>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey, Kuala Lumpur 29.02-06.03.2016

Status
Zamknięty.
R 136

rw

Użytkownik
????Christina McHale - Nicole Gibbs
McHale |1.83| Pinnek
Wynik:

Obie panie zaczynały wchodzić na arenę międzynarodową w podobnym czasie i warto przeanalizować co jak dotąd osiągnęły i w jakim miejscu są teraz. Bez dwóch zdań analiza wypada zdecydowanie na korzyść McHale. H2H 3:0 także dla McHale, w tym 2:0 na nawierzchni twardej. Ostatnie spotkanie bezpośrednie z 2014 roku w Cincinnati zakończone w 3 setach.
Gibbs miała bardzo udane ostatnie miesiące ubiegłego sezonu, na poziomie ITF to czołówka. W Carlsbad zaliczyła finał, jednak po pierwsze jak już wiele razy pisano w Stanach zdecydowanie Amerykanom o wiele lepiej się gra, po drugie drabinka do finału ultra łatwa. W finale przyszła zawodniczka level wyżej niż ITF, w dodatku po kontuzji i porażka. Ten sezon jak na razie również bardzo udany, jednak po raz kolei trzeba zaznaczyć, że ma świetne drabinki. W zasadzie pokonała tylko jedną zawodniczkę z TOP 100, właśnie w Monterrey Kovinic. Nie jest jednak wielką tajemnicą, że Danka preferuje clay, po za tym wejście w sezon też ma fatalne.
McHale w tym sezonie trzyma przynajmniej solidny poziom pozwalający na rywalizację w cyklu WTA. Wygrała turniej w Maui, w którym potwierdziła, że gra na wyższym poziomie niż ITF. W Acapulco pokonała Watson, Kovinic oraz Lucic. W Monterrey bez większych problemów odprawiła Rodriguez, która według wielu mogła pokusić się o niespodziankę. Jak dla mnie kurs bardzo zachęcający zważywszy na okoliczności jakie opisałem. W moim odczuciu ok 65~70% szans na zwycięstwo McHale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 20

gasquet1012

Użytkownik
Konta - Wickmayer 1 1.52 Milenium 7-6 7-6 ✅
Moim zdaniem dziś z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Johana Konta. Obecnie zajmuje 27 miejsce w rankingu, na pewno nie jest to jej szczyt marzeń,myślę że w tym roku znacząco zbliży się do pierwszej dziesiątki. Nie wygrała żadnego turnieju Wta, Monterrey nie jest mocno obsadzone więc nadarza się spora okazja aby zagrać w finale. Po kapitalnym występie w AO miała ponad 3 tyg przerwy i występ w Acapulco gdzie odpadła po drugim meczu z Lucic Baroni. Nic a nic nie martwi mnie że może odpuścić ten turniej gdyż Indian Wells i Miami za pasem. W Acapulco z Kontaveit w trzecim secie przegrywała 0-3 wygrała 6-4, z Lucic w trzecim przegrywała 1-5 by ostatecznie przegrać 5-7. Po takim dużym sukcesie W Australian Open ciężko jest wydobyć pełną mobilizację w pierwszym turnieju po 3 tyg przerwy. W Monterrey weszła dobrze w turniej. Pokonała Duque Marino 6-3 6-3,może kolumbijka nie jest specjalistką gry na hardzie, ale to waleczna zawodniczka. Johana solidnie przy swoim serwisie, co prawda raz złamana ale pozwoliła Duque na zaledwie 2BP. Moim zdaniem potraktuje ten turniej poważne aby zbudować pewność siebie jak i swoje morale. Nawet w przypadku gry w finale, będzie czas &quot;naładować baterie&quot; gdyż Indian Wells zaczyna się w środę 9.03. Wickmayer dobry turniej w Acapulco,jednak dla mnie tylko zwycięstwo z Puig która jest groźna w tym sezonie jest warte pochwały. A w 1/2 finału Stephens rozniosła ją w pył. W Monterey w pierwszej rundzie ograła Larsson, która po finale w Hobart nie gra nic specjalnego. W dodatku będzie grała 6 spotkanie w ciągu 8 dni, w tym 3 setowe pojedynki. Konta grała jeden mecz z Wickmayer w zeszłym roku, który wygrała 2-0, jednak nie przywiązuje to niego większej wagi. Myślę że Konta będzie chciała zagrać w tym turnieju w finale i dlatego pokona dziś belgijkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
????WTA Monterrey
C.Garcia - P.Matric 2 bet365 3.75⛔⛔⛔⛔
C.Garcia - P.Matric over 19,5 betsson 1.90⛔⛔⛔⛔


Dziś w Monterey o godzinie 22 zmierza się Francuska Caroline Garcia z Chorwatką Petrą Matric . Zacznę od Petry , bardzo przyzwoita tenisistka , 127 w rankingu WTA , na tym turnieju gra bardzo ładnie , ograła dwie bardzo grozne Lejdis z Ameryki i damę z Kazachstanu . Caroline , wiadomo ,wschodząca gwiazda żeńskiego tenisa , ale ma małe problemy od Dubaju , tam się zmagała z kontuzją kostki , w DOHA odpadła od razu z Rosjanką Vesiną . Zaraz ważniejszy turniej się zbliża, bo gramy INDIAN WELLS i Francuska świeżo po problemach powinna się bardziej skupić na tym turnieju . Podsumuję Francuska jest owszem faworytką , ale czy taką ogromną powinna być w tej sytuacji ? Według mnie Bukmacherzy nie doceniają Petry , która naprawdę gra solidnie i z polotem, widziałem jej mecz na tym turnieju . Mój główny zakład to over gemowy na ten mecz 19,5 linia w Betsson po kursie 1.90 , Ale też wchodzę z typem na Chorwatkę za stawkę 100 zł po super kursie . Dla osób które mniej ryzykują polecam over gemowy który bez problemu powinien zostać pokryty . Kursy leca w dół więc korzystać bo warto .
plus bez analizy gram ????+1.5 seta dla Yaniny Z Kontą sportingbet 1.57 ⛔⛔⛔⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Olga Govortsova vs Caroline Wozniacki Typ: Caroline Wozniacki win 2:0 @1.53 bet365 ✅
Johanna Konta vs Yanina Wickmayer Typ: Johanna Konta win @1.50 bet365 ✅
Oraz dubel: Caroline Wozniacki win 2:0 + Johanna Konta win = @2,30 bet365 ✅

Zacznę od pojedynku Konty z Wickamyer. Johanna w obecnym okresie znajduję się na fali wznoszącej, na AO wyeliminowała ( Venus Wiliams, Zheng, Alertovą, Makarovą, Zhang, ) odpadła dopiero w SF z Kerber. Ale ja ją zapamiętałem szczególnie z poprzedniego roku, gdzie odniosła nadzwyczajne zwycięstwa nad solidnymi zawodniczkami. W Wuhan wyeliminowała Halep, Azarenke, Petkovic, oraz urwała seta Venus. Wygrała 2 ITF-y całkiem nieźle obstawione, oraz pokonała na US Opoen Muguruze czy Petkovic, ulegając po dobrym meczu z Petkovic. Sezon pełen pojedynków z wyśmienitymi zawodniczkami zakończyła pięknym bilansem 27/8 ( hard ).
Tutaj w pierwszym meczu łatwo uporała się z Duque Marino.
Co do jej rywalki, Wickmayer również na fali wznoszącej, w Acapulco doszło do SF, tutaj dość gładko pokonała Larsson. Końcówka poprzedniego sezonu była dla niej udana. Wygrała w Carsblad, oraz Tokyo, a w Chinach doszła do półfinału. Wcześniej nie osiągała takich rezultatów. Sezon miała równie udany co jej rywalka zakończając go znakomitym bilansem 23/11 ( hard ).
Obie zawodniczki zaskoczyły formą, szczególnie Konta która przeżywa najlepsze chwile w karierze. Obie preferują podobną grę, starają się grać agresywnie oraz ofensywnie. Mają solidne FH, a tak że, serwisy na nienagannym poziomie . Jednak Yanina jest bardzo niespójną zawodniczką, często popełnia sporo błędów a w ważnych momentach traci koncentrację.
Jest drewniana i słabo porusza się po korcie. Technicznie bez szału.
Konta wręcz odwrotnie, dobra technika, świetnie opanowane elementy sytuacyjne w grze, Ma ogromny potencjał. To powinien być z początku dość wyrównany pojedynek, za sprawą serwisów obu pań. Psychika i większy wachlarz możliwości zadecydują o wygranej, to z pewnością posiada Konta.
Drugi typ w skrócie bo to raczej sprawa oczywista. Gram tutaj przeciwko Govortsovej która gra dno. W tym roku zaledwie 3 pojedynki na hardzie, w tym 2 przegrane. Zeszły rok standardowo jak dla niej kupa, odpadała wszędzie praktycznie w 1R, a jej największymi sukcesami były dwa zwycięstwa w ITF-ach, i chyba oba na clayu ( nie chce mi się sprawdz. ).
Przegrywa wszystko jak leci. Caroline jakoś też nie błyszczy, od końcówki poprzedniego sezonu gra poniżej oczekiwań. Szczególnie źle wygląda porażka w 1R na AO. W Auckland całkiem nieźle, bo osiągnęła SF niedawno w Doha, też przedwczesne odpadnięcie. Ona przeplata słabe ze średnimi wynikami. Jednak tutaj ma doskonałą okazję na podreperowaniem swojego bilansu ale tak że, złapaniem jakiegoś dobrego impulsu. Ona we wszystkim co możliwe zjada Olge, która tu ma po prostu 0 argumentów nawet na seta.
Nawet Caro w takiej formie powinna bez problemu ogarnąć to w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Cibulkova - Kontaveit(+5g) 2 @ 1.82 MarathonBet ✅

Słowaczka po finale w Acapulco powinna trochę spuścić z tonu. Miała kilka dni na regenerację, ale to trochę mało, żeby być &quot;świeżym&quot;. Ogólnie Cibulkova w tym roku ma wymagający kalendarz. Po australijskich turniejach przeniosła się do Europy, po czym wybrała się do Ameryki Północnej.
Pierwsze spotkania w turnieju zazwyczaj dla faworytek nie są łatwe. Estonka to młoda i utalentowana zawodniczka. Handicap jest wysoki i powinna spokojnie go pokryć. Osobiście uważam, że ona ma szanse nawet wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Polona Hercog vs Heather Watson Typ: Polona Hercog win @1,90 bet365 ⛔ nwm co ona brała

Typ przeciwko Watson. Heater gra moim zdaniem katastrofalnie, a gra dalej dzięki nieporadności Doi. Jej gra w ogóle się nie trzyma kupy, jest chimeryczna, popełnia kupę błędów, szybko się gotuj. Wiadomo że, jej głównym atutem jest serwis i z Doi, zaserwowała 14 asów. Ale nie zmienia to faktu że, nie ma pomysłu na grę w wymianach wali na pałę, a jak pierwsze podanie zawiedzie wtedy zaczynają się schody, ja osobiście, nie daję jej żadnych szans jeśli nie bd. płynnie nim trafiać. Bo jej wachlarz możliwości jest mizerny. Polona może i nie ma takiego atomowego serwisu ale gra doskonale w obronie, a to jest moim zdaniem klucz do wygrania z Watson. Dobrze się porusza po korcie, mała liczba UE, oraz waleczność to ją wyróżnia. Serwisem krzywdy nie robi ale jest dość precyzyjny i nie popełnia tyle podwójnych błędów.
Watson grała już dwie 3 setówki z rzędu, oba te spotkania były poniżej przeciętnej z jej strony, dalej szuka formy. Polona może nie imponuję wynikami ale jest stabilna, ostatnio nawet urwała seta Azarence, a w 1R gładko pokonała Babos.
Pojedynek ten jest niezwykle ciekawy, obie zawodniczki preferują raczej odmienne style, Watson to agresja, atak, serwis itp. Hercog zaś to obrona, wyczekiwanie i regularność. Myślę że, to Polona wyjdzie tu zwycięska a kluczem będzie jej równa gra czego nie można powiedzieć o jej rywalce. Obie zawodniczki się już poznały H2H na korzyść mojej faworytki, ostatni pojedynek w 2015r. wygrała właśnie ona, co prawda na clayu.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Diyas vs Zhu 2 @ 4.1 pinnacle ✅
Obie nic nie pokazują w tym sezonie. Zhu rok młodsza i spokojnie zasługuje na top 100 co nie raz już udowadniała. Azjaci mają te coś w sobie tą taką waleczność której brakuje innym. Dla nich każdy mecz to jak walka o kraj szczególnie Chiny i Korea a tutaj mamy chinke. Potrafi przebijać na drugą stronę i coś tam pogrywa z głębi kortu, a Diyas to samo. Obie nie są jakimiś geniuszkami tenisa i jak dla mnie tu raczej waleczność zadecyduje bo umiejętności wielce podobne. Chodź ta druga wydawała sie wielkim talentem to jak się okazało był to talent jedno sezonowy w 2014 zreszta jak w większości młodych zawodniczek poza Bencic i Gavrilovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 10

mikesanders

Użytkownik
W stu procentach podzielam zdanie Canabis.
Polona zagrała dobry mecz z Babos (która pewnie nie była w pełni sił, więc to nie może być jedynym wyznacznikiem).
Oglądałem kilka meczy Heather Watson i moje zdanie jest jedno: Przy lepszej przeciwniczce jej szanse są znikome. Czy Hercog jest w stanie wygrać ten mecz? Moim zdaniem tak, była pod formą, ale zwycięstwo nad Babos powinno jej znacznie pomóc.
Polona Hercog - Heather Watson - Typ 1 @ 1.90 Bet365
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
WTA to jest patologia wyższego rzędu.

Errani wygrywa 1 set 6-1. Rybarikova nic nie gra, psuje, słabo serwuje. 2 set Errani rozluźnienie, Rybarikova walczy. Rybarikova 4-1 40-0 w 2 secie, nagle doznaje przysłowiowej kontuzji mózgu, przegrywa 5 piłek z rzędu, robi się*4-3, Rybarikova serwuje, już się śmieje z tego co robi, a Errani nie wykorzystuję*4 Break Pointów ???? za to Rybarikova łamie 6-3. Przedmeczowy handi -4,5 i -1,5s już utopione, to gram handi na Errani licząc, że dojedzie przeciwniczkę. A tu zaćmienie, Rybarikova 4-2, przy Break poincie łapie Errani wygrana jeszcze mocniej, ostatecznie wygrywa 6-4. Nie rozumiem jak ten mecz nie mógł zakończyć się*w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ozaki @6.0
przez ostatni tydzien niespodzianka goni niespodzianke, bo kazdy szanujacy sie tenisista nie zamierza wyprowac flakow przed &#39;malymi&#39; wielkimi szlemami, Panowie odpoczywaja, a Panie graja sobie na mniejszych imprezach, ale bardziej po to, zeby sie poopalac, potrenowac i wypoczac przed maratonem... oczywiscie jest to tylko przeczucie bo 99% umiejetnosci Ukrainki jest na wyzszym poziomie od jej dzisiejszej rywalki, ale wlasnie dla takich 100+ rankingowych zawodniczek te turnieje sa najwazniejsze, bo w wiekszych poki co nie maja czego szukac, a tu daja z siebie 150% umiejetnosci, wiec typ bardzo ryzykowny, ale jakos mi tak przeczucie podpowiada, ze moze byc zaciety mecz.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Wang Qiang vs Zhu 2 @ 3.6 pinnacle ✅✅ Jeżeli dałem zarobić to kliknijcie te &quot;dzięki&quot; fajnie motywuje do dalszego pisania analiz
Ponownie w stronę zhu. Niewątpliwe rozgrywa tu bardzo dobry turniej. Dzisiaj z Diyas cały czas kontrola w czasie meczu. Nawet gdy było 5;5 w pierwszym secie i przegrywała 0;30 nie straciła głowy co się ceni bo w Wta w takich wypadkach co chwila się traci głowę. Qiang też świetnie gra. I patrzyłbym tu na h2h, ale h2h z itf no to nie może być wyznacznik czegokolwiek. Bo tam to w ogóle żarty się dzieją. Jak dla mnie po raz kolejny mamy mecz na styku 50/50 i ciężko tu wskazać zwycięzce. Mam nadzieję, że Zhu pokaże się tu z dobrej strony w końcu trzeba trafić do tej pierwszej 100 ???? . Obie panie będą wypoczęte na ten mecz. Może delikatnie bardziej Qiang, ale nie sądze by na tym etapie miało to duże znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
????
McHale - N.Gibbs 2 bet365 2.20
McHale - N.Gibbs over 21,5 bet365 1.90
McHale - N.Gibbs DW 1:2 bet365 5.00

Dziś w Meksyku spotkanie 1/8 finału i dwóch przyzwoitych Amerykanek . Jedną z nich to Cristina McHale 61 rakieta WTA . Ostatnie tygodnie to wystrzał z formą , Wygrana 31 stycznia turnieju ITF w Maui , potem niepowodzenie na mączce , aż w końcu Meksyk ... i tu na razie najlepsze wyniki w tym roku . Wystąpiła w Acapulco , gdzie spisała się dobrze , odpadła dopiero w 4 meczu z Cibulkovą , stoczyła 3 bitwy 3 setowe . Tutaj w Monterey jeszcze nie zaznała goryczy porażki , gdyż to jej dopiero drugi mecz , w pierwszym odprawiła gospodynie Rodrigez . Nicole ładna dziewczyna , zajmująca 104 lokatę w WTA , już 3 rok w profesjonalnym tenisie , a ma zaledwie 23 lata . W tym roku widać że jest w formie , fajnie pogrywała w Shenzen , bardzo fajnie na AO gdzie zagrała 5 meczy . Pózniej nie udany start w ITF Midland , ale odpadła z utalentowaną Broady , więc to nie jest duża niespodzianka . Tutaj w Monterey musiała przechodzić kwalifikację , zagrała już tu 4 mecze , czuję się fantastycznie , odprawiła zawszę grozna Minelle , Tatishvili , a w ostatnim meczu Danke Kovinc , wszystkie gładko 2:0 . Podsumuję , obie są na fali wznoszącej to fakt , ich H2H jest na korzyść McHale , ale to był tylko jeden mecz zakończony 3 setami . Dziś powinno być podobnie, więc wchodzę w zakład również w over gemowy Betsson over 21,5 kurs 1.90 . Uważam że na tą chwilę lepiej prezentuję się Nicole , widząc co gra , jak gra w tym turnieju , gram na jej zwycięstwo , gram też DW Dla Nicole 2:1 . !
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Czy ktoś ze śledzących turniej w Kuala Lumpur mógłby się wypowiedzieć o jutrzejszym półfinale debla pomiędzy Liang/Wang, a Piter/Zanevska? http://www.flashscore.pl/mecz/rHR0KaU7/#h2h;all

Pograłem w tym meczu na rozstawione z numerem jeden Liang/Wang po kursie 1.50. Nie było w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że zamykają mi kupon i zastanawiam się czy nie skontrować w drugą stronę.

Obie pary jak do tej pory rozegrały w Malezji po dwa mecze i za każdym razem o końcowym wyniku decydował meczowy tiebreak.

Jakie argumenty miałeś za parą Liang/Wang, że poszedłeś w ich stronę?
Grałem je w obu poprzednich spotkaniach i się nie zawiodłem, dlatego stwierdziłem że tym razem również spróbuje.

Dla debla Piter/Zanevska jest to pierwszy wspólny turniej od lipca zeszłego roku, gdzie w austriackim Gastein odpadły w półfinale.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ma ktoś jakieś info o pogodzie w Kuala Lumpur?
Przestało padać, suszą korty, zaraz zaczną grać. 25C, 89% wilgotność.
Broady @2,45✅✅
Lisicki gra tutaj słabo, z 200setką zawodniczką ciężki mecz w poprzedniej rundzie, &quot;topie się&quot; to wpis z twitta, dzisiaj ogromna wilgotność powietrza i gorąco nawet na 21:00 lokalnego czasu.
Naomi natomiast widocznie sprzyja ten klimat, ostatni mecz grała przy 39 C i nie widać u niej było nadmiernego zmęczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 20

gasquet1012

Użytkownik
Konta - Flipkens dw 2-0 1.7 Milenium 3-6 7-6 1-6 ⛔ Gratuluje grającym w stronę Flipkens.

Dziś idę ponownie w stronę Johany Konty. W poprzedniej analizie pisałem że według mnie jest spora szansa na jej udział w finale turnieju i zdania nie zmieniam, nawet po trudnym meczu Z Wickmayer. Ktoś może twierdzić że powinno jej już nie być w turnieju, ja patrzę na to z innej strony. Te dwa powroty w meczu w pierwszym secie z 2-4 w drugim z 3-5 pokazują jej waleczny charakter jak i wzrastającą pewność siebie. Zwracam również uwagę na tie breaki, w pierwszym Konta 4 razy straciła podanie natomiast w drugim ani razu nie pozwoliła Wickmayer na mini breaka. Po takim spotkaniu wiara w swoje umiejętności jak i morale Konty wzniosły się na wyższy level.Dlatego myślę że tak pozytywnie naładowana wejdzie w spotkanie z Flipkens i nie będzie musiała gonić wyniku od początku. Flipkens w poprzednim Turnieju w Doha po ciężkich kwalifikacjach(w meczach z Wang i Voegele na korcie spędziła ponad 5 godzin) odpadła w pierwszej rundzie z Vandeweghe. W Monterrey w pierwszej rundzie ograła Schiavone, nie było to łatwe zwycięstwo z grającą pierwszy mecz na hardzie po zwycięstwie w Rio na kortach ziemnych włoszką. W drugim spotkaniu wygrała 2-1 z Van Uytvanck, która w tym roku jest w bardzo kiepskiej formie.Te spotkania pokazują że Flipkens nie jest w jakiejś mega dyspozycji. Dlatego też myślę że Johana Konta wygra to spotkanie 2-0 i zamelduje się w półfinale turnieju.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
a pod uwagę to ty bierzesz, że Broady gra kwale do IW ??


No nie mow?! Tu ma szanse na polfinal, ale co tam poleci sobie na drugi koniec swiata zeby zagrac kwale, cudem sie moze zakwalifikuje i trafi w 1 rundzie na Wiliams. No rzeczywiscie, na bank odpusci ten mecz z Lisicki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom