>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stambuł, 25-30.10.2011 (Season-Ending Championships)

Status
Zamknięty.
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ja polecam dziś Na Li +1,5 seta a dla hardkorów win Chinki, bo buki strasznie przeceniają Stosur moim zdaniem. Trudno mi tu wskazać faworyta, szansę 50/50, ale kursy przemawiają za Chinką ????
 
salva 22

salva

Użytkownik
Petra Kvitova- Agnieszka Radwańska

W rankingu Kvitova wyżej. Na hali czuje się lepiej. W H2H 2-0 dla czeszki. Polka ma problemy z barkiem, poza tym zagrała 2 spotkania 3 setowe, co napewno zrobi swoje. Kvitova szybko odprawiła swoje przeciwniczki po 2-0. Kvitova to idealny typ na nasza zawodniczke na hali. Serwis u niej funkcjonuje bardzo dobrze. U naszej już gorzej, jeśli Aga nie będzie trafiała 1 serwisem, to już przy drugim będzie srogo za to płaciła. Jeśli chodzi o technikę to nasza Aga na pewno jest lepsza. Dla mnie Kvitova to numer 1 tego turnieju. Nie wiem czy to wygra 2-0, ale jestem pewny ze to wygra.

Petra Kvitova @ 1,33
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
dajcie spokój
Na Li gra tak wolno i bojaźliwie, że Stosur ją totalnie masakruje
każda zawodniczka szybsza od drugiej i w miare dokładna będzie robiła taka przewagę
po tym meczu kurs Stosur na Betfair na zwyciestwo w turnieju zszedł z 12 na 7
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jest po meczu,jestem w pełni obiektywny,spotkania nie obstawiałem,po prostu jako fan tenisa,postanowiłem olać drugą połowę meczu Śląska i przełączyć się na chwilę na mecz Azarenki,ta chwila się przedłużyła,bo zobaczyłem coś,czego nie widziałem nigdy wcześniej na żadnym korcie,a tenis śledzę z 15 lat,czym kieruje się zawodniczka,która prowadzi 7:5 , 2:0,kiedy to nagle zaczyna oddawać mecz,na jej twarzy rozpościera się złość i agresja,jakby ktoś zrobił jej coś bardzo złego....powiecie,że miała zapewniony awans i mogła olać mecz,czemu więc nie przegrała 2:0 najmniejszym nakładem sił??Co zabawniejsze w pierwszym secie przegrywała po falstarcie już 4:0,postanowiła gonić wynik i sporym wysiłkiem wyciągnęła seta na 7:5,drugiego również zaczęła świetnie i wszystko wskazywało na szybki jego koniec,nic bardziej mylnego,od wtedy zaczęła improwizować grę....chodzić po korcie,walcząc tylko przy swoich gemach,z resztą nie można nazwać tego walką,po prostu Bartoli waliła w siatkę przy jej podaniu,nie chcąc zdobyć punktu....ktoś kto nie widział tego spotkania powie,że sobie wkręciłem i szukam ustawki w tym meczu,ale Panowie i Panie,to było jawne plucie w twarz kibicom i graczom,którzy postawili na ten mecz wielkie pieniądze....w którą stronę idzie Sport XXI wieku??...
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Jest po meczu,jestem w pełni obiektywny,spotkania nie obstawiałem,po prostu jako fan tenisa,postanowiłem olać drugą połowę meczu Śląska i przełączyć się na chwilę na mecz Azarenki,ta chwila się przedłużyła,bo zobaczyłem coś,czego nie widziałem nigdy wcześniej na żadnym korcie,a tenis śledzę z 15 lat,czym kieruje się zawodniczka,która prowadzi 7:5 , 2:0,kiedy to nagle zaczyna oddawać mecz,na jej twarzy rozpościera się złość i agresja,jakby ktoś zrobił jej coś bardzo złego....powiecie,że miała zapewniony awans i mogła olać mecz,czemu więc nie przegrała 2:0 najmniejszym nakładem sił??Co zabawniejsze w pierwszym secie przegrywała po falstarcie już 4:0,postanowiła gonić wynik i sporym wysiłkiem wyciągnęła seta na 7:5,drugiego również zaczęła świetnie i wszystko wskazywało na szybki jego koniec,nic bardziej mylnego,od wtedy zaczęła improwizować grę....chodzić po korcie,walcząc tylko przy swoich gemach,z resztą nie można nazwać tego walką,po prostu Bartoli waliła w siatkę przy jej podaniu,nie chcąc zdobyć punktu....ktoś kto nie widział tego spotkania powie,że sobie wkręciłem i szukam ustawki w tym meczu,ale Panowie i Panie,to było jawne plucie w twarz kibicom i graczom,którzy postawili na ten mecz wielkie pieniądze....w którą stronę idzie Sport XXI wieku??...
komentator mówił na Eurosporcie, że to prawdopodobnie protest przeciwko przekraczaniu przez Bartoli regulaminowego czasu na zaserwowanie ???? nie wydaje mi się, żeby o to chodziło ale trzeba przyznać, że jest to strasznie wkur*iające gdy ktoś tyle się pieprzy z zaserwowaniem, a jeszcze te miny Bartoli i wyraz jej twarzy to już w ogóle przegięcie pałki ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
No ale można było na tym meczu zarobić bezstresowo. Wiadomo już było w pewnym momencie że Azarenka odda ostatniego seta. Szkoda że mialem limit 100e na Betfair.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jutro natomiast Azarenka gładko rozprawia się z Zvonareva. ( kursów nie znam jeszcze ) argumentacja? Nawierzchnia pasuje jej idealnie.


Co do drugiego meczu mam większy problem. Oglądałem dzisiaj zarówno Stosur jak i Kvitovą i szczerze mówiąc ciężko wyczuć. Jak dla mnie mecz będzie zależał od dyspozycji dnia. Obie panie polegają na silnym serwisie i dużej sile uderzeń... jakbym miał wybierać wybrałbym Stosur, ale sam ten mecz zostawię raczej w spokoju.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Jutro natomiast Azarenka gładko rozprawia się z Zvonareva. ( kursów nie znam jeszcze ) argumentacja? Nawierzchnia pasuje jej idealnie.


Co do drugiego meczu mam większy problem. Oglądałem dzisiaj zarówno Stosur jak i Kvitovą i szczerze mówiąc ciężko wyczuć. Jak dla mnie mecz będzie zależał od dyspozycji dnia. Obie panie polegają na silnym serwisie i dużej sile uderzeń... jakbym miał wybierać wybrałbym Stosur, ale sam ten mecz zostawię raczej w spokoju.
Azarenka powinna sobie poradzic z Zvonarova szybciej a niz Kvitova z Stosur. Jezeli Stosur bedzie myslec na korcie i unikac gry na srodek kortu to ma szanse powalczyc z Kvitova. Zvonarova nie pokazala nic superowego w tym turnieju, do tego to zalamanie nerwowe w trzecim secie z Radwanska... i gladka porazka z Kvitova, mimo dzisiejszego statystowanie w mecz z Bartoli Azarenka powinna jutro osiagnac latwe 2:0
 
apator 29

apator

Użytkownik
No ale można było na tym meczu zarobić bezstresowo. Wiadomo już było w pewnym momencie że Azarenka odda ostatniego seta. Szkoda że mialem limit 100e na Betfair.
Dokładnie, po 2 gemie trzeciego seta wrzuciłem korektę na Bartoli. 80% środków z konta. Zrekompensowałem stratę na Azie na 900%. Grałem też Bartoli od 4 gema na każdy gem przy jej serwisie po kursie 1.5. Wygrana rzędu kilkunastu tysięcy nie rekompensuje jednak tego co się stało. Za takie numery Azarenka powinna wylecieć z Istambułu i dodatkowo dostać roczne zawieszenie w cyklu WTA i ITF. Oczywiście tak się nigdy nie stanie, bo udowodnić, że nic jej nie dolegało się nie da.
Odpowiadając na pytanie Stosur-Kvitova? Kvitova i to dość grubo, ale nie wykluczyłbym 3 setów. Azarenki nie tykam. Albo się obrazi albo skretch&#39;uje, albo wygra 6-0, 6-0 a może zemdleje?
Takich numerów w ciągu tygodnia było kilka. Przykład Karlovic&#39;a przy prowadzeniu 4-1 w tie-break&#39;u pierwszego seta. Strzeliło mu &#39;nagle&#39; w plecach. Zamiast skretch&#39;ować, przegrał tie-break ze słabym belgiem do 4 (niebywały sukces człowieka, który ma najsilniejszy serwis w ATP) i wyszedł do pierwszych dwóch piłek 2 seta po czym mecz poddał. Jak wiadomo buki musiały uznać jego ważność. Masakra co się dzieje. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że za stawki rzędu 1o ooo zł warto grać sporty zespołowe, gdzie drużyna składa się z kilku graczy, których w dodatku można zmienić (np. siatkówka). W tenisie chcąc mieć pewność, że nie ma układów, warto grać tylko wielkiego szlema. Sorry za off-topic.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Aza przekroczyla wszelkie normy przyzwoitości sportowej w tenisie. Zeby tak jawnie olać mecz...tego juz dawno nie widziałem...czyli historia się powtarza, kiedyś Iska w podobny sposó wygrywała z ławki...Aza miała awans w kieszeni, miała mecz z Bartoli praktycznie pod kontrolą, jednka sposób w jaki go pezrgrała, powinno sie wpisać do księgi :sprzedanych Meczy:...najpierw Szarapa olała organizatorów mając dwie wtopy...i nagle ją zaczął boleć staw skokowy,,,potem Aza mając półfinał w garsci olała swoich kibiców i oddała trzeci set bez walki, jakaś mafia z biaorusi z pewnością zarobiła...kto to oglądał to pewnie podzieli mój punkt widzenia...meczu nie obstawiałem...szkoda, na początku trzeciego seta było widąć za Azarenka &quot;drukuje trzeciego seta...&quot;
@ stawiam na Kvitovą że wygra cały turniej, gra najbardziej równo,z znowu miasto FULNEK gdzie Kvitova mieszka oszaleje z radosci...kibicuje czeszce Andre@ ✅Kvitova1.35 - Sam Czeszka gra swietnie, złapała wiatr w zagle, momentami jest nie do zatrzymania, przypomina mi się trawa w Londynie gdzie czeszka zapisała się w historii swiatowego tenisa, Sam mnie zupełnie nie przekonuje, nawet jej serwis mnie nie rusza...a nawierzchnia która pasuje do Sam mnie takze nie wzrusza...zdecydowanie czaszka...pot pot,
⛔Vera 2.70 - Aza Trochę typ pod góre, dla mnie to rosjanka jest cichą faworytką, jak zagra tak jak z Karoliną to moze się pokusić o zwycięstwo z Azą...Aza po meczu z Bartoli się moze lekko rozreguluje, po profanacji 3 seta z Bartoli powinna dostać nauczke i przegrać półfinał, kibicuje mocno Verce, dla mnie to ona jest lekką faworytką tego spotkania, kurs z kosmosu, więc go gram i mam nadzieję że buki mocno tego pozałują, bo wystawili kurs mocno zawyżony,,, ale to ich problem, do jytra na pewno spadnie

===
 
apator 29

apator

Użytkownik
@Andre
Absolutna zgoda co do Kvitovej. Jedyna, której autentycznie zależy. I nie chodzi już o kasę, bo swoje w tym roku zarobiła a bardziej o kolejne turniejowe zwycięstwo i pogoń w rankingu za Wozniacki. Pytanie tylko jak bardzo zacznie walić po autach w meczu z Azą (bo taki finał najbardziej prawdopodobny). Kurs na jutro na Petrę: 1.36. Na Azarenkę 1.36-1.45.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - P. Kvitova - 2 ✅
C. Wozniacka - A. Radwańska - 1 ✅
C. Woznicki - V. Zvonareva - 1 ⛔
V. Azarenka - S. Stosur - 1 ✅
C. Wozniacka - P. Kvitova - 2 ✅
A. Radwańska - V. Zvonareva - 1 ✅
A. Radwańska - P. Kvitova - 2 ✅
-----------------------------------------------------
Trzeba było byc imbecylem żeby grać duże pieniądze na Na Li. S. Stosur była faworytka tego spotkania. Postawiłem na nią i wygrałem, nie stawiałem typu tutaj ponieważ nie widziałem jej poczynań na ekranie więc nie chciałem nikogo wprowadzać tutaj w błąd w porównaniu z niektórymi i ich wielkimi tezami.. Zresztą wyniki typerów same mówią za siebie kto tenisem się interesuję i wiedzę posiada a kto po prostu piszę to cokolwiek żeby zaistnieć. Co do Kvitovej to wiedziałem że tak będzie.. Ktoś wcześniej tutaj nawet mądrze napisał że Kvitova będzie wolała mieć Zvonareva dla Azarenki niż Radwańską.. poza tym nie oszukujmy się ale tu są duże pieniądze więc zwycięstwo Radwańskiej było tutaj jak szukanie igły w stogu siana. Pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - V. Zvonareva - 1
Tego typy nawet nie trzeba komentować. Azarenka zapewne rozwali Rosjankę w dwóch setach która miała niebywale dużo szczęścia że w ogóle gra w tym półfinale już nie wspomnę o jej załamaniach podczas gry. Półfinał z pewnością będzie ją satysfakcjonować. Azarenka wygra ten turniej.

P. Kvitova - S. Stosur - 1

Oczywiście stawiam na mojego czarnego konia tego turnieju. P. Kvitova zachwalałem od początku tego turnieju i także uważam że jutro pokona S. Stosur która mimo dobrej dyspozycji nie sprosta Czeszce która po prostu gra genialnie podczas wielkich turniejów. Gra Czeszki jest znakomita. Obecnie V. Azarenka może ja w tej chwili tylko pokonać
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
scotratez napisał, że to jego czarny koń więc to zmienia postać rzeczy
Nie, nie zmienia. Tak, jakbym ja powiedział, że dla mnie czarnym koniem ligi hiszpańskiej jest Barcelona albo Real...
Bez obrazy dla nikogo ????
Wczoraj oba typy na +
Dziś powtarzam raz jeszcze:
Kvitova i Stosur mają dość podobny styl gry. Zadecyduje dyspozycja dnia, kurs 1.35 na Kvitovą w tym wypadku jest po prostu śmieszny.
Aza spokojnie gromi Verę. W innych okolicznościach może Rosjanka mogłaby coś nawywijać, ale nie na tej nawierzchni.
 
apator 29

apator

Użytkownik
Kvitova i Stosur mają dość podobny styl gry. Zadecyduje dyspozycja dnia, kurs 1.35 na Kvitovą w tym wypadku jest po prostu śmieszny.
Aza spokojnie gromi Verę. W innych okolicznościach może Rosjanka mogłaby coś nawywijać, ale nie na tej nawierzchni.
2 pytania całkiem poważnie:
1. W jakim elemencie Stosur i Kvitova (poza serwisem) mają podobny styl gry?
2. Jak sądzisz, na ile wczorajsza postawa Azy była rzeczywistym manifestem/ustawką a nie ukrywaniem nawet najmniejszej dolegliwości?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie, nie zmienia. Tak, jakbym ja powiedział, że dla mnie czarnym koniem ligi hiszpańskiej jest Barcelona albo Real...
Też do końca nie można porównać Barcelony i Realu do Kvitovej i jej koleżanek,bo ta jeśli chodzi o umiejętności ma nikłą przewagę nad pozostałymi,po prostu wstrzeliła się z formą i jest w gazie,przyjdzie okres,że returny przestaną wchodzić i agresja w grze ustanie,wtedy podczas jednego z turniejów napiszemy &quot;Sharapova dziś rozjedzie Kvitovą&quot; zapominając o tej &quot;Barcelonie&quot; z Mastersa,co do meczu ze Stosur,jest na pewno faworytką,ale poczekałbym na live,bo taki kurs satysfakcjonujący nie jest...

A meczu Azarenki bym mimo wszystko nie ruszał,kto wie co jej przyjdzie do głowy??Widzieliśmy wczoraj focha i improwizowanie gry,czy przy stanie 4:4 nie mogła spiąć pośladów i zagrać 2 gemy na pełnej koncentracji,tylko stać jak kłoda??Czy aż tak by ją to zmęczyło?Pewnie,że nie,tam były jakieś inne podteksty,jestem tego pewien,ale nie ma co wróżyć z fusów,na pewno sportowo jest faworytką,ale ja nie odważyłbym się zagrać tego spotkania po tym,co widziałem wczoraj....także Panowie i Panie,może lepiej nie grać nic przed meczem i poczekać na rozwój wydarzeń??Tak będzie dla Was - dla nas lepiej,gwarantuję;)
 
apator 29

apator

Użytkownik
A meczu Azarenki bym mimo wszystko nie ruszał,kto wie co jej przyjdzie do głowy??Widzieliśmy wczoraj focha i improwizowanie gry,czy przy stanie 4:4 nie mogła spiąć pośladów i zagrać 2 gemy na pełnej koncentracji,tylko stać jak kłoda??Czy aż tak by ją to zmęczyło?Pewnie,że nie,tam były jakieś inne podteksty,jestem tego pewien,ale nie ma co wróżyć z fusów,na pewno sportowo jest faworytką,ale ja nie odważyłbym się zagrać tego spotkania po tym,co widziałem wczoraj....także Panowie i Panie,może lepiej nie grać nic przed meczem i poczekać na rozwój wydarzeń??Tak będzie dla Was - dla nas lepiej,gwarantuję;)
Wiesz, tu nawet czekanie na LIVE nic nie pomoże. Kto się spodziewał, że po 8 gemach 2 seta jej tak &quot;odwali&quot;. Kto poza tymi, którzy w tym oczywiście maczali?
Z drugiej strony, zapewne dostała wczoraj od organizatorów ostry opieprz, bo jej &quot;nie-gra&quot; odbiła się szerokim echem, więc jeśli tylko z jej zdrowiem jest wszystko ok, powinna rozjechać Vierę gładko w 2 setach.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ktoś tam wyżej powiedział, że Kvitova i Stosur grają podobnie. Według mnie gruba przesada, ona grają całkowicie inaczej. Jedyny wspólny czynnik to chyba to, że bardzo dużo u jednej i drugiej zależy od siły, ale reszta rzemiosła tenisowego znacznie się różni. Od serwisu, przez backhand (którego Sam nie ma) aż po sposób prowadzenia wymian.

Jakoś nie mam czasu żeby przelać tutaj swoje przemyślenia. Dość odważnie pograłem w Bwin, że Petra wygra ten turniej po kursie 2.00

W meczu Very kursy mocno, mocno przesadzone. Po wczorajszym cyrku w wykonaniu Azarenki, dzisiaj trzymam kciuki za Rosjankę i wcale nie jest bez szans. Po takim kursie warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom