>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja tak samo gram Igę 2:0, Sabalenka to cień własnej formy i mocno pomogła Kanepi wygrać ten mecz nie ujmując nic Estonce ale wydaje mi się, że Iga nie da sobie zrobić tyle krzywdy już za wysokie progi 1 set może być ewentualnie bliski ale im dalej w mecz tym większa będzie przewaga Igi.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zapowiada się ciekawa noc z tenisem w Australii. Wiek już nie ten i rzadko ostatnio zarywam noce dla transmisji, ale dziś ciekawe mecze w tym Igi o półfinał. Jednak do typowania biorę drugi z meczy. Pojedynek Cornet oraz Collins. Bukmacherzy faworyzują zdecydowanie amerykankę nie doceniając Cornet , która gra turniej życia ogrywając Muguruzę i Halep dla mnie to olbrzymia niespodzianka gdyż Halep grała świetnie i typowałem ją do walki o finał. Cornet to zawodniczka wszechstronna potrafi grać na każdej nawierzchni, ze względu na skromne warunki, duże umiejętności technicze i niestety skromne warunki fizyczne grę opiera na taktycznym rozgrywaniu punktów. Natomiast Collins to zawodniczka jednowymiarowa mocny serwis i bardzo mocne uderzenie kończące. Mało w jej grze kombinacji raczej stara się kończyć szybko punkty. Amerykanka w Australii grała z przeciwniczkami (Mertens, Konjuh, Tauson, Dolehide}, które prezentują niemal identyczny tenis. Dzisiejszy mecz z Cornet to inna bajka. Francuzka gdy jest w formie potrafi wykorzystać każdy błąd co u Collins jest częstą przypadłością. Obie zawodniczki serwują dość przeciętnie dużo podwójnych. Dla mnie mecz 50/50 dlatego biorę ciekawy kurs na Cornet której gra bardziej przemawia do mnie w Australii.

Collins - Cornet typ Cornet kurs 3.4 Fortuna
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Collins - Cornet gemy serwisowe wygrane do zera u3,5 @1,85
1xbet

Tak jak wyżej napisane. Amerykanka gra tenis siłowy. Nie buduje długi akcji. Cornet to jej przeciwieństwo. Spodziewam się wyrównanego meczu I walki o każdy punkt i gem. Nie sądzę by serwis robił mega przewagę. I uważam że nie zobaczymy zbyt dużo gemow serwisowych wygranych na sucho.

Świątek- Kanepi najdłuższa wymiana u17,5 uderzeń @1,85
1xbet

Obie zawodniczki nastawione na atak. Estonka chcący zachować siły nie będzie wdawać się w długie wymiany. Iga też potrafi skończyć akcje w 3-4 uderzeniach. Uważam że linia dość wysoko wystawiona i można za niewielką sumę spróbować.
 
Ostatnia edycja:
ibrahim1910 1

ibrahim1910

Użytkownik
Zapowiada się ciekawa noc z tenisem w Australii. Wiek już nie ten i rzadko ostatnio zarywam noce dla transmisji, ale dziś ciekawe mecze w tym Igi o półfinał. Jednak do typowania biorę drugi z meczy. Pojedynek Cornet oraz Collins. Bukmacherzy faworyzują zdecydowanie amerykankę nie doceniając Cornet , która gra turniej życia ogrywając Muguruzę i Halep dla mnie to olbrzymia niespodzianka gdyż Halep grała świetnie i typowałem ją do walki o finał. Cornet to zawodniczka wszechstronna potrafi grać na każdej nawierzchni, ze względu na skromne warunki, duże umiejętności technicze i niestety skromne warunki fizyczne grę opiera na taktycznym rozgrywaniu punktów. Natomiast Collins to zawodniczka jednowymiarowa mocny serwis i bardzo mocne uderzenie kończące. Mało w jej grze kombinacji raczej stara się kończyć szybko punkty. Amerykanka w Australii grała z przeciwniczkami (Mertens, Konjuh, Tauson, Dolehide}, które prezentują niemal identyczny tenis. Dzisiejszy mecz z Cornet to inna bajka. Francuzka gdy jest w formie potrafi wykorzystać każdy błąd co u Collins jest częstą przypadłością. Obie zawodniczki serwują dość przeciętnie dużo podwójnych. Dla mnie mecz 50/50 dlatego biorę ciekawy kurs na Cornet której gra bardziej przemawia do mnie w Australii.

Collins - Cornet typ Cornet kurs 3.4 Fortuna
Mertens nie jest tenisistka, ktora gra siłowy tenis, gdyż jej warunki fizyczne na to nie pozwalają. Jest to świetna defensorka i to głównie tym nawiązała walkę w tym meczu. Cornet nie jest taka zawodniczka. Lata lecą, a mecz z Halep ja dużo kosztował. Dużo w tym meczu zależy od amerykanki jeśli nie wpadnie w spiralę błędów to weźmie ten mecz bo ma więcej argumentów tenisowych po swojej stronie, ale jak wiadomo u kobiet czasami argumenty to nie wszystko i Francuzka moze sprawić kolejna niespodziankę. Ja jednak pobieram Collins @1.4 do luźnego ako bo w tych fazach turnieju juz raczej nie inwestuje większych pieniędzy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open
Godzina: 1:00
Spotkanie: Danielle Collins - Alize Cornet
Typ: Alize Cornet wygra i w meczu będzie powyżej 17,5 gemów
Kurs: 3,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mam podobne zdanie na temat tego spotkania co wlodek02. Jestem trochę zdziwiony kursami na ten mecz, według mnie powinny być dużo bardziej wyrównane. Alize Cornet jest niedoceniana, a przecież ona w tym turnieju wygrała już z dwiema zawodniczkami z czołówki. Francuzka w drugiej rundzie wygrała 2:0 z Garbine Muguruzą i to były dość gładkie sety, gdyż zwyciężyła 6:3 6:3. W swoim ostatnim meczu Cornet sprawiła jedną z największych niespodzianek tego turnieju eliminując Simonę Halep po trzysetowej batalii. Kurs na Cornet w tamtym spotkaniu był ponad 6,00, u niektórych bukmacherów pewnie nawet ponad 7,00. Widać, że Francuzka trafiła idealnie z formą na tegoroczny Australian Open.

Danielle Collins miała znacznie łatwiejszą drogę do ćwierćfinału. Jej najlepszą rywalką była Elise Mertens, która to sprawiła jej sporo problemów i mecz był niezwykle zacięty.

Po tym jak Cornet pokonała Muguruzę i Halep uważam, że może pójść jeszcze o krok dalej i awansować do półfinału.
 
Ostatnia edycja:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Świątek - Kanepi 2 over 1.5 seta 2,02 betfan
Kursy są wystawione na Igę za wysoko! Buki robią z naszej reprezentantki drugą Barty, ale do tego jeszcze daleko. Ma swoje wzloty i upadki.Życzę jej wygranej z całego serca. Oby to ona cieszyła się z półfinału, ale Estonka tak łatwo tego nie odda, to niewygodna rywalka. Seta ugra i oby tylko tyle...
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Igi warto oglądać i jeśli Kanepi będzie opadać z sił grać II set na Igę można z handi gemowym, mecz o 13 Australijskiego czasu, także te warunki atmosferyczne zamęczą Kanepi, tak myślę.
O Cornet sporo już napisane, dla mnie mecz 50/50 więc widzę value,
Cornet +1,5 seta 1.82
Cornet +4,5 gema 1.72
Over 27,5 gema 3.90
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Iga przy zwycięstwie awansuje chyba na 5 miejsce w rankingu w ogóle to ma szanse na 3 miejsce przy wygraniu turnieju

Kaneppi jak wygra dzisiaj ma awans na 40 miejsce z 115 przy wygraniu turnieju chyba nawet 15 miejsce :D
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Mecz paskudny, niechlubny rekord podwójnych błędów serwisowych pobity, set Kanepi okazał się trafnym typem ale jednak osiągniecie półfinału przez Świątek AO to jest coś :) Jedna rzecz mnie zastanawia: Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Keys i Barty, które grały wczoraj odpoczywają sobie do piątku, a Iga i Collins muszą grać dzień po dniu?
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mecz paskudny, niechlubny rekord podwójnych błędów serwisowych pobity, set Kanepi okazał się trafnym typem ale jednak osiągniecie półfinału przez Świątek AO to jest coś :) Jedna rzecz mnie zastanawia: Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Keys i Barty, które grały wczoraj odpoczywają sobie do piątku, a Iga i Collins muszą grać dzień po dniu?
Półfinały kobiet będą jutro oba bo finał w sobotę więc nie wiem skąd masz takie info.

Ed. Jest już nawet plan gier na jutro.
9:30 naszego czasu Barty- Keys a później mecz Igi

Co do meczu to Iga musi poszukać innego psychologa. Od kilku miesięcy reakcje na korcie mogą niepokoić. Płacz przy meczowej w Meksyku. Dziś rzucanie rakietą, Krzyki i ciągle machanie rękami po nieudanym zagraniu. Widać że chce ale znów jest coś nie tak. Skoro zmieniła trenera to powinna też wymienić psychologa bo widać że współpraca na tej linii się raczej wyczerpała. Ale to tylko moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +562
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Patrzyłem na Flashscore. Teraz już jest zmienione i jest tak jak mówisz. Jak pisałem tamten post to flashscore pokazywał ze Barty/Keys grają w piątek.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A moim zdaniem to byl bardzo dobry mecz , emocjonujacy trzymajacy w napieciu , szkoda ze nie doszlo to Tiebrecka w deciderze.
A co kondycji mentalnej Swiatek rzeczywiscie cos jest na rzeczy , ale mrcze takie jak ten dzisiaj z Kaneppi powinny te psychike tylko wzmocnic.Tdzeba sie tez nauczyc z klasa przegrywac , to trzeba dzisiaj oddac Kaneppi.Wielka klase i kulture.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Barty – Keys
Barty jest dla mnie największym ewenementem sportowym w kobiecym tenisie, z przeciętnej zawodniczki nie oddaje jedynki od kilku sezonów, niesamowite, że nie ma warunków fizycznych, jakiegoś mega serwisu, a utrzymuje tak wysoki poziom sportowy. Sekret tkwi w inteligencji zagrań, przy tym panuje perfekcyjnie nad emocjami, jednocześnie zdarzają się jej spektakularne przegrane na dużych turniejach, jak niedawno na US Open, czy wcześniej IO czy FO. Nie ma tu żadnej logiki, bo być nie może, jednak w tym meczu nie jestem pewny, że Barty zdominuje totalnie Keys. Amerykanka niedoceniana od początku turnieju, słabe dwa ostatnie sezony, jednak na AO prezentuje solidny tenis, co może przypuszczać, że meczu z Barty nie odda tak łatwo bez walki. Keys come back!
@ Keys + 1,5 set 2,30 Fortuna
@ over + 20,5 1,91 Fortuna
@ Keys win 4,80 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Barty – Keys
Barty jest dla mnie największym ewenementem sportowym w kobiecym tenisie, z przeciętnej zawodniczki nie oddaje jedynki od kilku sezonów, niesamowite, że nie ma warunków fizycznych, jakiegoś mega serwisu, a utrzymuje tak wysoki poziom sportowy. Sekret tkwi w inteligencji zagrań, przy tym panuje perfekcyjnie nad emocjami, jednocześnie zdarzają się jej spektakularne przegrane na dużych turniejach, jak niedawno na US Open, czy wcześniej IO czy FO. Nie ma tu żadnej logiki, bo być nie może, jednak w tym meczu nie jestem pewny, że Barty zdominuje totalnie Keys. Amerykanka niedoceniana od początku turnieju, słabe dwa ostatnie sezony, jednak na AO prezentuje solidny tenis, co może przypuszczać, że meczu z Barty nie odda tak łatwo bez walki. Keys come back!
@ Keys + 1,5 set 2,30 Fortuna
@ over + 20,5 1,91 Fortuna
@ Keys win 4,80 Fortuna
Też uważam, że ludzie i buki strasznie nie doceniają Keys w tym ja myślałem, że poleci już wcześniej a tu od Adelaide trzyma mega poziom. Kto jak nie ona ma ukraść chociażby seta Barty? Jak nie ona to chyba nikt, jeszcze myślę czy zagrać over gemowy czy set. A za drobne 2:1 Barty.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
niesamowite, że nie ma warunków fizycznych, jakiegoś mega serwisu, a utrzymuje tak wysoki poziom sportowy
Z tym slabym serwisem to faktycznei mega, ale mega poplynales. Barty to co turniej jest w czolowce.

Na Wimbledonie była druga pod wzgledem asow za Pliskova, na US Open piąta (mimo ledwo rozegranych 3 meczow), a w tegorocznym AO tez jest druga za Keys. Co wiecej Barty jest faworytem bukmacherow w obecnym AO na ilosc poslanych asow w calym turnieju.

Smialo mozna powiedziec, ze podanie Australijka ma wybitne, mimo przecietnych warunkow fizycznych. Nie bym sie czepial, ale nie wypisujmy głupot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Barty – Keys
Barty jest dla mnie największym ewenementem sportowym w kobiecym tenisie, z przeciętnej zawodniczki nie oddaje jedynki od kilku sezonów, niesamowite, że nie ma warunków fizycznych, jakiegoś mega serwisu, a utrzymuje tak wysoki poziom sportowy. Sekret tkwi w inteligencji zagrań, przy tym panuje perfekcyjnie nad emocjami, jednocześnie zdarzają się jej spektakularne przegrane na dużych turniejach, jak niedawno na US Open, czy wcześniej IO czy FO. Nie ma tu żadnej logiki, bo być nie może, jednak w tym meczu nie jestem pewny, że Barty zdominuje totalnie Keys. Amerykanka niedoceniana od początku turnieju, słabe dwa ostatnie sezony, jednak na AO prezentuje solidny tenis, co może przypuszczać, że meczu z Barty nie odda tak łatwo bez walki. Keys come back!
@ Keys + 1,5 set 2,30 Fortuna
@ over + 20,5 1,91 Fortuna
@ Keys win 4,80 Fortuna
Przecież ona ma wszystkie elementy tenisowego rzemiosła na najwyższym poziomie, więc jaki to jest ewenement sportowy?
Ewenementem sportowym to był dziś Sinner.
Lubię Barty, bo w jej grze widać rozwiązania taktyczne, a nie puste strzelanie, byle mocniej.
Dla mnie wygra Barty, ale kurs tak niski, że nie gram na nią, a przeciwko Australijce nie będę grał...
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Mi się kojarzy,że ta Barty wygrała 2 szlemy,a nie że odpadła.Znaczy że lubi i ma taki fetysz czy co?Nie wiem czy z grających zawodniczek któraś jeszcze wygrała 2 szlemy,chyba Halep.Siostry Williams nie wliczam.Mi to wygląda na zawodniczkę,która osiągnęła najwięcej i najlepiej sobie poradziła z presją w porównaniu do pozostałych półfinalistek.
Typ nawet jakby wszedł to treść tej analizy jest fikcją literacką.Barty jest najbardziej utytułowaną zawodniczką z tych które zostały.Chyba że pozostała trójką ma większy fetysz i lubi odpadać częściej i wcześniej.
Post automatycznie złączony:

Barty nieraz bywała w finale WS i przegrywała.
Który final WS Barty przegrała?Ja widzę,że dwa razy grała i dwa razy wygrała.100% skuteczności,czyli nieraz przegrywała.Spoko i opluty xD ale pomyśl nad tym co napisałeś.

Patrzę w tą wikipedie,októrej piszesz i widzę 2 finały i 2 wygrane.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty o16,5 UE @1,83
1xbet

13. Zbyt krótki mecz.


Barty na AO:
17 UE z Tsurenko w 13 gemach
14 UE z Bronzetti w 14 gemach
13 UE z Giorgi w 17 gemach
17 UE z Anisimova w 19 gemach
22 UE z Pegulą w 14 gemach.

Jak widać do tej pory krótkie mecze rozgrywała Australijka a mimo to dość sporo potrafiła zrobić niewymuszonych błędów. Dochodzi presja walki o finał. Gra przed własną publicznością. Będzie chciała zrobić to co nie udało się przed dwoma laty gdy była faworytką do wygrania turnieju a przegrała z Kenin. Keys mocno bijąca będzie atakować więc Barty nie może sobie pozwolić na granie przez środek. Będzie musiała ryzykować. Sądzę że nawet przy dwóch w miarę wyrównanych setach linia powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom