>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

M 0

mati5000

Użytkownik
Najszybszy jest Doxxbet - kasa na koncie tego samego dnia.
Inni bukmacherzy raczej 2-3 robocze, choć zdarzają się szybsze przelewy
Na koncie bankowym czy MB?
Mi z TitanBet przelali w niecałe 12h na MB a z MB na bank to już jasne.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na koncie bankowym czy MB?
Mi z TitanBet przelali w niecałe 12h na MB a z MB na bank to już jasne.
Kukle na pewno chodziło o bankowe, bo Pinnacle i Doxxbet na MB w kilkanaście minut wypłacają.
Tak jak pisze Kasztaneiro - chodziło mi o konto bankowe.
12 godzin na MB to nie jest jakieś wybitne osiągnięcie. Co raz więcej buków daje radę wypłacić w 2-3 godziny a czasem nawet w kilkadziesiąt (bywa, że kilka) minut.
Niemniej proces cały czas się skraca i za jakiś czas wypłaty wszędzie powinny być niemal natychmiastowe
 
B 0

bolshoi-booze

Użytkownik
Mam konto w Bwin i chce wpłacić kase na konto i patrze, że w sposobach wpłat jest coś takiego jak online banking. o co z tym chodzi i na czym to polega? pisze ze zadnej prowizji i czas realizacji natychmiast. Pierwszym razem jak tam wpłacałem to tego nie było
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
to nic innego jak przelew online - cos na wzor przelewy24. Zostajesz przekierowany do stronki, robisz przelew, pieniadze sa po 10-15 min na koncie.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Z Bwina da się wypłacać min. 120 zł.
Czy jest jakiś Buk, do którego mogę sobie wpłacić np. 30 zł, zrobić z tego 60 zł i wyjąć?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bardzo wielu bukmacherów spełnia te warunki. Pierwsze z brzegu:

expekt wpłata przez przelewy24 min. 5 zł
wypłata na konto bankowe min. 40 zł

unibet wpłata przez przelewy24 min. 20 zł
wypłata na konto bankowe bez ograniczeń

Poszukaj sobie dokładnych info na stronach bukmacherów, bez problemu znajdziesz sporo takich od których 60 zł wypłacisz bez żadnych zgrzytów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy jest jakiś bukmacher bez stawki minimalnej?
Takie coś fizycznie byłoby niemożliwe ;)
Dolna granica wysokości stawki to zazwyczaj 1 bądź 2 złote. Pamiętam, że zdarzali isę bukmacherzy akceptujące niższe stawki w kuponach systemowych (Jetbull mający aktualnie złą opinię - gdzie granicą był bodajże grosz) ale i to CHYBA jest już przeszłością.
Polecam wybrać bukmachera po ofercie a potem najwyżej sprawdzic jaką ma minimalną stawkę.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Okej... Mam pytanie co do Betfair.
Zawsze korzystałem z obcji wypłaty na konto bankowe, wydała mi się logiczna.
Teraz mnie interesuje opcja Western Union z kilku powodów.
Tak w ogóle czy to faktycznie trwa koło 24h?
Zlecasz wypłatę i jutro możesz odbierać gotówkę?
Inna sprawa, że betfair pozwala wypłacać tak jak wplaciłeś. Użyłem przelewy 24, więc rozumiem, że mam wpłatę na konto otwartą. A żeby mieć western union muszę iść do okienka, wpłacić u nich te min. 15 euro i będę mógł wypłacać?
W ogóle korzystał ktoś z nich przy jakimkolwiek buku?
Ps. Mininmalna stawka u Betfair to teraz 2 dolary (euro) z tego co się orientuję.
A inny ktoś się orientuję, czy oni maja jakąś górną stawkę wypłat?
 
L 0

litmanem

Użytkownik
mam pytanie dot. bet-at-home
jak wygląda wpłata pieniędzy? tzn. chodzi mi o prowizję banku, czy jest tak samo jak w przypadku bwin, że prowizja jest za przelew zagraniczny(czyli duża)?
 
A 0

andrzey13

Użytkownik
Witam.
Mam problem z bwin. Wykonałem procedurę wypłaty środków 150zł, przy czym pojawił się błąd techniczny. Na bwin-ie zniknęły pieniądze, a na konto osobiste nie dotarły (minęło już 13 dni). Wysyłałem ok 10 maili, skan dowodu (co prawda po ok tygodniu) i nic, żadnej odpowiedzi, kompletnie nic. Macie koledzy jakieś propozycje co można z tym wskurać?
Nie jest to majątek ale brak reakcji na moje maile to jest zlewanie klienta.
Dodam, iż obróciłem wpłaconą kwotą na tyle dużo że nie powinno być problemów z wypłatą (wpłacałem 50zł - jakieś pół roku temu).
POMOCY!!!
 
C 0

chudy111

Użytkownik
Witam panowie jest sprawa czekam od 1 lipca na zdeponowanie mojej kasy w bet365,a oni ciagle mnie zmywaja ze mam cierpliwie czekac na nia.Jest moze na nich jakis haczyk? aby sie pospieszyli bo ja chce juz stawiac ???? ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jaką metodą dokonałeś wpłaty ?
Kolejna sprawa to oni nie mogą Cię zbywać bo to nie od nich zależy szybkość przelewu, a raczej od banku czy innych podmiotów zajmujących się przesyłem gotówki.
Na dobrą sprawę to pieniądze powinny być dawno [ zakładam, że przelewem robiłeś ] także przejrzyj jeszcze raz transakcję czy aby na pewno wszystko poprawnie uzupełniłeś.
 
A 0

andrzey13

Użytkownik
Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć co można zrobić aby odzyskać pieniądze. Pytałem 3 posty wcześniej. Po kolejnych 2 mailach żadnej odpowiedzi ze strony bwin.
 
C 0

chudy111

Użytkownik
Jaką metodą dokonałeś wpłaty ?
Kolejna sprawa to oni nie mogą Cię zbywać bo to nie od nich zależy szybkość przelewu, a raczej od banku czy innych podmiotów zajmujących się przesyłem gotówki.
Na dobrą sprawę to pieniądze powinny być dawno [ zakładam, że przelewem robiłeś ] także przejrzyj jeszcze raz transakcję czy aby na pewno wszystko poprawnie uzupełniłeś.
Szybki przelew bankowy ktory ma trwac do 3 dni potwierdzenie juz nawet im wyslalem bo chcieli i ciagle mam cierpliwie czekac????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam.
Mam problem z bwin. Wykonałem procedurę wypłaty środków 150zł, przy czym pojawił się błąd techniczny. Na bwin-ie zniknęły pieniądze, a na konto osobiste nie dotarły (minęło już 13 dni). Wysyłałem ok 10 maili, skan dowodu (co prawda po ok tygodniu) i nic, żadnej odpowiedzi, kompletnie nic. Macie koledzy jakieś propozycje co można z tym wskurać?
Nie jest to majątek ale brak reakcji na moje maile to jest zlewanie klienta.
Dodam, iż obróciłem wpłaconą kwotą na tyle dużo że nie powinno być problemów z wypłatą (wpłacałem 50zł - jakieś pół roku temu).
POMOCY!!!
Polecam przeczytać to:
https://home.bwin.com/pl/page.aspx?view=aboutus&amp;amp;path=%2fbaw%2fPortal%2fAbout+us%2fcompany%2fSecurity#eCogra
i interweniować bądź tylko zagrozić interwencją u wyżej wymienionych podmiotów.
To często bardzo pomaga ????

Szybki przelew bankowy ktory ma trwac do 3 dni potwierdzenie juz nawet im wyslalem bo chcieli i ciagle mam cierpliwie czekac????
Skoro odpisują i proszą o cierpliwość to jeszcze nie jest tragicznie.
Ja bym poczekał jeszcze kilka dni... Jeśli nie będzie zmian pisz po raz kolejny - szczególnie do angielskiego supportu
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Witam!
Sluchajcie mam pytanko: Czy istnieje mozliwosc wplaty kasy do bukmachera z Moneybookers i zarzadanie wyplaty tej kasy na konto bankowe(bez potrzeby wczesniejszego wplacania z tego konta)? :razz: A jak tak to w jakim bukmacherze mozna cos takiego zrobic? ;)
P.S Mozna powiedziec ze bukmacher ma byc w tej transakcji posrednikiem w wymianie kasy z MB --&gt; konto bankowe
 
Do góry Bottom