>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplaty/Wyplaty

B 0

baran

Użytkownik
nie wiecie czy ta firma ma aktualnie jakiś problemy z wyplacalnoscia czy co ? zleciłem wyplate w sobote rano i do teraz na MB nie przyszla, kilka dni wczesniej byla w 3 godziny a w mailu pisze ze do 48 godzin bedzie zlecona
 
B 0

baran

Użytkownik
liczyłem na jakieś powazne odpowiedzi... czy inni tez tak mają ?
już mnie chu* za przeproszeniem strzela przez to czekanie
Żądanie wypłaty jest analizowane przez zespół kontroli wewnętrznej. Może to zająć od 24 do 48 godzin.
a już minęło ponad 50 nosz kur...
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
hmmmmm to wypłacają czy nie ??? bo mam zamiar wypłacać 1000zł na karte kredytową którą wcześniej wpłacałem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
hmmmmm to wypłacają czy nie ??? bo mam zamiar wypłacać 1000zł na karte kredytową którą wcześniej wpłacałem
Jasne, że wypłacają. Wypłacałem &quot;ostatnimi czasy&quot; i po chyba 2h kasa była na koncie. Tyle, że wypłacałem na Moneybookers. Ale na kartę też powinni Ci wypłacić.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dzięki wielkie Vader, jeszcze jedno do Ciebie pytanie, ile ci zabrali kasy za przewalutowanie ?
Mam tam walutę PLN. Także nic ;)
Jak masz inną to możesz sobie sam to zmienić. Jedna zmiana waluty jest darmowa.
No ale teraz nie unikniesz przewalutowania.
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
hmm może nie do końca sprecyzowałem moje pytanie: jeżeli wpłacałem swoją kartą kredytową Visa to było takie coś że waluta była różne waluty (oprócz PLN) wybrałem USD i zamieniało mi to na PLN w zależności od kursu i ilości wpisanych w okienko &quot;dolarów: przy wypłacie idzie to chyba w drugą stronę? mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi, proszę Cię o pomoc jeżeli wiesz o co chodzi
ps. gram w PLN i na koncie widnieje waluta PLN
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
nie mam w ogóle takiej opcji waluty PLN ? gdzie to masz?

przy wpłacie są tylko takie opcje z których zawsze korzystałem oto link do screena: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61f7ecbc1f354958.html

i tutaj muszę wpisać ilość USD które przelicza mi na PLN i dodaje do konta gracza


natomiast opcja wypłaty wygląda następująco:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34d00df7660fae56.html

jak widzisz na załączonym screenie chcą mi przeliczyć PLN na USD tj 299.85 USD według dzisiejszego kursu USD, i jeżeli pójdzie wypłata na kartę to pewnie znowu mi to przeliczą na PLN ?&gt; dobrze rozumuje? a co za tym idzie pewnie opierdzielą mi ze 20-30% na przewalutowaniu :| co daje dużą kwotę w wysokości 200-300 PLN :| co o tym myślisz? myślicie? PROSZĘ o POMOC!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zerknąłem. Faktycznie jak wybiera się wpłatę kartą kredytową to nie ma PLN.
Ja rzadko wpłacam/ wypłacam kartą. Z reguły posługuje się MB.
Szybko, bez żadnych prowizji i jak widać bez problemów przy przewalutowaniu.
Jak masz może MB to wpłać jakąś kasę. Zagraj to i spróbuj wypłacić kasę na MB. Może tak unikniesz przewalutowań.
Ja nie miałem takich problemów tam.
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
heh trudno, jedyna opcja dla mnie to raczej Karta kredytowa, najwyżej mi upierdzielą i będzie to 1 i ostatni raz wypłacony na karte kredytową, pozdrawiam
 
K 0

kingkong

Użytkownik
Gamebookers-Moneybookers
Jaka jest minimalna wpłata przez Moneybookers? Trzeba mieć w Moneybookers zweryfikowane konto i czy trzeba wysyłać do Gamebookers jakieś skany dokumentow przed wypłatą na Moneybookers?Proszę o odpowiedzi na te pytania.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
mnie juz ch...strzela!!! mam na gamebookers jedno konto.
Wpłaciłem 200zł i wygrałem łącznie 370
przesłałem im scany dowodu osobistego i nawet rachunku
Dałem wypłate poprzez MB (tak samo wpłata była) i czekam juz ponad tydzień na realizacje!!!Zawalam ich mailami ale jeszcze na zadnego nie odpisali(oczywiscie maile po angielsku)...dla mnie to złodzieje
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Jeśli założysz dziś konto w Gamebookers, po pierwszej wpłacie dostaniesz bonus wysokości 100% tej wpłaty (do 100 złotych).
Aby otrzymać bonus:
1. Załóż konto
2. Dokonaj wpłaty
3. Zacznij stawiać zakłady!
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.
1. Jak rozumiem wpłacam 100 - dostaję 100 i sumą (200zł) muszę obrócić 3x po kursie min.2 obojętnie czy to single czy ako?
2. Obrócę wymaganą kwotą i chcę wypłacić - zabierają mi coś kasy jeżeli wpłacałem i wypłacam przez Przelewy24?
3. Jeżeli uszczuplają moją zdobycz poprzez Przelewy24 to czy poprzez płatność kartą da się tego uniknąć? Bo MB nie wchodzi w grę.
4. Muszę wysyłać scany dowodu / czegoś jeszcze?
Bardzo proszę kogoś obeznanego w temacie o odpowiedź ????
 
siwy1908chojny 0

siwy1908chojny

Użytkownik
a ja chce wypłacic ale nie moge dostaje takiego maila:
As per our Cash out Procedure all cash outs must first be approved by our internal review team (to ensure fairness) before they are processed by our Payments Team. This is why the current status of your request reads pending approval.

The review normally takes 24-48 hours. However, this process is faster for players who have completed and returned the Preferred Member Application Form with supporting documents.

To view your cash out status, please select the Transaction History link from the Cashier.

For more information, please visit the Cashier FAQ section or Contact Us at any time!

o co chodzi??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tego co Ci piszą musisz trochę dłużej czekać za wypłatą.
Piszą, że wypłaty idą zasadniczo 24-48 h. Szybciej jest jak zweryfikujesz sobie konto.
Jeśli masz zamiar tam grać to załatw to sobie i będzie po sprawie.
Ja dostaję kasę na MB tego samego dnia lub jak zlecam wieczorem to rano kasa jest.
Nie można narzekać na wolne wypłaty u nich.
 
Do góry Bottom