>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 22.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Victoria Azarenka – Anastasia Pavlyuchenkowa – 1,5 2 1,48 ✅ 3:6 6:1 6:4

Viki ma problemy ze zdrowiem. Ostatnio kreczowała na IW i nie jest w pełni sił, czego dowodem mogą być ostatnie dwie 3 – setówki z Hradecką i Cibulkovą. Anastasia wydaje się być w formie i na pewno stać ją na ugranie seta, a nawet całego meczu. Kurs niezbyt wysoki ale według mnie warto go zagrać.
7/10
Betfair


Marion Bartoli – Vera Zvonareva 2 1,63 ✅ 6:2 3:6 2:6
Marion powinna być już zmęczona wojażami po Ameryce. Ostatnio 3 – setówka z przeciętną Moritą, natomiast Vera pewnie, w dwóch setach odprawiła Groth. Dodatkowo nawierzchnia powinna być po stronie Zvonki.
6/10
Betfair
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Panowie dzisiaj za każde pieniądze polecam:

Schiavone - Radwanska
Typ 0:2 LAY
Kurs 1,508
Stawka 640 zł

Polka to moja najlepsza tenisitka do typowania.

Przyjdzie jej zagrac ze Schiavone, nieco barkami przypominającą faceta, ale za to o wielkiej woli walki (ktos pamieta jej ostatni mecz na AO z Kuznietsovą?). Piekny jednoreczny backhand, ktory jest sporym atutem, zwyciezczyni szlema, przez kilkanascie miesiecy w TOP 10. Wielkie mozliwosci i dosc dobra forma. W ub. roku nagroda dla zawodniczki, ktora dokonala najwiekszego postepu w 2010.

Upatruje w tym meczu 2:0 dla Wloszki lub ew. 2:1, jesli odpusci drugiego seta.

Cheers!

(prosze nie obrazac zawodniczek piszac analizy - rox)
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ja dziś polecam szczególnie pograć na Radwańską, dla mnie kursy dziwnie wystawione. Schiavone teoretycznie obecnie lepsza tenisistka, w rankingu zdecydowanie wyżej. W dodatku Włoszka 4-0 w h2h z Isią, niby Polka grać z nią nie umie.
W formie ostatnio obie są podobnej, więc z jakiej racji faworytką jest Agnieszka ? Dla mnie to wszystko jest dziwne i pogram na Polkę, bo to może być &quot;podpucha&quot; ze strony bukmacherów. Możliwe, ze wiedzą oni coś, czego my nie wiemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
babe 17

babe

Użytkownik
Nie rozumiesz tego że stawiając przed meczem patrzysz na statystyki i wcześniejsze mecze co często jest błędne oglądając mecz statystyki i wcześniejsze mecze są na drugim planie.Jeśli dla Ciebie to jest to samo to gratuluje ...
Ale porażka taki tok rozumowania...
Czyli rozumiem, że kiedy &quot;momentum&quot; jest przy danej zawodniczce to stawiacie na nią. 4-1 dla Kowalskiej to stawiam na nią bo gra dobrze. Sytuacja podczas meczu tyle razy się zmienia, że można się przejechać na takim stawianiu, szczególnie kiedy ktoś się podnieca, że jest szansa na duży kurs bo ktoś ładnie zaczął. Według mnie na live najlepiej stawiać kiedy porządna zawodniczka przegrywa seta lub początek meczu. Przykład ostatni mecz Zvonarevej z Safiną.
Nie uwierzę że kosicie jakiś mega hajs na live stawiając na podstawie tego co widzicie. Czasem zdarzają się okazje ale nie piszcie, że ja stawiam WTA tylko na live i wygrywam.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ale porażka taki tok rozumowania...
Czyli rozumiem, że kiedy &quot;momentum&quot; jest przy danej zawodniczce to stawiacie na nią. 4-1 dla Kowalskiej to stawiam na nią bo gra dobrze. Sytuacja podczas meczu tyle razy się zmienia, że można się przejechać na takim stawianiu, szczególnie kiedy ktoś się podnieca, że jest szansa na duży kurs bo ktoś ładnie zaczął. Według mnie na live najlepiej stawiać kiedy porządna zawodniczka przegrywa seta lub początek meczu. Przykład ostatni mecz Zvonarevej z Safiną.
Nie uwierzę że kosicie jakiś mega hajs na live stawiając na podstawie tego co widzicie. Czasem zdarzają się okazje ale nie piszcie, że ja stawiam WTA tylko na live i wygrywam.
a kto powiedział że tak stawiam? w ogóle wtedy to jest nie opłacalne
Chodzi o to ,że możesz grać np. na przełamania ,over/under pkt (linie na live są inne często lepsze nawet po 2 gemach gry).Jeśli dla Ciebie stawianie przed meczem jest takie samo jak na live to gratuluje .W każdej chwili może zagrać kontrę jeśli robisz to umiejętnie to jesteś na +.Widzisz co się dzieje i tyle a i główny powód to np. chcesz grać tak jak dziś na Peng win 1 set (przed meczem) i co lipa ,a na live idzie to łatwo skorygować widzisz że jej serwis nie siedzi ,ma problem np sama ze sobą ,kontuzja itp .Czyli grając na live masz lekką przewagę niż grając przed meczem.
napisz co jest porażką w takim toku rozumowania bo dalej nie wiem...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że wywołałem małą burzę swoją uwagą.A nie o to mi chodziło,tylko o to żeby niektórzy się zastanowili czy warto grać na Clijsters czy Woźniacką po kursach 1,2 przed meczem czy nie lepiej oglądać mecz i coś na live puścić. A patentu na wygrywanie nikt nie znalazł przecież.
Ja już zagrałem i na razie czekam na rozwój wydarzeń w meczu pań S.
 
babe 17

babe

Użytkownik
a kto powiedział że tak stawiam? w ogóle wtedy to jest nie opłacalne

Chodzi o to ,że możesz grać np. na przełamania ,over/under pkt (linie na live są inne często lepsze nawet po 2 gemach gry).Jeśli dla Ciebie stawianie przed meczem jest takie samo jak na live to gratuluje .W każdej chwili może zagrać kontrę jeśli robisz to umiejętnie to jesteś na +.Widzisz co się dzieje i tyle a i główny powód to np. chcesz grać tak jak dziś na Peng win 1 set (przed meczem) i co lipa ,a na live idzie to łatwo skorygować widzisz że jej serwis nie siedzi ,ma problem np sama ze sobą ,kontuzja itp .Czyli grając na live masz lekką przewagę niż grając przed meczem.

napisz co jest porażką w takim toku rozumowania bo dalej nie wiem...
Skoro stawiasz brejki i takie cuda to ok. Mnie takie granie nie bawi. Nie mówię, że stawianie live jest złe tylko drażni mnie jak ktoś pisze, że stawiając na live zawsze wygrywa a stawiając przed meczem nie da się trafić.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Skoro stawiasz brejki i takie cuda to ok. Mnie takie granie nie bawi. Nie mówię, że stawianie live jest złe tylko drażni mnie jak ktoś pisze, że stawiając na live zawsze wygrywa a stawiając przed meczem nie da się trafić.
Zgadzam się z tym,normalne że przed meczem można ładny bet ustrzelić.
Tyle by było na ten temat.Pozdro.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam czasami wrażenie, że porażka w finale zeszłorocznego wielkoszlemowego French Open &quot;okaleczyła mózg&quot; Stosur. Grała ona podczas tamtego turnieju świetnie - pokonała po dobrych meczach Henin oraz S. Williams, zniszczyła w półfinale Jankovic, a w finale nie wytrzymała psychicznie. Niestety ten finałowy mecz ze Schiavone to był chyba moment zwrotny w jej karierze singlowej (oczywiście zwrotny in minus). Jakoś nie chce mnie się wierzyć, że ona jeszcze kiedykolwiek zagra w finale turnieju wielkoszlemowego. Obym się mylił. Dobrze jej życzę, ale ten ewentualny tytuł w Paryżu zluzował by ją niesamowicie psychicznie, tak jak zluzował Schiavove. Włoszka już chyba nic nie musi nikomu udowadniać, a w Australijce siedzi ta porażka do dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mam czasami wrażenie, że porażka w finale zeszłorocznego wielkoszlemowego French Open &quot;okaleczyła mózg&quot; Stosur. Grała ona podczas tamtego turnieju świetnie - pokonała po dobrych meczach Henin oraz S. Williams, zniszczyła w półfinale Jankovic, a w finale nie wytrzymała psychicznie. Niestety ten finałowy mecz ze Schiavone to był chyba moment zwrotny w jej karierze singlowej (oczywiście zwrotny in minus). Jakoś nie chce mnie się wierzyć, że ona jeszcze kiedykolwiek zagra w finale turnieju wielkoszlemowego. Obym się mylił. Dobrze jej życzę, ale ten ewentualny tytuł w Paryżu zluzował by ją niesamowicie psychicznie, tak jak zluzował Schiavove. Włoszka już chyba nic nie musi nikomu udowadniać, a w Australijce siedzi ta porażka do dziś.

Podpisuje się pod tym całym ciałem ! Dałem trochę na Sam wierzac że jej gra wraca na właściwe tory i liczyłem na zmęczenie i błędy rosjanki. To co zobaczyłem rozłosciło mnie okrutnie. Australijka zepsuła mi humor totalnie ! Jej zachowanie, granie przeciwko sobie było poprostu zenujące. A odbiór Sam po podaniu rosjanki był katastrofalny - rosjanka zagrywa 1 podanie na 70 % a idiotyczna Sam ustawia rakiete zeby jej oddać poteżnym &quot;kikiem&quot; forhendowym, nadaje taką rotacje że piłka wyskakuje i leci 20 metrów w trybuny - załosne, tragiczne i totalne partactwo ! Ona nie ma kompletnie pomysłu na swoją gre ! Albo serwis zagrywany przez rosjanke próbuje &quot;gasić&quot; slajsem i wali w dół siatki - KOMPROMITACJA !

po kursie live 2.00 przegrywam na Sam, a Dulgeru wygrywa z Peng i pewnie niszczy 90 % singli i kuponów na swiecie !



Andre@


@ dzięki administratorowi za zdjęcie tego niedorzecznego wpisu, który się pojawił poniżej mojego, a wracając do meczu Sam, w 1 secie były dwie bardzo kluczowe piłki, których Sam nie chciała sprawdzic, tylko poprawiała te swoje &quot;kolorowe&quot; okulary - przecież to mogłybyć minimalne auty ? Nie rozumiem tego - ok, rosjanka grała dobry tenis-piszczała, krzyczała, waliła winersy które jej wchodziły ale Sam zaprezentowała się poniżej jej mozliwości i widząc że przegra grała &quot;totalnie anty swojej osobie&quot;!

@ wiatr był lekki w 1 secie, w 2 było juz ok !
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
ja jeszcze odnośnie grania live. Właśnie Petkovic wygrała 1 seta z Wozniacką. Betsafe na wygranie każdego z gemów przy własnym serwisie przez Petkovic dawał konsekwentnie 1,9-1,95. I kto mi powie,że tego się nie opłaci zagrać bardziej niż 1,15-1,20 przed meczem na win Dunki?!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam do was pytanie co sadzicie o typie na Bartoli . Zvonareva wczoraj sie meczyla jak dla mnie okropnie, natomiast francuska wrecz odwrotnie zmiotla swoja rywalke i w grzie i na papierze... Wyglada kuszaco bo kurs 2.2 na francuske wydaje dosc zawyzony patrzac na forme obu pan... Bartoli nie jest raczej z tych tenisistek co oddaje mecze czy sie frustruje jakos specjalnie...
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Mam do was pytanie co sadzicie o typie na Bartoli . Zvonareva wczoraj sie meczyla jak dla mnie okropnie, natomiast francuska wrecz odwrotnie zmiotla swoja rywalke i w grzie i na papierze... Wyglada kuszaco bo kurs 2.2 na francuske wydaje dosc zawyzony patrzac na forme obu pan... Bartoli nie jest raczej z tych tenisistek co oddaje mecze czy sie frustruje jakos specjalnie...
Ja zdecydowanie odradzam, dzisiejsze warunki na korcie były idealne dla Dulgheru, ale prawdziwymi żeglarkami przy sporym wietrze są Franca i Viera. Do tego kaczka dziwaczka {hipochondryczka}, jest przepracowana po IW.
Raczej łatwe 2:0 dla Rosjanki.
Pozdro.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radwanska - Schiavone
1✅
( stawiam na Iske po kursie 1.70-2.00 na live, oby mi się udalo załapać)

Od ich ostatniego spotkania upłynął dobry rok, sporo się zmieniło u jednej panny jak i u drugiej (chodzi o tenis wyłącznie he he). W obecnej chwili tenis polki wydaje się być bardziej ustabilizowany i przewidywalny( he he). Franka od początku roku mocno obnizyła loty, gra bardzo przeciętnie i tak sobie. Agnieszka notuje niezłe wyniki a porównując jej ostatni mecz, który oczywiście ogladałem (ze Schiavone) do tego co gra obecnie to jest różnica na plus dla Iski. Agnieszka wygra ! Andre@


po kursie 1.35 tez ok ! Iska zaimponowała mi w tym meczu ! Chyba pora zmienic zdanie o tenisie polki ! BRAVO !!!

---
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ivanovic - Clajsters
1
3.60 KABARET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEULECZALNY PRZYPADEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak pisalem przy pierwszym dogu, gram przeciwko Kim - jest kontuzjowana, gra przeciętnie, serwis kuleje, ma duze przestoje w grze. Jak Anka uwierzy w siebie moze wygrać, jak zagra jak z Jankovic niedawno to moze wygrać. Andre@


---
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
dzisiejsze gazety i wszelkie serwisy telewi-internetowe rozpisują się o sensacji : Radwańska pokonała 4 WTA - &quot;smiech na sali&quot; - co Ci ludzie wypisują za bzdury ! Kto sledzi rozgrywki to dobrze wie że od stycznia Schiavone gra bardzo słabo, przegrywa większość meczy, a jak wygrywa to po mękach. Radwańska po kontuzji gra naprawdę dobrze, dojrzała, bardzo zmieniła styl grania. Co najwyzej &quot;niespodzianka&quot; tyle w temacie. Mecz z Verą pokaze co w trawie piszczy, sam czekam na niego !

@ sensacja to było zwycięstwo Serbko - Niemki Petko, tego dnia o tej porze nikt by z nią nie wygrał - szykuje się ciekawa konfrontacja z JJ. Hm, czy Petko pójdzie na fali czy jak to bywa : po sensacji spadnie z wysokiego C. Jelena jest tez w wysmienitej formie, jak przegrywała to z najlepszymi w ostatnich tygodniach

@ w WTA lekkie przesilenie, czy zmęczenie niektórych pań...

@ w meczu z Verą stawiam na rosjanke zdecydowanie,

@ kurs na Ivanovic wzrósł na 4.20 ! ja zagrałem po 3.60 - kurcze mam przeczucie że będzie dobrze, jak Anka bedzie w dobrej dyspozycji ma bardzo duze szanse, jak obserwuje mecze Clajsters to niektóre wygrywa na takim farcie ze szok, ona jest do ogrania ! naprawdę duza szansa przed serbką na wygraną i przełamanie się na dalszy sezon, takie zwycięstwo by jej pomogło, Kim jak podkresla &quot;tenisa juz nie traktuję tak poważnie, mam rodzine, córke...itd &quot;

Andre@
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Andrea Petkovic – Jelena Jankovic 2 1,65
Trudny pojedynek, jednak zwyciężyć powinna Jelena. Andrea sprawiła nie lada sensację pokonując nr 1 światowego rankingu, ale trafiła na bardzo zmęczoną rywalkę. W trzecim secie Karolina była już o wiele mniej regularna niż w dwóch poprzednich i robiła masę błędów. Po prostu nie wytrzymała fizycznie. To głównie dzięki temu Petkovic zawdzięcza wygraną. Tym razem trafia na znakomitą defensorkę i na dodatek w bardzo dobrej formie.

7/10
Betfair
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Wczoraj udany dzień, więc dziś też próbujemy z rozgrywek pań. Tylko 1 typ, bo jak dla mnie dziś oferta uboga.

Jankovic - Petkovic 1 1,68 (7/10) - sbobet
Krótko i na temat. W normalnych okolicznościach na Jelene kurs mielibyśmy 1,3. Wczoraj Petkovic pokonała Wozniacką i dziś kursy szaleją. Kto oglądał mecz to wie, że Karolina grała tragicznie i sama oddała mecz, Niemka nie zagrała jakoś super. Wystarczy spojrzeć na bilans winnersów do niewymuszonych błędów.
Dla mnie spore value, Jankovic jest stabilna i spokojnie powinna to wygrać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Petkovic, A - Jankovic, J
Typ: 2
Kurs: 1,57
Buk: Unibet
Stawka: 4/10
Świetny kurs no ale nie ma się co dziwić. Niemka sprawiła wczoraj jedną z większych sensacji w tym sezonie- pokonała nr1 Karolinę Wozniacki. Oglądałem mecz i to nie był jakiś świetny mecz Petkovic, masa błędów, no ale wygrała ponieważ Karo popełniła tych błędów jeszcze więcej
Owszem kilka efektownych winnerów, fajnie mieszała tempo ale gdyby Dunka grała na swoim poziomie to mecz zakończył by sie w dwóch setach. Dzisiaj gra z Jeleną, która gra świetnie w defensywie jej głowym zadaniem jest przebijanie piłek na drugą stronę. Na pewno nie oda 50 czy 60 punków. Serbka będzie przebijać a Niemka będzie popełniać błąd za błędem, tak widzę te spotkanie. To pierwszy mecz między paniami, ale styl Petkovic myśle, że przypasi, no ale zobaczymy dzisiaj czy dobrze napisałem scenariusz do tego pojedynku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom