>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami, 22.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie rozumiem, o co ta dyskusja !? Wiecie i piszecie, że WTA to częste zmiany sytuacji, dużo przełamań itd ? Mamy live, mamy zakłady na przełamanie, wiemy, co to progresja, więc po co spory o ruletkę itd ?
Co do typu Andre@ (akurat bez znaczenia jakiego)...
Typuje, co chce, przedstawia swoje argumenty i tyle.
Ktoś jest innego zdania ? Niech przedstawi swoją, a nie krytykuje, że obie słabe, nierówne, grube i brzydkie...
Blox i BABE już to napisali z resztą.
zabawa na korcie w wykonaniu dwóch pań z humorami i 20 przełamaniami w meczu plus jakieś 25 bp.
no oby jak najwięcej takich spotkań, proszę osobiście i w imieniu tych, którzy grają na przełamania;) a i grający na równowagi też byliby happy:grin:
Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze, że to dział tenisowy, w którym powinno umieszczać się analizy, że ten to S&amp;V, ten regularność i przebija wszystko itd, ale nie tylko o to chodzi w obstawianiu tenisa, bo tenis to nie tylko 1 lub 2...
 
babe 17

babe

Użytkownik
Widać naprawdę że gracie dopiero od nie dawna ???? A po drugie chyba nie wiecie co to jest ruletka ???? W ruletce może być każdy wynik i to samo w WTA(sami to mówicie). Jeśli zawodniczka nie ma mocnego serwisu -tak jak mówicie -żeby ustawiła wymiane to logiczne (sam tak BABE napisałeś) że może byc KAŻDY wynik więc to jest ruletka ???? pozdrawiam
Miałem w tą dyskusję w ogóle nie wchodzić. Napisałem co myślałem i koniec. Ja gram WTA i dobrze na tym wychodzę. Widocznie mam szczęście.
Ja juz wole ruletke niz WTA. Po 10 czerownych z rzedu chetniej postawie na czarne niż na zabawe na korcie w wykonaniu dwóch pań z humorami i 20 przełamaniami w meczu plus jakies 25 bp.
Przejrzałem Twoje posty i nie widzę jakiejś serii trafionych typów w turze męskim. Zjechałaś Llodrę który wygrał swój a wcześniej wtopa z Andreevem. Najłatwiej napisać, że Igor sprzedał, ale skoro wiesz że to wałkarz to po co na niego stawiasz. Więcej nie chciało mi się szukać bo ciężko coś znaleźć. Niektórzy wolą komentować - tak łatwiej. A może Ty zazdrościsz urody niektórym dziewczynom z WTA i stąd ta niechęć.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Nie rozumiem, o co ta dyskusja !? Wiecie i piszecie, że WTA to częste zmiany sytuacji, dużo przełamań itd ? Mamy live, mamy zakłady na przełamanie, wiemy, co to progresja, więc po co spory o ruletkę itd ? (...) no oby jak najwięcej takich spotkań, proszę osobiście i w imieniu tych, którzy grają na przełamania;) a i grający na równowagi też byliby happy:grin: (..) bo tenis to nie tylko 1 lub 2...
100% racji! ????
Generalnie to proponuję już zakończenie OT i przejście do rzeczowych analiz i typów bo zaczyna się robić śmietnik z tematu.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Dominguez Lino - Aranxa Rus 1 (2.50) stawka 3/10 ✅ 2:1

H2H 4:0 na korzyść Hiszpanki. Jest to jedna z tych najbardziej niewygodnych rywalek dla Holenderki, więc moim zdaniem kurs 2.50 warto spróbować. Wszystkie cztery wcześniejsze spotkania zostały wygrane w dwóch setach. Aranxa gra bardzo niestabilnie. Jest to dość spory talent holenderskiego tenisa, ale na dzień dzisiejszy szału jeszcze nie robi. Delikatnie można próbować.
 
R 16

rskull

Użytkownik
Blox Wta to gorzej niz ruletka i kazdy nawet co oglada Ci to powie bo w meskim tenisie odrobienie dwoch brejkow z 1-5 i wygranie seta zdarza sie bardzo rzadko a w kobiecym tenisie co chwila takie sytuacje maja miejsce dochodzi do glosu aspekt kobiecy tzw &quot;ciota&quot; chociaż niektore zawodniczki chyba jej nie maja
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Safina - Dokic
1
1.70 ✅ 6-4 6-4 bet at home (spadł juz do 1.55)

Dinara w końcu się przełamała. Ograć Hantuhovą i Stosur to już coś. Wiemy w jakiej formie są obie pokonane panie - nie będę o tym pisał, kto sledzi rozgrywki doskonale wie. Potem gładka wtopa z Marią, ale to by było za piekne zeby odrazu kasować takie nazwisko. Dinara chciała konczyc kariere ale Marat i Mama przekonali ją że warto walczyć ! Dokic tez naprawdę po Paryzu uwierzyła w siebie. Wygrany turniej w finale z Lucką tez robi wrazenie. Dokic ma za soba 2 długie pojedynki w kwalifikacjach co tez wpłynie na mecz w/g mnie. Konkludując - Safina myslę że bedzie optymistycznie nastawiona, po niezłych grach w I.W. Kolej na 1 rundę z Dokic - bardzo liczę że rosjanka wygra i się przełamie i zacznie się piąć w drabince. Kurcze &quot;jazdy na rowerze się nie zapomina &quot;, do przodu i przed siebie ! Andre@


@ Obserwator (M) napisał :

&quot;Co do typu Andre@ (akurat bez znaczenia jakiego)...
Typuje, co chce, przedstawia swoje argumenty i tyle.
Ktoś jest innego zdania ? Niech przedstawi swoją, a nie krytykuje, że obie słabe, nierówne, grube i brzydkie...&quot;

Pełna zgoda ! NIe mam nic przeciwko rozmowom, dyskusją, polemikom (sam w niej uczestnicze) ale kwintesencją forum tak mi się wydaje jest podawanie typów i podpieranie tego analizą i argumentami ! Ruszył potężny turniej a typów jak &quot;kot napłakał&quot;...a recenzentów sporo... taka prawda !

BABE - popieram i pozdrawiam !

---

Safarova jest jeszcze na jutro 1.50,


---
 
C 94

crock

Użytkownik
Manasieva, Vesna - Bacsinszky, Timea 1,57
W h2h 2-0 dla Timey, co prawda niby w lepszej formie Vesna ale biorąc pod uwagę partnerki z którymi grała bez rewelacji. Timea porażki ze Zvonareva, Bartoli czy bedącą w dobrej formie Peng ujmy nie przynoszą. Timea grać potrafi i w końcu musi zaskoczyć, sądzę że to będzie dziś.
Cała analiza z dupy ???? ale coś w dziale trzeba napisać, chociaż i tak co bym nie napisał to można to wrzucić między bajki, a to jeszcze WTA to wogóle ????
Oby na + ????
 
dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
B.Mattek-Sands/M.Shaugnessy - T.Bacsinszky/A.Szavay
Debel Miami czwartek 17:00
Typ : 1 ✅✅✅✅
Kurs: 1,30
Już jutro pierwsza runda turnieju deblowego kobiet na twardej nawierzchni w Miami. Pierwsza para jest rozstawiona z numerem 7 Amerykanki Bethanie Mattek-Sands (12 w rankingu deblistek) i Meghann Shaughnessy (15) zagrają ze Szwajcarką Timea Bacsinszky (39) i Węgierką, Agnes Szavay (60). Amerykanki są o klasę lepszą parą deblową od przeciwniczek.
Przed tygodniem doszły do finału w Indian Wells (porażka 0:6,5:7 z Mirzą i Vesniną).Natomiast ich rywalki debel traktują raczej jako element treningu przed grą singlową. Grają dopiero drugi wspólny turniej po zeszłotygodniowym Indian Wells, gdzie przegrały w pierwszej rundzie z jeszcze słabszym deblem Grandin/Uhlirova 4:6,4:6. Para Amerykanek gra przed własną publicznością będą zdecydowanymi faworytkami do awansu do następnej rundy.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Co do Bacsinsky/Szavay nie orientuje się zbytnio ale jeśli chodzi o konkurentki dodam kilka słów od siebie..
Bardzo dobrze prezentowały się w Indian Wells do czasu gdy przyszedł finał..
Pierwszy set zawalony kompletnie: tragiczny serwis i bardzo dużo błędów przy siatce. Na początku 2 seta złapały wiatr w żagle. Zdecydowanie lepsze podanie do tego dobra gra z głębi kortu dały efekt w postaci prowadzenia 5:1..i zaczęło się. Panie straciły 6 gemów z rzędu z przeciętnie grającą Vesina/Mirzą.
Być może będzie gładkie 2:0 ale czy aby na pewno..wystarczy że trafią na cierpliwiej grającą parę i moim zdaniem pożegnają się z turniejem.
 
babe 17

babe

Użytkownik
M. Niculescu - J. Jankovic
Jelena Jankovic 2-0 @ 1.44 ✅
Krótko, Niculescu gra tenis którym nie zrobi krzywdy Janković. Slajsy, zmiana tempa i inne cuda to nie jest broń na Jelenę. Bilans 3-0 dla Serbki, zawsze dwusetówki. Dzisiaj nie przewiduję większej walki choć Monica wydaje się być w niezłej formie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kirilenko - Mirza
1
1.75 ✅ bet at home

Tenis rosjanki cenie wyzej. Maria sezon ma w kratke, tu wygra tam przegra i na odwrót, nic specjalnego. Jednak ostatni mecz z Agnieszką zasygnalizował coś dobrego. Polka wisiała na włosku, jednak się wylizała z porażki i ostatecznie wygrała. Sonia natomiast ma już trzy gry w Miami za sobą, które w nogach napewno już jakiś slad zostawiły. Rosjanka wyjdzie na spotkanie na większej swiezości. Tak jak pisałem na wstępie - mam w oczach występy obu pań, mniej więcej wiem na co je stać, co prezentują i wychodzi mi większy plus na rosjanki. Odlelgłość miejsc w rankingu obu pań jest znaczna, jednak to nie ma az takiego znaczenia dla mnie, head to head jest także kompletnie bez znaczenia, nawet nie wiem jaki jest bo zupełnie jest mi do niczego nie potrzebny. Po walce rosjanka powinna iść dalej. Andre@


---
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Shuai Peng v Aravane Rezai
Mecz niebawem więc nie zdążę grubszej analizy napisać więc pokrótce ... Ja rozumiem, że Francuzka ostatnio bez formy, a Shuai od początku sezonu gra nieźle, ale Aravane to przecież wciąż 24 rakieta świata (Chinka 32), a co za tym idzie to nieźle grać w tenisa napewno potrafi więc taki kurs to jak dla mnie spore value. W końcu kiedyś gra ofensywnie usposobionej Rezai musi zaskoczyć, a kiedy ma to zrobić jeśli nie na szybkich amerykańskich kortach, które tak lubi, przewiduję też teraz słabszy turniej w wykonaniu Peng, bo i taki musi się jej zdarzyć. Handicap setowy biorę z pocałowaniem ręki.
Aravane Rezai @4.50 3/10 Centrebet
Aravane Rezai +1.5 seta @2.10 7/10 Expekt
 
T 0

tomecky

Użytkownik
ja osobiście pobrałem Peng -4,5 gema. Nie widzę tutaj żadnych szans ze strony francuzki , po prostu styl gry Aravane idealnie pasuje do stylu gry chinki , myślę ze tutaj Shuai łatwo sobie poradzi z Rezai i nie sugreowałbym się tutaj żadnymi miejscami w rankingu itp
 
babe 17

babe

Użytkownik
Właśnie styl Rezai jest idealny żeby pokonać Peng tylko, że Aravane jest kompletnie bez formy. Może dzisiaj zaliczy powrót ale to jest mało prawdopodobne.
Na jutro polecam Shvedovą, kurs w okolicach 3 a przy ilości błędów które ostatnio robi Groth mecz 50-50. Tatishvili też pewnie napsuje krwi Martinez Sanchez.
Wydaje się, że typ na Kirilenko jest OK, ale sam nie wiem. Niby z Agą powalczyła ale Mirza to nie jest Radwańska. Hinduska też nikogo wielkiego nie pokonała. Wychodzi na Kirilenko ale bez przekonania.
A. Tatishvili +4.5 @ 1.971 ⛔
Shvedova +1,5 seta ale w Pinnacle nie mam jeszcze kursu. krecz/zwrot
 
B 30

boher

Użytkownik
Nowy bardzo ładnie spuentował całą dyskusję ???? WTA to ruletka, tu najczęściej w większości meczów może paść każdy wynik, więc stawianie ogólnie rzecz biorąc nie ma większego sensu. Na underdogach wiele nie zarobimy (lub inaczej - wiele nie stracimy, bo nikt normalny nie stawia grubo na underdogi), bo mimo wszystko częściej wygrywają faworytki. Na faworytkach możemy wiele stracić (bo zazwyczaj w kombosach 2-3 meczowych lecą dość grube kupony), a niestety niespodzianek więcej niż u facetów.
Sumując, lepiej grać live jak ktoś napisał i tam sie w to bawić ????
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ja osobiście pobrałem Peng -4,5 gema. Nie widzę tutaj żadnych szans ze strony francuzki , po prostu styl gry Aravane idealnie pasuje do stylu gry chinki , myślę ze tutaj Shuai łatwo sobie poradzi z Rezai i nie sugreowałbym się tutaj żadnymi miejscami w rankingu itp
kolego, ranking to jest ostatnie czym sie sugeruje typujac zwyciezce, przytoczylem tylko miejsca rankingowe, aby pokazac ze Rezai to nie jest byle jaka zawodniczka, a taki kurs na nią to gruba przesada, moze i Chinka wygra, ale napewno bylo value po stronie Francuzki i wedlug mnie warto bylo zaryzykowac, a co do stylow gry, do Rezai ma akurat taki styl gry, ze ja ma dobry dzien i trafia w kort to jest grozna dla kazdego i nawet przyzwoicie grajaca w defensywie Peng mialaby spore problemy
/edit ale na tą chwilę Rezai powinna sie przeniesc raczej do ITF-ów, moze tam udaloby sie jej wygrac jakies spotkanie ;p bo chyba zapomniala jak sie gra w tenisa i gra totalny piach ...
 
N 0

necromatti

Użytkownik
Bartoli, Marion - Morita, A
2-0
1,44
W bezpośrednich pojedynkach 3-0.Francuzka ostatnio nadzwyczaj dobrze co pokazał ostatni turniej w Indian Wells. Jeśli nic jej nie odbije powinna spokojnie wygrać bez straty seta.Japonki nie miałem przyjemności oglądać ale jej ostatnie wyniki nie świadczą o jakiejs dobrej formie.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka po zobaczeniu oferty również miałam grać Stosur. Ale po dokładniejszym przyjrzeniu się sylwetkom obu zawodniczek - odpuściłam. Na ten mecz bym uważała, niby łatwa wygrana Stosur z Zheng, ale Lucka potrafi grać z Samantą, co już nie raz pokazała. Tutaj bardziej zagrałabym jakiś over setowy, spodziewam się ładnej wymiany z obu stron ( nie koniecznie zaciętej walki). W każdym razie Stosur po kursie 1,5 bym odpuściła.

Kuznetsova - Peng ⛔ 3:6, 1:6 porażka
typ: 1
kurs: 1,77 ( zagrane wczoraj w pinnie)
Gram również Kuznetsova z Peng. Svetlana jak dla mnie jest mistrzynią 3-setowych pojedynków ( zazwyczaj stawiam na jej wygraną 2-1 i w większości przypadków typ wchodzi). Tym razem ograniczę się jednak do postawieni na jej zwycięstwo. Fakt, że Peng idzie ostatnio jak burza jakoś mnie nie przekonuje, Kuznetsova ostatnio dostała nieco zadyszki, ale w kluczowych momentach potrafi się ogarnąć. W zeszłym roku również w tym turnieju wyeliminowała Peng, liczę na powtórkę.


Z wyższym kursów dodałabym jeszcze Medinę (kurs ok.2,45), bądz Medinę +1,5 . Vesnina w meczu z Wickmayer w drugim secie miała już piłki meczowe, jednak przegrała go, doprowadzając do 3-ciego seta. W sumie od 1-wszych rund stawiałam na obie zawodniczki po całkiem przyzwoitych kursach, ale teraz trzeba wybrać pomiędzy nimi. Spodziewam się tutaj raczej 3-setowego pojedynku.
Medina 2:0 ✅ 6:3, 6:4 ✅
Medina +1,5 ✅

Resztę meczy kobiecych na dziś odpuszczam.
Z panów może zaryzykuję za niedużą stawkę na Lu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Cos z innej beczki, juz nie takie rzeczy widział swiat kobiecego tenisa !

Szarapova - Lisicki
2
5.00 ⛔ bet at home

Sabina dla mnie jeszcze wystrzeli ! Szkoda że kontuzja przerwała jej kariere. Sabina naprawdę gra(ła) swietny ofensywny tenis. Kto wie, rosjanka jest już lekko podmęczona ale w wysokiej formie, a jak przyjdzie słabszy dzień i kiepskie podanie. Jezeli opatrzność pozwoli wygrać to odpuszczam następny mecz. Jak przegram to gram kolejną &quot; petarde&quot;

Wozniacki - Hantuhova (gram jak Sabina przegra, jak wygra odpuszczam)
2
5.00 ⛔ bet at home

Daniela jak wytrzyma waznych pare piłek, jak wytrzyma kilka kluczowych momentów i zwrotów akcji to moze być jej zwycięstwo. Karolina juz jest bodajze po 8 wygranych meczach i z kolejnym bedzie pod górkę z kondycją. Daniela dla mnie w końcu wydoroślała. Jest już dojrzałą kobitą i w końcu panuje nad emocjami - ale to już moje subiektywne spojrzenie.

@ od jutra w końcu live WTA na eurosporcie - nareszcie ! a szykują się naprawdę fajne mecze na live !


Andre@
 
drago 108

drago

Użytkownik
Radwanska A. - Kirilenko M. @1.30 ✅
Patriotycznie i nie tylko. Isia w IW wygrała z Kiri 6/0 2/6 7/5, jako, że jestem zwolennikiem teorii, że jeśli gracze grają ze sobą dwukrotnie przez 2/3tyg to zwycięzca obu meczów jest jeden to pierwszy powód czemu proponuje Age. Isia ma niezły sezon. W AO przegrała z Kim zwyciężczynią turnieju, w Dubaju z finalistką - Kuzą w Doha wpadka z Safarovą, w IW porażka z Azą po zaciętym spotkaniu, która w następnej rundzie skreczowała z Wozniacką przy 0/3. No i wreszcie deklasacją Strycovej i oddanie jej jednego gema w Miami. O Kiri nie da sie zbyt wiele dobrego powiedzieć w tym roku nie zdołała się przedrzeć do 2rundy. Jedynie debel z Azą idzie jej jako-tako. Biorąc pod uwagę fakt, że Isia w Miami ma szanse wykręcić dobry wynik tutaj nie powinna mieć większych problemów z dobrze znaną Rosjanką.
Kvitova P. - Pavlyuchenkova A. @1.8 ⛔
Kvitova już jest dość uznaną zawodniczką w WTA. W Paryżu zagrała świetny turniej, po czym przeniosła się do Dubaju, gdzie zaliczyła wpadkę z Moritą przegrywając w dwóch tb. Po czym w IW odpadła po 3. setach ze Strycovą, która Czeszce ewidentnie nie leży, gdyż nie wiele brakowało, a w Paryżu odpadłaby z nią już w 2rd. Rosjanka nie należy do moich ulubionych tenisistek. Niespodziewanie wygrała Monterrey, pokonując w finale JJ&#39;a. Obie lubią przyłożyć i kończyć szybciej wymiany, więc tutaj będzie gra błędów w której wg mnie Anastasia czuje się mniej pewnie. Do tego kurs jak najbardziej korzystny.
Bartoli M. - Makarova E.
Po IW za pewne wielu rzuci się na Włoszkę, która sprawiła kłopoty Wozniackiej w finale tego turnieju, jednak Bartoli to wg mnie nie jest tenistka która miałaby pewnie wygrywać większą ilość spotkań. Makarova to zawodniczka odpowiednim miejscu i czasie, by przywrócić obraz szarej Bartoli, która potrafi przegrywać wygrane mecze i odnosić porażki z mniej znanymi rywalkami. Z mojej strony odradzam grę Marion, a nawet skłanianie się do handi na Makarovą setowy, bądź gemowy. Aktualnie chyba nigdzie takiego hcpu nie ma, a że nie lubie szacować to zaczekam na ofertę. +4.5 brałbym w ciemno. ⛔
Do tego Ana ✅ i Vera ✅... Gdyby obie były w lepszej formie nawet bym się nie zastanawiał.
Ana wciąż gra b niestabilnie to Razzano jest w jej zasięgu, a Vera ostatnio wytrąciła tą najlepszą grę, jednak podobnie jak w przypadku Serbki powinna ograć Groth.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom