostatecznie młode Amerykanki według mnie wezmą ten mecz. Nie patrzę na ich mecz z ziemi, ale po prostu Gauff/McNally naprawdę wiedzą o co chodzi w deblu i niech tutaj ich wiek nikogo nie zmyli.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bencic zgodnie z przewidywaniami wygrana, Świątek postawiła strasznie duży opór a i tak przegrała, nie widze tu godnej przeciwniczki dla tak grającej Bencic. Mam nadzieje że z jej plecami będzie wszystko dobrze. Teraz czas na wygraną Pliskovej oraz Harrisa i myślę że większość będzie zarobiona.
Ogladalem tylko do polowy pierwszego seta, Bencic brala medical?

Swiatek zapewne przegrala ten mecz wlasnie po TB w glowie, choc trzeba przyznac, ze tak grajacej zawodniczki jak Bencic w WTA sobie w tym roku nie przypominam.Jesli bedzie zdrowa I glowa bedzie dalej tak funkcjonowac, to jedyna powazna przeszkoda w drodze do tytulu na moje, moze byc tylko Sabalenka I jej brutalna sila.

Brytyjka dzisiaj poskladala Rogers na luzie ale z Bencic bedzie to duzo duzo ciezszy mecz I jak ugra z 10 gemow to bedzie dobrze
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Ogladalem tylko do polowy pierwszego seta, Bencic brala medical?

Swiatek zapewne przegrala ten mecz wlasnie po TB w glowie, choc trzeba przyznac, ze tak grajacej zawodniczki jak Bencic w WTA sobie w tym roku nie przypominam.Jesli bedzie zdrowa I glowa bedzie dalej tak funkcjonowac, to jedyna powazna przeszkoda w drodze do tytulu na moje, moze byc tylko Sabalenka I jej brutalna sila.

Brytyjka dzisiaj poskladala Rogers na luzie ale z Bencic bedzie to duzo duzo ciezszy mecz I jak ugra z 10 gemow to bedzie dobrze
Nie brała medicala ale trzymala sie przez chwile za plecy, potem już było dobrze, nie grała gorzej więc miejmy nadzieje że sprawna w 100%. Co do Sabalenki to nie widze opcji żeby wygrała ten turniej, ale na finał ma szanse bo ma łatwiejsze przeciwniczki w półfinale. Jak na moje to odpadnie w którymś z tych meczów bo to nie jest zawodniczka z topu, musiało by jej wszystko siadać tak jak z Collins. Świątek nie przegrala tiebreaka w glowie bo walczyla punkt za punkt tylko Bencic nie oddała swojego seta mając przy tym dużo szczęścia przy bronieniu setowych Świątek.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ale wczoraj było meczycho sakkari andresscu chyba do teraz 1 taki wyrównany mecz z walką i na tym US Open najlepszy mecz.
3.30 h walki w damskim tenisie, a teraz Pliskova czyżby 1 półfinał w karierze u Sakkari na szlemie?
 
W 70

wa1cha

Użytkownik

Ogladalem tylko do polowy pierwszego seta, Bencic brala medical?

Swiatek zapewne przegrala ten mecz wlasnie po TB w glowie, choc trzeba przyznac, ze tak grajacej zawodniczki jak Bencic w WTA sobie w tym roku nie przypominam.Jesli bedzie zdrowa I glowa bedzie dalej tak funkcjonowac, to jedyna powazna przeszkoda w drodze do tytulu na moje, moze byc tylko Sabalenka I jej brutalna sila.

Brytyjka dzisiaj poskladala Rogers na luzie ale z Bencic bedzie to duzo duzo ciezszy mecz I jak ugra z 10 gemow to bedzie dobrze
Czy ja wiem? Brytyjka gra bardzo dobrze, śmiem stwierdzić, że seta powinna wziąć z Bencic. Kurs bardzo przyjemny @1.52 Bencic ma dużo przestoje, a młoda już pokazała, ze papiery na granie ma. Lepszy ten bet niż zaklad 2:0 Bencic
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fernandez +1,5 seta @1,86
1xbet

Kanadyjka bardzo dobry turniej. Nie jest łatwo ja skończyć o czy przekonaly się bardziej doświadczone Osaka i Kerber. Od pierwszej piłki stara się grać agresywnie i rozrzucać rywalkę. Dobrze też biega w defensywie i walczy o każdy punkt. Widać mocny mental. Switolina bardzo dobre ostatnie tygodnie. Nie traci setów. Jednak miewa przestoje w swojej grze jak większość zawodniczek. Spodziewam się wyrównanego meczu i mam nadzieję że młoda Kanadyjka urwie seta bardziej doświadczonej rywalce a może powalczy o coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
typer86 3,9K

typer86

Użytkownik
Siemanko dzisiaj szybko i bez większych udziwnień. Svitolina na mega gazie , trzyma koncentracje a wtedy jej defens jest jak ściana. W tym spotkaniu doświadczenie zrobi różnice i w najważniejszych momentach to ona będzie wygrywać. Młoda Kanadyjka jest mega objawieniem ale już i tak ta faza turnieju jest ponad stan. Gram Ukrainke po kursie 1.4 bez zastanowienia. Pozdrawiam 🍺 🍺
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kto jest większym objawieniem według Was? Fernandez czy Raducanu? Dla mnie Raducanu. Fernandez w Fortunie 17,00 że wygra US Open a Raducanu 11,00. A może nie chcecie powiedzieć tylko po tajniacku obstawiacie jedną z nich, bo jak ktoś postawi też to przegracie? Taki dziwny przesąd? :D No bo kto inny? Svita, Bencic, Sakkari?
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Najlepsza zawodniczka z tych które zostały to Bencic bezdyskusyjnie. Svitolina najprawdopodobniej do domu i jeżeli tak sie stanie to dla mnie nie będzie to żadne zaskoczenie, prawie wszyscy stawiali na Svitoline piszac ze jest w dobrej formie itd co jest dla mnie totalna bzdura, przebija na druga strone i to jedyne co ma do zaoferowania, jak czytałem jakas analize w typach dnia ze Svitolina łatwa wygrana bo lepiej serwuje od Kerber to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac, może to jeszcze wyciagnać bo na pewno stać ją na to. Co do Raducanu i Fernandez na pewno Raducanu oferuje wiecej i doszła do tego momentu dominując inne rywalki swoją dobrą grą nikt jej nie dawał prezentów w przeciwieństwie do Fernandez, jak dla mnie z tej dwójki na pewno Raducanu jest na lepszym poziomie.
Co do wyrzucania kasy na wta to jest to bzdura bo na wta idzie na pewno latwiej zarobić niż atp i mysle że z tym każdy się zgodzi, kobiety idzie latwiej przewidzieć niż facetów. Oczywiście zdarzają się takie mecze jak Kvitova Jabeur ale to jest normalne i trzeba brać pod uwage.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No bo serwuje lepiej od Kerber. To ja pisałem. Dzięki. Podyskutujmy zatem o Bencic. Bencic o mało co nie przegrała tie-breaka ze Świątek i po takim tie-breaku granym wysoko to ona by się poskładała psychicznie. Wróciłyby stare demony i zagrałaby piach jak Linette w trzecim secie miała zwyczaj. Svita już Latynoskę bierze w obroty.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Pisanie o serwisie Svitoliny jako argumencie do wygranej to olbrzymia przesada, myślę że Bencic i tak by ten mecz wygrała 2-1 bo jest lepsza co nie zmienia faktu ze Swiatek postawila najwyższe warunki jakich mógłby ktoś się spodziewać. Co do Svitoliny to sam chce żeby wygrała i będę się cieszył jak ogarnie 2-1 bo mam ją na 2 kuponach ze wczoraj.
Widzisz co Fernandez robi z 2 serwisem Svitoliny? Traktuje go jako wystawioną piłkę do darmowego punktu.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Najlepsza zawodniczka z tych które zostały to Bencic bezdyskusyjnie. Svitolina najprawdopodobniej do domu i jeżeli tak sie stanie to dla mnie nie będzie to żadne zaskoczenie, prawie wszyscy stawiali na Svitoline piszac ze jest w dobrej formie itd co jest dla mnie totalna bzdura, przebija na druga strone i to jedyne co ma do zaoferowania, jak czytałem jakas analize w typach dnia ze Svitolina łatwa wygrana bo lepiej serwuje od Kerber to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac, może to jeszcze wyciagnać bo na pewno stać ją na to. Co do Raducanu i Fernandez na pewno Raducanu oferuje wiecej i doszła do tego momentu dominując inne rywalki swoją dobrą grą nikt jej nie dawał prezentów w przeciwieństwie do Fernandez, jak dla mnie z tej dwójki na pewno Raducanu jest na lepszym poziomie.
Co do wyrzucania kasy na wta to jest to bzdura bo na wta idzie na pewno latwiej zarobić niż atp i mysle że z tym każdy się zgodzi, kobiety idzie latwiej przewidzieć niż facetów. Oczywiście zdarzają się takie mecze jak Kvitova Jabeur ale to jest normalne i trzeba brać pod uwage.
Wczoraj zdążyłeś usunąć post, dzisiaj ten manewr już nie pyknie.

Raducanu jest mocno niedoceniana. Gra pewnie, skutecznie i wydaje się mieć to, czego Idze wczoraj zabrakło - chłodną głowę czy jak kto woli ma młodzieńczą fantazje i się nie boi ryzykownych zagrań. Mi się jej gra podoba i ja to kupuje. Pytanie tylko czy granie od eliminacji w końcu się na niej nie odbije. Mecze były szybkie, ale jednak to spore obciążenie grać kolejny tydzień pod rząd.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Działy tematyczne są od podawania typów a nie dyskusji. Jeszcze nie tak dawno wszystkie zbędne wpisy były usuwane przez moderatorów. Jak widać ostatnio zaniedbują się w tym temacie. Prawdopodobnie to jest powodem tego że część postów które widziałeś zostały usunięte.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Krejcikova-Sabalenka Krejcikova +1,5@1,60
Mecz niepewny bez jasnego faworyta. Sabalenka moim zdaniem jest przewartościowana. Krejcikova nie jest w swojej najwyższej dyspozycji ale myślę że rozrzucając rywalkę po korcie będzie prowokowała Sabalenkę do ryzykownych zagrań co skończy się dużą ilością błędów bo wiadome że Sabalenka nie lubi biegać. Oczywiście może też się okazać że Sabalenka zagra taki mecz jak z Collins i będzie jej wszystko wychodzić. Sabalenka często traciła po secie na gorsze zawodniczki więc nie widzę lepszego typu niż set dla Krejcikovej. Moim drugim typem na ten mecz do taśm są 3 sety.
Raducanu-Bencic Bencic@1,7
Od 3 rundy igrzysk konsekwentnie stawiam na Bencic która gra znakomity tenis. Zawiodła tylko raz z rodaczką w Cincinnati gdzie zagrała po prostu słaby mecz a takie coś u Bencic to norma. Ten mecz także może pójść w obie strony i nie będzie to zaskoczeniem. Pytanie także co z plecami Bencic, mam nadzieje że wszystko w porządku i zagra na swoim poziomie. Jeżeli Bencic pokona Raducanu to wygra us open.
Pliskova-Sakkari Sakkari @2,10
Oglądałem mecz Pliskova-Pavluchenkova który kończył prawie wszystkie moje kupony na 4 rundę z wielkim stresem. Gdyby nie pomoc Pavluchenkovej w postaci ciągłych ataków w siatkę i aut zapewne by odpadła. Pavlu nie wykorzystywała swoich szans na przełamania, w najważniejszych momentach waliła w siatkę ale tego się spodziewalem po jej poprzednim meczu ze Schmiedlovą i dlatego stawiałem na Pliskovą. Jeżeli Pliskova nie zagra lepiej to nie widzę dla niej szans z Sakkari która gra dużo lepiej, dobrze broni i mniej psuje a co najważniejsze dobrze biega w przeciwieństwie do Pavluchenkovej.

Typy na ćwierćfinał są dużo mniej pewne niż na 4 rundę gdzie mecze miały jasnych faworytów, osobiście nie będe grał tak grubo jak w 4 rundzie. Svitolina właśnie odpadła, nie jest to jakimś gigantycznym zaskoczeniem, bardziej zaskoczyła jednak typujących którzy byli pewni że jest w dobrej formie wygrywając ze słabymi przeciwniczkami oraz z Halep która przegrała mecz na własne życzenie.
 
Ostatnio zmieniony przez tarki_16:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gdyby nie pomoc Pavluchenkovej
Gdyby nie pomoc Andreescu, która w 3 secie grała z kontuzją i ledwo stała na nogach - szacunek , że dokończyła mecz , to też można tutaj stwierdzić , że Greczynki nie byłoby już w turnieju , szkoda , że zabrakło o tym informacji.
I stwierdzenie , że Bencic , jeśli pokona kolejną rywalkę , to wygra US Open , też chyba można traktować jako żart , mając Sabalenkę czy Krejcikowa prawdopodobnie w finale , czyli najrówniejszę dziewczyny w całym tourze w tym roku. Dla Mnie IO to nie wyznacznik formy , liczą się głównie Wielkie Szlemy i Mastersy, gdzie jest największa kasa i pkt do rankingu.

Drodzy użytkownicy, suche typy i zbędne dyskusje , które nic nie wnoszą do działu , będą usuwane.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie wierze Co widze, 18letnia Fernandez w SF US open.Wszystkie te Svitoliny, Kerbery Halepy I inne Muguruzy powinny sie wstydzic, ze 18latka gra w polfinale Szlema.Te cale WTA to jakis zart, wpada sobie 18latka na Szlema I po kolei lupie gwiazdy, jutro jeszcze Brytyjka dolaczy do SF I w ogole bedzie komedia.Oczywiscie nic nie ujmujac Fernandez bo zagrala dobry mecze ale od takiej osoby jak Svitolina wymaga sie wiecej ale widocznie ona woli byc jak jej maz I siadac psychicznie anizeli walczyc o najwyzsze laury.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Gdyby nie pomoc Andreescu, która w 3 secie grała z kontuzją i ledwo stała na nogach - szacunek , że dokończyła mecz , to też można tutaj stwierdzić , że Greczynki nie byłoby już w turnieju , szkoda , że zabrakło o tym informacji.
I stwierdzenie , że Bencic , jeśli pokona kolejną rywalkę , to wygra US Open , też chyba można traktować jako żart , mając Sabalenkę czy Krejcikowa prawdopodobnie w finale , czyli najrówniejszę dziewczyny w całym tourze w tym roku. Dla Mnie IO to nie wyznacznik formy , liczą się głównie Wielkie Szlemy i Mastersy, gdzie jest największa kasa i pkt do rankingu.

Drodzy użytkownicy, suche typy i zbędne dyskusje , które nic nie wnoszą do działu , będą usuwane.
Dlaczego był 3 set w meczu Andreescu skoro mogła wygrać 2-0? Dlaczego Sakkari w ogóle ugrała tyle gemów przed kontuzją Andreescu. Sabalenka najrówniejsza dziewczyna w całym turze, ciekawe stwierdzenie o zawodniczce która potrafi zrobić 7 podwójnych błędów i 14 niewymuszonych błędów w 8 gemów. Nikt nie mówi o IO jako wyznaczniku formy, Bencic gra najlepiej ze wszystkich zawodniczek, wrócimy do tego tematu za kilka dni.
A na koniec jeżeli prawda o meczu jest mniej ważna od tego kto z kim wygrał 10 lat temu i kto gdzie zaszedł 5 lat temu na turnieju to powodzenia w dalszych analizach i chętnie także zobaczę twoje typy na te spotkania wraz z analizami.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Krejcikova dzisiaj za to wygladala jakby miala 18 lat :D Sabalenka ja zmiazdzyla, Sabalenka w drodze po tytul? Wyglada mega pewnie, Fernandez jak poczuje bombe z serwisu albo moc forehandu to psycha siadzie.Jutro dwa ciezkie mecze I zadna wygrana mnie nie zdziwi.Osobiscie sadze,ze jak Bencic zagra to Co z Iga to awansuje ale ciekawe zagra kolejne swietnie spotkanie.Teoretycznie to kursy powinny byc nizsze na Bencic bo ostatnie tygodnie to miazga ale no wlasnie czy bukmacherzy czegos jednak nie czuja?

Sakkari Pliskova 50 50.Pliskovej jak serwis bedzie siedzial to Wiadomo Co bedzie ale jak cos sie popsuje to w grze wg mnie Greczynka lepsza.Lepiej nie tykac
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Raducanu-Bencic 2 @1.72

Bencic wyglada swietnie ostatnimi czasami. Swietny poziom pokazaly Szwajcarka w meczu z Swiatek tak od 6-7 gema w 1 secie, ktoty mogl smialo pojsc w koncowym rozrachunku w obydwie strony. Raducanu poki co wygrywa swoje mecze pewnie i w wysokich rozmiarach, pottrafi przylozyc w wymianie, ale tu jednak bedzie zupelnie inny mecz.
Bencic tez wyglada od strony silowej calkiem niezle i ma jednak jeszcze wazna rzecz - glebie returnu. Jak bedzie returnowac w sposob jak w meczu z Polka to dla kazdej zawodniczki bedzie to problem, a dla Raducanu bedzie to oznaczac zepchniecie w dalsze strefy kortu, a kazde kolejne uderzenie wieksza mozliwosc popelnienia bledu.

Jedna zaskakujaca polfinalistka juz jest, chociaz Fernandez jest tam zasluzenie grajac swoje trzy ostatnie mecze. W przypadku Raducanu mysle jednak, ze sie nie uda i tu nawet przy bliskim meczu zadecyduje to doswiadczenie w kluczowych momentach. Na moje oko Bencic awansuje dalej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom