>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Monterrey, Kuala Lumpur 29.02-06.03.2016

Status
Zamknięty.
theboss 199

theboss

Użytkownik
&quot;a pod uwagę to ty bierzesz, że&quot;... kwalifikacje do IW zaczynają się 07.03 (pon) ?
aha rozumiem, ze wysiada z samolotu i od razu leci na kort, h... tam z aklimatyzacja najwyżej wciągnie krechę i będzie git
 
M 10

mikesanders

Użytkownik
Lisicki - Broady under 21,5 @ 1,83 Bet365

Pozornie mecz wyrównany, ale jak dla mnie zakończy się zdecydowanie w dwóch setach i to dość łatwych. Lisicki nie zachwyca i wydaję mi się, że ten mecz Broady wygra (2.37 również pograne). Dwa szybkie sety dla Broady i inkasujemy pełna fulę ???? Kobiecy tenis jest nieprzewidywalny jak dobrze wiemy, wiec nie ma co szaleć ze stawkami
Polecam ten typ bo moim zdaniem ma większe szanse wejścia aniżeli singiel na Broady.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Broady, Naomi STS 2.30✅✅✅ Trzy ostatnie gemy to klasyka Sabiny. Dziękuję opatrzności za końcówkę, Brytyjka wytrzymała!

Brytyjka cały czas mi imponuje. Jej talent w końcu wystrzelił. Dobre podanie, jednoręczny bekhend palce lizać. Dziewczyna widać jest zadziorna i myśli na korcie! Lisica to temat rzeka. Podanie jak zawsze piekielne, reszta...bez komentarza.

@ Aż żal się typem nie podzielić...ciągnie wilka do lasu:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Zhu vs Svitolina 1 @ 6.0 pinnacle
Ponownie w stronę Chinki. Dużo już o niej pisałem i jpowtarzać się nie zamierzam. Svitolina pokazała, że ma przestoje i potrafi grać wielką cienizne. Zaraz ktoś powie hola hola, ale przecież rozbiła w 3 secie. Owszem rozbiła bo dla jej przeciwniczki coś się stało z prawą nogą i utykała do tego każde zagranie w wymianach lądowało za kortem. Reasumując Zhu posiada narzędzia by wygrać ten mecz. Martwi jedynie, że ma więcej w nogach, ale w końcu Chińska waleczność jest wielka i to się zawsze pamięta. I mówiąc te słowa przypomina się turniej Us Open i WIELKA tenisistka Shuai Peng. Szkoda, że ta waleczność prawdopodobnie kosztowała ją kariere podczas tamtego turnieju. To tylko oddaje ambicje tego kraju. No, ale co tu dużo mówić skoro dzieci zabiera się rodzicom i szkoli na przyszłych mistrzów.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kontaveit - Gibbs 1 @ 1.95 SportingBet ✅ 6/1, 6/4 Świetny mecz Estonki
U wszystkich buków kursy już mocno poleciały w dół na zawodniczkę reprezentującą Estonię. SportingBet troszkę zaspał i zamierzam to wykorzystać, ponieważ jest to niewątpliwie valuebet.
Kontavei miała trudną drabinkę, bo w 1 rundzie trafiła na Cibulkovą. Poradziła sobie bez większych problemów wygrywając pewnie 2-0. W 2 rundzie natrafiła na kolejną rywalkę z czołówki damskiego tenisa - Sarę Errani. Włoszka w tym sezonie gra bardzo solidnie, do tego w spotkaniu z Estonką trafiała pierwszym serwisem 90%. Wszystko to wystarczyło na ugranie zaledwie 4 gemów.
Od kilku sezonów Kontaveit uważa się za wielki talent. W Monterrey gra wyśmienicie i kto wie, czy nie idzie po swój pierwszy tytuł WTA.
Gibbs to jeden z wielu &quot;talentów&quot; z amerykańskiej wytwórni. Amerykanka, aby grać w turnieju głównym musiała przebijać się przez kwalifikacje. W sumie rozegrała w Monterrey już 5 spotkań singlowych i 2 deblowe. Co prawda większość spotkań długo nie trwała, ale myślę, że powoli ucieka jej &quot;świeżość turniejowa&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Może ktoś ze znawców WTA wypowie się na temat meczu C.Garcia - P. Parmentier ? kusi kurs i h2h na Parmentier
Nie posiadam na forum ranki &quot;znawca&quot;, ale coś tam wiem :razz:

Parmentier to nieobliczalna zawodniczka, po której ciężko cokolwiek się spodziewać. Garcia broni punktów za zeszłoroczny finał także po jej stronie widzę mega motywację. Jest ona na pewno stabilniejszą zawodniczką. Zaś Parmentier gra tutaj od kwalifikacji, także swoje w nogach ma, a nie jest to młoda tenisistka. Ogólnie uważam, że Garcia to wygra, ale po 1,25 nie ma sensu na nią grać. Co do typu na Parmentier to jeśli masz przeczucie to delikatnie można próbować, ewentualnie jakieś handicapy. W końcu to WTA.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Anett Konteveit @1,8⛔⛔ Expekt Psychika...
Idziemy za ciosem, Estonka zasłużyła na finał, wczoraj kolejny świetny mecz w szybkich dwóch setach,oddając tylko 5 gemów Gibbs. Dzisiaj zagra z Flipkens, która wczoraj wygrała mecz z Kontą, chociaż Konta odrabiając straty w drugim secie i go wygrywając powinna wygrać 3set ale niestety, nie wiem czy jakiej zmęczenie bo oczywiście nie ma strema do 1/4 turnieju!
Dzisiaj jednak Anni będzie miała odpowiedz na slajse Kirsten, podobnie grała Errani i sobie poradziała. Estonka trzyma piłke w korcie i gra rozrzucająco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Flipkens-H.Watson 2 @1.65
Ciekawe zestawienie finalowe, wiec obydwie zawodniczki w formie. Brytyjka chyba jednak w lepszej. Watson zawsze moze zagrac jeszcze lepiej, wygrala juz kilka tytulow w swojej relatywnie wciaz mlodej karierze, wiec o doswiadczenie tutaj sie nie martwie. Watson dostala dzika karte na Indian Wells, wiec ta forma jest, a ze jest duza okazja wygrac tydzien z groszem wczesniej turniej to czemu nie. U Flipkens tez z pewnocia ta forma zwyzkuje, chociaz w przypadku Belgijki coraz trudniej to jakby przychodzi z kazdym sezonem. Ostatni raz spotkaly sie dwa sezony temu w Waszyngtonie i wygrala Flipkens, a zadecydowal tie-break w 3-im secie (6-3 1-6 7-6). Pora na wygrana Watson chyba, ktora pokonal tutaj m.in. Woznicaki i Garcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bouchard w Kuala Lumpur idzie jak burza..
Chodzilo mi po glowie, zeby na nia cos postawic..
No ale jak zobaczylem h2h i 0:4 ze Svitolina, to nie tykam tego typu..
A Wy jak sadzicie , Svitolina po raz piaty ??? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom