>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wplaty/Wyplaty

sawas 27

sawas

Użytkownik
No właśnie, ale to jest niemieckie konto, więc taki przelew chyba coś koło 15 zeta kosztuje... Chyba, że się mylę...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Temat był poruszany wielokrotnie ale przypomnę.

Minimalna wpłata do GB to równowartość w walucie Polskiej 2 Euro czyli ok 7.80-8zł ????
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Chciałbym wpłacić ma konto GB xPLN. Czy moglibyście mi powiedzieć w jaki sposób najłatwiej, najszybciej i najpewniej przelać tam pieniądze?

Z góry dziekuje za odpowiedź.

Pozdrawiam
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Ja osobiscie polecam MB :!: :spokodfhgfh: Wplata idzie kilka sekund :mrgreen: Minimum ~7.4zl :mrgreen: Jesli chodzi o wyplaty to czeka sie do 2-3h, bynajmniej ja tak mam do tej pory ;-)
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Siema mam pytanie. Podczas rejestracji na gamebookers na początku jaką najlepiej wybrać walutę konta. Czy jeśli wybiore PLN to czy przy wypłacie nie beda przeliczać najpierw na euro(bo nie mają banku w Polsce) a potem z powrtoem na PLN(żeby wypłacić na swoje konto bankowe w kraju) co wiąże sie oczywiście ze stratą walutową.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja odradzam dokonywać wpłat/wypłat na Gamebookers za pomocą przelewu. Wiąże się to z dużymi prowizjami na przelew.
Najlepiej dokonywać poprzez kartę VISA lub moneybookers

Pozdrawiam
 
K 0

kendzior

Użytkownik
witam ???? z tego co wiem to kiedys za pomoca MB minimalna wplatta do GB byla 7 zloty, a teraz zwiększyli ja do 40 zl bo cos mi nie wychodzi z tą wpłatą ;/
 
kudlaty1990 0

kudlaty1990

Użytkownik
Witam,

Chciałem wpłacić równe 80 zł, po przeliczeniu na Euro wyszło, że mogę wpłacić tylko 20 euro = 76,60 . Po wysłaniu pieniędzy i zaksięgowaniu ( transakcja przez Moneybookers) okazało się ze na koncie jest 73,65 zł, wiem różnica 3 zł ale money bookers miał być darmowym sposobem transferu gotówki. Czyżby pobrali opłate za przewalutowanie?

Pozdrawiam
 
reven 0

reven

Użytkownik
Witam,
Kilka dni temu dokonałem wpłaty za pomocą Moneybookers. Wszystko niby było ok. Na Moneybookers informacja, że operacja udana i przekierowanie z powrotem na Gamebookers. Jak zwykle pojawiła się informacja, aby poczekać na odświeżenie strony i nie zamykać okienka. Nie była to moja pierwsza wpłata i zawsze przebiegało to bez problemów, jednak tym razem pieniądze zostały odjęte z konta na Moneybookers, a konto na Gamebookers nie zostało zasilone :/ Oczywiście napisałem maila z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Zostałem poproszony o podanie paru informacji i po kilku dniach otrzymałem następującego maila z [email protected]
Dear Dawid,
Thank you for contacting us.
This is regarding the Moneybookers deposit initiated in your Account
&quot;nazwa_konta&quot;. We understand that the funds have been taken out of your Moneybookers account but not credited to your Account.
Please be informed that as per our records, the deposit is unsuccessful.
The possible reason could be internet congestion problems while you made
the deposit.
However, kindly note that we have forwarded the details of the deposit
to the department concerned. We request you to allow 1-2 business days
for us to do the needful.
We appreciate your co-operation in this regard.
If you have any questions please contact us, we are available 24 hours a
day, 7 days a week to assist you.
Sincerely,
Komal
...i chciałbym zapytać czy miał ktoś z was kiedyś taką sytuację? Jeśli tak to czy odzyskaliście kasę itd... z góry dzięki za odpowiedzi...
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
miałem identyko problem na expekcie, mail do suportu i jeszcze tego samego dnia kasa na koncie. Wysłałem im printscrena histori rachunku na MB
 
prezesson 0

prezesson

Użytkownik
pomocy mam problem z wypłata wplacalem przez moneybookers i teraz chce tez wyplacic ta sama droga ale gdy wpisuje kwote i potwierdzam wyskakuje mi komunikat :
Minimalna kwota wypłaty dla wybranej przez Ciebie metody płatności to PLN .
Konto mam w zlotowkach a tam mozna zaznaczyc tylko euro, dolar itd ale nie ma pln co w taki wypadku trzeba zrobic mial ktos taka sytuacje??
 
prezesson 0

prezesson

Użytkownik
Wypłaciłem na MB, pisałem do supportu i powiedzieli żebym spróbował zmienić język przeglądarki, zmieniłem na angielski i pomogło. Tylko po drodze gdzieś mi jeszcze 30 zł zabrali chyba przez to przewalutowanie bez sęsu.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No to ja tez juz zdarzylem napisac i tez mi to samo poradzili, i tez mi potrzasneli kupe kasy przez to przewalutowanie, wiec juz wiecej tam nie wplace chyba..
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
A ja przelałem kaskę na GB w ubiegły piątek. Miała iść na GB 24-48 godzin a idzie juz 5 dni. Rozumiem że są święta ale chyba są jakieś granice. Napisałem do nich a oni mi na to że wpłata jest w toku. Mój bank im kaskę wysłał to czy aż takim problemem jest dopisanie do mojego konta gracza paru złotych??? Mam nadzieję, że Wy nie macie takich problemów.
 
Do góry Bottom