>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
usop.png

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 28.08.2023 - 10.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: $29,488,400
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24026-wta-entry-list-28-agosto-10-settembre-2023.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/905/us-open/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/905/us-open/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
I. Świątek
Zwycięzca debla 2022: B. Krejcikova / K. Siniakova


Zestawienie kursów (Fortuna):

k.jpg




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 

Załączniki

  • 190,4 KB Wyświetlenia: 0
Tenis by Dawid 923K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Analiza długoterminowa 🎾

Zakłady specjalne -> Iga Świątek

Zaczynamy US Open i na początek standardowo coś z zakładów specjalnych. Jedną z lepszych opcji wydaje się właśnie ta, którą opisuje. Serwis dla Igi Świątek nie jest domeną, ale w tym roku ten element i tak często wygląda lepiej niż choćby w 2022. Bywają mecze, w których serwuje bardzo dobrze, choć też miewa cały czas słabsze pod tym względem i jest to element w mojej opinii najbardziej nieregularny w jej repertuarze. Jak dobrze pamiętamy w tamtym roku wygrała cały turniej, a teraz także wylosowała bardzo dobrze i nie wydaje się, by miała problemy z wejściem do drugiego tygodnia turnieju, co dla nas jest kluczowe. Jeśli Iga doszłaby znów do finału to grając linię 7,5 wystarczyłoby, by zaliczała nieco powyżej 1 asa na mecz (6 meczów z jednym asem i 1 z dwoma). Spójrzmy zatem jak ostatnio serwowała i zeszłorocznej edycji. Ostatnie turnieje na betonie niestety nie były zbyt dobre pod tym względem, gdyż zaczęła co prawda nieźle od 6 asów z Collins, lecz później było już tylko gorzej, ponieważ kolejno 2, 1, 1, 0 i 1 as. Patrząc na te liczby linia wystawiona przez forBET nabiera sensu. Spójrzmy zatem jak wyglądała przed rokiem, gdy triumfowała, a zaliczyła kolejno 1, 1, 6, 2, 1, 2 i 1 asa. Jak widać znów miała jeden wyskok i po cichu liczę, że tym razem będzie podobnie czyli jednym dobrym meczem bardzo zbliży się do pokrycia overu. Widać, że mocno pracuje nad tym elementem z trenerem Wiktorowskim, lecz często nie ma to wymiernego efektu. Przed US Open Iga miała sporo czasu na trening i liczę, że poprawiła ten element, a jej spotkania nie będą przesadnie krótkie, gdyż im dłuższy mecz tym więcej okazji do serwowania czyli lepiej dla nas. Każdy mecz z wynikiem wyższym niż 1 as będę oceniał jako udany. Myślę, że jedyne co może nam przeszkodzić to szybkie odpadnięcie z turnieju Polki lub wietrzna/deszczowa pogoda przez cały turniej, co zwolni korty i spowoduje, że Iga będzie serwować bezpiecznie, bez poszukiwania asów.

👉 Iga Świątek powyżej 7,5 asów w turnieju @1,65 (forBET)

Zakład znajdziecie TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Alexandrova-L.Fernandez 2 @1.9 <blisko ... 4-3 i podanie w deciderze Leyli nie wsytarczylo>

Fernandez w dobrej formie ostatnio, dobre wystepy w Waszyngtonie i Montrealu, a uwazam ze na koratch Flushing Meadows moze byc jeszcze lepiej. Kanadyjka dwa late temu byla w koncu finalistka US Open, a wtedy po drodze ogrywala przeciez mi.n. Kebrer, Svitoliny czy Sabalnkepo fantastycznych meczach i teraz znowu wydaje sie progresowac.

Alexandrova oczywiscie jest silniejsza niz Fernandez, Rosjanka mial ostatnio sporo problemow po seoznie trawiastym, niby mozna rzec, ze troche sie odbudowala i dotarla do finalu w Cleveland, ale tez nie oszukujmy sie jaki to byl slabiej obsadzony turniej i tam niektore zawodniczki pakowaly sie juz na szlema po jednym-dwoch meczach.
Widze tu obecnie mozliwosci u Kanadyjki, ktora jest przeciez juz bardziej doswiadczona, a ma nieskonczone jeszcze 21 lat. Licze na dobra gre i ciekawy USO w jej wykonaniu, jej dyspozycja wydaje sie zblizac do wysokiego pulapu i w moim przekoanniu wystarczy to na pokonanie Alexandrovej.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Świątek - Peterson
hm w h2h 2:0 Świątek Garros 2021 6:1 . 6:1 i Australian Open 2022 6:2 , 6:2
Nie wiem nie siedzę w głowie u Świątek ale wydaje mi się że tu może być jakaś choćby próba ataku na "Roverek"" ,
czemu nie przeciwniczka w sam raz , a to psychologicznie świetnie działa , wzmacnia pewność odstrasza przeciwniczki ,
ma to też złę strony ale ja też lubię szybko skończyć robotę i do domku.Zostaje wiecej czasu na przyjemności i biznesy.
Ostatnio na Garosie rowerek padł z Xunyu Wang , runde wczesniej grała z Peterson
Na Hardzie chyba trudniej o rowerek , ale i Świątek chyba coraz lepsza , coś tam przegała ostatnio z Gauff i z Pegulą ale to nawet lepiej dla higieny psychicznej.
Nie do końca jestem przekonany czy już w pierwszej rundzie ale na pewno okazja jest dobra .W Warszawie było blisko z Siegemund 6:0 , 61
hmm
Poniże 15.5 gema kurs 2.9
pierwszy set poniżej 6,5 gema kurs 5.75 dla odważnych.
SUperbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1773
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Pera - Kudermetova
Typ: Pera
Kurs: 4.4
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 22.7%
Szansa wg. analizy: 28%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3005714286

Kudermetova jest rozstawiona bardzo wysoko w rankingu, lecz przydarzają się jej ostatnio wpadki. W Cincinnati przegrana na własne życzenie z V. Williams, gdzie nie umiała domknąć spotkania oraz przegrana z Sorribes Tormo 6-4 6:1 w Cleveland nie napawają optymizmem. Nie robią tego również statystyki w tym roku na kortach twardych tenisistki (11:9). Oczywiście, Pera nie jest tutaj faworytką mając negatywne ratio (71:79 hard), jednak większość spotkań, które rozegrała były zacięte (Trevisan, Putintseva, Fernandez). Liczę, że niespodzianka w pierwszej rundzie nie jest nieprawdopodobna i kurs 4.4 powinien nagrodzić ryzyko.

Kvitova - Bucsa
Typ: Bucsa
Kurs: 5.1
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 19.6%
Szansa wg. analizy: 23%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.140173913

Również typ na zaskoczenie i przeszacowanie szans Kvitovej przez LV Bet (pozostali bukmacherzy dają 4.1 - 4.4). Kvitova pomimo świetnych warunków na kortach twardych oraz trawie ma swoje słabości (poruszanie się po korcie) i jeśli trafi na przeciwniczkę, która umie to wykorzystać może tracić gemy. Bucsa ma bardzo solidne statystyki na powierzchni twardej (83-40) oraz kilka zaskakujących zwycięstw z wysoko rozstawionymi zawodniczkami w ostatnich miesiącach (wygrana z Bencic w 3 setach w Cincinnati). Kvitova jest zdecydowaną faworytką, lecz bukmacher lekko przeszacował te szanse.

Segemund - Gauff
Typ: Segemund
Kurs: 9.75
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 10.26%
Szansa wg. analizy: 15%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 1.913333333

Znowu te fantastyczne kursy na underdoga w LV Bet. Sami się proszą, a ja nie mogę powstrzymać się na kontrę na Gauff. Staram się nie obstawiać jej spotkań, bo wydaje mi się, że mam emocjonalną chęć stawiania przeciw niej. Jest to związane z jej bardzo wysoką w WTA przy tak “elektrycznym” forhendzie, którego przeciwniczki nie mogą wykorzystać. Coco jest zdecydowanie w gazie, pokonała samą Igę i pokazała, że będzie się liczyć w walce o tytuł Us Open. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to zawodniczka niepewna i dużo zależy u niej od dyspozycji dnia. Z drugiej strony jest 35-letnia weteranka, która dużo lepiej radzi sobie na mączce, ale jest już porządnie rozgrzana pokonując 3 przeciwniczki w eliminacjach. Nie obstawiałbym tego u innych bukmacherów (kursy ok. 7), ale w tym przypadku gram za podwójną stawkę i liczę na niespodziankę (szanse na to szacuje na 15%).

Fręch - Navarro
Typ: Fręch
Kurs: 2.45 (Super Kurs)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 40.82%
Szansa wg. analizy: 55%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3378181818

Mecze z udziałem Polaków są często z podwyższonym kursem, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Uważam Fręch w tym spotkaniu za minimalną faworytkę. Navarro, chociaż urodzona w Nowym Jorku to jak wskazuje na to nazwisko jest typową tenisistką “mączkolubną”, jest to specyficzny styl, który nie zawsze przekłada się na szybsze korty. Świadczy o tym jej statystyka na Hard surface, która wynosi 26-33. Właśnie w tym aspekcie upatruje przewagi Magdaleny, którą jak najbardziej możemy się spodziewać w drugiej rundzie US Open. Minimalna faworytka, więc kurs jak najbardziej korzystny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ale podałeś chociaż jeden sensowny argument za danym typem, czy grasz tylko bo większy kurs a może się uda? Tą szansę według analizy jak obliczyłesś? Stosowałeś jakiś algorytm? Czy masz specjalny program, który to oblicza?
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sasnovich - Linette
Linette 2.25
Linette i powyżej 20.5 gema kurs 5.00 Białorusinka poniżej oczekiwań.Mamy 3 Polski w drugiej rundzie!!!
Superbet

Niby Białorusinka tutaj faworytką , raczej słusznie bo w h2h 4:1 dla Sasnovich ale to jedno zwycięztwo Magdy w Nowym Yorku choć akurat nie na US open, Magda Fręch po raz pierwszy dzisiaj zameldowała się w reugiej rundzie US open również Świątek z bardzo dobrym wynikiem 6:0 , 6:1 to może pełna pula dla POlski ????
Magda może wystrzelić z formą , pamiętajmy o Australian Open , tam zatrzymała się na Sabalence w pólfinale ale zestaw
Kontaveit , Alexandrova , Garcia , Pliskova bardzo mocny , dużo mocniejszy od Sasnovich .
Dawno Linette nie oglądałem ale przy jakiejś lepszej dyspozycji dnia Sasnovich wydaje mi się do przejścia a i Białorusinka rózne dni miewa.Ja się chyba przyczaję na Livie bo ten kurs 2.25 może na lifie pójśc w górę , a Linette sporo meczy wygrywała odrabiajac stratę seta,Chyba warto ten mecz obejrzec , mogą tutaj być emocje,
Magda Linette byłą na US open 2020 w trzeciej rundzie i to też mały argumęt za!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +605
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
D. Kasatkina - A. Parks

Parks powyżej 4.5 asów @1.85 Betclic


Bardzo przyjemna linia z której zamierzam skorzystać. Amerykanka w ostatnim czasie złapała formę, zdecydowanie poprawiła siłę i jakość serwisu, z którego słynęła od dawna, i od razu przyczyniło się to do lepszych rezultatów. Ona ma bardzo fajną średnią , jeśli chodzi o asy - ba, ma największą w całym kobiecym tourze, wyprzedza nawet samą Rybakinę, patrz tabelka w postach Tenis by Dawid. Zalicza ona często nawet dwucyfrowe liczby, ale też sporo ryzykuje i zalicza podwójne błędy serwisowe. Nie sądzę, że będzie to tak łatwe spotkanie jak sugerują bukmacherzy. Niby Kasatkina złapała formę, przegrywała ostatnio jedynie z Rybakiną i Sabalenką, i potrafi wybronić spotkanie mimo marnej postury, ale wierzę, że Parks swoje wyserwuje i powalczy w całym spotkaniu. 5 asów to jest niedużo jak na jej możliwości, nawet przy dwusetowym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
D. Kasatkina - A. Parks

Parks powyżej 4.5 asów @1.85 Betclic


Bardzo przyjemna linia z której zamierzam skorzystać. Amerykanka w ostatnim czasie złapała formę, zdecydowanie poprawiła siłę i jakość serwisu, z którego słynęła od dawna, i od razu przyczyniło się to do lepszych rezultatów. Ona ma bardzo fajną średnią , jeśli chodzi o asy - ba, ma największą w całym kobiecym tourze, wyprzedza nawet samą Rybakinę, patrz tabelka w postach Tenis by Dawid. Zalicza ona często nawet dwucyfrowe liczby, ale też sporo ryzykuje i zalicza podwójne błędy serwisowe. Nie sądzę, że będzie to tak łatwe spotkanie jak sugerują bukmacherzy. Niby Kasatkina złapała formę, przegrywała ostatnio jedynie z Rybakiną i Sabalenką, i potrafi wybronić spotkanie mimo marnej postury, ale wierzę, że Parks swoje wyserwuje i powalczy w całym spotkaniu. 5 asów to jest niedużo jak na jej możliwości, nawet przy dwusetowym spotkaniu.
przy takim typie mimo wszystko warto dodać, że kasatkina to topka jeśli chodzi o przyjmowanie serwisu, dlatego linia jest taka niska
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
U pań moim zdaniem cięzkie do typowania dzisiaj mecze ale coś może bym poszedł w stronę faworytek

Begu kurs 1,5 w meczu z Korpath , Begi w tym sezonie na hardzie bardzo cienko , ale jak się przyjrzeć temu to i przeciwniczki były mocne . Irina grała ostatnio finał na cleyu w Rumunii , dosyć mocno obsadzonego turnieju , jesli trochę formy przywiozła to Korpath
w sam raz by podreperować ten słaby bilans.

T,Maria - P.Martic
Martic kurs 1.67

Hm Tatina Maria (Małek ) znowu w pierwszej pięćdziesiątce :))))) co cieszy jest na 47 pozycji , Petra Martic na 37 w h2h 2 mecze na hardzie i 3:0 dla Martic. Maria na dniach ograła Fernandez ale tuż przed szlemem i nie do konca jest to jakiś wyznacznik.
Tatiana Maria miała zawsze najsłabsze wyniki na hardzie i chyba tutaj trzeba iśc tym tropem.,Martic ostatnio powiedzaił bym że nawet postawiła się Sabalence , szkoda żę w Tajbreku ddrugiego seta już nie dojechałą.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm z Dogów
Marino - Tig
Tig kurs 6.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!! - Jak widzę taki kurs na przeciwniczkę Rebeki Marino to uśmiecham się pod nosem .
Na pewno trzeba się temu przyjrzeć na live .!!!!!!
Tig ma ranking 700 bardzo nie wiele grała w tym roku , na hardzie to już prawie wogule , w 2022 nie grała a w sezonie 2021 całkiem przyzwoice.Tig ma w swoim bilansie kilka sporo lepszych przeciwniczek od Marino , seta z Jaboure i Siegemund , wygrane z Bonaventure cz Kovinic .Do tego to Rumuńska szkoła tenisa.
Dla mnie Marino to jest jakaś Hybryda bardzo póznej Venus Williams , Sabalenki i Vekić jeśli chodzi o podwójne błedy i to ich lepszych wyczynów , finezji na poziomie Brengele , over hitu na poziomie bardzo dawnej Azarenki ,
Nie mówię żeby to od razu grać ale na pewno warto się temu przyjrzeć.!!!!!!
Kolejny argumęt na ostatnie 5 meczów na hardzie Marino wygrała 1 po kreczu Giorgi , a przgrywała z ziemniaczką Bronzetti , Sebov ,
Navarro i Boutler .
Tu może być przypadek podobny do tego z eliminacji z "Gruba" Julką , tylko nie bardzo wiem czego się spodziewać po Tig
ale kiedys coś potrafiłła!!!!!!.
Reasumując jakaś decyzja na live albo coś za drobne w jakieś ze 2 kupony
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Anastasia Pavlyuchenkova - Fiona Crawley
Crovley 3.40
i tu też bym się z decyzją wstrzymał na livie .
jestem fanaem Anastasii Pavlyuchenkovej , ostatnio u niej chyba lepiej dwa dobre występy na chelengerach we francji na cleyu ,
półfinał i finał . ale nie grała prawie nic na hardzie ostatnio , jeden mecz przegrany w Cincinatti z Colins a mwczesniej w Marcu,
Rowerek w Rzymie ze Świątek !!! To juz na pewno schyłek kariery , choć na pewno nie przesądzał bym niczego ostatnio Venus prawie ograła Keys a na przykłąd Azarenka wciąż się znakomicie trzyma , ale na ten momęt Pavlyuchenkova raczej daleko od swoich optymalnych możliwości.Crovley dobrze się pokazałą w eliminacjach , ostatni mecz z Birell w dwóchh setach , moze nie jest do końca miarodajny
bo Birrel mogła wiedzieć że przejdzie jako LL ale mecz z Babos wygrany po Tajbreku meczowym mnie się podobał i młoda amerykanka
chyba tu może powalczyc,Notabene oczekiwalem na nią ciut lepszego kursu ,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Stearns - Tomova
Typ: Tomova
Kurs: 2.9
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 34.5%
Szansa wg. analizy: 48%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.4686666667

Jedno z najtrudniejszych spotkań do wytypowania jeśli chodzi o faworytkę, a kursy mocno za Stearns. Dla mnie tenisistki są na bardzo podobnym poziomie, minimalna przewaga Stearns została nieco zatarta przez wygrany turniej w Chicago przez Tomovą. Układ 52-48, czyli bez faworytki z kursem 2.9 biorę zawsze.

Alexandrova - Fernandes
Typ: Alexandrova
Kurs: 2.05 (Hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 48.8%
Szansa wg. analizy: 58%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.07986206897

Rozumiem, że będzie to zacięty pojedynek, lecz jestem zdziwiony, że to Fernandes jest faworytką według kursów. Fakt, 20-latka spisuje się naprawdę dobrze, jednak to rozstawiona z 20 Alexandrova wydaje się bliższa wygrania nadchodzącego pojedynku. Rosjanka bardzo rzadko ma problemy w pierwszych rundach turnieju i kurs powyżej 2 jest tutaj jak najbardziej atrakcyjny.

Kasatkina - Parks
Typ: Parks
Kurs: 6.5
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 15.4%
Szansa wg. analizy: 23%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 1.372173913

Według mnie najbardziej złudny pojedynek, w którym patrząc na pozycje w rankingu można założyć, że Kasatkina gładko przejdzie pierwszą rundę. To na co zwracam w tym wypadku największą uwagę, to to, że Kasatkina nie jest zawodniczką stworzoną pod twardy kort. Jest to tenisistka lubiąca długie wymiany, jest bardzo konsekwentna, lecz brakuje jej wielu atutów, żeby mogła na tej nawierzchni nawiązać walkę z najlepszymi tenisistkami - bardzo wolny serwis, wolne uderzenia. Nie widać tego na kortach ziemnych, bo tam jest w swoim żywiole. Parks niestety nie jest przewidywalna i nie wiadomo na co się piszemy stawiając na nią. Dopiero co wygrała mistrzostwo w deblu w Cincinnati, jednak w grze singlowej nie przeszła kwalifikacji. W Montrealu zaprezentowała się całkiem dobrze, przegrywając dopiero z Bencic w 3 setach. Myślę, że niespodzianka jest tutaj dużo bardziej możliwa niż w przypadku innych par, kurs 6.5 jest wart tego ryzyka.

Pliskova - Ruse
Typ: Pliskova
Kurs: 1.45
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 69%
Szansa wg. analizy: 82%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.05648780488

Tutaj już bardzo krótko. Jeden z pewniejszych spotkań dzisiejszego dnia. Pliskova czuje się świetnie na szybkich nawierzchniach i nie powinna mieć kłopotów z Ruse, każdy inny wynik niż wygrana Czeszki będzie zaskoczeniem, a kurs, oczywiście niewysoki, wciąż na tak małe ryzyko jest do wzięcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
versa 397,5K

versa

Typer
Giorgio - Pegula
Pegula + over 23.5 gema
Fortuna @4.20

31 letnia Camila Giorgi (Włochy) podejmie reprezentantkę gospodarzy Jessica Pegula.
Patrząc na statystyki spotkań bezpośrednich można zauważyć zdecydowaną przewagę amerykanki (8-2) ale chciałbym się tutaj skupić na ostatnich 6 spotkaniach, bo te były rozgrywane od 2021 roku, poprzednie spotkania są już bardziej odległe.
Sześć meczy wstecz udało się Giorgi wygrać w 3 setach, a potem już wszystkie pozostale pięć spotkań padły łupem młodszej zawodniczki.
Idąc od końca: szybkie 2:0 w 10 gemach w Cincinnati, potem w Madrycie 2:1 w 32 gemach, kolejno Toronto 2:1 w 27 gemach, Indiana Wells 2:1 w 24 gemach i najświeższy mecz z mają tego roku, który został skreczowany przy stanie 6:2 dla Peguli.
Stąd można łatwo stwierdzić, że choć słusznie Pegula jest zdecydowanym faworytem tego spotkania to ich mecze są często długie - na 6 ostatnich meczy aż 4krotnie kończyły się po 3 setach.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
CIEKAWOSTKA!!!!!!!!!
Wczoraj u Pań dwa bardzo ciekawe wyniki.
Tig - Marino 2:0 7:6 , 7,6
Kurs na over 1.5 tajbreka 34
Trevisan 2:1 0:6 7:6 7:6
Kurs na over 1.5 tajbreka 34
W betfair
Trafic takiego dubelka za 1e daje 1156.
Ale jak to znaleźć????
 
Otrzymane punkty reputacji: +349
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Brady - Linette
Typ: Linette
Kurs: 2.8 (Super oferta)
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 35.7%
Szansa wg. analizy: 50%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.464

Call me crazy, ale dla mnie to najbardziej wyrównany mecz tej rundy, na tyle, że stawiam tu dosłownie rzut monetą 50-50 na zwyciężczynię. Nie robi tak bukmacher, więc w STS można znaleźć bardzo dobry kurs na Linette - 2.8. Z jednej strony po przerwie wraca Brady i gra całkiem nieźle, bo inaczej jej występów ocenić nie można, widać, że jeszcze nie jest to rytm, który miała przed przerwą w 2022 roku. Linette zawodzi, biorąc pod uwagę ostatnie turnieje po Wimbledonie, ale jest to bardzo dobra technicznie zawodniczka, która może w każdej chwili złapać wiatr w żagle. Nie widzę tutaj powodów, żeby nie dawać jej takich samych szans na zwycięstwo jak Brady.

Mertens - Collins
Typ: Mertens
Kurs: 2.9
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 34.5%
Szansa wg. analizy: 42%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.171047619

Tutaj również widzę bardzo wyrównany pojedynek z niewielkim wskazaniem na Collins po jej okresie przed US Open. Tenisistki w ostatnich dwóch latach rozgrywały bardzo wyrównane spotkania, w których w obu wygrywała ostatecznie Amerykanka. Nie do końca wiem skąd aż taki rozstrzał, że kurs na Mertens jest bliski 3, możliwe, że brany jest wpływ kibiców, którzy będą dopingować swojej zawodniczce, lecz ja widzę tutaj zaciętą grę i możliwe 3 sety.

Kalinskaya - Cirstea
Typ: Kalinskaya
Kurs: 2.67 (Hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 37.5%
Szansa wg. analizy: 48%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2662666667

Kolejne spotkanie na styku. Kalinskaya ma lepsze statystyki na kortach twardych, lecz to jej pierwszy poważny turniej od Rzymu. Jeśli jednak wraca pokonując Siniakovą w dwóch setach na start, to nie widzę powodu, żeby zbyt obawiać się o jej powrót do formy. Właśnie ta przerwa sprawia, że widzę jej szansę o włos mniejsze niż Cirstea, która praktycznie nigdy gładko nie wygrywa swoich spotkań, jeśli trafia się przeciwniczka z lepszej półki. Nie ma co patrzeć aż tak na różnicę w rankingu, a kłopoty zdrowotne Rosjanki mogą się najwyżej skończyć kreczem (już kilka ich w tym roku miała).

Schmiedlova -Masarova
Typ: Schmiedlova
Kurs: 2.95
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 33.9%
Szansa wg. analizy: 46%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.4220869565

I znowu spotkanie, które może skończyć się w trzech setach. Raczej widzę tutaj pułapkę tych, którzy stawiają Masarovą jako rewelacje turnieju po wyeliminowaniu Sakkari, która ma tendencje do odpadania we wczesnych rundach od dłuższego czasu (widać, że kłopot jest w psychice, bo fizycznie i technicznie to zawodniczka z absolutnego top). Obie tenisistki prezentują zbliżony poziom i chce tutaj wykorzystać ewentualne zwycięstwo Schmiedlovej po bardzo dobrym kursie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Collins 1,43
Nie ma tu co się rozpisywać. 3-0 w h2h na korzyść Collins. Do tego Mertens przeszła maraton z Bjorklund, co podnosi morale, ale zostawia ślad w dyspozycji fizycznej. Collins gra genialny tenis od dłuższego już czasu. Na hardzie jest bardzo trudna do przejścia. Ulega Świątkowej, a tak to bije każdą przeciwniczkę i to zazwyczaj 2-0. Kurs nie powala, no ale można wziąć do dubla. Amerykanka ma większą formę i gra bardziej kompletnie, co pozwoli jej odnieść kolejne znów zwycięstwo. Do tego na własnym terenie. Będzie i o ten podpunkt łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jennifer Brady v Magda Linette
Linette kurs 2.5
Linette i powyżej 20.5 gema kurs 3.80
Superbet

Linette w poprzedniej rundzie dosyć gładko odprawiła Sasnovich ale Białorusinka nic nie zagrała ciekawego.Dzisiaj wydaje mi się może to być sporo trudniejsze zadanie ale chyba nie musi.
Jennifer Brady wróciła do grania po dłuższej przerwie i radzi sobie mocno powyżej oczekiwań.
Ma ranking końcówka piątej setki , ale ograła Alexandrovą , Ostapieńko i bardzo dobry mecz również z Rybakiną 3 sety i dwa tajbreki ale skończyło się jej paliwo w końcówce meczu choć kończyły na drugi dzień przez deszcz.
Jennifer pszegrała ostatnio również z Sakatsume japonką z końcówki drugiej setki a to nie powinno się jej przydarzyc , przgrała tez gładko z Giorgi.
Brady jest tutaj faworytką ma 3:1 z Linette w h2h i 3 ostatnie mecze wygrywała ale to jedno zwycięztwo Magdy na szlemie AO 2018.
Mecz Linette - Sasnovich był raczej nudny , nawet chyba przysnąłem na nim , choć zamykał mi 2 kupony ale odniosłem wrażenie że u Linette jest jeszcze duża rezerwa między pedałem gazu a podłogą.
Pokonanie Ostatpieńko i ten mecz z Rybakiną niby wygląda groźnie ale jak to się ma do zestawu
Kontaveit , ALexandrova , Garcia , Pliskova z AO.
CO najmniej nie gorzej moim zdaniem o ile Linette znowu trafi z podobną formą co na poczatku roku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom