>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Monterrey, Kuala Lumpur 29.02-06.03.2016

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Miejsce: MONTERREY, MEXICO
Data rozgrywania: FEB 29 - MAR 06
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://abiertomonterrey.com/2014/
Lista Startowa: Turniej i kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1039/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-monterrey/

Miejsce: KUALA LUMPUR, MALAYSIA
Data rozgrywania: FEB 29 - MAR 06
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.bmwmalaysianopen.com/
Lista Startowa: Turniej i kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1041/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/malaysia/wta-kuala-lumpur/
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
WTA Kwalifikacje Monterey
????L.Corico - L.Davis 2 unibet 2.00✅✅✅✅
To jest ważny turniej bez dwóch zdań dla takich dam jak Lauren Davis . Laura w tym roku dobre mecze przeplata słabymi , ale przede wszystkim gra sporo , czasami z fajnym skutkiem , i regularnie w tym roku jest przeciwieństwem rywalki. Leuren fajny wystep w Aucland , w Sydney , na AO pokonała dwie rywalki i dopiero odpadła Z Sharapova jest grozna niewatpliwie . Louisa Corico można o niej powiedzieć tyle- na ten sezon to jeszcze nie dotarła , występ tylko w ITF Midland gdzie odpada w 2 meczu z Japonką , i Acapulco gdzie odpada z Sloane w 3 meczu . Podsumuję , cenię na ten moment wyżej możliwości starszej z Amerykanek , uważam że wygra to spotkanie raz większym doświadczeniem , dwa większą regularnością , można śmiało wchodzić w ten zakład po takim kursie bo jest bardzo dobry , ja wchodzę za stawkę na zwycięstwo Lauren .
BRAWO LAUREN DOBRY MECZ W JEJ WYKONANIU WYNIK 2:1
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
WTA Kwalifikacje Monterey
????L.Corico - L.Davis 2 unibet 2.00
To jest ważny turniej bez dwóch zdań dla takich dam jak Lauren Davis . Laura w tym roku dobre mecze przeplata słabymi , ale przede wszystkim gra sporo , czasami z fajnym skutkiem , i regularnie w tym roku jest przeciwieństwem rywalki. Leuren fajny wystep w Aucland , w Sydney , na AO pokonała dwie rywalki i dopiero odpadła Z Sharapova jest grozna niewatpliwie . Louisa Corico można o niej powiedzieć tyle- na ten sezon to jeszcze nie dotarła , występ tylko w ITF Midland gdzie odpada w 2 meczu z Japonką , i Acapulco gdzie odpada z Sloane w 3 meczu . Podsumuję , cenię na ten moment wyżej możliwości starszej z Amerykanek , uważam że wygra to spotkanie raz większym doświadczeniem , dwa większą regularnością , można śmiało wchodzić w ten zakład po takim kursie bo jest bardzo dobry , ja wchodzę za stawkę na zwycięstwo Lauren .
&quot;można śmiało wchodzić w ten zakład po takim kursie bo jest bardzo dobry , ja wchodzę za stawkę na zwycięstwo Lauren&quot; A za co innego można wchodzić? i za jaką stawkę? Błagam cie weź słownik do łapy bo na to się patrzeć nie da. Miło by było również jakbyś poczytał książki bo lepiej dzieci w podstawówce składają zdania. Samego typu nie neguje bo jest jak najbardziej w porządku.

Słuszna uwaga, zostawiam. Jest to forum bukmacherskie, ale należy w miarę możliwości pisać poprawnie i zrozumiale. /Kuchcik
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
WTA Monterey Kwalifikacje
????S.Soler Espinosa - P.Parmentier 1 bet365 2.50
⛔⛔
Tak na szybko kto będzie chciał to zagra , obie są w tym roku doskonałe w swojej beznadziejności , H2H na korzyść Hiszpanki 2:1 , Silvia to typowy ziemniak ale liczę na odblokowanie jej w tym meczu , ma na przeciw siebie przeciwniczke co jej siedzi przysłowiowo . Warto też grać over 20.5 ale ja idę w stronę Espinosy .

Niestety Silvia pokazała gdzie się teraz znajduję .. czyli na dnie typ nie wszedł niestety
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
????WTA Acapulco Kwalifikację
P.Kania - M.Sakkari 2 unibet 1.50
⛔⛔⛔????
Na dziś rzuciło mi się w oczy jeszcze jedno spotkanie z oferty . Jest to pojedynek pomiędzy naszą Rodaczką Paulą Kanią a Greczynką Marią Sakkari . Paula w tym roku mało gra , ale tez jest to tym spowodowane że gdzie nie startuję to zaraz odpada , tylko w ITF Muai pograła troszkę więcej , dotrwała do 3 meczu gdzie uległa co by nie mówić zwyciężczyni tego turnieju McHale 2:0. Feed Cup przegrana ale nie z byle kim bo z starszą Williams , żadne zaskoczenie . Próbowała też swoich sił w Acapulco ale przegrała z Torro Flor . Monterey i od razu grozna Greczynka , no los nie jest łaskawy dla sympatycznej Kani w tym roku. Maria najlepszy jej występ zanotowała na AO , zagrała tam 5 meczów razem z kwalifikacjami i odpadła dopiero po 3 setach z Carlą , trzeba to docenić . Potem mączka w Brazylii i odpadnięcie w 2 meczu . Następnie Maria brała udział tak jak Paula w Acapulco , jej poszło lepiej bo dotrwała do 3 meczu gdzie przegrała z Larrson . Podsumuję Paula w tym roku gra mocno średnio i do tego mało bo wszędzie szybko odpada , Greczynka jest bardziej regularna i osiąga większe sukcesy w tym roku , Polka czasami potrafi odpalić ale to są zrywy nic nadzwyczajnego . Uważam że tenis Sakkari jest przynajmniej o półkę wyżej niż Polki , powinna Maria sobie poradzić w dwóch setach . Niestety nasza rodaczka znów zaliczy niepowodzenie . Warto pobierać ten kurs choć nie jest najwyższy ale stabilny , gram przeciwko Polce .

KWINTESENCJA MECZU W WTA , ŁAMANIE JAK ZAPAŁKI , NIE DOCENIŁEM POLKI JADNAK ZASKOCZYŁA TYM RAZEM , POKAZAŁA &quot;COHONES&quot; W TYM MECZU. BRAWO POLKA ! , NIESTETY TYP MEGA NIE TRAFIONY
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
????WTA Acapulco Kwalifikację
P.Kania - M.Sakkari 2 unibet 1.50
⛔⛔⛔????
Na dziś rzuciło mi się w oczy jeszcze jedno spotkanie z oferty . Jest to pojedynek pomiędzy naszą Rodaczką Paulą Kanią a Greczynką Marią Sakkari . Paula w tym roku mało gra , ale tez jest to tym spowodowane że gdzie nie startuję to zaraz odpada , tylko w ITF Muai pograła troszkę więcej , dotrwała do 3 meczu gdzie uległa co by nie mówić zwyciężczyni tego turnieju McHale 2:0. Feed Cup przegrana ale nie z byle kim bo z starszą Williams , żadne zaskoczenie . Próbowała też swoich sił w Acapulco ale przegrała z Torro Flor . Monterey i od razu grozna Greczynka , no los nie jest łaskawy dla sympatycznej Kani w tym roku. Maria najlepszy jej występ zanotowała na AO , zagrała tam 5 meczów razem z kwalifikacjami i odpadła dopiero po 3 setach z Carlą , trzeba to docenić . Potem mączka w Brazylii i odpadnięcie w 2 meczu . Następnie Maria brała udział tak jak Paula w Acapulco , jej poszło lepiej bo dotrwała do 3 meczu gdzie przegrała z Larrson . Podsumuję Paula w tym roku gra mocno średnio i do tego mało bo wszędzie szybko odpada , Greczynka jest bardziej regularna i osiąga większe sukcesy w tym roku , Polka czasami potrafi odpalić ale to są zrywy nic nadzwyczajnego . Uważam że tenis Sakkari jest przynajmniej o półkę wyżej niż Polki , powinna Maria sobie poradzić w dwóch setach . Niestety nasza rodaczka znów zaliczy niepowodzenie . Warto pobierać ten kurs choć nie jest najwyższy ale stabilny , gram przeciwko Polce .
KWINTESENCJA MECZU W WTA , ŁAMANIE JAK ZAPAŁKI , NIE DOCENIŁEM POLKI JADNAK ZASKOCZYŁA TYM RAZEM , POKAZAŁA &quot;COHONES&quot; W TYM MECZU. BRAWO POLKA ! , NIESTETY TYP MEGA NIE TRAFIONY
Kolejne małe przemyślenie ode mnie i mam nadzieję, że również administratorzy zostawią ten post. Z chęcią zobacze twoje wszystkie kupony, które grałeś i podliczę czy jesteś na plus czy na -. Bardzo mi będzie miło jak ty powysyłasz screenshoty. Nie chce cie krytykować, ale nadgorliwość gorsza od faszyzmu, a ty tak właśnie robisz. Jeden typ wejdzie to leci 10 następnych. Coś ci nie wejdzie od razu zaraz następny, następny nie wejdzie to dajesz kolejny. Chłopie to nie jest festiwal rzucania typami tylko forum bukmacherskie. Czy widziałeś by jakikolwiek np inwestor inwestował dziennie akcje w 30 różnych firm? Czy widziałeś by ktoś na tym forum podawał typy 10 razy dziennie? Nie bo mija się to z celem. Warto podać 3 typy na raz w jednym poście &quot;czasem&quot;, ale to bardzo rzadko ewentualnie typ i potem jeden dodać jak się coś fajnego wypatrzy. Problem w tym, że ty te fajne widzisz co chwila i muszę ci z przykrością powiedzieć, że to drażni ludzi np dlatego cię dodałem do ignorowanych. Czasem odblokowuje by popatrzeć na to co ty wyprawiasz. Wszystko trzeba robić z głową, a ci brakuje dystansu do tego co robisz. Przejrzyj ofertę, skup się poczytaj co gdzie i jak. Popatrz statystyki i walnij tu jakąś fajną analize, a nie wiecznie dajesz nam jakiś bełkoczący pierdolnik i typ za typem i jakim fartem mój drogi? Jakim fartem? Szczęście to pojęcie względne w bukmacherce. Tu liczy się najbardziej dogłębna analiza, a nie granie na czuja. Bo tzw fuks szybko się kończy, a potem przychodzi linia pochyła w dół i zostajesz bankrutem. Nie jestem pierwszym, który ci to mówi. W każdym dziale ktoś cie upomina ktoś cię stara się prosić byś w końcu wziął sobie to do głowy co ci przekazujemy. Mam nadzieję, że w końcu dostaniesz ultimatum i jeżeli nie zastosujesz się do pewnych zasad obowiązujących na forum to zostaniesz zbanowany. Bo twoje analizy to jest ewidentny brak szacunku do nas (użytkowników tego forum). Tyle ode mnie.
Ps: Prosze o wprowadzenie opcji by nie było kompletnie widać, że użytkownik dodał post jak jest ignorowany.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Jako że dziś jest bardzo uboga oferta, a nic jakoś mega ciekawego mi nie wpadło w oczy , bo średnio lubię kwalifikację WTA ,wybiorę tylko parę spotkań według mnie wartych zagrania , idę dziś sobie lekko z tasiemką w pikę nożną;):cool:

????WTA Kwalifikacje Monterey
A.Kudryavsteva - L.Davis 2 unibet 1.57
✅✅✅✅
Wczoraj Lauren miała lekkie problemy w starciu z Corico , ale mimo wszystko wygrała 2:1 i melduje się w finale kwalifikacji . Na przeciw niej stanie Ruska , 193 w rankingu WTA , nic specjalnego Alla sobą nie prezentuję , solidna babka na ITF za słaba na WTA . W tym roku przystąpiła do AO , ale z mizernym skutkiem odpadła z Golubic . Drugim turniejem gdzie wystąpiła to ITF Launceston , poszło jej świetnie bo wystąpiła w finale który przegrała . Podsumuję ten mecz , Lauren to mimo wszystko dużo wyższa półka niż Rosjanka , potrafi zagrać dobre turnieje WTA a Alli zdarza się to niezwykle rzadko , bo poziomem reprezentuję tylko ITF , gdzie radzi sobie dobrze nie ukrywajmy . H2H na korzyść Amerykanki 2:0 . Kieruję się tu zdecydowanie w stronę Davis i tak też gram , taki kurs myślę można śmiało pobierać.


L.Domingues Lino - M.Erankovic over 20,5 gema bet365 1.80⛔⛔⛔⛔
Pierwsza myśl jaka mi przyszła na to spotkanie , to taka żeby grac seta na Lino , niestety w ofercie nie mam takiego zakładu , więc postanowiłem że idę w stronę overu gemowego . Hiszpanka 105 w rankingu , woli korty wolniejsze ale na hardzie też się dobrze spisuje . Tak naprawdę ona lubi grać w Meksyku właśnie , min w ITF na Hardzie gdy się tam odbywają turnieje osiąga zacne wyniki . Na przeciw panna z Nowej Zelandii , Marina Erankovic 173 rakieta WTA . Z nią mam problem zagrała bardzo mało meczy w tym sezonie , zresztą tak samo jak Hiszpanka , dlatego ciężko wytypować tutaj zwyciężczynię tego pojedynku . H2H jest remisowe 1:1 , Damy powinny mieć przestoję w grze , zwiastuję to 3 sety , over gemowy powinien zostać pokryty w tym meczu i tak też gram .

P.Parmentier - R.Hogenkamp 2 unibet 1.82⛔⛔⛔⛔
Oglądałem wczoraj kawałek spotkania z Soler Espinosą , i gdyby nie głupie błędy to Francuska powinna stracić set , a potem być może mecz , tak się nie stało wygrała 2:0 . Dziś ma na przeciw siebie Holenderke która lubi hard i gra na nim sporo w tym roku , z nawet fajnym skutkiem bilans w tym roku na hardzie na 12 gier 8 zwycięstw . Jeśli ja widzę taki kurs na holenderkę w starciu z tak beznadziejną Pauline w tym roku to bez wahania go gram. Damy sie jeszcze nigdy nie spotkały , gram zdecydowanie na Holenderkę.

Ps Canabis oczywiście typ trafiłeś , miało być dopisane tam &quot;czasami dobrze&quot; w mojej analizie na over , Gratulację i powodzenia w dalszym typowaniu życzę tobie i sobie ???? :cool:
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Marina Erakovic win @1,44 bet365 ✅

Kolega wyżej napisał że, Lino dobrze się spisuję na hardzie, niestety nie mogę się z tym zgodzić. Już nawet nie chodzi o ujemny bilans na tej nawierzchni 87:103, ale wystarczy obejrzeć jej starcia w tym roku, nie urwała nawet gema cebuli w Acapulco, w AO odpadła w 1r z Friedsam, to ok. można zrozumieć, w Hobert przegrała z Hives, młodą 20 letnią zawodniczką 452 w rankingu. Jeśli już ma coś dobrego pokazać to na ITF-ach z jakimiś pipkami z okolic 500 miejsca w rankingu. Marina może i też nie zachwyca, ale z pewnością mogę o niej dużo więcej dobrego powiedzieć, odpadła w 1r na AO z de Brito, w Auckland pokonała niespodziewanie Putintseve, w Rio na clayu tak że, sprawiła moim zdaniem niespodziankę wygrywając z Torro-Flor, i urwała seta Martic. Tutaj pokonała już Cepede w 3 setach. Erakovic w zeszłym roku dotarła w Pattaya do półfinału ulegając dopiero Hantuhowej, po wyrównanym meczu. Miała parę fajnych pojedynków, wygrana z Puig czy Hradecka. Ona zdecydowanie częściej mierzy się z potencjalnie groźniejszymi, no i lepszymi co by nie mówić rywalkami. I to na pewno wpływa na jej dyspozycję. Nie zdziwił bym się gdyby wygrała z Lino na clayu w obecnej chwili, a dziś zmierzą się na hardzie gdzie Marina ma ogromną przewagę nad swoją rywalką. Ostatnie ich starcie skończyło się dość łatwą wygraną Mariny w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Martic vs Crawford @ 2 pinnacle ⛔ Szkoda, że nie było transmisji. Rape
Wyczuwam bukmacherski prezent. Crawford powoli przebija się do pierwszej setki. Ogrywa już regularnie zawodniczki, które tam już są od dawna i to cieszy bo ma ogromny potencjał. Świetna gra z głębi kortu do tego potrafi mocno strzelić serwisem. Przedstawia ona amerykańską szkołę tenisa czyli mocne bicia z tym, że ona jest bardziej wyważona u tej zawodniczki. Kontroluje siłę podczas uderzeń przez co wymiany bywają na prawdę długię i fajnie się to ogląda. Np taka stephens 3-4 uderzenia i po piłce tu mamy podobny styl, ale jak dla mnie znacznie lepszy i na przestrzeni paru lat może coś pięknego wyniknąć z tego. Po drugiej stronie Martic. Ta pani nic specjalnego nie osiągnęła w tenisie i raczej już nie osiągnie. Z ciekawych wyników? No niestety nie ma takich. Jej zajęcie to ogrywanie ogórków i przegrywanie z lepszymi. Jedyne czego ma więcej to doswiadczenia na hardzie i szczerze mówiąc to nie wiele i to bym polemizował bo najwięcej gier ma na clayu i na tej nawierzchni pewnie najwięcej trenowała, a dla crawdford hard to jak dom. Od dziecka na tej nawierzchni uczyła się grać więc tutaj nawet jestem skłonny się pokusić o słowa, że to ta pani ma więcej doswiadczenia mimo, że jest o 4 lata młodsza. Kursy brane z nieba chyba bo inaczej ciężko mi to wytłumaczyć.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
K.Kucova-Voegele 2 @1.5
Obecnie dwa nieduze turnieje,wiec nie ma sie co podniecac, ale jest to przetarcie przed duetem Indian Wells-Miami jak co roku. Typ jest oparty na biezacej formie raczej. Stephanie Voegele teoretycznie w lepszej formie, niewiel zabraklo zeby dostala sie do kwalifikacji w Doha, ale przegrala w 3 setach Flipkens w ostatniej rundzie eliminacji. Dodajac do tego dwa wygrane mecze w Kaohsiung to wydaje sie Szwajcarka miec wieksze szanse. Kristina Kucova potrafi dobrze grac, na przyklad niezle grala w Katowicach i Pucharze Federacji, ale jednak zbyt rzadka ta dobra forma jej dopisuje. Wydaje mi sie, ze wygra Voegele i do jakiegos kombinowanego zakladu tak postawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
D.Cibulkova - A. Kontaveit : 1 set - Over 8,5 gema 1,58 Unibet ✅ 4-6 , zmobilizowała się dziewczyna i wygrała 0:2
Zacznę od tego, że w tym roku za sprawą pewnego użytkownika tego forum zainteresowałem się zakładami over 8,5 - pierwszy set, w świecie kobiecego tenisa i jakież było moje zdziwienie, gdy zorientowałem się, iż bardzo dobrze mi to wychodzi. Jeżeli chodzi o męski tenis to tego typu zakłady według mojej opinii mają taki minus, że kursy są nieadekwatne do ryzyka na jaki się zarażamy.
Dzisiejsza finalistka turnieju w Acapulco, Dominika Cibulkova zmierzy się jutro w pierwszej rundzie turnieju w Monterrey z Anettą Kontaveit. Cibulkova przegrała turniej w Acapulco po morderczym 3-setowym finałowym pojedynku z Stephens, trwającym ponad 3 godziny. Mecz zakończył się ok. 4.30 czasu polskiego, a już następnego dnia dane jej będzie zmierzyć się około godziny 17 z Kontaveit, mimo że Monterrey oddalone jest od Acapulco ok. 2h podróży samolotem to mimo wszystko czasu na odpoczynek po morderczych 3 setach jest niewiele. Biorę pod uwagę, że Cibulkova zaczyna wracać małymi krokami do swojej życiowej formy sprzed dwóch lat, ale jest ona tylko człowiekiem i regeneracja jest dla niej niezbędna.
Anetta Kontaveit - młodziutka Estonka, która dosć niedawno skończyła 20 lat, pnie się małymi krokami coraz to wyżej w rankingu WTA. Estonka w tym roku nie ma szczęścia do zawodniczek dobieranych jej do turnieju. Muguruza w pierwszej kolejce Australian Open czy Konta w Acapulco to zawodniczki przynajmniej o klasę lepsze od Kontaveit, a teraz Cibulkova w pierwszej rundzie. Muguruza dość łatwo pokonała Anettę, lecz Koncie to tak łatwo już nie poszło, gdyż walka rozstrzygnęła się po 3 setach na korzyść Konty. Sądzę że tym razem wspnie się na wyżyny swoich umiejętności i postawi się Cibulkovej, a może nawet z nią wygra. Kto chciałby trzeci raz z rzędu odpaść w pierwszej rundzie turnieju...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzisiejsza finalistka turnieju w Acapulco, Dominika Cibulkova zmierzy się jutro w pierwszej rundzie turnieju w Monterrey z Anettą Kontaveit. Cibulkova przegrała turniej w Acapulco po morderczym 3-setowym finałowym pojedynku z Stephens, trwającym ponad 3 godziny. Mecz zakończył się ok. 4.30 czasu polskiego, a już następnego dnia dane jej będzie zmierzyć się około godziny 17 z Kontaveit, mimo że Monterrey oddalone jest od Acapulco ok. 2h podróży samolotem to mimo wszystko czasu na odpoczynek po morderczych 3 setach jest niewiele. Biorę pod uwagę, że Cibulkova zaczyna wracać małymi krokami do swojej życiowej formy sprzed dwóch lat, ale jest ona tylko człowiekiem i regeneracja jest dla niej niezbędna.
Tak jak już pisałem wcześniej w ATP, finaliści z zeszłego tygodnia dostają dodatkowy dzień odpoczynku i zaczynają kolejny turniej najwcześniej od wtorku, więc pisanie, że zagra w poniedziałek o 17 jest nieprawdą, gdyż nawet nie ma rozpiski na ten dzień turnieju.
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Tak jak już pisałem wcześniej w ATP, finaliści z zeszłego tygodnia dostają dodatkowy dzień odpoczynku i zaczynają kolejny turniej najwcześniej od wtorku, więc pisanie, że zagra w poniedziałek o 17 jest nieprawdą, gdyż nawet nie ma rozpiski na ten dzień turnieju.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Rozpiskę ze wtorku pomyliłem z poniedziałkiem pewnie właśnie przez to, że poniedziałkowej jeszcze nawet nie ma ???? Dopiero jutro bym się zorientował, że coś jest nie tak i pewnie za grube bym go już nie zagrał, lecz mimo wszystko nadal uważam ten typ za bardzo prawdopodobny, gdyż młodzieńcza determinacja nie zna granic. Według mnie Estonka to jeszcze nie oszlifowany diament ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Su-Wei Hsieh win @2,00 bet365 ✅

Hsieh to moim zdaniem jedna z najlepszych azjatyckich tenisistek, w obecnym momencie jest na 65 miejscu w rankingu. Niedawno co doszła do półfinału w Kaohsiung, ulegając dość dotkliwie Doi. W Fed Cup uporała się z Zheng, Jang oraz Hibino uległa tylko Dyias. Na AO niespodziewanie bo nie ma co ukrywać wygrała z Ostapenko co jest dobrym wynikiem. Ogólnie jest w dobrej dyspozycji w ostatnich kilku tygodniach.
Ten turniej jest dla niej szczególnie wyjątkowy, w zeszłym roku osiągnęła tu półfinał. Wygrała z takimi zawodniczkami jak: Dellaqua, Eguchi, czy Kulichkova. Całkiem solidne zawodniczki i wcale Su nie był w nich faworytką, przegrała dopiero z Woznicka. W 2013 osiągnęła tu tak że, dobry wynik bo półfinał. A w 2012 wygrała ten turniej. Ponad to rok temu wygrała 3 ITF-y, i ogarnęła całkiem niezły bilans 28:14. Jej rywalka Cepelova zajmuję obecnie 127 miejsce w rankingu. Przychodzi tutaj z Doha w którym pożegnała się już w 1r ulegając Jankovic. W Fed Cup przegrała ze Stosur a w innych turniejach osiągnęła max 1r. W zeszłym roku nie wygrała nawet ITF-a, a najczęściej żegnała się dość szybko z każdego turnieju nie prezentując spójnej gry. Na hardzie miała ujemy bilans 4:9. Podczas gdy jej rywalka osiągnęła wynik 28:14. Jana to typ zawodniczki która miewa przebłyski ale ciężko u niej ze złapaniem stałej dobrej dyspozycji przez kilka pojedynków z rzędu. Do tego dochodzą trudne warunki jakie panują na tym turnieju, z pewnością to nie ułatwi jej tutaj zadania. Su zna to miejsce znakomicie ma tu doskonały bilans, i z pewnością jest w lepszej dyspozycji od swojej rywalki.
Nic tylko grać na jej zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej z typem na Hsieh. Dodam, że Cepalova w Doha w spotkaniu z Jankovic korzystała z pomocy medycznej. Za ciekawie to nie wyglądało, bo w 3 secie poległa 6-0. ✅
Magda Linette – Sabine Lisicki 1 @ 3,22 | MarathonBet ⛔
Niemal na każdym portalu tenisowym można znaleźć informacje dotyczącą „pechowego” losowania Magdy Linette w malezyjskim Kuala Lumpur. Patrząc z perspektywy rankingu i osiągnięć tenisowych to faktycznie Polka słabo wypada przy Sabinie Lisicki. Jednak jak wiemy, ranking i trofea nie wygrają za Niemkę meczu, tym bardziej, że jest kilka istotnych argumentów, które moim zdaniem przemawiają za Linette.
Na początek warto spojrzeć na pogodę jaka powinna panować w czasie tego spotkania. Obecnie w Kuala Lumpur są bardzo wysokie temperatury, podczas spotkania może dojść nawet do 34 stopni Celsjusza. W takich warunkach Magda Linette, która jest bardziej wysportowana i lepiej porusza się po korcie, powinna czuć się zdecydowanie lepiej od Sabine Lisicki. Niemka nie lubi zbyt dużo biegać po korcie. Dla niej najlepiej jak punkt zamykany jest w maksymalnie 5 uderzeniach. Jeżeli Polka będzie w stanie wytrzymać początkowy ostrzał to doczeka się wielu punktów, oddanych za darmo.
Kolejnym aspektem, w którym można szukać szans na korzyść Linette jest większe doświadczenie w tym turnieju. Magda w zeszłym sezonie była w tych zawodach w 2 rundzie, w 2014 roku udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału. Może i tym razem uda się przejść 1 rundę. Dla porównania Lisicki grała w Kuala Lumpur tylko raz, w zeszłym roku przegrała w 1 rundzie, nie wygrywając nawet seta.
Na koniec przejdę do formy obu zawodniczek. Zacznę od Niemki. W tym sezonie wygrała zaledwie 2 spotkania. Jej ostatnim turniejem było WTA Doha, gdzie poległa w 1 rundzie z Niculescu, wygrywając zaledwie 4 gemy. Po takich wynikach bardzo ciężko zbudować pewność siebie, a przy stylu gry Lisicki komfort psychiczny jest podstawowym elementem. Jeżeli tego nie ma to ona popełnia masę niewymuszonych błędów.
Z dyspozycją Magdy Linette, również nie jest „kolorowo”. Polka ostatnio dwukrotnie przegrywała z Andreą Hlavackovą. Mimo porażek były to spotkania zacięte, 3-setowe, w których Magda walczyła do samego końca.
Linette to bardzo ambitna dziewczyna i myślę, że te dwie troszkę pechowe porażki, mogą podrażnić jej ambicję i w końcu zagra dobry turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Davis Lauren vs Martic 1 @ 1.8 pinnacle ⛔⛔ ???????? Dziękuje dobranoc.
Coś mi nie idzie ostatnio i sam już nie wiem czego to przyczyna. Pechowy ten Meksyk bo nic tu ustrzelić nie mogę. Jeszcze raz przeciwko Martic. Wczoraj gładko pokonała crawford, ale czy to samo sie powtórzy z Davis? Oby nie. Davis w końcu złapała wiatr w żagle i znów zaczyna coś grać. Nie raz pokonywała zawodniczki z pierwszej 30 więc odpalić umie. O Martic szkoda mi się powtarzać. Dla mnie to przeciętniaczka. Mam nadzieje, że dziś jej udział w tym turnieju w końcu się zakończy. Umiejętności po stronie Amerykanki + warto dodać, że już kiedyś była to w ćwierćfinale co jest fajnym osiągnięciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Szczerze WTA oglądam od święta, ale czasami się pochylę.
Zainteresowała mnie linia total na mecz Bouchard. Linia hc na poziomie -6,5 i wystawiona wg. mnie prawidłowo. Buki spodziewają się czegoś w stulu 6:3 6:3 lub 6:3 6:2. Linia za to na total troszkę wyżej. Pewnie to normalne ale jednak mimo wszystko dla mnie atrakcyjne.
Wiem, że to mały turniej ale Kanadyjka musi szukać formy i punktów i nie wierzę, że pojechała tam po wpisowe. W tym roku póki co QF w Shenzen(przegrana z Babos, Finał w Hobart(przegrana z Cornet), 2 runda AO(przegrana z Isią) i QF w Doha i przegrana z Zheng. Nie widziałem, żadnych z tych spotkań ale rzadko z tych porażek nie była dla mnie niespodzianką. Kogo miała pokonać to pokonała raczej bezproblemowo.
Przeciwniczka z dziką kartą Zhang. Nie wiem o niej nic przyznaje szczerze ale jak spojrzę na tegoroczne wyniki to wygląda to strasznie. 5 spotkań i 5 porażek. Z czego cztery w ITF, i to z kim: Patterson 416 w rankingu, Na-Lae Han(238), Yang(176), Kato(171), Gibbs(104). Ja wiem, że ranking nie gra bo to tylko tenis i to tylko WTA, ale kada z tych porażek była gładko. Nie ugrała w nich nawet seta. Bilans na hardzie na poziomie ITF 25-21 też szału nie robi.
Wiem, że Kanadyjka szuka formy od jakiegoś czasu, ale są przeciwniczki, które mimo wszystko powinna pokonywać baaaardzo gładko i Zhang do takich należy niewątpliwie w tej dyspozycji.
Wg. mnie ta linia jest bardzo fajna i jak nie będzie wałka to powinno to wejść na luzie.
✅ 6:3 6:1 zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
WTA Monterey
????M.Doi - H.Watson 2 unibet 1.59✅✅✅✅
Na około 20 czasu Polskiego, zaplanowany jest pojedynek w głównej drabince. Wezmie w nim udział Japonka, o dziwnie brzmiącym imieniu Misaki z domu Doi , zajmująca 54 miejsce w WTA i Brytyjka Heather Watson zajmującą 84 miejsce w tymże rankingu . Zacznę od Brytyjki , początek sezonu jest mizerny w jej wykonaniu , jedyne wyniki godne odnotowania to zwycięstwa w Pucharze Hopmana z Garvilova i Lisicki , i występ w Horbat gdzie doszła do ćwierćfinału , reszta nie ma o czym gadać . Co nie zmienia faktu że jest bardzo utalentowana i potrafi grać na poziomie . Japonka z nią mam problem , jest grozna dla każdej , ale ma spore wahania . I co dostrzegłem u Japonki to to , że owszem osiąga dobre wyniki , ale w dużym procencie są to turnieje rozgrywane w Azji , w &quot;delegacjach&quot; jeśli tak to można nazwać , radzi sobie mocno średnio. Podsumuję Brytyjka wydaję się słuszną faworytką do zwycięstwa , przemawia za nią wszystko H2H które wynosi 3:0 dla Watson , słabości Japonki na innych kontynentach , forma chyba też lepsza po stronie Heather , na rozkładzie ma poważniejsze nazwiska . Gram po takim kursie na damę z Wielkiej Brytanii .

????P.Matric -L.Davis 2 unibet 1.72⛔⛔⛔⛔
Finał kwalifikacji który wyłoni która Lejdis będzie w głównej drabince . Lauren na którą konsekwentnie stawiam od początku zmierzy się z Chorwatką Petrą Matric , sklasyfikowaną na 127 miejscu w WTA . Lauren już przedstawiłem w poprzednich analizach , to przyzwoita zawodniczka Touru , gdy jest w gazie gra z najlepszymi jak równa z równą . Petra było już o niej wspominane w analizie innego użytkownika , nic specjalnego , zdecydowanie większe atuty na clayu , hard czasami potrafi tu też odpalić , ale naprzeciw siebie ma naprawdę Dame która się specjalizuję w tej nawierzchni . Podsumuję mecz ,Lauren posiada zdecydowanie większe obycie , większe atuty na tej nawierzchni , niż przeciwniczka , Petra to taka solidna zawodniczka niczym się nie wyróżniająca , gram po takim kursie na Amerykankę i polecam tak zrobić w tym meczu .
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Parmentier - Bertens
Parmentier @ 2.37 B365
✅ ✅ ✅ pozdrowionka dla galica13 ????
Dwa razy na Parmentier się przejechałem, grając przeciw niej, a okazuje się że na tym turnieju jest chyba w naprawdę dobrej formie. Soler Espinosę ograła w dwóch setach, gdzie wydawało się że przegra pierwszego seta, tak samo wczoraj podniosła się w pierwszym secie i ostatecznie rozklepała również Hogenkamp. Nie straciła więc jeszcze seta. Naprzeciwko niej Holenderka Bertens, która ograła dwukrotnie po 2:1 Golubic i Johansson. H2H 2:0 na korzyść Parmentier, przekonywujące zwycięstwa i wydaje się wzwyżka formy. Idę w to po bardzo atrakcyjnym kursie.
Bertens jest Holenderką. Następnym razem post przeczytaj dwukrotnie przed dodaniem. /Kuchcik
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Misaki Doi win @2,37 bet365 ⛔

Watson faworytką?? Owszem z pewnością jest to lepsza tenisistka od Doi. Ale w obecnej formie każdy może ją sprać. Odpadła już w dwóch ostatnich turniejach, zaledwie w 1R. W jednym z setów nie wygrała nawet gema z McHale. W Hobart tak że, nic szczególnego nie pokazała, wygrała ze słabą Pereirą, męczyła się z Niculescu, po czym przegrała niepodziewanie z Larsson. W Hopmanie pokazała się z dobrej strony ale to było ponad miesiąc temu. Od tam tej pory nic nie pokazuję. Ma przyzwoity serwis, i dzięki niemu zdobywa dużą ilość pkt. ale w wymianach jest bez rewelacji, wali na siłę bez pomysłu. Technicznie też bez szału, zdarzają jej się robić błędy seriami. Jak ma dzień to owszem potrafi przyp... z BH. W obecnej chwili ma ogromne problemy z rytmem i formą. Misaki nie ma jakiejś ogromnej siły przy swoim podaniu ale nadrabia, zwrotnością, grą w obronie, oraz grą kątową, potrafi wywrzeć presje na rywalce. Jest na pewno w lepszej dyspozycji od swojej rywalki, nawet nie sugerował bym się gładką przegraną z Gavrilovą. Doszła do finału w Kaohsiung pokonując Pliskovą czy Hsieh, przegrała z Venus. Na AO była blisko wyeliminowania triumfatorki tego turnieju, Kerber. Przegrała po dramatycznej 3 setów-ce. Watson po prostu mnie na tą chwilę nie przekonuję i gram przeciwko niej. H2H w tym wypadku ma małe znaczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom