>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wplaty/Wyplaty

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiesz takie zapytanie czy to nie problem.Jak wiedzisz problem , bo z tego co wiem wpłaty dokonywane sa wdni robocze.A to nie sa dni robocze.Cierpliwosci.

poZdrawiam
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Pare pytan mam ????

1. Czy GB ma konto w Polsce?
2. Czy mozna obstawiać za złotówki?
3. Jaka jest najmniejsza wplata?
 
B 0

bawidamek

Użytkownik
Pare pytan mam ????

1. Czy GB ma konto w Polsce?
2. Czy mozna obstawiać za złotówki?
3. Jaka jest najmniejsza wplata?
1.maja (Fortis bank)
2.mozna - ale na MB jest przewalutowanie, lepiej wiec bedzie przelewem
3. 23 PLN

te info sam znalazlem, ale czy ktos mi moze powiedziec, czy mozna u nich placic przelewami 24?:-?
 
S 0

slaw86

Użytkownik
GB ma polskie konto, ale przy wypłacaniu na konto [też polskie] przelew jest w euro. Troche to dziwne bo trzeba 2 razy płacić ze przewalutowanie. Mnie wypłacenie pieniędzy na konto kosztowało 70 (sic) złotych. [wpłacenie z konta nic nie kosztuje]
 
masa 0

masa

Użytkownik
A ja mam takie pytanie ile się płaci jak się przelewa prosto z banku kasę do GB?? Bo wcześniej chyba Marcin pisał że jakieś duże prowizję się płaci.
 
S 0

slaw86

Użytkownik
A ja mam takie pytanie ile się płaci jak się przelewa prosto z banku kasę do GB?? Bo wcześniej chyba Marcin pisał że jakieś duże prowizję się płaci.
za wpłaty przelewem GB nie pobiera żadnych opłat
inaczej jest z wypłacaniem przelewem [przelew ok 7 zł i dwukrotne przewalutowanie - nie wiadomo po co, skoro mają konto w Polsce]
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
czy jeżeli wpłacę do GB pieniądze z Moneybookers i tu i tu będą takie same dane osobowe to czy przy wypłacie będą chcieli skan dowodu ?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie będą chcieli chyba że ich baaaaaaardzo grubo skubniesz ;)

Chciałem dodać że od paru dni GB ma wreszcie wpłaty poprzez MB w walucie PLN, nie muszę mówić że wreszcie nie traci się podwójnie ???? (Moneybookers zawyża kurs walut, GB zaniża np: kurs Dolara w NBP 2,10 zł w MB jest 2,17 a w GB jest 2,05)

Pozdrawiam ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Czy mają jakieś problemy z wpłatami dzisiaj, bo wpłaciłem i czekam już ponad 4 godziny na potwierdzenie? Oczywiście zabrało mi pieniądze z MB, a na koncie GB dalej nic. Piszę do nich meile i też nic. Nie podoba mi się ta firma, wpłaciłem tylko żeby dostać 100% bonusu, nie spodziewałem się takich kłopotów z nimi .
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Czy wie ktoś, kiedy GB wprowadzi wypłaty w polskiej walucie?
Zadałem, to pytanie supportowi, ale niczego się nie dowiedziałem.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
to prawda, tyle ze wplacilem ponad godzine temu i $$ nadal nie ma :/

ktoś miał podobne problemy ?
zrobiłem błąd - mea culpa, support to naprawił w ok 45 minut po napisaniu do nich emaila także jak by ktoś chciał wpłacać do GB poprzez przelewy24 to polecam, bodajze mój bank ( lukas ) pobrał jedynie 2 zł opłaty za to,
a fundusze po ok 10 minutach na koncie ( jak już zrobiłem poprawną wpłatę ), polecam :)
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
zrobiłem błąd - mea culpa, support to naprawił w ok 45 minut po napisaniu do nich emaila także jak by ktoś chciał wpłacać do GB poprzez przelewy24 to polecam, bodajze mój bank ( lukas ) pobrał jedynie 2 zł opłaty za to,
a fundusze po ok 10 minutach na koncie ( jak już zrobiłem poprawną wpłatę ), polecam :)
ja czekam juz na zaksiegowanie pieniedzy 4 dzien, wplacalem poprzez przelewy24, support milczy, zwrocilem sie bezposrednio do serwisu przelewy24, odpisali, ze zapytaja dlaczego pieniadze nie sa zaksiegowane - oni przekazali jest prawidlowo. Nie odpisali...
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
aby wypłacić przez MB z konta GB należy najpierw wplacić do GB
przez MB, ja natomiast wpłacilem przez przelewy24, teraz moje
pytanko, da się zrobić taki &quot;myk&quot;, że wpłacę do GB poprzez MB
załóżmy 20 zł, a później wypłacę dużo więcej ? :grin: robił tak ktoś ?
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
wpłaciłem do nich przez MB 25 zł, i wypłaciłem poprzez MB 4k - więc dało radę ????

wypłata robiona ok 23 na MB o 6:30

więc nie jest źle :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom