>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplaty/Wyplaty

bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
mam pytanie odnosnie wpłaty do GB. W jednym z tematów na forum pisze że możliwa jest wpłata od osób trzecich, czy to prawda? I czy nie będą robili problemów przy wypłacie? I jak długo będą &quot;szły&quot; pieniądze jeśli wyśle je przez mBank??
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Nie lepiej zapoznać się z tematem zanim się napisze po raz kolejny tą samą odpowiedź?Sam robi się przez to śmietnik z tematu przeczytaj szósty post w tym temacie a zobaczysz że odpowiedź już była co do twojego pytania. Jeśli wpłacasz pieniądze mtransferem pieniądze są od razu na koncie..
Pozdro ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Witam!
Jaki trzeba wykonać obrót depozytem by móc go wypłacić? (powiedzmy najniższy depozyt, nie korzystam z bonusu 100%), bo na takie pytania support trochę miga się od odpowiedzi?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jaka jest minimalna wpłata przez przelewy 24?
Minimalna kwota, jaką można przelać na konto za pomocą tej opcji wpłaty, to PLN 28.69.
Pewnie wraz ze zmianą kursów walutowych będzie inaczej. Więc mniej więcej 30 PLN.
Na marginesie:
Ta opcja jest dostępna tylko dla klientów posiadających konto w jednym z następujących banków: Konto Inteligo, mBank, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, Bank ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Bank Pekao S.A., Bank BGŻ, Bank Millenium, PKO BP, MultiBank, Bank Ochrony Srodowiska, Citibank, Bank Nordea, Deutsche Bank, Fortis Bank.
 
E 0

everee

Użytkownik
Słyszałem że przy wypłacie z Gamebookers bezpośrednio na konto bankowe pobierają prowizję i następuje przewalutowanie. Tak więc jak tego uniknąć? Słyszałem że można zrobić to jakoś z użyciem Moneybookers, tylko jak? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? ???? I mam jeszcze jedno pytanie: Czy są jakieś dodatkowe koszta przy wypłatach? Chodzi mi o to ile kosztuje pierwsza wypłata w miesiącu itd. (konto mam w PLN) ????

P.S: Wpłacałem do nich tylko raz i to było poprzez p24 (jakby komuś to było potrzebne) ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Każda wypłata na MB jest darmowa.
Jeśli wpłacałeś poprzez przelew a chcesz wypłacić bez prowizji. Wpłać za pomocą MB, zrób obrót na sumę wpłaty i możesz wypłacać na MB wszystko bez prowizji.
 
E 0

everee

Użytkownik
Konieczny jest ten obrót po wpłacie z Moneybookers, jeśli już zrobiłem obrót po wpłacie przelewem?

Czy w Moneybookers są pobierane jakieś koszty wpłat/wypłat i czy bardziej się opłaca wypłacić z Gamebookers bezpośrednio na konto bankowe czy przy użyciu Moneybookers? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z reguły zawsze trzeba obrócić przynajmniej raz sumę wpłaty przed wypłatą.
Wypłaty/wpłaty do/z Gamebookers do Moneybookers są darmowe.
Wypłaty z Moneybookers na konto bankowe są już płatne. Ale patrząc na wysokość prowizji Gamebookers bardziej się opłaca zapłacić za wypłatę z Moneybookers na konto.
 
E 0

everee

Użytkownik
Rozumiem. W takim razie gdybym chciał wpłacić 25 PLN (minimalna dozwolona wpłata) z MB do GB to wtedy ten obrót 1x po jakim kursie? ????

W MB jest jakieś przewalutowanie? I czy przelew do MB z mojego konta będzie mnie coś kosztował?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obojętnie jaki kurs.
Pisałem Ci, że nic nie kosztuje...
Jeśli masz konto w GB i MB w tej samej walucie to nie masz przewalutowań.
Więcej o wpłatach/wypłatach w GB poczytaj ten temat.
O MB poczytaj ten dział -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f197/
Na forum jest prawie wszystko napisane. Tylko trzeba czytać...
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem 200 zl przez przelewy 24 ( nie poczytałem wczesniej ze sa problemy pozniej z wypłata !!! ???? ) teraz ma 2 razy tyle i chce to wyplacic tylko ze te jeb... prowizje zjedzą mi wiecej niz mi zostanie /konto bzwbk/
Jezeli bym chciał wypłacic na moneybooker to jaka bym musiał wpłacic sume i za ile bym musial zagrac aby wszystko wypłacic na moneybookers ??
 
D 0

deneb

Użytkownik
Witam
Co ma znaczyć jakaś chora prowizja przy wypłacie na konto,nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem,wszędzie wypłata na konto był darmowa ???? ,czy jak wpłaciłem pieniążki przez P24(Mtransfer) to mogę wypłacić w inny sposób(bez prowizji)?
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Witam

Co ma znaczyć jakaś chora prowizja przy wypłacie na konto,nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem,wszędzie wypłata na konto był darmowa ???? ,czy jak wpłaciłem pieniążki przez P24(Mtransfer) to mogę wypłacić w inny sposób(bez prowizji)?
Także tym jestem zaskoczony. Ostatni raz tam wpłacałem. Nie polecam!
 
Do góry Bottom