>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
S 1,2K

saek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Collins 1,43
Nie ma tu co się rozpisywać. 3-0 w h2h na korzyść Collins. Do tego Mertens przeszła maraton z Bjorklund, co podnosi morale, ale zostawia ślad w dyspozycji fizycznej. Collins gra genialny tenis od dłuższego już czasu. Na hardzie jest bardzo trudna do przejścia. Ulega Świątkowej, a tak to bije każdą przeciwniczkę i to zazwyczaj 2-0. Kurs nie powala, no ale można wziąć do dubla. Amerykanka ma większą formę i gra bardziej kompletnie, co pozwoli jej odnieść kolejne znów zwycięstwo. Do tego na własnym terenie. Będzie i o ten podpunkt łatwiej.
Świątkównej nie Świątkowej o ile wiem Iga nie jest mężatką :)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Elena Rybakina v Ajla Tomljanovic
hm 7.50 na Tomljanovic ?????????? Walkover a ja się produkuję i zaeywam noc
Na pewno warto się temu przyjrzeć na Livie ze względu na urodę tenisa .
w h2h 2:0 dla Rybakiny ale na ubiegłorocznym Wimbledonie grały 3 całkiem wyrównane sety.
Rybka raczej trochę poniżej ubiegłorocznego Wimbledonu poniżej też formy z ANtypodów i finału AO z Sabalenką.
Natomiast cięzko cokolwiek powiedzieć na temat formy Tomljanovic bo się obijała blisko rok!!!!!!
ALe pamiętam wybitny mecz z Sereną w ubiegłym roku , potem jeszcze pogoniła Samsonovą i zatrzymała się dopiero na Jaboure
a tu panowie Maherzy dają 7.50??????
Z Samsonovą ostatnio Rybka przegrała , a ja pamiętam też wybitnie nie udany mecz z Clarą Burel w pierwszej rundzie w ubiegłym roku.
Na pewno Maherzy wiedzą coś więcej o formie Tomljanovic ale z grą w tenisa jak z jazdą na rowerze nie zapomina się.
Ja się raczej zdecyduję na taki kurs na livie za drobne.
A to by nawet nie było żłe gdyby Świątek odpadła jedna z groźniejszych rywalek.
Na pierwszy rzut oka niby szanse nie wielkie ale jakieś podobieństwo do wczorajszej sytuacji w meczu Marino - Tig
Post automatycznie złączony:

aż tak wpadła ci w oko :) czy też bardziej zawartość jej kont bankowych ;p
Oj ;-( uraziłeś mnie tym wpisem.Po pierwsze miłość polega na bezinteresowności , po drugie nie narzekam na zawartośc moich kąt.
A po trzecie chce dla Świątkówny wszystkiego co najlepsze.Moge się poświęcic dla dobra Polskiego sportu ,
Miała by najlepszego kierowcę , kucharza , masarzystę ......w jednym.
hm to jest sentęcja Japońska ale świetnie pasuje.
KOBIETA JEST JAK SKARBONKA , MĘŻCZYZNA WKŁADA W NIĄ TO CO MA NAJLEPSZEGO ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 911K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Pliskova vs. Burel
Spotkanie o III rundę nowojorskiego turnieju, z którym bardzo dobre wspomnienia ma Karolina Pliskova, lecz daleko jej do dyspozycji z tamtego okresu. To była wręcz inna era, lecz cały czas jest w tourze i próbuje nawiązać do formy sprzed lat. Wydaje się, że problem u niej jest dość głęboko zakorzeniony i związany z jej charakterem i zaangażowaniem, bo jest to zawodniczka, która ma wszystko by być wielka, a do tego nie dokuczają jej kontuzje. Ten turniej zaczęła z wysokiego "c", gdyż pewnie ograła Ruse, która niestety jest nieregularna i teraz spotyka kolejną taką rywalkę czyli Burel. Francuzka potrafi zepsuć mecz na serwisie, na co na pewno będzie liczyć Czeszka. Są to zawodniczki trochę z innych światów, gdyż faworytka będzie katować rywalkę serwisem i szukać asów, a underdog czekać cierpliwie na błędy i próbować ją zmęczyć. Jeśli chodzi o same asy, bo to jest temat przewodni to w ostatnim czasie bardzo dobrze wygląda Karolina i zaliczała 13 i 11 asów w Cincinnati i tutaj. Clara dość dobrze broni i ustawia się na returnie, co na pewno jest argumentem przeciw mojemu kierunkowi. Jeśli chodzi o samą Francuzkę to ona raczej robi mało asów i zazwyczaj dorzuca jednego asa w meczu, lecz czasem miewa odchyły w górę i w ostatnim czasie zdarzył się jej mecz z aż sześcioma asami, a wtedy jej rywalka zmieściła ich nawet dziewięć, więc się da. Plusem jest też to, że Karolina nie jest zawodniczką, która dobrze broni i przy odpowiedniej precyzji można na niej podreperować statystyki asów, co już robiły zawodniczki o dość słabych parametrach. Jej mobilność jest ograniczona i z tego trzeba korzystać. Nie ukrywam, że liczę, iż ten mecz trochę potrwa, co sprawi, że okazji do serwowania będzie jeszcze więcej. Mecz powinien odbyć się jeszcze w sesji dziennej, więc wilgotność będzie jeszcze dość niska, co sprzyjać będzie graczom bazującym na serwisie. Myślę, że trzeba szukać przełamania czyli nieco dłuższego meczu w wykonaniu Czeszki, która raczej nie przyzwyczaja do pewnych zwycięstw i kłopoty będą kwestią czasu. Warto dodać, że u konkurencji można spotkać linię nawet o 3 oczka wyższą, więc wydaje się, że ta wartość to value.

👉 powyżej 5,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Średnie asów i podwójnych błędów na całą II rundę US Open TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1163
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Patricia Maria Tig v Jessica Pegula
Tig handi + 5.5 gema
kurs 4.9
fuksiarz
Tig handi + 3.5 gema
kurs 10.00
Betfair
TYp z gatunku coś dla odważnych !!!Kurs na rumunkę w tym meczu Maherzy wustawili nawet 17 i chyba można znaleźć więcej.
Tig powraca do tenisa , w sezonie 2022 nie grała , w tym sezonie bardzo niewiele.Ostatni pokonała 7:6 , 7:6 Rebekę Marino , tenisistkę
bardzo SPECYFICZNĄale groźną na hardach.W cincinatti wynik Tig z Aleksandrovą to przegrana 6:1 , 6 :4
Patrząc w bilans Tig takie linie handicapowe zdarzało się jej pokrywać w meczach na przykłąd z Jaboure , co prawda w 2017 roku więc 5 lat temu ale zawsze.
Pegula ewidętnie w formie ale czy będzie tutaj się spinać na jakieś próby rowerowe?????Nie jestem pewnien.
Do tego Rumunka w drugiej rundzie szlema powinna się sprężąć i wcale nie jest taką ostatnią łamagą
AO 3razy pierwsza runda ,
Wimbledon 2razy pierwsza runda ,
Garos 1raz trzecia runda ,
US open 2razy druga runda
Coś tam grała w życiu na Szlemach.!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
To i do wątku WTA dorzucę kilka propozycji

Jelena Ostapenko - Bernarda Pera
Typ : Bernarda Pera
Kurs : 4,60
Bukmacher : superbet

Bezpieczniej:
Typ : over 17,5 gema
Kurs : 1,40
Bukmacher: superbet

Analiza : Jeśli gdzieś dziś miałbym szukać kwadratowych jaj, to tutaj. Wiadomo, że faworytką jest Łotyszka i to całkiem slusznie. Ale Ostapenko nie byłaby sobą gdyby nie zaczęła w pewnym momencie frustrować swoją grą (i krzyczeć na box w którym siedzi jej mama). Jelena ma pewnie jeden z najmocniejszych forehandow w tourze, jeśli idzie za tym celność to bardzo trudno jej zrobić krzywdę, ale ma praktycznie w każdym z ostatnich meczów jakie oglądałem momenty destabilizacji i to skrzętnie może wykorzystać Pera, która dość niespodziewanie przeszła dwie pierwsze rundy z pozycji underdoga. Pera gra bardzo płasko te forehandy i to potrafi być męczące przy wymianach, momentami nie nadąża za tym głowa, bo sporo było sporo sytuacji w meczu z Chinką gdzie miała już rywalkę na widelcu w mocnej defensywie, ale brakowało zamknięcia. Moim zdaniem mecz będzie obfitował w sporą ilość break pointow. Nie zdziwię się jak dojdzie do 3 setowki. Jelena ostatnio na szlemach dezorientowała w niektórych setach swój box, kibiców i siebie wyrzycajac proste piłki, decydując się na rozwiązania siłowe tam gdzie trzeba było odrobiny spokoju. Może być szalony mecz, a bet value na Pere zachęca dość mocno do spróbowania.

Dodatkowo :
Świątek - Juvan over 15,5 gema + Muchova - Townsend over 18,5 gema
Kurs : 2,06

Taki dubelek. Juvan ma fajny czas i chyba lubi wychodzić na rywalki usposobione ofensywnie. Z Davies bardzo pewnie radziła sobie w defensywie i czekała na błąd rywalki. Nie wątpię w Ige, ale patrząc przez pryzmat formy to Juvan powinna być cięższa rywalka niż Saville. Nawet przy wyniku 2:0 dla Igi bez tb, 4 gemy w wykonaniu Juvan wydają się bardzo realne. Może nawet jakieś przełamanie, jedno czy dwa? Ige wszyscy znamy, odpala tryb terminator i demoluje rywalki, ale zdarzają jej się pojedyncze gemy serwisowe w których jest niedokładna. Juvan tak samo jak Iga jest szybka i mobilna, sądzę że over do pokrycia.
Co do Muchovej, to podobny case, tylko że rywalka ciut lepsza. Bo Townsend jako swietna deblistka czuję się dobrze na małej grze i w takich punktach wymagających refleksu czy gry pod siatka Czeszka na pewno nie jest aż tak dobra. Wiadomo, że u Pań takich akcji nie jest aż tak dużo, ale to zawsze jakiś atut. Jest leworęczna, ma za sobą wygrana do 0 z HM, gdzie była underdogiem. Nie jestem pewny, czy to będzie aż tak łatwy mecz Muchovej. Na jaki wskazują kursy.
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Mertens - Gauff
Typ: Mertens
Kurs: 6.25
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 16%
Szansa wg. analizy: 21%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.3005714286

Faworytką jest tutaj oczywiście Gauff, którą niektórzy upatrują jako pretendentkę do tytułu, jednak uważam, że tutaj może dojść do dosyć zaciętej batalii. Mertens jest bardziej utytułowaną zawodniczką, która lubi grać na twardej nawierzchni. Na ten moment po 3-setówkach pokonała Collins i Borklund, więc powinna być rozgrzana na lepszą rywalkę. Gram na przeszacowanie szans Gauff, kurs powyżej 6 na Mertens jest bardzo atrakcyjny.

Muchova - Townsend
Typ: Townsend
Kurs: 5.2
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 19%
Szansa wg. analizy: 25%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.576

Townsend ma słaby rok i wypadła z pierwszej setki rankingu WTA, lecz jeśli patrzeć już na dyspozycję podczas turnieju można ją ocenić zupełnie inaczej. Wygrana z Grachevą nie jest aż tak imponująca jak eliminacja w II rundzie Haddad Maia. Muchova próbuje utrzymać oczekiwania po rewelacyjnym tourze w Roland Garros. Rzadko kiedy ogląda się mecze Czeszki, w których ogrywa rywalki bez większych problemów, liczę, że dzisiejszy pojedynek będzie dużo wyrównany niż wskazują na to kursy.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Xinyu Wang v Anna Karolina Schmiedlova Jak się nie dobija 2:0 to się dostaje 2;1
Schmiedlova 3.30
LVBet
Schmiedlova i poniżej 21.5 gema kurs 7.50
superbet
Hm 1.33 na Chińską zawodniczkę ???? jest tutaj faworytką ale czy ąż tak murowaną ????Nie wydaje mi się.
Co by nie pisać o Schmiedlovej , przy wszystkich jej wadach wynik w poprzedniej rundzie z Masarovą w połaczeniu z tym kursem wyglądają nader zachęcająco..
Xinyu ma ostatnio dobry bilans ale jak się temu przyjrzec ??Jones , Brengele ,Starodupceva , Andreveva starsza ,Kesler , Schibahara nie najmocniejsze przeciwniczki.Ograła ostatnio też Burel 2:1 i Paolini 2:0 i doszła do pólfinału gdzie baty od Alexadrovej niby 2:1 ale w drugim secie 6:0!!!!!!Wczesniej w Pradze porażka z Hrunackovą.
Ja widziałem ten mecz z Burel w Cleavlend , mocno tam wiało i poziom meczu i obu pań na serwisie był żenujący .Lubię Wang kilka razy dała zarobic z pozycji doga ale 6:0 , 6:0 ze Świątek na Garossie też mnie utwierdza żę kurs 1.33 to tutaj za mocna wycena jej roli faworytki.
Po Schmiedlovej raczej wiadomo czego się spodziewać , rzetelnego tenisa szkoły "Czecho-Slovackiej" raczej średnich i podwyższonych wskazań na wodowskazie.
Chociąż są i wyjątki w Mexyku w Lutym dosłownie zmiotła Bouzkovą z kortu , do tego dodajmy czwartą rundę na tegorocznym Australian Open , czwartą rundę na tegorocznym Garrosie i obraz Schmiedlovej nabiera rumienców !!!!Raczej ma sezon Prime!!!!
W Pradze wygrała z TIG 6;2 6;2 podobny wynik do wczorajszego Peguli 6:3 6:1 .
Wang ma sporo zalet , jest wysoka , silana fizycznie , ma umiejętności ale mankamętem jest wciąż sewis zwłaszcza drugi.
W Nowym Yorku dzisiaj lekki wiaterek 16,km na godzinę 3.5 w skali Bauforta.Niby nie za duzo , na pewno mniej niż ostatnio w Clevleand w tym meczu z Burel ale zawsze.Ile razy nie byłem w Górach Słowackich zawsze trochę wiało.
Atutem Schmiedlovej na pewno jest większe doświadczenie.
Reasumują szanse w tym meczu dużo bliżej 50/50 niż kursy , a jeszcze tak myślę że koło od roweru jakie dostała Chinka od Alexandrovej
w półfinale w Clevleand to może być podpowiedź by w agresywniejszej wersji próbować szukać wysokiego kursu na 2:0 dla Słowaczki bądz w połąćzeniu z jakimś underem.Ja się skuszę.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Swiatek v Kaja Juvan
Iloś setów over 2.5 Kurs 6.00
Świątek dokładny wynik 2:1 kurs 8.5
superbet raczej gdzie niegdzie może być coś lepeiej

Cóż odważnie i życzeniowo ale na pewno nie za żadne odważne stawki!!!!!!!!!
Ale pozycję 6.00 i 8.5 może gdzieś warto wrzucić za drobne???najwyżej się nie uda.

Kaja Juvann tu przeszła kwalifikacje a dwa ostatnie wyniki bardzo rzetelne 2:0 z Ciociaretto , 2:1 z Lauren Davies powiedział bym że powyżej oczekiwań.
W h2h dwa mecze Garos 2021 2:0 6:0 7:5 i Melbern 2021 2:1 2:6 , 6:2 6:1
Hm sprint i mocne przyśpieszenie już został przećwiczony w meczu z Petersen , fajny mecz z Gavrilovą- Saville jak powiedziała Świątek
przeciwniczką inną niż wszystkie .
Kaja Juvan najlepsza przyjaciółka w turze to też inna przeciwniczka niż wszystkie .
Nie siedzę w głowie u Świątek ale biegi na średnim i długim dystansie też dobrze jest przećwiczyć .
Może Świątek z jakimś overem gemowym bezpieczniejszy wariant hm na pewno ale kursy już nie takie fajne.
Hm najlepsze przyjaciółki bywają posiadczkami najwiekszych tajemnic::)
Choć mówią w zawodowym tenisie nie ma sentymętów.
Jeśli już to raczaj za drobne bo to ryzykowny scenariusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
versa 397,5K

versa

Typer
Iga Świątek - Kaja Juvan
Juvan +6.5 gema
Fuksiarz @2.45

Oglądałem poprzedni mecz Świątek z Saville gdzie pogralem sobie under 17.5 gemów i skonczylo się niestety 6:3 / 6:4, Polka nie zagrała jakiegoś super spotkania, dużo błędów i piłek, które powinna wygrywać przegrywała wyrzucając piłeczkę poza kort.
Dziś spotka sie z Juvan, która rocznikowo też ma 22 lata i na kortach twardych spisuje się napewno lepiej niż Saville, tak jak wspomniał poprzednik ostatnie mecze zagrane ponad oczekiwania.
W zasadzie ciężko jest mi coś dodać, wszystko zostało napisane przez louisarmstrong louisarmstrong.
Spodziewam się wygranej Świątek ale również na spokoju tak jak w poprzednim meczu, a nie klepania przeciwniczkę do zera, wystarczy, że wygra 6:3 / 6:3 i typ jest pokryty.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Iga Świątek - Ostapenko
Ostapenko (Handicap setowy +1.5)
Fuksiarz @2.85

Znów pokuszę się o zagranie w stronę przeciwniczki Igi Świątek, bo argumenty, które stoją za Ostapenko są napewno bardziej przekonujące.
Łotyszka ma z Polką bilans 3:0, 2 wygrane na twardej nawierzchni, bilans gemowy ogólny- 41:22 i to robiiii wrażeniee.
Osobiście Ostapenko uważam za ścisły top, choć zajmuje dopiero 21 pozycję w żeńskim tenisie światowego rankingu.
Kursy oscylujące w granicach ~8.0 to jakaś kpina i sam chyba zdecyduje się o pogranie grubiej tego typu ale dla was podam typ na spokojnie, który wymaga, żeby łotyszka wygrała tylko jednego seta.
Świątek 3 szybkie dwusetowe spotkania, dwa praktycznie do zera, Ostapenko z trudniejszymi przeciwniczkami odziwo wygrywała dopiero po trzysetowkach i to również dla mnie oznacza, że jest w stanie urwać seta jak i możliwe że wygrać cały mecz.
Uważam ją za ścisły typ, bo skoro jest w stanie walczyć na równi z równym z np: Sabalenka, Kvitowa, Pliskova, Pegula, Haddada i mieć bilans 3:0 z top1 to czemu nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1128
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ja rozumiem granie przeciwko Polce, ale na Boga? Ostapenko ze zrytym łbem ma coś ugrać z Igą? Widziałem ją wczoraj z Perą, dziewczyny łamały się jak zapałki i gra nie powalała. Oczywiście ma Łotyszka swoje momenty, potrafi huknąć z aramty, ale na takie zagrania to Iga ma odpowiedź i pojawi się moment, że Ostapenko się zagotuje i po meczu. Iga poprawiła serwis względem Montrealu i Cinncinatti , popełnia mniej błędów, jest skoncentrowana, bo wie, że może stracić nr 1 do świecie, a możliwe, że tylko wygrana w całym turnieju pozwoli jej zachować dominacje w kobiecym tourze. Prawdziwy test przed Igą to będzie 1/4 finału, jeśli zobaczymy tam Gauff, później zapewne Muchowa , ale o tym będziemy gdybali trochę później. Ja nie przewiduje tutaj niespodzianki, można pograć jakiś hc gemowy czy nawet setowy, ale to za niewielką sumę, osobiście sam skłaniałbym się do zagrania 2:0 dla Igi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
Jekaterina Aleksandrowa - Marketa Vondrousova
Typ : Jekaterina Aleksandrowa
Kurs : 3.35
Bukmacher: Fortuna

Analiza : Znowu poszukam niespodzianki, wczoraj Ostapenko jednak pokonała Perę ale nie obeszło się bez problemów.

Obie panie ostatnio w znakomitej formie, sensacyjna zwyciężczyni Wimbledonu jest zdecydowaną faworytką według bukmacherów, ale Rosjanka ma kortach twardych i trawiastych potrafi odpalić naprawdę solidny tenis. Po Curenko wręcz się przejechała jak walec, a Ukrainka przecież to bardzo niewygodna rywalka. W grze Czeszki fajerwerków nie będzie, ale zapewne to ona będzie spychac Rosjankę do defensywy, ale Jekaterina jest w obronie ostatnio bardzo pewna i jeśli tylko będzie miała swoj dzień i return będzie jej siedział to może przejść Marketę. Nie uważam, że na hardzie jest pomiędzy tymi zawodniczkami aż taka różnica klas na jaką wskazują kursy, myślę że będzie to ciekawy mecz i może pójść w dwie strony, a kurs bardzo sympatyczny.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Ostapenko ze zrytym łbem ma coś ugrać z Igą?
~ tarki_16 tarki_16

Ten zryty łeb jak to nazwałeś wygrywał z Igą trzykrotnie na trzy próby, 41 do 22 w gemach to już kwalifikuje się jako dominacja i dostajemy kurs w granicach 8.00 na jej zwycięstwo? A bo co, nogę straciła, rękę? Ma jakiś zjazd formy chociaż? No nie sądzę. W tenisie kursy są jak dla mnie najbardziej powalone i takie coś po prostu trzeba próbować, no chyba że jesteś typerem, który wali w takim meczu Świątek DW 2:0 po kursie? 1:40?
 
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
~ tarki_16 tarki_16

Ten zryty łeb jak to nazwałeś wygrywał z Igą trzykrotnie na trzy próby, 41 do 22 w gemach to już kwalifikuje się jako dominacja i dostajemy kurs w granicach 8.00 na jej zwycięstwo? A bo co, nogę straciła, rękę? Ma jakiś zjazd formy chociaż? No nie sądzę. W tenisie kursy są jak dla mnie najbardziej powalone i takie coś po prostu trzeba próbować, no chyba że jesteś typerem, który wali w takim meczu Świątek DW 2:0 po kursie? 1:40?
Hm, moim zdaniem obaj macie rację a co za tym idzie warto ten mecz ominąć (chyba, że dodać to pod większe emocje przy oglądaniu, ale myślę że przy meczach Igi to niepotrzebne).
Z jednej strony, jak już szukać w meczach Igi jakiś niespodzianek z zawodniczkami z poza top 10/20 to właśnie z takimi jak Ostapenko, nieprzewidywalnymi, grającymi z dużą agresja. Najgorzej to chyba wyjść do Igi, stać w głębi kortu i dawać się rozrzucać.
Z drugiej strony, to co jest jej atutem jest tez jednocześnie problemem. Bo jak Ostapenko nie wejdzie jeden, drugi a potem trzeci czysty forehand na odkrytym korcie to Iga będzie otwierać piekarnie i tam over 13,5 gemow może być zagrożony.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Svitolina - Pegula
Typ: Svitolina
Kurs: 3.7 (Super kurs)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 27%
Szansa wg. analizy: 41%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.8169756098

Fantastyczny kurs na Svitolinę. Amerykańskie zawodniczki są często stawiane w roli znacznych faworytek, gdzie ich gra i osiągnięcia nie idą ku temu do końca w parze. Na korzyść Peguli można przypisać wygrany turniej 1000 w Montrealu. Ciężko mi dopuścić myśl, że miałby być to gładki mecz dla Amerykanki, Svitolina jest w dobrej formie, po powrocie wydaje się doskonale przygotowana, co pokazała na Wimbledonie odpadając w półfinale, a jak wiadomo korty twarde są dla niej dużo lepszą nawierzchnią niż trawa.
 
marts 14,5K

marts

Użytkownik

Iga Świątek - Ostapenko
Ostapenko (Handicap setowy +1.5)
Fuksiarz @2.85

Znów pokuszę się o zagranie w stronę przeciwniczki Igi Świątek, bo argumenty, które stoją za Ostapenko są napewno bardziej przekonujące.
Łotyszka ma z Polką bilans 3:0, 2 wygrane na twardej nawierzchni, bilans gemowy ogólny- 41:22 i to robiiii wrażeniee.
Osobiście Ostapenko uważam za ścisły top, choć zajmuje dopiero 21 pozycję w żeńskim tenisie światowego rankingu.
Kursy oscylujące w granicach ~8.0 to jakaś kpina i sam chyba zdecyduje się o pogranie grubiej tego typu ale dla was podam typ na spokojnie, który wymaga, żeby łotyszka wygrała tylko jednego seta.
Świątek 3 szybkie dwusetowe spotkania, dwa praktycznie do zera, Ostapenko z trudniejszymi przeciwniczkami odziwo wygrywała dopiero po trzysetowkach i to również dla mnie oznacza, że jest w stanie urwać seta jak i możliwe że wygrać cały mecz.
Uważam ją za ścisły typ, bo skoro jest w stanie walczyć na równi z równym z np: Sabalenka, Kvitowa, Pliskova, Pegula, Haddada i mieć bilans 3:0 z top1 to czemu nie?
W etoto na win seta przez Ostapenko kurs 3.2👍
 
Pablito91 546,1K

Pablito91

Użytkownik
Bronzetti wygra seta 2.40 Superbet

Dzisiaj w spotkaniu 3 rundy zmierzą się ze sobą Chinka Zheng z Włoszką Bronzetti. Kursy są bezlitosne. Nie dają żadnych szans Włoszce w dzisiejszym spotkaniu. Ja próbuje zagrać na jej seta. W tym turnieju fajnie gra. Ograła 2 zawodniczki, które były faworytkami. A one je odprawiła w dwóch setach. W 1 Rundzie ograła Krejcikova a w drugiej młoda Niemkę Lys. Wloszka nie ma mocnego uderzenia, ale jest upierdliwa w obronie. Potrafi duzo przebijać. Widzę w tym meczu jej szanse gdyż Chinka gra mocno, ale też popełnia masę błędów niewymuszonych. U Chinki wszystko zależy od dnia oraz od rywalki. W 1 rundzie gładko z podoroska. Oddala jej jednego gema. W drugiej rundzie 3 sety z Kanepi i aż 36 niewymuszonych błędów. Widzę tutaj szanse na seta Włoszki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2489
krzysiek74 121,1K

krzysiek74

Użytkownik
Iga Świątek - Jelena Ostapenko
Typ: Jelena Ostapenko wygra seta? TAK
Kurs: 3.00 Forbet

Zdania są tu podzielone, ale jak dla mnie też zbyt kursy na Łotyszkę za niskie. Bilans spotkań obu pań ze sobą 0:3 na korzyść przeciwniczki Igi nie wziął się przypadkiem.
Obecnie Jelena w dobrej formie i na pewno nie odda za darmo kortu. Jak głowa będzie właściwie pracować, to jest ona w stanie powalczyć z naszą reprezentantką i może tak jak typuję wygrać przynajmniej seta i może i cały mecz?...
Iga oczywiście faworytką, lecz spacerki po 2:0 raczej chyba ma za sobą i ta rywalka powie nam, na co obecnie fani liderki WTA, mogą liczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1174
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Świątek - Ostapenko
Typ: Świątek + powyżej 22,5 gema
@4.30 Fortuna

Do czterech razy sztuka. Obie Panie mierzyły się ze sobą 3 razy i za każdym razem górą była Łotyszka. Na kortach twardych zagrały 2 spotkania. W 2021 roku podczas Indian Wells Ostapenko wygrała 6:4, 6:3. Z kolei w 2022 w Dubaju zwyciężyła dopiero w tie breaku trzeciego seta. Dziś również spodziewam się zaciętego spotkania jednak tym razem stawiam na przełamanie złej passy przez Igę. Podczas tegorocznego US Open Świątek nie straciła jeszcze seta, natomiast Ostapenko zagrała 3 pojedynki trzysetowe. Przed US Open obie Panie zagrały w turnieju w Cincinnati. Iga odpadła dopiero w półfinale, przegrywając z Gauff 2:1. Ostapenko odpadła dużo wcześniej, bowiem już na etapie 1/16 finału, przegrywając 2:1 z Rybakiną. Wg buków Iga jest dziś zdecydowaną faworytką. Też stawiam na jej zwycięstwo lecz po zaciętym spotkaniu.
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Iga Świątek - Jelena Ostapenko
Suma podwójnych błędów serwisowych: over 8.5
@1.85 STS ( 6 błędów, za krótki trzeci set).
Ostatnie mecze Jeleny na usopen to odpowiednio 7,11,11 podwójnych błędów. Fakt, że były to spotkania trzysetowe, ale zakładam, że już w tym spotkaniu Idzie nie pójdzie tak łatwo jak z poprzednimi rywalkami gdzie oddawała raptem kilka gemów i było po meczu . Ostapenko potrafi się postawić a chcąc powalczyć z Iga musi zaryzykować bo jako underdog nie ma nic do stracenia. To Iga broni tytułu i punktów do rankingu więc liczę po cichu że dołoży od siebie jeden- może dwa błędy. Fajna linia, fajny nie oczywisty zakład, ja to pobieram
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom