>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Unibet, Betlick... ale praktycznie zawsze trzeba tę kasę obrócić przed wypłatą.
Pytanie padało już jednak na prawdę wiele razy i kolejny temat nie jest potrzebny.
Zamykam
 
O 10

olo-48059

Użytkownik
Mam konto na bwinie, nie używane od ponad roku. Nie mam już konta w banku, a chciałbym znowu pograć. Planuję wpłacić z konta brata, jeśli wpłacę z jego konta to potem przy wypłacie na niego bd problem, że jest to inna osoba. Zastanawiam się czy nie lepiej założyć nowe konto, mój brat ma inny adres, jedynie nazwisko byłoby takie jak moje i IP komputera, z którego bym korzystał. Czy mogą być z tego powodu jakieś problemy?
 
O 0

okon247

Użytkownik
Panowie jest jakis bukmacher na rynku co oferuje chociaz wplate od 2,00 zl? , bo tobet polaczyl przelewy 24 z Mb i jest od 5,00 a byl wczesniej od 1,00
 
G 0

groser

Użytkownik
Czy mógłby ktoś zorientowany napisać jakie są AKTUALNE wpłaty, wypłaty i minimalne stawki w tych najpopularniejszych firmach? Jak szukam po necie to informacje są bardzo rozbieżne, a na stronie bukmachera nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiedź
 
R 0

royern

Użytkownik
Mogłbymi ktos powiedziec ile kosztuje przelew z MBanku do MoneyBookers i z MoneyBookers do bukmachera. np bet365. Tak samo jesli chodzi o wyplate w druga strone..
 
S 0

sanryu

Użytkownik
Panowie prosze o pomoc.
Udalo mi sie wygrac zaklad(expekt), ale nie wiem czy czegos nie skopalem gdy nacisnalem wyplac bo w opcjach na jakie konto maja byc wyplacone pieniadze dalem numer karty, z ktorej wplacalem srodki na swoje konto gracza w expekt. Czyli karty Mbanku, za ktora placilo sie 25zl za rok(teraz chyba inaczej sie placi).
Tak wiec czy cos schrzanilem i powininem sie skontaktowac z supportem expekt?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Chodzi o e-kartę? - jeśli tak to nie wiem czy można na nią wypłacać zwrot, ale raczej tak, bo karta jest powiązana z kontem wiec nie powinno być problemu. A jeśli chodzi o Visę Electron czyli zwykła kartę debetową, to wypłata na kartę dojdzie bez problemu - trzeba czekać do 72 godzin od momentu gdy expekt zakończy procedurę wypłaty.
 
S 0

sanryu

Użytkownik
Dokladnie o nia mi chodzi(ta powiazana z kontem, ekarte czyli ta, ktora moge robic zakupy w internecie jezeli sie nie myle) i caly czas martwie sie, ze to mogl byc blad(zlecenie wplaty dalem w Sobote poznym wieczorem). Poczekam moze wszystko bedzie dobrze. Z drugiej strony jakby nie mogli wyplacic to chyba dostalbym jakiegos maila o jakims problemie...tak sadze.
Ps. Wszystko wporzadku, niedawno pieniadze pojawily sie u mnie na koncie, wiec bez problemu mozna uzywac tej karty ????
 
M 0

marcin212

Użytkownik
A ja mam pytanie: jak można wypłacać wypłatę minimalną inną niż 125 euro?
Czytałem w pomocy na bet365 ,że jest taka możliwość ale ja klikając w &#39;wypłatę&#39; mam tylko możliwość przelewu za 125 euro na podane konto można to gdzieś zmienić?
Albo inaczej jak wypłacić depozyt na Skrill?
 
sir_blake 0

sir_blake

Użytkownik
Siema mam takie pytanko. Chciałbym wypłacić kaskę z mojego konta na Bet365, ale z tego co widzę, jedyną możliwą formą wypłaty jest moneybookers. Z kolei mb pobiera prowizję od wypłaty na konto. Czytałem, że można to obejść wpłacając kasę na innego buka i później przelewem. Pytanie tylko jaki obrót gotówki trzeba zrobić na BaH-u, żeby można było wypłacić pieniądze na konto? ???? Z góry dzięki ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
kiedys tak zrobilem dla proby, zalezalo mi na czasie wiec dalem 50/50 czarne/czerwone i poszlo bez problemu.
jednak 7 zl za przelew z MB to nie duzo ;)
 
M 176

michal93

Użytkownik
Poprawcie mnie jak coś bo dopiero zaczynam grać przez neta ale po co potrzebny jest pośrednik typu Moneybookers do wpłacenie lub wypłacenia pieniędzy od buka nielepiej robić to przelewem z tego co czytałem to Moneybookers bierze przy przelaniu na konto niemałą prowizję 8 zł chyba a według cennika opłat mBanku(tam mam konto) przelewy między bankami są bezpłatne.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wpłatę do MB zrobisz za darmo (np. przez Przelewy24).
Gdy będziesz już miał pieniądze na MB to wpłaty i wypłaty od bukmacherów również zrobisz za darmo.
Prowizję płacisz przy wypłacie z MB na swoje konto bankowe.

MB jest nastawione na zysk i ustala swój cennik tak, żeby ten zysk osiągnąć. Cennik mBanku nie ma z tym nic wspólnego.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Troche sie wkurzylem bo wplacilem w piatek kase na BAH w banku pocztowym , myslalem ze dzisiaj bedzie na 100% juz kasa na koncie bo wczoraj wplynela na konto BAH a tu lipa, stan konta 0 zł.
 
Do góry Bottom