>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Iga Świątek powyżej 2,5 podwójnych błędów serwisowych 1.72 superbet już przy 2:4 w 1 secie

Iga przeszła pierwsze 3 rundy spacerowo i wtedy dało się to schować, 2 pierwsze rywalki marne a Kasatkina stała metr za linią końcową i tym już stwarzała sobie problemy mimo że spotkanie było równe. jednak w 4r. i 1/4 dostała już agresywne zawodniczki bo głównie takie zostały na tym szczeblu - korty są w tym roku szybkie, zwłaszcza główny i siła ma decydujące tutaj znaczenie. już Cirstea wchodziła w kort i to dało 5 podwójnych błędów Igi oraz marne 9/38 wygrane po drugim podaniu (24%) a w kolejnej Kanepi również wchodziła tak samo mocno i waliła z returnu po drugim podaniu - Iga miała 12 podwójnych błędów i 15/41 wygranych punktów po drugim podaniu (37%). teraz dostaje kolejną agresywną zawodniczkę, która po drugim podaniu Igi będzie wchodziła w kort i waliła mocno co skutkować powinno ryzykiem większym Igi przy drugich podaniach skoro wygrywa tak mały % punktów.

raczej tylko krótkie spotkanie powinno to zepsuć a nic na to nie wskazuje bo obie pierwsze podanie mają mocne i wygrywają spory % punktów co powinno dać w miarę sensowne trzymanie swojego podania i brak jakiegoś szybkiej wygranej którejś ze stron, a nawet 2 sety z walką powinny dać pokrycie linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Granie na Keys jest typowo życzeniowe, no i wiadomo bo kurs jest niebiański! Oglądając Barty w tym turnieju trzeba jednoznacznie stwierdzić że tylko ona może to wygrać. Jest spokojna, pewna swoich możliwości. Nie raz oglądałem Keys jak jej psychika siadała po paru gemach. Jak potrafi psuć wszystko kiedy jej nie idzie!!! Musiałaby przejść niezły reset mózgu żeby było inaczej. Dlatego 1.62 fortuna wygra Barty 2:0
 
M 10

michael29

Użytkownik
Granie na Keys jest typowo życzeniowe, no i wiadomo bo kurs jest niebiański! Oglądając Barty w tym turnieju trzeba jednoznacznie stwierdzić że tylko ona może to wygrać. Jest spokojna, pewna swoich możliwości. Nie raz oglądałem Keys jak jej psychika siadała po paru gemach. Jak potrafi psuć wszystko kiedy jej nie idzie!!! Musiałaby przejść niezły reset mózgu żeby było inaczej. Dlatego 1.62 fortuna wygra Barty 2:0

Zdecydowanie. Lepsza opcja wydaje się -20.5 gemów 1.75
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czemu skoro kobiety graja wczesniej w pozniejszych fazach, napewno polfinaly i finaly to czasem ich cwiercfinaly koncza sie pozniej niz facetow?

Barty np cwiercfinaly grala pozneij niz Monfilsy i Nadale

gdzie tu organizacja
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czemu skoro kobiety graja wczesniej w pozniejszych fazach, napewno polfinaly i finaly to czasem ich cwiercfinaly koncza sie pozniej niz facetow?

Barty np cwiercfinaly grala pozneij niz Monfilsy i Nadale

gdzie tu organizacja
Na szlemach masz sesje dzienną i wieczorną. Z reguły na wieczorną bilety są droższe więc organizatorzy ustawiają tam mecze zawodników z top bądź gospodarzy co ma przyciągnąć kibica. Barty jest z Australi i nr 1 więc logiczne że dali ją na kort główny w sesji wieczornej. Monfils z Berrettinim grali po meczu Barty więc coś pomieszałeś. Ciężko jest zagrać wszystkie cwiercfinaly czy półfinały o tej samej porze. I tak jest na każdym turnieju tenisowym. A to że Barty grala kilka godzin po meczu Keys to nie robi jej specjalnej różnicy bo miały dzień przerwy.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Iga Świątek powyżej 2,5 podwójnych błędów serwisowych 1.72 superbet

Iga przeszła pierwsze 3 rundy spacerowo i wtedy dało się to schować, 2 pierwsze rywalki marne a Kasatkina stała metr za linią końcową i tym już stwarzała sobie problemy mimo że spotkanie było równe. jednak w 4r. i 1/4 dostała już agresywne zawodniczki bo głównie takie zostały na tym szczeblu - korty są w tym roku szybkie, zwłaszcza główny i siła ma decydujące tutaj znaczenie. już Cirstea wchodziła w kort i to dało 5 podwójnych błędów Igi oraz marne 9/38 wygrane po drugim podaniu (24%) a w kolejnej Kanepi również wchodziła tak samo mocno i waliła z returnu po drugim podaniu - Iga miała 12 podwójnych błędów i 15/41 wygranych punktów po drugim podaniu (37%). teraz dostaje kolejną agresywną zawodniczkę, która po drugim podaniu Igi będzie wchodziła w kort i waliła mocno co skutkować powinno ryzykiem większym Igi przy drugich podaniach skoro wygrywa tak mały % punktów.

raczej tylko krótkie spotkanie powinno to zepsuć a nic na to nie wskazuje bo obie pierwsze podanie mają mocne i wygrywają spory % punktów co powinno dać w miarę sensowne trzymanie swojego podania i brak jakiegoś szybkiej wygranej którejś ze stron, a nawet 2 sety z walką powinny dać pokrycie linii.
Chyba Ci się liczby pomyliły bo żaden buk nie ma 2,5 tylko wszedzie 3,5
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Na szlemach masz sesje dzienną i wieczorną. Z reguły na wieczorną bilety są droższe więc organizatorzy ustawiają tam mecze zawodników z top bądź gospodarzy co ma przyciągnąć kibica. Barty jest z Australi i nr 1 więc logiczne że dali ją na kort główny w sesji wieczornej. Monfils z Berrettinim grali po meczu Barty więc coś pomieszałeś. Ciężko jest zagrać wszystkie cwiercfinaly czy półfinały o tej samej porze. I tak jest na każdym turnieju tenisowym. A to że Barty grala kilka godzin po meczu Keys to nie robi jej specjalnej różnicy bo miały dzień przerwy.
no ale od cwiercfinalow na logike powinny byc kobiece pokonczone zanim sie meskie zaczna, wa tu mielismy Barty cwiercfinal daleko po meskich, no niektorych przynajmniej ale napewno po. A polfinal bedzie grala przed facetami zgaduje
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Panowie a jak ogólnie widzicie ten półfinał Igi ?

Zastanawia mnie czynnik fizyczności i mental. Ten pojedynek z Kanepi wyczerpał ogrom sił ale też zrobił psychiczną miazgę.
Szczerze to nie widzę tutaj chyba możliwości 3 setowej walki. Coś mi podpowiada, że tu będzie 2:0 dla kogoś.
Dwa warianty, Iga słabo zaczyna i już nie ma skąd znowu się nakręcić albo dostaje kopa i pokazuje moc.
Najgorsze dla niej, że ten mecz jest bez dnia przerwy. Gdyby mecz był jutro to kompletnie inaczej bym to oceniał.

Mam jeden mankament w całej tej sprawie. Nie widziałem żadnego meczu w całości Collins na tym AO. Jedynie skróty i statystyki.

Intuicja pcha mnie na granie Collins ale sam nie wiem ...
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Panowie a jak ogólnie widzicie ten półfinał Igi ?

Zastanawia mnie czynnik fizyczności i mental. Ten pojedynek z Kanepi wyczerpał ogrom sił ale też zrobił psychiczną miazgę.
Szczerze to nie widzę tutaj chyba możliwości 3 setowej walki. Coś mi podpowiada, że tu będzie 2:0 dla kogoś.
Dwa warianty, Iga słabo zaczyna i już nie ma skąd znowu się nakręcić albo dostaje kopa i pokazuje moc.
Najgorsze dla niej, że ten mecz jest bez dnia przerwy. Gdyby mecz był jutro to kompletnie inaczej bym to oceniał.

Mam jeden mankament w całej tej sprawie. Nie widziałem żadnego meczu w całości Collins na tym AO. Jedynie skróty i statystyki.

Intuicja pcha mnie na granie Collins ale sam nie wiem ...
Podpowiem Ci, ja oglądałem na żywo cały mecz z Tauson i Cornet, oraz Świątek z Cirsteą i skróty z Kanepi. Świątek ślizgała się w tych meczach strasznie, natomiast Collins nie dała absolutnie najmniejszych szans Cornet, która przecież grała tu turniej życia., mecz był pod jej pełną kontrolą. Jeśli Iga nie poprawi swojej gry względem ww. meczy Collins to bierze. Ja gram Collins, ale po 2.70 mam zagrane. Po 2.10-2.30 bym nie zagrał jednak. Kluczowe jest to czy Iga się zregeneruje i poprawi delikatnie swoją grę. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie.

Podsumowując

Collins 2,30 Fortuna (aktualny kurs)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Podpowiem Ci, ja oglądałem na żywo cały mecz z Tauson i Cornet, oraz Świątek z Cirsteą i skróty z Kanepi. Świątek ślizgała się w tych meczach strasznie, natomiast Collins nie dała absolutnie najmniejszych szans Cornet, która przecież grała tu turniej życia., mecz był pod jej pełną kontrolą. Jeśli Iga nie poprawi swojej gry względem ww. meczy Collins to bierze. Ja gram Collins, ale po 2.70 mam zagrane. Po 2.10-2.30 bym nie zagrał jednak. Kluczowe jest to czy Iga się zregeneruje i poprawi delikatnie swoją grę. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie.

Podsumowując

Collins 2,30 Fortuna (aktualny kurs)
Nie przesadzajmy. Collins oglądałem od spotkania z tą młoda Dunka i ona tak naprawdę ma jeden argument. Mega ofensywnie atakuje returnem. W wyaminach będzie pękać, dlatego będzie je skracać , a czy jej będzie siedzieć piłka w korcie to już loteria .
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie zastanawiam się czy iść w under 6,5 asów Keys po 1,83. Teoretycznie pokryła tylko z Kreicikowa w Melbourne. Może ktoś się lepiej orientuje czy warto w to wejść?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Panowie zastanawiam się czy iść w under 6,5 asów Keys po 1,83. Teoretycznie pokryła tylko z Kreicikowa w Melbourne. Może ktoś się lepiej orientuje czy warto w to wejść?
Ja w nocy pogralem Keys under 7.5 asa @1.80 ale widzę że już zmienili linie na 6.5. Jak Barty ja szybko posklada to nie będzie czasu na asy
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Panowie zastanawiam się czy iść w under 6,5 asów Keys po 1,83. Teoretycznie pokryła tylko z Kreicikowa w Melbourne. Może ktoś się lepiej orientuje czy warto w to wejść?
zrobiła też 15 z Kenin.

a co do linii na pewno wysoka, kwestia ile mecz potrwa, czy Keys po 1 podaniu będzie na tyle dobrze punktować by był to mecz jakiejś większej walki

przy tylko 2 setach i jednym walki to może być wszystko mało by zrobić taką linię.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Collins 2:0 3,95

Powiedzmy sobie szczerze Iga wczoraj zagrała mocno poniżej oczekiwań, gdyby Kanepi była o 5 lat młodsza i nie popełniała tyle błędów to niestety w dzisiejszym półfinale zobaczylibyśmy Estonkę. Iga jednak wymęczyła to spotkanie po ciężkim 3 godzinnym boju i chwała jej za to, gdyż teraz buki pięknie zrobiły underdoga z Collins. Amerykanka gra siłowy tenis, a wiec ma bardzo podobny styl do Kanepi, tyle tylko, że potrafi dłużej utrzymać piłkę w korcie i jej zagrania na pewno stworzą więcej problemów niż te które jej serwowała Estonka. Uważam, ze Iga wczorajsze spotkanie na pewno będzie miała w nogach jak i w głowie, bo fizycznie jak i psychicznie był to dla niej ciężki bój. Buki czują pismo nosem i już zachęcają do gry na Igę po „superkursach”. Wiadomo, że te superkursy czasami wchodzą, ale okazja do zarobku na tym meczu jest idealna. Iga, która jest teraz na ustach wszystkich mediów, a wiec potencjalnie ilość graczy jest bardzo duża. To trochę daje do myślenia. Pomijając to Collins gra naprawdę bardzo dobry turniej wiec warto iść w jej stronę mimo sentymentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Może Iga nie gra za dobrze natomiast imponuje to że w tak ważnym spotkaniu potrafiła odmienić losy meczu. Mental to podstawa do robienia wyników na najwyższym poziomie i zdaje się że ona ma w sobie coś takiego że w odpowiednim momencie ta chęć zwycięstwa wygrywa nad strachem przed porażką. Myślę że tutaj 1/2 finału to jest na obecny stan dobry wynik więc powinna teraz wyluzować i zagrać lepiej
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ash pozamiatała Keys szybciutko. Moim zdaniem nie będzie na nią mocnej w finale ktokolwiek by to nie był.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mocno się zdziwię, jeśli Collins to wygra. Ona nie ma nic do zaoferowania. Wachlarz zagrań ,nawet w połowie nie jest tak dobry, jak u Polki. Jeśli Iga się spręży, to powinna ją zrobić w dwóch setach, jeśli Collins będzie trafiać to w 3 setach i tak wygra Iga .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom