>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Parizzas Diaz-Pegula
1 set +2,5gema Parrizas 1.77 Fortuna 6-7
1 4.40 Fortuna 0-2
Licze tu na małą niespodziankę,oglądałem Ja na Turnieju w Gdyni jak i w Szwecji i ten rok ma naprawdę bardzo udany.Jest nieco niedoceniana i myślę że Pegula może mieć tu pod górkę szczególnie w 1 secie bo Hiszpanka ma jedno spotkanie w nogach mniej a to jest duży atut szczególnie w tym klimacie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Nie, jeśli już iść w underdoga, to w stronę Anisimovej. Kurs zbliżony, a szanse dużo większe na powodzenie.
Set Anisoimovej po @1.9 to fajna promka według mnie. Nie zdziwie sie jak amerykanka, rosyjskiego pochodzenia wygra to z Naomi. Obserwuje ja od dawna i w końcu zaczęła grać na miarę talentu jakim była okrzyknięta!
Dla mnie jej miejsce to TOP10 minumum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Panowie mam taką nieodparte wrażenie że dziś Svitolina pokona Azarenke czy ktoś ma podobnie ?

Bez spiny mi tu tylko ale drugi post na forum i jeszcze z takim stwierdzeniem! Wiem,że po meczu mogę sobie pisać ale nie widziałem wcześniej tego wpisu a zaglądam tylko przy okazji wielkich szlemów ale mój drogi miły Azarenka dzisiaj ze Svitoliną to był bankier tygodnia i tzw izzi money! Nie było kompletnie żadnych przesłanek żeby to spotkanie wyglądało inaczej niż sie pierwotnie stało! Forma obu pań na początku tego sezonu to odległe galaktyki! Svitolina już mogła odpaść w poprzedniej rundzie a Aza idzie przez te początkowe mecze w Australii jak burza! Można by się rozwodzić nad argumentami ale nie ma po co. Wystarczy się trochę interesować żeby nie napisać takiego zdania jak napisałeś... Win Azarenki w całym turnieju po kursie @20 pograny za drobniaki. Jak nie teraz to kiedy?! Mały finał już w następnej rundzie bo zapewne za kilka h stawi się tam Ash Barty! Pozdro all!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Anisimova sama się wykonczy. Osaka nawet nie ma jak pograc bo rywalka same auty i siatki.

Edit:dobrze ze to WTA i role w 2secie się odwróciły
 
Ostatnia edycja:
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Bez spiny mi tu tylko ale drugi post na forum i jeszcze z takim stwierdzeniem! Wiem,że po meczu mogę sobie pisać ale nie widziałem wcześniej tego wpisu a zaglądam tylko przy okazji wielkich szlemów ale mój drogi miły Azarenka dzisiaj ze Svitoliną to był bankier tygodnia i tzw izzi money! Nie było kompletnie żadnych przesłanek żeby to spotkanie wyglądało inaczej niż sie pierwotnie stało! Forma obu pań na początku tego sezonu to odległe galaktyki! Svitolina już mogła odpaść w poprzedniej rundzie a Aza idzie przez te początkowe mecze w Australii jak burza! Można by się rozwodzić nad argumentami ale nie ma po co. Wystarczy się trochę interesować żeby nie napisać takiego zdania jak napisałeś... Win Azarenki w całym turnieju po kursie @20 pograny za drobniaki. Jak nie teraz to kiedy?! Mały finał już w następnej rundzie bo zapewne za kilka h stawi się tam Ash Barty! Pozdro all!
Uwielbiam takie wpisy. Wymądrzanie się po meczu i tłumaczenie się, że nie widziało się wpisu bo "zaglądam tylko z okazji wielkich szlemów" 😂. Nie wiem czy w ogóle zdajesz sobie sprawę, że sam sobie zaprzeczyłeś takim stwierdzeniem 🤣. Ale żeby nie było, że ten Twój wpis jest kompletnie bez sensu, to muszę uczciwie przyznać, że zwróciłeś moja uwagę na całkiem niegłupi typ z tą Azarenką. Choć w ćwierćfinale może zagrac z Barty to nie skreślałbym (podobnie jak Ty) jej w tym pojedynku.
 
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa:
Barty 1-4 (dojdzie do półfinału) @ 1.48 eFortuna
Świątek 1-8 (dojdzie do ćwierćfinału) @ 1.7 eFortuna

AKO @ 2.52 eFortuna ✅

Na pierwszy ogień idzie gospodyni turnieju, która w mojej opinii już nie ma zamiaru zaliczać wtop jak w US Open np. Widać u niej chęć, mobilizację i brak odpuszczania rywalką. Nie ma tutaj prezentów, odpuszczania gemów i jakieś kalkulacji. Jest czysta gra, płynna. Taka, do której przyzwyczaiła swoich fanów i samą siebie. Regularność i łatwość wygrywania swoich podań. Są to jedne z najważniejszych umiejętności, które posiada właśnie Barty i które są cholernie mocno widoczne od ostatnich 7 spotkań.
Zostały jej do wygrania 2 mecze, czyli Anisimowa i prawdopodobnie w ćwierćfinale Sakkari.
Jest to i tak bardzo bezpieczna opcja, bo w dalszej części czyli półfinale albo Azarenka albo Badosa prawdopodobnie. Azarenka zaczęła bardzo dobrze grać, więc jest mała szansa na ogranie Ashleigh, ale i tak w to wątpie. Australijka będzie sobie ustawiać te przeciwniczki swoimi kątowymi zagraniami i nawet siła tutaj nie pomoże.

Czas na "naszą" Igę. W końcu powrót dobrej formy i brak takiej bezsilności w grze. Wygrywanie swoich podań i przede wszystkim trzymanie wysokiego procentu tego pierwszego podania. Co jest bardzo istotne, działa tutaj. Nie mówiąc o poprzednim turnieju na AO na razie pokazuje się z bardzo dobrej strony i owszem nie miała jeszcze dobrych przeciwniczek na swoim poziomie, ale grając z każdym można wypaść bardzo słabo albo odpaść. Z jej stylem gry i podtrzymaniem regularności ma duże szanse najpierw pokonać Kasatkinę, która również prezentuje się już od jakiegoś czasu bardzo solidnie, ale Polka będzie chciała rewanżu to raz, ale co ważniejsze wchodzenie na jej drugi baaaardzo słaby serwis odegra tutaj kluczową rolę. Potem albo Cirstea albo Pawluczenkowa, których kompletnie nie widzę, bo to nie ich poziom i forma na tą chwilę mówiąc krótko.

Jakbym miał bardziej ryzykować, ale rozsądnie to gram Barty win @ 2.6 eFortuna oraz Barty w finale @ 1.94, bo nie widzę dla niej przeciwniczki na tym turnieju, jeżeli ktoś nie wejdzie nagle na jakiś kosmiczny poziom. Halep? Jeszcze nie. Sabalenka? Ostatnio męczyła się z Azjatką z pogranicza challengerów. Świątek już spradziła. Azarenka? Za wolna...
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik
Barty to win AO 2022 @2.5

Wypada to zagrac jezeli na tym etapie tak wyceniany jest triumf Barty. Tym bardziej ze z turniejem pozegnala sie Osaka, ktora bukmacherzy tez wysoko cenili, a los skojarzyl Barty i Osake w jednej kwarcie. Barty dazy do tego by wygrac w Australii juz na powaznie 3 rok, w poprzednich edycjach potknela sie na polfinale i cwiercfinale, wiec moze za przyslowiowym 3 razem to zrobi.

Barty nie stracila swojego podania od 58 gemow serwisowych, wliczajac turniej poprzedzajacy w Adelajdzie, co jest nie lada wyczynem w kobiecym tenisie. Generalnie to wieksze klopoty moze jej sprawic w moje opinii jedynie Badosa, ale Australijka mysle ze dopnie swego w koncu i trzymam za nia kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Kanepi - Inglis dokładny wynik meczu 2:0 1,79 Fortuna
Jak spojrzymy na siłę i moc uderzeń Estonki to obawiam się, że przedstawicielka gospodarzy zostanie zjedzona. Nie wspomnę już o doświadczeniu. Tak szukam argumentów dla przeciwwagi i nie wiem... Może kondycyjnie młodsza Australijka zmęczy Kaję długimi wymianami ale... Kanepi nie prowadzi długich wymian bo kończy swoje rywalki w parę uderzeń. Tutaj może być krótkie 6:2, 6:3

No cóż... Kanepi postanowiła sobie w pierwszym secie powalić po autach, dziwnie to wyglądało???W drugim i trzecim scenariusz jak w opisie powyżej. 6:2, 6:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Panowie co sądzicie ? Krótkie analizy podam

Tauson - Collins over 19,5 gema 1.50 ,✅ wygląda ładnie, wydaje mi się, że możliwe trzy sety✅ i nawet over 27,5 ✅ ma szanse wejść

Halep - Kovinic Halep -6,5 gema 1.65✅ , dla Kovinic to już największy sukces w życiu a ma 27 lat więc potencjał już wykrzesała ile mogła, to Raducanu jest bez formy, Kovinic zagrała swoje, a w I rundzie straciła seta z 210 w rankingu Jang, która łamała ją w każdym secie i w sumie 4 razy.

Sabalenka bez formy męczy się od początku sezonu, ale to Sabalenka dwa długie mecze zagrała w AO i wygrała, może zagra dobry mecz czy gracie przeciwko niej?

Pawluczenkowa - Cirstea 1 1.44
Oglądałem Pawluczenkową w tamtym roku nie raz i miała bardzo dobrą formę, na AO nie obniżyła lotów, jest 11 w rankingu nie przypadkiem jak np. Raducanu na miejscu 18 co może być bardzo mylące, oczywiście wiem rankingi nie grają, ale formę ma natomiast Cirstea też jest w dobrej formie, jednak jeśli chodzi o zwycięstwo z Kvitową w I rundzie to Czeszka tragiczna forma i grałem przeciwko niej już widząc ją w meczu z Hon nr 221 w Adelaide gdzie przegrała więc nie można się tym za bardzo sugerować, II runda to zwycięstwo
z 31 letnią Kucovą ranking nr 91.

Kanepi 2-0 popieram uważam jedna z najlepszych opcji dziś , edit: handi -4,5 weszło na live można było zarobić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
  • Najlepsze analizy stycznia 2022 (3. miejsce)
  • #30
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open
Godzina: 2:15
Spotkanie: Marketa Voundrousova - Aryna Sabalenka
Typ: Aryna Sabalenka wygra i w meczu będzie powyżej 23,5 gemów
Kurs: 4,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Aryna Sabalenka w zeszłym sezonie była bardzo wysoko notowana jeśli chodzi o bukmacherów. Na US Open w pewnym momencie była chyba nawet główną faworytką, przed turniejem wtedy też była w gronie trzech najwyżej notowanych zawodniczek. Przed Australian Open bukmacherzy średnio w nią wierzyli, kurs na nią był ponad 20,00. Jest tak za sprawą jej fatalnej gry od jakiegoś czasu, ale ja jej absolutnie nie skreślam. Sabalenka ma olbrzymi potencjał jeśli chodzi o grę na twardych kortach i jak ma dzień, to może wygrać z każdą rywalką. W tym spotkaniu tak naprawdę wszystko będzie zależało od niej- jak będzie trafiać, to wygra, a jak nie to mogą być problemy z awansem do następnej rundy. Wiadomo, że popełni ona mnóstwo błędów, bo to jest u niej normalne nawet jak jest w formie, ale od jakiegoś czasu tych błędów jest jednak zdecydowanie za dużo, zwłaszcza przy serwowaniu. Białorusinka potrafi przecież serwować i robić wiele szkód swoim podaniem, ale musi koniecznie ograniczyć liczbę podwójnych błędów.

Od US Open wyniki Sabelenki były fatalne, ale teraz wreszcie wygrała dwa mecze z rzędu. Jej rywalkami były Storm Sanders i Xinyu Wang. W obu tych spotkaniach Sabalenka rozegrała fatalnego pierwszego seta, natomiast dwa następne grała już dużo lepiej o wygrywała je pewnie w obu tych meczach. Spodziewam się, że Białorusinka wyciągnie wnioski z tamtych spotkań i lepiej wejdzie w ten mecz.

Od dłuższego czasu wyniki Voundrousovej są lepsze niż wyniki Sabalenki, ale jeśli chodzi o potencjał, to ten jest większy u Białorusinki. Aryna Sabalenka powoli zaczyna łapać formę, te korty jej odpowiadają i według mnie stać ją na zwycięstwo w tym spotkaniu. Łatwo jednak nie powinno być, bo trudno się spodziewać u Sabalenki wysokiego poziomu gry przez całe spotkanie, gorsze momenty będą. Najbardziej możliwym wynikiem wydaje mi się tutaj 2:1 dla Aryny Sabalenki, stąd typ na jej zwycięstwo i over 23,5 gemów w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik
Keys-Badosa 2 @1.52

Jest Badosa faworytka i juz. Hiszpanka po bardzo udanym tamtym sezonie, gdzie wygrala m.in. Indian Wells czy grala w polfinale w Madrycie i WTA Finals. Ma Badosa po prostu mozliwosci, zeby wygrywac szlemy. W poprzedniej rundzie miala Hiszpanka bardzo trudny pojedynek ze swoja bardzo dobra przyjaciolka Marta Kostyuk i wytrzymala presje.
Nie chce tu dyskredytowac w zaden sposob Madison Keys, poniewaz w Australian Open tez byla juz polfinalistka i cwiercfinalistka w przeszlosci i na pewno gra znowuz duzo lepiej, ale to nie bedzie tak ze Keys tutaj zdominuje sila, bo moze az taka Badosa tez potrafi uderzyc relatywnie mocno.

Badosa duzo fajnych meczow ostatnio, wygrala truniej w Sydney, chociaz sama zwyciestwo nie bylo w tym najwazniejsze, ale dobrze przetestowana przez Krejcikova i wspomniana Kostyuk tutaj. Moim zdaniem Keys nie jest az tak regularna i to ze dysponuje troche wieksza moca w uderzeniu nie wyrowna szans az tak mocno. Badosa bedzie prawdopodobnie co raz wieksza sila w walce o te najwyzsze tenisowe laury i stac ja na wiecej niz dotychczasowy cwiercfinal w ubieglorocznym French Open, dlatego sadze ze jest ona na drodze do starcia z Ashley Barty. W tym meczu typuje zatem zwyciestwo hiszpanskiej tenisistki.
 
Ostatnia edycja:
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
W meczu Pegula-Sakkari również stawiam na Sakkari.

Co do meczu Krejcikova - Azarenka to ja osobiście wybrałem zakład na powyżej 19,5 gema. Azarenka jest mocna tutaj ale wydaje mi się, że Barbora jest trochę niedoceniania. W tym roku przegrała jedynie z Badosą i to 2-1. Mam przecucie, że ten mecz może być trochę bardziej wyrównany niż świadczą o tym kursy.

edit:
Dzisiaj w WTA dużo niespodzianek :). Madison trafiała wszystko, a Baddosa miała problem z serwisem. Azarenka z jakąś kontuzją więc niestety też nie było za dużo walki. Sakkari nie oglądałem. Powodzenia przy następnych meczach :)
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Kanepi +1,5 seta @1,88
win @3,38
5:7 6:2 7:6

1xbet


Patrząc na dzisiejszy dzień gdzie górą były 3/4 zawodniczki niżej notowane przez buki. Spróbuję poszukać niespodzianki w ostatnim meczu 1/8 rozgrywek kobiecych. Obie panie mocno bijące więc długich, finezyjnych wymian nie należy się spodziewać. Raczej uderzeń z każdej nadlatujacej piłki. Kaia to niewygodna rywalka, która mimo wieku (w tym roku 37 lat) potrafi co jakiś czas wykręcić dobry wynik. W zeszłym roku w AO dotarła do 3R gdzie przegrała po wyrównanym meczu z Vekic, jednak rundę wcześniej wyeliminowała obrączynie tytułu Kenin. Ma szansę by pierwszy raz awansować do ćwierćfinału w AO. Tylko w tym turnieju nie osiągnęła tego poziomu i może to być jedna z ostatnich szans.

Sabalenki na dobrą sprawę mogło już nie być w tym turnieju, zarówno w 1,2 jak i 3 rundzie toczyła 3-setowe potyczki za każdym razem odrabiając stratę seta. W dalszym ciągu ma problem z serwisem. Licząc mecze z Mastersa w Meksyku w ostatnich 7 meczach popełniała dwucyfrową liczbę df. W meczu z Estonką też będzie musiała ryzykować podaniem, bo każda słabsza piłka posłana na drugą stronę będzie atakowana.

Uważam że są spore szanse na wygranie seta przez Kanepi a kto wie, może uda się jej wygrać cały mecz I zameldować w QF.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +825
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik
Barty-Pegula 2:0 @1.5 lub under 20,5 gema @1.65

No dobra, jezeli mam pograne to zwyciestwo turniejowe Barty to nie postawie, ale nie kazdy pograł z wyprzedzeniem, wiec jesli juz to brałbym tu zwyciestwo w dwoch setach Barty.
Pegula generalanie zrobila lepszy wynik niz wychodziło po tych turniejach wstepnych. Ciezko to jednak widze w starciu z Barty. Autralijka pokonala w dwoch setach Anisimova, ale nie był to taki łatwy mecz. Anisimova naprawde grala bardzo dobrze i mega returnowała w tym turnieju, ale w kluczowych punktach byly jednak głownie je błedy. Pegula nie ma takiej siły jak Anisimova, jest słabsza od Barty pod tym wzgledem i mysle, ze to moze byc łatwiejszy mecz dla Australijki.

Z drugiej strony Barty w ubiegłym sezonie przegrała na etapie cwiercfinalu z Muchova, która to dopiero nie grzeszy moca, wiec czasem zdarza sie cos wbrew logice. Oczywiscie trzeba powiedziec olepany slogan, ze porazka Barty byłaby mega rozczarowaniem dla Australii, bo co innego powiedziec, ja licze ze sie uda. Ja licze na dwa zero lub under 20,5 gema i jak mialbym cos proponowac to cos w tym stylu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Krejcikova-Keys
Krejcikova over 2,5 asa @2,08 Totalbet

Bardzo dobry kurs i linia, u niektórych bukmacherów jest 1,7 i linia 3,5 asa. Spodziewam się 3 setów i zaciętego meczu z co najmniej 1 tiebreakiem, ale niestety to są kobiety i może się zdarzyć tak jak dzisiaj z Halep gdzie skończyło się 0:1 w asach dla Cornet podczas gdy Cornet w ostatnich meczach po 0 asów a Halep 2-4 i dałem się złapać na super kursie 1,6 Halep>Cornet asy h2h.


Dodatkowo będę grał Barty 2-0 @1,5~ ale takiego typu nie będe nikomu polecał bo to duże ryzyko pomimo tego że w teorii to jest pewniak a wiadomo jak to z Barty, niby najlepsza zawodniczka a często odpada z kimś słabszym pomimo dominacji w poprzednich meczach.

Edit: Wynik meczu lekkie zaskoczenie, niestety brakło 1 asa bo Krejcikova zagrala podobie jak z Sabalenką na US Open czyli przegrala bez duzej walki czego przed meczem nikt sie nie spodziewal. Osobiście wywaliłem się także na overze podwójnych błędów 1,5 Keys i również 1 podwójnym przez krótki mecz.
 
Ostatnia edycja:
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Krejcikova-Keys DW 2-1 @ 4,60

Baska to ambitna dziewczyna, zawzieta , jedna z tych twardszych w tourze. Trzeba sie zawsze napracowac by
ja złamać. Tu nie bedzie nic za darmo.Gra urozmaicenie, tu nie jest tylko plan A , posiada inteligencje kortowa.
Potrafi nie schodzic w czasie meczu ponizej swojego dobrego poziomu, jej gra na wykresie to linia prosta.
Dzis bedzie trzeba tak zagrac i czekac na co pozwoli Amerykanka. Trzeba grac swoje cierpliwie, Keys bedzie
musiala zagrac top. Tylko jak dlugo? Jak dlugo bedzie potrafila Keys trafiac i grac na górnym pułapie? 30 min,
50 min, 1,5h? Keys jest to w stanie zrobic, ale 1,5 h to mam wątpliwosci. Czeszka bedzie czekac cierpliwie, az Keys
bedzie schodzic ze swoja skutecznoscia. Amerykanka gra tutaj swietnie bez dwoch zdan, bilans w tym roku to 10/1.
W tamtym calym sezonie 11/15. Rozstrzeliwuje rywalki az milo. Czy dzis w magazynku zostana jeszcze naboje
przed koncem meczu, czy wystrzela je do polowy II seta? Ide w stone cierpliwosci, solidnosci i madrosci. Mozna
tez sprobowac pierwszy set Keys, mecz Krejcikova @ 8,50.
 
Ostatnia edycja:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Igi? Mocno faworyzowana przez bukmacherów.. Oglądałem Kanepi z Sabalenką, wielka baba, silna, momentami naprawdę imponowała. Set Kanepi za 2.19 wydaje się być kuszący 🤔🤔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Igi? Mocno faworyzowana przez bukmacherów.. Oglądałem Kanepi z Sabalenką, wielka baba, silna, momentami naprawdę imponowała. Set Kanepi za 2.19 wydaje się być kuszący 🤔🤔
Może być różnie. Ma już swoje lata i zależy jak jest przygotowana fizycznie. Styl Igi, to ganianie przeciwniczek po korcie, a taka Kanepi może tego nie wytrzymać. Fakt , że gra tu świetnie i kurs na Ige trochę słaby. Ja bym jednak szedł mimo wszystko w stronę Polki z jakimś Overem 18,5, bo Kanepi pewnie wyserwuje sobie kilka gemów.

Kusi mnie Cornet, bo wcale nie jest bez szans z Collins. Amerykanka do tej pory w każdy meczu nastawia się na bombardowanie z returnu i w ten sposób zdobywa mnóstwo punktów. Cornet gra Szlema życia i drugi już się taki nie powtórzy, ograła Halep, która jest na pewno mocniejsza od Collins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
No właśnie , Kanepi w końcówce meczu z Sabalenko już ledwo stała na nogach. Kurs na Igę śmieszny , ale bukmacherzy nie są głupi. Estonka 36 lat na karku , trochę w nogach już ma , a jutro mają grać w największy upał w Melbourne , gdzie prognozowane jest 34 stopnie i spora wilgotność. Jeśli Kanepi się postawi , to w pierwszym secie , z biegiem czasu szansę Igi będą wzrastać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Igi? Mocno faworyzowana przez bukmacherów.. Oglądałem Kanepi z Sabalenką, wielka baba, silna, momentami naprawdę imponowała. Set Kanepi za 2.19 wydaje się być kuszący 🤔🤔
Jeżeli pierwszy serwis Kanepi będzie wciąż w okolicach 50% albo poniżej to nawet małe szanse na set. Jakbym miał iść w cos w jej kierunku to ewentualnie handi gemowy. I cos typu 6-4 6-4 dla
Iga powinna miec duża przewagę w wymianach jak tylko do nich dojdzie.
Estonka bedzie raczej próbowała szybciej konczyc wymiany niż wdawać się w nie.

Każdy element gry poza typowymi jednorazowymi strzałami przemawia za Igą.
Sama statystyka Kanepi na tym etapie tez dużo mówi, ze to jest juz jej szczyt, bo jednak 0-6 w ćwierćfinałach musi siedzieć w głowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom