>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 22.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Udało się odrobic z duzą nawiązką to co zabrała Andrea w meczu Marią, Brawo Viktoria grała nie przeciętnie Vera nie istniała na korcie, moim zdaniem Azarenka oklepie Sharapovą w finale, aż miło, myślałem, że kurs na zwyciestwo w Miami Viktorii po tym meczu będzie oscylował w granicach od 1.35 do max 1.50, jednak Betsafe wystawił kurs @1.70. Trzeba brac z pocałowaniem ręki ;) Imo prima aprillisowy prezent
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Udało się odrobic z duzą nawiązką to co zabrała Andrea w meczu Marią, Brawo Viktoria grała nie przeciętnie Vera nie istniała na korcie, moim zdaniem Azarenka oklepie Sharapovą w finale, aż miło, myślałem, że kurs na zwyciestwo w Miami Viktorii po tym meczu będzie oscylował w granicach od 1.35 do max 1.50, jednak Betsafe wystawił kurs @1.70. Trzeba brac z pocałowaniem ręki ;) Imo prima aprillisowy prezent
Szczerze to ja spodziewałem się, że to Maria będzie faworytką i zagram po sporym kursie na Azarenkę. Jednak w sytuacji gdzie mamy kurs 1,7 (teraz są chyba tylko niższe) to mam wątpliwości czy opłaca się grać na Białorusinkę. Niespodziewany finał, ale bardzo cieszy, bo te dwie panie wreszcie coś wniosą do tego trochę nudnego tenisa kobiet... Azarenka fantastyczny mecz ze Zvonarevą, pokazała klasę. Świetny serwis i znakomita gra w wymianach - ile uderzeń w linię! Coś niesamowitego. Wcześniej pokonała Clijsters, ale każdy kto choć trochę się interesuje tenisem, wie, że Kim ma problemy zdrowotne... Normalnie ona tak nie gra... Ciężko wyrokować jaki będzie wynik... może jakiś over gemowy/3 sety, bo to powinien być wyrównany mecz...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co grać WTA po kursie 1,7. Lepiej poczekać i zagrać coś lepszego w zakładach na żywo. Azarenka musi to wygrać, nie ma bata.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co grać WTA po kursie 1,7. Lepiej poczekać i zagrać coś lepszego w zakładach na żywo. Azarenka musi to wygrać, nie ma bata.
Azarenka wydaje się byc silnijesza fizycznie od Sharapovej i to jej pomoże w wygraniu tego meczu przy silnie wiejącym wietrze, będą zmuszone do wkładania o wiele więcej siły w uderzenia. Obie mają dobry serwis, jednak Maria popełnia o wiele więcej UE. Mam nadzieję, Victoria da radę i wygra ten finał. Ona czuje się bardzo dobrze w Miami podkreślając to, w każdym z przeprowadzonych z nią wywiadów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Azarenka V. - Sharapova M. 1,63 2:0 ✅
Kto by się spodziewał, że w finale spotka się Azarenka z Sharapovą ? Raczej niewielu. Przejdźmy jednak do analizy. W moim mniemaniu Białorusinka prezentuje bardziej wyrównaną formę niż Maria. W półfinale nie dała żadnych szans drugiej Rosjance Zvonareva Vera z którą wygrała gładko 6:0, 6:3. W ćwierćfinale ograła samą Kim Clijsters, lecz ta miała podobno jakieś problemy zdrowotne. Wydaje się, że Azarenka z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Sharapova drogę do finału miała o wiele łatwiejszą niż jej dzisiejsza rywalka. W półfinale wygrała sensacyjnie z faworytką spotkania Petkovic Andrea. W pierwszym secie przegrała 3:6, później w drugim secie było 6:0 dla Rosjanki i 6:2 w trzecim. Niemka kompletnie się posypała po pierwszym wygranym secie nie wiedząc czemu. Podobno pojawiły się jakieś problemy ze zdrowiem, ale nie wiem czy to prawda bo nie oglądałem tego spotkania.
Myślę, że już Maria nie będzie miała tyle szczęścia z Victorią. Stawka niska bo wiadomo, to jest kobiecy tenis, tu ze stanu 5:0 można wygrać lub przegrać set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Sensacją wynik Szarapowa - Petkovic nie był. Kursy wynosiły 1,83 do 1,77 w pierwszym z brzegu bukmacherze ziemnym. To nawet nie była niespodzianka. Mecz nie miał faworyta.
Zgadzam się z typem na Azarenkę. Tradycyjnie już polecam grać w buku zwracającym za krecze ???? Zawsze tak robię, gdy jeden z zawodników zaledwie tydzień wcześniej zszedł z powodu kontuzji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom