>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Jakim trzeba byc zakompleksionym, malostkowym burakiem, zeby krytykowac Swiatek i odciac kreska to co osiagnela przez prawie juz 3 ostatnie sezony.
Macie racje, powinna wygrac od French Open 2020 wszystkie mecze juz do konca swojej kariery. Jak jakis w sezonie przegra to jest do bani.
Szkoda nawet strzepic klawiatury. To jest dno moralne.

Swoja droga znacie tenisiste czy tenisistke, ktory (a) wygral(a) wszystkie mecze w sezonie w erze Open ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Można przegrać mecz, ale jako top1 nie w takim stylu. W trzecim secie wywala aut za autem i to z prostych pilek, żeby Ostapenko zagrała jakiś kosmiczny tenis to bym zrozumiał, a oprócz podwójnych błędów, które tutaj wyeliminowała to po prostu grała swoje. Dziś na ige to wystarczyło. Szkoda, ale może ta porażka to taki krok w tył, w nr2 aby za niedługo wrócić znów na 1
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Stylu to nie maja takie buraki krytykujace sportowca, ktory osiagnal nieporownywalnie wiecej od reszty w ostatnich kilku latach w swojej dyscyplinie.

Chlopczyku, ja Cie odsylam to przegranego meczu Djokovica z Kohlschreiberem 0-3 na French Open albo Federera ze Stakhovskym 1-3 na Wimbledonie. Chociaz przyjmujac, ze ta cyfra sugeruje Twoj rocznik w nicku, to mozesz nawet takich wydarzen nie pamietac. I nie zeby Twoj wiek byl tu jakims zarzutem. Wybierz jakies nazwisko dowolne, to Ci przypomne jakis "stylowy" mecz w CV tego zawodnika lub zawodniczki w karierze.

To ze ludzie piszacy te bzdury maja bilans swoich pojedynkow: on- puszka na tasmie produkcyjnej 365-0 w roku to nie znaczy, ze w zawodowym sporcie, gdzie tysiace zawodnikow chce CIe za kazdym razem pokonac, dziala to tak samo. Zawsze taki jeden moze sie pochwalic swoimi osiagnieciami w zyciu zawodowym i to zestawic z 22-letnia Iga Swiatek.


Ty masz zakladam 27 lat, Swiatek ma 22 lata. Co chcesz zestawic z nia w zyciu zawodowym? Zarobki, znajomosc jezyków, podroze, rozpoznawalnosc ? Mozesz wybrac sam. Pogadamy wtedy o "stylu". Mozesz na przyklad powiedziec, ze masz szczesliwe zycie rodzinne i to bedzie znaczyc, ze osiagnales w tej sferze wiecej od Swiatek (przynajmniej na ta chwile), ale w zyciu zawodowym co chcesz zestawic z dziewczyna majaca 22 lata ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
R 595,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 18:00
Spotkanie: Keys - Pegula
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 2,29
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Madison Keys w drodze do czwartej rundy pokonała Holenderkę Rus, Belgijkę Wickmayer i w trzech setach Ludmilę Samsonową. Rozstawiona tutaj z trójką Jessica Pegula wyeliminowała Włoszkę Giorgi, Rumunkę Tig oraz Jelenę Svitolinę. Pegula wydaje się być w znakomitej formie bowiem w sierpniu wygrała turniej w Montrealu a wcześniej zaliczyła finał Wimbledonu, w którym przegrała z Vondrousovą. Na Vondrousovą może trafić w ćwierćfinale US Open, więc nadarzy się okazja do rewanżu. W meczu ze Svitoliną Pegula zaliczyła dziewięć asów serwisowych a dobry serwis i gra przy siatce była podstawą sukcesu. Keys i Pegula zagrały niespełna przed rokiem w ćwierćfinale turnieju w San Diego, gdzie w dwóch setach 6:4 7:5 wygrała Jessica i tutaj powinno być podobnie.
 
Tenis by Dawid 889K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Analiza długoterminowa 🎾

Zakłady specjalne -> Iga Świątek

Zaczynamy US Open i na początek standardowo coś z zakładów specjalnych. Jedną z lepszych opcji wydaje się właśnie ta, którą opisuje. Serwis dla Igi Świątek nie jest domeną, ale w tym roku ten element i tak często wygląda lepiej niż choćby w 2022. Bywają mecze, w których serwuje bardzo dobrze, choć też miewa cały czas słabsze pod tym względem i jest to element w mojej opinii najbardziej nieregularny w jej repertuarze. Jak dobrze pamiętamy w tamtym roku wygrała cały turniej, a teraz także wylosowała bardzo dobrze i nie wydaje się, by miała problemy z wejściem do drugiego tygodnia turnieju, co dla nas jest kluczowe. Jeśli Iga doszłaby znów do finału to grając linię 7,5 wystarczyłoby, by zaliczała nieco powyżej 1 asa na mecz (6 meczów z jednym asem i 1 z dwoma). Spójrzmy zatem jak ostatnio serwowała i zeszłorocznej edycji. Ostatnie turnieje na betonie niestety nie były zbyt dobre pod tym względem, gdyż zaczęła co prawda nieźle od 6 asów z Collins, lecz później było już tylko gorzej, ponieważ kolejno 2, 1, 1, 0 i 1 as. Patrząc na te liczby linia wystawiona przez forBET nabiera sensu. Spójrzmy zatem jak wyglądała przed rokiem, gdy triumfowała, a zaliczyła kolejno 1, 1, 6, 2, 1, 2 i 1 asa. Jak widać znów miała jeden wyskok i po cichu liczę, że tym razem będzie podobnie czyli jednym dobrym meczem bardzo zbliży się do pokrycia overu. Widać, że mocno pracuje nad tym elementem z trenerem Wiktorowskim, lecz często nie ma to wymiernego efektu. Przed US Open Iga miała sporo czasu na trening i liczę, że poprawiła ten element, a jej spotkania nie będą przesadnie krótkie, gdyż im dłuższy mecz tym więcej okazji do serwowania czyli lepiej dla nas. Każdy mecz z wynikiem wyższym niż 1 as będę oceniał jako udany. Myślę, że jedyne co może nam przeszkodzić to szybkie odpadnięcie z turnieju Polki lub wietrzna/deszczowa pogoda przez cały turniej, co zwolni korty i spowoduje, że Iga będzie serwować bezpiecznie, bez poszukiwania asów.

👉 Iga Świątek powyżej 7,5 asów w turnieju @1,65 (forBET)

Zakład znajdziecie TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
W ostatnim meczu Igi pokryte ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Vondrousova -18,5 gemów 2,52
Czeszka idzie po finał. Same 2-0. Stearns niby też, ale Vondrousova to teraz bardziej uznana firma. Myślę, że można jej zaufać i liczyć tutaj na max 18 gemów z obu stron. To oznacza, że padnie w tym meczu wynik w rozmiarze 6-4 6-2 lub 6-3 6-3. Moim zdaniem jak najbardziej do zrobienia, biorąc pod uwagę formę i umiejętności Czeszki i Amerykanki. Kto był w finale Cincinnati i wygrał Wimbledon? Dziękuję!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Gasquet Nishikori 8:3 , Radwańska - Pliskova 7:1 DJokovic - Karlovic 2:! Ostapenko - Świątek 4:0
jak widać kazdy ma swoja Ostapenko taki jest tenis .
Ale moim zdaniem błąd był w meczu z Juvan.Spokojnie można było tu zagrać co innego.Łamaka , pobronić winery , odświerzyć decidera to jest jakis mit z tym oszczędzaniem energi na szlemach zwłąszcza jak się po meczu idzie sparować z facetem.
A Novak sobie przećwiczył łamaka z Jerre i to z nożem na gardele , takie 3:0 tylko inne po dwóch przegranych setach.
A w kolejnym meczu przećwiczył Asy,
Roverki , bajgelki są fajne ale nie pomagają w meczach gdy przychodzą cięzary.
Drugi z Juvan po nic!!!!!
ALe nie ma tego złego ...Świątek za burtą , Rybakina za burtą i zrobiło się ciekawie hm dobrze by było gdyby jeszcze Sabalenka poleciała zrobi się jeszcze ciekawiej.....
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Vondrousova -18,5 gemów 2,52
Czeszka idzie po finał. Same 2-0. Stearns niby też, ale Vondrousova to teraz bardziej uznana firma. Myślę, że można jej zaufać i liczyć tutaj na max 18 gemów z obu stron. To oznacza, że padnie w tym meczu wynik w rozmiarze 6-4 6-2 lub 6-3 6-3. Moim zdaniem jak najbardziej do zrobienia, biorąc pod uwagę formę i umiejętności Czeszki i Amerykanki. Kto był w finale Cincinnati i wygrał Wimbledon? Dziękuję!
Hm ale na Wibledonie było 6:2 7:5 ala Vondrusovej , a na hardzie Peyton coś poprawi ten wynik , umder ryzykownie po kursie
2.52???
nie kupuje!!!!
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Stylu to nie maja takie buraki krytykujace sportowca, ktory osiagnal nieporownywalnie wiecej od reszty w ostatnich kilku latach w swojej dyscyplinie.

Chlopczyku, ja Cie odsylam to przegranego meczu Djokovica z Kohlschreiberem 0-3 na French Open albo Federera ze Stakhovskym 1-3 na Wimbledonie. Chociaz przyjmujac, ze ta cyfra sugeruje Twoj rocznik w nicku, to mozesz nawet takich wydarzen nie pamietac. I nie zeby Twoj wiek byl tu jakims zarzutem. Wybierz jakies nazwisko dowolne, to Ci przypomne jakis "stylowy" mecz w CV tego zawodnika lub zawodniczki w karierze.

To ze ludzie piszacy te bzdury maja bilans swoich pojedynkow: on- puszka na tasmie produkcyjnej 365-0 w roku to nie znaczy, ze w zawodowym sporcie, gdzie tysiace zawodnikow chce CIe za kazdym razem pokonac, dziala to tak samo. Zawsze taki jeden moze sie pochwalic swoimi osiagnieciami w zyciu zawodowym i to zestawic z 22-letnia Iga Swiatek.


Ty masz zakladam 27 lat, Swiatek ma 22 lata. Co chcesz zestawic z nia w zyciu zawodowym? Zarobki, znajomosc jezyków, podroze, rozpoznawalnosc ? Mozesz wybrac sam. Pogadamy wtedy o "stylu". Mozesz na przyklad powiedziec, ze masz szczesliwe zycie rodzinne i to bedzie znaczyc, ze osiagnales w tej sferze wiecej od Swiatek (przynajmniej na ta chwile), ale w zyciu zawodowym co chcesz zestawic z dziewczyna majaca 22 lata ?
Trochę Cie poniosło przyjacielu, albo zbyt do serca wziąłeś sobie porażkę naszej "gwiazdy".
Raz na kilka lat trafi nam się jakis ewenement na skalę światową, był Małysz, był Pudzianowski, był Kubica, ale żeby aż tak się podniecać jednostką w 38mln państwie? No chyba trochę średnio.

Wjazd na pracę? Również trochę srednie. Każdy jest stworzony do czegoś innego. Może utrzymuje się z bukmacherki i tak jak niewielka część tego forum nie grałem DW Świątek 2:0 po @1.40 tylko z pocalowaniem ręki wziąłem Ostapenko po około @8 i zarobiłem przez 1.40h więcej niż Ty przyjacielu przez resztę tygodnia być może na roznoszeniu ulotek, lub sortowaniu plastikowych butelek, które lecą na taśmie razem ze szklanymi bo ktoś mniej inteligentnym od nas razem pomylił sobie worki na śmieci? Nie znasz to nie oceniają, ale w internecie i na forach to typowe..

Co chce zestawić w życiu zawodowym? A po co mam się z nią konfrontować jak żyjemy na dwóch różnych płaszczyznach? Takim jest dla Ciebie autorytetem? Jeśli za kilka lat rozplynie się jak bańka i tylko nieliczni będą o niej pamiętać dalej będziemy wyciągać jej sukcesy przed porażki broniąc jej?

Niech przypnie wstążeczkę do czapeczki i paraduje z nią. Takie przypięcie ów wstążeczki tyle samo znaczy dla jej ukraińskich braci co dla mniej jej podróże , rozpoznawalność, języki i zarobki.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Moze pora zakonczyc , temat Swiatek na US Open jest juz zamkniety.
A ten dział I ten temat jest do podawania typow a Turniej ciagle trwa.
a Sabalenka tez jescze pc nie obroniła ,
Teoretycznie juz wita się z Gàską , ale
wcale nie jest powiedziane ze to uniesie.
Ja bym Kasarkiny , Vondrusowej , Gauff i Jaboure nie skazywał na pożarcie ani Peguli czy Cirstea .
Z resztą pozycja 1 czy 2 nie wiele to zmienia w rozstawieniach.
Wygrac szlema jest trudno ale obronic jeszcze trudniej , podobna sytuacja jest z połfinałem i finałem.
Sabalenka ma z 5:3 i reka drzy , na Wimbledonie Novak miał podobnie i nie uniòsł.
Sabalenka też ma z kim przegrac.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Bananowe dziecko bez żadnych wartości co jej podpowiedzą żeby ładnie wyglądało to mówi ale w życiu realnym to jest zupełnie inna osoba. Nie zasłużyła nigdy żeby zostać numerem 1 , mocna do dużo słabszych a jak ktoś się postawi nie istnieje i płacze.
Ty za to negujac jej osiagniecia i oczerniajac ja masz mega wysokie wartosci. Jprdl, czy mozna byc wiekszym hipokryta?

Nie zasluzyla powiadasz ? A Ty znasz ranking WTA i jak sie ksztalowal przez ostatnie 3 lata, a przede wszystkim ilosc wygaranych tytulow w cyklu tych najwyzszej rangi? Ale mozesz nam pokazac tenisistke, ktora chociaz sie zblizyla do osiagniec Swiatek przez te 3 lata. Jezeli nie zasluzyla, to na pewno bedzie latwiej wskazac inne tenisistki, ktore zasluzyly. Łatwo to przeciez wypunktowac bedzie iloscia wygranych szlemow i turniejow rangi WTA 1000 w tych latach, a wiec jest calkowicie mierzalne. Czekamy, sluchamy ? Gdzie ta wielka "prawda", ktora sie chelpisz ? Ktoraz to tenisistka zasluzyla bardziej ? Podliczymy smialo!

Od siebie dodam, ze mam bardziej lubiane zawodniczki w tourze od polskiej tenisistki, bo nie wiem skad ta teza, ze jestem slepo w Polke zapatrzony.
Ale zeby pisac, ze Swiatek nie zasluzyla na bycie numerem 1 i nie wygrala najwiecej w ostatnim czasie w calym tourze, gdze Swiatek ma 4 szlemy na koncie, Sabalenka polowe mniej, a reszta co najwyzej jeden (pomijajc juz fakt ze Swiatek iloscia drugich co od waznosci wygranych tytulow WTA 1000 tez bije reszte czolowki na glowe) to juz trzeba byc niezlym odklejencem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
dx2 dx2
Dla twojej wiadomości twoja sprzedajna gwiazda dostaje pieniądze za reklamowanie szprycy i szprycowanie dzieci wymyśloną chorobą , Djokovicz nie grał prawie 2 lata za to że się postawił i nie dał się kupić jak Świątek .Mam 42 lata dzieciaku i jestem już na emeryturze mam dom i szczęśliwą rodzinę nie potrzebuje mieć 100 milionów na koncie żeby się porównywać do Świątek bo nie ważne ile masz pieniędzy ale ważne jakim jesteś człowiekiem nikogo tu nie wyzywam tylko napisałem prawdę. Zapewniam Cię że Świątek to bardzo fałszywa osoba a to co widzisz w telewizji to tylko marketing żeby dobrze wyglądała , przegrywać trzeba umieć ona tego nie potrafi. Bananowe dziecko bez żadnych wartości co jej podpowiedzą żeby ładnie wyglądało to mówi ale w życiu realnym to jest zupełnie inna osoba. Nie zasłużyła nigdy żeby zostać numerem 1 , mocna do dużo słabszych a jak ktoś się postawi nie istnieje i płacze.
Przez 75 tygodni nikt nie był w stanie się postawić Polce z jednych z najpopularniejszych, a w zasadzie najpopularniejszej po piłce nożnej dyscyplinie na świecie, którą uprawiają setki tysięcy jesli nie miliony sportowców na świecie, więc lepiej już się nie kompromituj swoimi wypowiedziami, bo czuć od ciebie zazdrość, kogo obchodzi że masz dom i rodzinę, skąd ty możesz wiedzieć jaka jest Iga, znasz ją osobiście? Iga jako jedna z nielicznych potrafiła grać z przypiętymi barwami ukrainy, solidaryzując się z okupowanym państwem naszych wschodnich sąsiadów, ale to tylko maly procent tego, co prezentuje, wspiera akcje charytatywne, jest poukłądaną osobą i osiągnęła sukces sportowy, o którym tylko z pewnością możesz sobie pomarzyć, więc jeśli masz kogoś hejtować to sobie po prostu odpuść...
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Daria Kasatkina v Aryna Sabalenka
Kasatkina 2:1 w setach kurs 7.00
Superbet
Taka mała dygresja , Janowicz w 2013 był w półfinale Wimbledonu , w 2014 w czwartej rundzie odpadł z Robredo rok pózniej
"Wylosował " Marcela ILhana Turecką wersję Robredo , boczny kort bez kamer z podobno dosyć wolną trawką.
Sierotki losujące drabinki na szlemach raczej wiedzą co robią.Świątek w sesji wieczornej z Ostapenko z którą ma 3:0 po dzisiejszym meczu 4:0. Sierotki losujące drabinki na szlemach raczej wiedzą co robią. ale to tak na marginesie.
W tym roku USO u panów dla gospodarzy układa się bardzo dobrze póki co.Shelton , Fritz , Tiafoe.
U Pań też jest nieżle , nawet lepiej Gouff , Pegula Keys , Stearns , Świątek , Rybakina za burtą czego chcieć więcej????
No zawsze może być lepiej Kasatkina w kolejnej rundzie to bardziej pożadany wynik niż Sabalenka.
Czemu nie skoro tak świetnie wszystko się układa? Jeśli nie Pegula to Keys , jesli nie Tiafo to Shelton God Bless US
Jesteśmy w pólfinale u Panów a u Pań Gauff w ćwięrćfinale i ktoś z pary Keys , Pegula.Well Done!!!!

Ale ja akurat też bendę trzymał kciuki za taki scenariusz .
Sabalenka prowadzi z Kasatkiną w h2h 4:2 , ale na hardach jest remis 2:2 .W tych sześciu meczach tylko jedna 3 setówka , zdecydowany nie dobór.Biorąc pod uwagę cięzar gatunkowy meczu poszedł bym tutaj w 3 sety.
Ta trzysetóka to ubiegły rok San Jose ćwierćfinał , 2:1 Kasatkina która wygrała potem cały turniej , a z Sabalenką 4:6 7:5 6:0
notabene ciekawe statystyki serwisowe w tym meczu. 2:1 dla Kasatkiny w Asach i 20:13 dla Sabalenki w podwójnych błedach.
Na szlemach prowadzi 2:0 Sabalenka A0 2021 2:0 7:6 6:3
i Gaross 2020 2:0 7:6 6:0
W tajbrekach 2:1 Sabalenka , w kołach od roweru 1:1
Mnie się osatatnio podobał mecz Kasatkiny z Rybakiną w Montrealu przegrany po tajbreku decidera 10:8
gdyby zagrała coś w tej jakości to może z Sabalenką powalczyć.
Kasatkina na US open już dwa wygrane decidery a osatatnio w bilansie remis.
Sabalenka ostatnimi czasy decidery gra żadko ale na 4 przegrała 3 , z Muchoą z Jaboure i Samsonową przegrywała trzeciego seta
wygrała tylko z Li A .

Kurs 3.75 na czysty win Kasatkiny też niczego kurs ale chyba szanse że coś na Livie pojawi się wyżej.

a gdyby iść tropem trzech setów , może jakiejś nerwówki w deciderze
Each Player Over 5 Double Faults po kursie 7.50 w Williamhil kusząca propozycja
Over 1,5 tajbreka kurs 34 Betfair za drobne.

Przed Sabalenką piłka na rakiecie i otwarty kort ale jeszcze trzeba to zrobić w sumie na Wimbledonie było podobnie
nawet przewaga przełamania w deciderze z Jaboure była.Ale się zmyła.
Kasatkina , Sabalenka trochę słaba alternatywa nie mniej jednak kciuki za Kasatkinę.
 
Ostatnia edycja:
B 48K

benzik94

Użytkownik
Ona Jabeur - Qinwen Zheng
Typ : Ons Jabeur
Kurs : 1.80
Bukmacher : superbet

Analiza : Największa zagadką była forma fizyczna Ons, bo przyjechała na turniej chora i rzeczywiście nie wyglądała za dobrze w starciu z Osorio (broniła 18 bp), w meczu z Bouzkovą też wydawało się, że jest w lekkim dołku fizycznym, ale dala rade a Czeszka jest w świetnej formie. Umówmy się, gdyby Ons była w lepszej depozycji fizycznej to kurs na nią oscylowalby w granicach 1,50. W sumie jesteśmy po 3 rundach, a w każdej pisało się o potencjalnej niespodziance w meczu Ons, a ona ograla 3 naprawdę bardzo solidne przeciwniczki, więc łatwej drogi nie miała. Technicznie to pewnie najlepsza tenisistka w tourze, z kolei Chinka Zheng ma za sobą dość łatwą drogę do 4 rundy. Ograla Bronzetti, Kanepi i Podorska. Chinka będzie sobie budowała przewagę na serwisie, ale przy dobrze dysponowej Jabeur może to nie być aż tak duży atut jak przy poprzednich rywalkach. Ons grała tu przed rokiem finał i patrząc na to, że nie ma już w turnieju Igi czy Rybakiny przy pełnej koncentracji myślę, że jest w stanie pokonać Zheng i moze nawet przejść dostać się do finału, jeśli zdrowie pozwoli.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ty za to negujac jej osiagniecia i oczerniajac ja masz mega wysokie wartosci. Jprdl, czy mozna byc wiekszym hipokryta?

Nie zasluzyla powiadasz ? A Ty znasz ranking WTA i jak sie ksztalowal przez ostatnie 3 lata, a przede wszystkim ilosc wygaranych tytulow w cyklu tych najwyzszej rangi? Ale mozesz nam pokazac tenisistke, ktora chociaz sie zblizyla do osiagniec Swiatek przez te 3 lata. Jezeli nie zasluzyla, to na pewno bedzie latwiej wskazac inne tenisistki, ktore zasluzyly. Łatwo to przeciez wypunktowac bedzie iloscia wygranych szlemow i turniejow rangi WTA 1000 w tych latach, a wiec jest calkowicie mierzalne. Czekamy, sluchamy ? Gdzie ta wielka "prawda", ktora sie chelpisz ? Ktoraz to tenisistka zasluzyla bardziej ? Podliczymy smialo!

Od siebie dodam, ze mam bardziej lubiane zawodniczki w tourze od polskiej tenisistki, bo nie wiem skad ta teza, ze jestem slepo w Polke zapatrzony.
Ale zeby pisac, ze Swiatek nie zasluzyla na bycie numerem 1 i nie wygrala najwiecej w ostatnim czasie w calym tourze, gdze Swiatek ma 4 szlemy na koncie, Sabalenka polowe mniej, a reszta co najwyzej jeden (pomijajc juz fakt ze Swiatek iloscia drugich co od waznosci wygranych tytulow WTA 1000 tez bije reszte czolowki na glowe) to juz trzeba byc niezlym odklejencem.
Sabalenka też ma 1 szlem. Jak narazie to w ostatnich latach nikt nie ma podjazdu do Światek I takie są fakty. Williams też miała wstydliwe porażki w karierze.
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Ona Jabeur - Qinwen Zheng
Typ : Ons Jabeur
Kurs : 1.80
Bukmacher : superbet

Analiza : Największa zagadką była forma fizyczna Ons, bo przyjechała na turniej chora i rzeczywiście nie wyglądała za dobrze w starciu z Osorio (broniła 18 bp), w meczu z Bouzkovą też wydawało się, że jest w lekkim dołku fizycznym, ale dala rade a Czeszka jest w świetnej formie. Umówmy się, gdyby Ons była w lepszej depozycji fizycznej to kurs na nią oscylowalby w granicach 1,50. W sumie jesteśmy po 3 rundach, a w każdej pisało się o potencjalnej niespodziance w meczu Ons, a ona ograla 3 naprawdę bardzo solidne przeciwniczki, więc łatwej drogi nie miała. Technicznie to pewnie najlepsza tenisistka w tourze, z kolei Chinka Zheng ma za sobą dość łatwą drogę do 4 rundy. Ograla Bronzetti, Kanepi i Podorska. Chinka będzie sobie budowała przewagę na serwisie, ale przy dobrze dysponowej Jabeur może to nie być aż tak duży atut jak przy poprzednich rywalkach. Ons grała tu przed rokiem finał i patrząc na to, że nie ma już w turnieju Igi czy Rybakiny przy pełnej koncentracji myślę, że jest w stanie pokonać Zheng i moze nawet przejść dostać się do finału, jeśli zdrowie pozwoli.

Nie neguje typu, ale Bouzkova dwa sety grała bez jednej nogi a mimo wszystko była blisko piłek meczowych.
 
B 48K

benzik94

Użytkownik
Nie neguje typu, ale Bouzkova dwa sety grała bez jednej nogi a mimo wszystko była blisko piłek meczowych.
Nie przesadzałbym z tym, że bez jednej nogi. W 3 secie normalnie dobiegała do tych skrótów Jabeur i nawet robiła z nich punkty. Widziałem na tym szlemie zawodników i zawodniczki którzy przez kontuzje nie potrafili ruszyć do returnu przy odbiorze podania, a co dopiero biegać po drop shoty i to jeszcze Jabeur.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Ostapenko - Gauff
Ostapenko wygra 1. set i mecz
Fuksiarz @4.00

Z racji słabej oferty pójdę znów w tenisa i znowu w spotkanie łotyszki, w ostatnim spotkaniu ze Świątek widziałem seta, a nawet cały mecz - siadło fest.
Tym razem patrząc na spotkanie z Gauff mam argument, komiczny argument, którego użyje w tej analizie - Amerykanka Gauff wygrała już zbyt dużo meczy pod rząd (witam hejterow) - dziesięć meczy temu uległa z rodaczką Pegulą.
Można powiedzieć, że to bezpośrednie starcie ostatnich pogromczyń naszej Igi Świątek, ponieważ w Cincinnati w półfinale Gauff pokonała polke ale nie tak łatwo jak teraz zrobiła to Ostapenko.
Uważam, że Gauff po ostatecznym triumfie w Cincinnati nie da rady pójść dalej w tym turnieju i ulegnie 7 lat starszej łotyszce.
W bezpośrednich spotkaniach 1:1, w 2019 Gauff wygrała 2:1 w Linz w hali na nawierzchni twardej w finale więc dość odległe czasy, drugie zaś spotkanie miało miejsce w styczniu tego roku i tu już Ostapenko pokonała amerykankę w Australian Open w dwóch setach wygrywając 7:5, 6:3 i tym razem widzę spotkanie, w którym Ostapenko wygrywa pierwszy set, kolejny może pójść w obie strony, a jeśli dojdzie do trzeciej odsłony, to Ostapenko ją zje.
 
B 48K

benzik94

Użytkownik
Gdyby Ashleigh Barty nie zakończyła kariery Świątek nigdy by nie została numerem 1 i takie są fakty.
Gdybanie to nasz sport narodowy, już Kazik Staszewski lata temu o tym śpiewał.
Ja słuchałem dzisiaj w pracy podcastu poświęconego US Open, w którym eksperci komentowali wydarzenia 4 rundy US Open i tam padły słowa, że Świątek traci jedynkę, ale to pewnie kwestia czasu zanim ja odzyska bo wciąż jest najlepszą tenisistką w tourze. A u nas w Polsce płacz Januszów których wiedza o tenisie kończy się na meczach Świątek na szlemie i obejrzeniu randomowych meczów w apce betclic bo nałogowo betują. Wyobrażacie sobie, że w Hiszpanii by zlinczowali w socialach Alcaraza gdyby np. dziś odpadł z Arnaldim? Mentalność Polaków w kwestii sportu od zawsze była nastawiona na "wszystko albo nic", Lewandowski w gorszej formie? Drewno i patałach, a że mamy jednego z może trzech najlepszych napastników świata? A kto by o tym pamiętał..
Świątek ponad 70 tygodni jedynka i zgarnęła 4 raz szlema w wieku 22 lat? Panie, daj pan spokój, skończyła się bo odpadła w ćwierćfinale Wimbledonu i 4 rundzie US Open. Taka Rybakina w takim razie to pewnie powinna skończyć karierę patrząc na jej wyniki ze szlemów w tym roku.
Ludzie, naprawdę trochę trzeźwego spojrzenia, nawet jeśli Iga jest druga rakieta na świecie to i tak jest naszym największym złotem eksportowym w sporcie, nie o każdym zawodniku czy zawodniczce rozpływa się na konferencjach Djokovic czy Nadal, a to są ludzie których opinia chyba coś znaczy w tym sporcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom