>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
AO-2022.jpg


Miejsce: Melbourne, Australia
Data rozgrywania: 17.01.2022 - 30.01.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://ausopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23716-wta-entry-list-17-30-gennaio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/901/australian-open/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/901/australian-open/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
N. Osaka
Zwycięzca debla 2021: A. Sabalenka / E. Mertens


Zestawienie kursów wg Betfan:


Bez tytułu1.jpg


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Sasnovich - Wang
1
1.72
STS
Jak dla mnie Białorusinka jest faworytką tego spotkania, ponieważ w ostatnim czasie prezentuje się na hardzie naprawdę całkiem nieźle. Szczególnie zaimponowała mi w Indian Wells, gdzie pokonała Raducanu i Halep. W ostatnich tygodniach również już na kortach australijskich wygrała kilka spotkań i przegrała dopiero w piątym meczu turnieju z Anisimovą. Jeśli chodzi o nastoletnią Chinkę to ona przeszła kwalifikacje natomiast nie obeszło się bez problemów, ponieważ grała trzysetówki z niżej notowanymi od siebie Hontamą i Vandeweghe. Mimo tego, że o Azjatce również można mówić, że w ostatnich tygodniach prezentowała dobrze to jednak nie powinno to powodować większego strachu w obozie Białorusinki, bo ona nie z takimi rywalkami ostatnio wygrywała. Spodziewam się, że doświadczenie Sasnovich zaprocentuje i to ona awansuje do dalszej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontaveit wygra turniej @11
Rybakina wygra @19

Kontaveit 1-8 @2
Rybakina 1-8 @2,9
1xbet

U Pan staram się poszukać niespodzianki. Mocną faworytką wydaje się być Barty. Gra u siebie i jest w dobrej formie. Ale to może być zbyt proste. Osaka niewiadomo czy mentalnie jest już gotowa na grę na tak wysokim poziomie.
Obie panie które podałem w typach graja podobnie. Czyli mocny serwis I forehand. Do tej pory natomiast miały problem z doborem uderzeń I często przegrywały mecze przez zbyt dużą ilość UE. Anett końcówką sezonu pokazała że umiejętności ma duże tylko czy będzie w stanie zagrać cały turniej na równym, dobrym poziomie. Koniec zeszłego sezonu pokazal że tak. Musiała wygrać dwa Turnieje by załapać się do Mastersa i to też zrobiła pokonując m.in. Halep czy Muguruzę. Na Mastersie przegrała finał.

Rybakina z roku na rok robi postępy. Często gra jej jest lepsza niż wyniki. W ubiegłym roku osiągnęła 1/4 RG gdzie na własne życzenie przegrała z Pavluchenkova. W tym roku osiągnęła już finał w Adelajdzie. Jest dobrze przygotowana i uważam że może zaskoczyć.
Patrząc na to jakie zawodniczki w ostatnich latach dochodziły do finałów szlemow I je wygrywały nic nie powinno dziwić. W zeszłym roku np. W AO w finale była Brady. W Paryżu Krejcikova z Pavluchenkova a w US open Raducanu I Fernandez.
 
Ostatnia edycja:
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Kontaveit 1-8 @2
Rybakina 1-8 @2,9

Te dwa typy się przecież wzajemnie wykluczają ze względu na ułożenie drabinki turniejowej. Chyba że to typ "trafię jeden kosztem drugiego". Jednak nie jest to jakiś duży zysk na trafionym kursie 2 lub 2,9, gdy trzeba wygrać serie meczów.

Właściwie tylko kurs 2,9 daje korzyść, bo ten drugi typ przy identycznej stawce nic nie wniesie, gdy i tak trzeba go zaliczyć do przegranych lub vice versa
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Te dwa typy się przecież wzajemnie wykluczają ze względu na ułożenie drabinki turniejowej. Chyba że to typ "trafię jeden kosztem drugiego". Jednak nie jest to jakiś duży zysk na trafionym kursie 2 lub 2,9, gdy trzeba wygrać serie meczów.

Właściwie tylko kurs 2,9 daje korzyść, bo ten drugi typ przy identycznej stawce nic nie wniesie, gdy i tak trzeba go zaliczyć do przegranych lub vice versa
Stawkowanie różne. Adekwatne do kursów. Rzadko gram długoterminowe zakłady więc stawka bez szaleństw.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
można stawkować, ale na zdrowy rozum to i tak bez sensu, bo na wstępie zakładasz już zredukowanie wygranej o bardzo znaczna część (po zsumowaniu obydwu betów)
w takim wypadku to najlepiej po prostu zagrać tylko 1 zakład z tego

na 2 zakłady jest jeszcze opcja że nie wejdzie żaden i strata dwa razy większa
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
można stawkować, ale na zdrowy rozum to i tak bez sensu, bo na wstępie zakładasz juz zredukowanie wygrana o bardzo znaczna część
w takim wypadku to najlepiej po prostu zagrać tylko 1 zakład z tego

na 2 zakłady jest jeszcze opcja ze nie wejdzie żaden i strata dwa razy większa
Tak jak pisałem stawka bardziej 4fun i nawet przy założeniu że żaden typ nie wejdzie to w budżecie tego nie odczuje. Podałem dwa warianty bo może ktoś coś wybierze dla siebie. Jeżeli wyjaśniłem to można usunąć wpisy by nie zaśmiecały tematu. Pozdrawiam
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
U pań jest zawsze dużo trudniej coś wyczuć , zbyt wiele różnych czynników ma wpływ ale ja sobie pograłem Badosse po kursie 17
Wygrała Indian Wells , w finale pokonując Azarenkę , przegrała z Muguruzza w Mexyku półfinał ale widać u niej ciągły progres no i gra w parze w debla z Azzarenka z całkiem dobrym skutkiem i to też powinno pomóc.
O ile przejdzie w pierwszej rundzie Tomljanovic którą zmiotła z kortu 2:0 kilka dni temu.A z takimi expresowymi rewanżami różnie bywa.
No i moim zdaniem Annisimova może być groźna choć u niej po wybitnym meczu często następny dużo gorszy.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tomljanovic @4,54
+1,5 seta @2,18
1xbet
4:6 06
Znów 1 set bardzo wyrównany a drugi całkowicie oddany.


Ja idę w tym spotkaniu w kierunku niespodzianki. Nie wydaje mi się by Badosa miała łatwo wygrać to spotkanie jak sugerują kursy. Zagrały ze sobą w ubiegłym tygodniu i górą była Hiszpanka. Mimo wygranej w dwóch setach spotkanie było wyrównane. Panie często traciły swoje podanie. Ajla mimo że jest naturalizowaną reprezentantką Australi zawsze stara się dobrze wypaść na AO. Przed rokiem uległa Halep w 2R 5:7 w 3 secie mimo że prowadziła 5:2. Jest niewygodna rywalką i liczę że dziś pokaże swój najlepszy tenis i przynajmniej wygra seta a może pokusi się o wygranie całego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Przepraszam za powielenie typu użytkownika adik1992 ale Analiza była pisana do typów dnia i nie wiedziałem że już taki typ tu jest ale wrzucam bo zgadzam się w 100%.

Dyscyplina: AO WTA
Godzina: 11:25
Spotkanie: Tomljanovic - Badosa
Typ: Tomljanovic zdobędzie seta
Kurs: 2.30

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Grająca u siebie Tomljanovic zrobi wszystko by sprawić niespodziankę ze świetnie dysponowana Hiszpanka. Australijka poczyniła spory progres w swojej grze i potrafi grać z najlepszymi. Ma po swojej stronie kilka atutów i może dziś trochę namieszać. Obie panie spotkały się na korcie 5 dni temu i skończyło się 6:3 6:4. Wielkie szlamy rządzą się swoimi prawami i dziś spodziewam się trochę innego przebiegu meczu z minimum jednym wygranym setem po stronie Tomljanovic.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ale się maskują na te ważne turnieje. Raducanu przegrywa w Sydney 06 16 z Rybakiną, by ograć potem wysoko w swoich setach Stephens na AO. Normalnie byś pomyślał, że dalej jest w zapaści a tu nic bardziej mylnego.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Przeciez Stephens gra poniżej oczekiwań już od dłuższego czasu. Raducanu nic wielkiego dziś nie zagrała po prostu była bardziej regularna i nie popełniała tylu błędów co Amerykanka. Następna rundę Brytyjka powinna przejść, choć to nie jest też do końca pewne. Natomiast w kolejnej czeka ją srogie lanie od Halep, a kurs pewnie oscylował w graniach 1,50. Raducanu to zawodniczka jednego turnieju i ostatnie mecze to potwierdzają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Anisimova - Osaka
Osaka jest kompletną tenisistką od strony technicznej ale nie mentalnej, to jak dziś męczyła się w drugim secie z beznadziejną Brengle, gdzie przy swoim serwisie broni 10 BP :/. Osaka potrafi zagrać nieziemski tenis, ale też jak nie idzie obrazi się na cały świat i koniec. Właśnie na to liczę patrząc jak obie weszły w turniej, a Anisimova ma umiejętności żeby pocisnąć Japonkę.
@ Anisimova +1,5 set 1,95 STS
2:1 [4:6, 6:3, 7:6(5)]
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Kovinic-Raducanu (-4,5 gema) 2 @1.55 <po serii 11 trafionych typów w styczniu seria dobiegla konca... a nie spodziewałbym sie ze akurat tutaj>
under 18,5 gema @2.1

Raducanu mysle, ze na spokojnie tutaj wygra. Naprawde dobry mecz ze Stephens miala, chociaz wynik troche skrajny 6-0 2-6 6-1. 1-ego seta Raducanu wygrała w 17 minut. W 2-gim secie to jednak Raducanu probowala odrabiac breaka przy pierwszych dwoch gemach serwisowych Stephens i byla dosc blisko, ale Stephens trafiala tam niesamowicie w kluczowym momentach i koniec koncow ten set uciekl, jednak w deciderze juz pelna koncentracja. Raducanu po meczu powiedziala, ze wciaz sie uczy takich sytuacji.

Nie bede pisac takich glupot, ze Brytyjka jest zawodniczka jednego turnieju, gdy wygrala w znakomitym stylu szlema. Raducanu miala po zwyciestwie slabszy okres i euforii po zwyciestwie na Flushing Meadows, pod koniec grudnia jeszcze perypetie covidowe, ale w 1 rundzie pokazala sie z bardzo dobrej strony i licze tu na jej przekonywujce zwyciestwo.
Proponuje głowny typ, ale strzelilbym z przekonania, ze bedzie ze bedzie to na tyle pewne zwyciestwo, ze Brytyjka zmiesci sie w 18 gemach, tak dla samego sprawdzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Kovinic - Raducanu 1 ugra seta fortuna 2,62
Pozwolę się tu nie zgodzić z DX2. Jeżeli "dostojnej" Stephens udało się ugrać seta z Raducanu to waleczna Czarnogórka będzie bardziej kąśliwa. Co prawda nie raz widziałem jak gasła z mocno uderzającymi rywalkami, ale widzę że Emma nie jest w najwyższej formie. Kurs jest zacny, a jeżeli Kovinic poczuje krew może nawet wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +445
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Australian Open
Godzina: 03:30
Spotkanie: Zidansek - Watson
Typ: Watson wygra 2:0
Kurs: 4.40
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Nie chciał bym w żadnym wypadku odbierać umiejętności zawodniczce ze Sloweni, ale jej gra na hardzie wogole mnie nie przekonuje. Po dojsciu do półfinału we French Open, sporo awansowała w rankingu i bardzo często występuje w roli faworyta. O ile lubię oglądać jej mecze na clayu, to na hardzie wygląda to bardzo przeciętnie. Watson miała sporo problemów ze złapaniem formy ale jej ostatni mecz wyglądał bardzo przyzwoicie i widać było walke o każda piłkę i duże zaangażowanie. Obie zawodniczki spotkały się kilka dni temu w Adelaide i był tam potrzeby tie break do rozstrzygnięcia wyniku który okazał się szczęśliwy dla Zidansek . Myślę że dziś przyszedł czas na Brytyjkę która potrzebuje takiego motywującego zwycięstwa z kimś z wysokiego miejsca w rankingu. Liczę na świetna dyspozycję Watson i zwycięstwo bez straty seta.
 
P 0

Pax1u

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Panowie mam taką nieodparte wrażenie że dziś Svitolina pokona Azarenke czy ktoś ma podobnie ?
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Nie, jeśli już iść w underdoga, to w stronę Anisimovej. Kurs zbliżony, a szanse dużo większe na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom