>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

marcel_011 0

marcel_011

Użytkownik
Witam!
Jestem nowy i dopiero chce zacząć swą przygode z bukmacherstwem.
Mam kilka pytań:
-czy na tym naprawde da się zarobić ?
-zakłady przez internet są do tego roku nielegalne,czy to jakiś problem?
-czy przy wypłacie potrzebne jest ksero dowodu ?
 
S 0

srw

Użytkownik
1. Dać się da, ale 98% traci i skoro jesteś początkujący to na początku prawdopodobnie też będziesz tracił. Jeśli chcesz grać wyłącznie dla pieniędzy, to osobiście odradzam.
2. Zakłady w internecie zawsze były nielegalne, nic się w tej kwestii nie zmieniło od 1 stycznia. Osobiście wątpie, żeby ktokolwiek kiedykolwiek wyciągał jakieś konsekwencje z tego tytułu, no ale faktem jest, że grając łamiesz prawo.
3. W większości bukmacherów tak, ale nie we wszystkich.
 
marcel_011 0

marcel_011

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie jaki jest według was najleprzy buk i w jakim nie chcą dowodu
man 18 lat ale żeby wysyłać ksero własnego dowodu coś mi to nieodpowiada
a może po prostu z braku doświadczenia mam jakieś opory.Kto z was wysyłał już takie ksero POMOCY.Acha i czy nie ma żadnych problemów z wypłatą.
 
G 0

gandixnl

Użytkownik
Nie ma żadnych problemów z wypłatą ;p Ja wysyłałem z 20 razy skan i wszystko gra ;p Zawsze zamazuje tylko pesel na skanie.
 
marcel_011 0

marcel_011

Użytkownik
Czy jest możliwość postawienia kasa na obydwie drużyny np:
Guingamp v Brest
100zł na Guingamp
100zł na Brest

Czy tak nie można??????
 
marcel_011 0

marcel_011

Użytkownik
Wybrałem dwa buki BetGun i Expekt .
Jaki według was jest leprzy?
Słyszłem że BetGun jest dobry dla początkujących ale Expert jest dla mnie bardziej przejrzysty.POMOCY!!!!!!!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wybrałem dwa buki BetGun i Expekt .
Jaki według was jest leprzy?
Słyszłem że BetGun jest dobry dla początkujących ale Expert jest dla mnie bardziej przejrzysty.POMOCY!!!!!!!!!
Expekt ma większą ofertę i generalnie pod chyba każdym względem jest lepszy niż betgun.
Ale to Ty sam musisz zdecydować.
 
P 0

przemas111

Użytkownik
wpłata
Witam. Chciałem uzyskać informację u którego buka internetowego dokonam wpłaty w niedzielę z iPKO (PKO BP) i po chwili (a nie w poniedziałek!!!) kaska znajdzie się na koncie u buka i będę mógł obstawiać? Pozdrawiam
P.s. Mam konto na B-a-h. Nie korzystałem z niego około 6-7 miesięcy i teraz kiedy chcę się zalogować to dostaję komunikat, że konto zostało zablokowane. Nigdy nie dokonywałem wypłaty. Po ostatnich zakładach konto zostało bez żadnych środków. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Muszę założyć nowe konto?
 
navent 83

navent

Użytkownik
Witam. Jestem dosyć początkującym typerem. Mam konto na bet-at-home.pl lecz chciałem założyć konto u jakiegoś bukmachera internetowego, który posiada bogatszą ofertę. Zależy mi również na tym by można było wpłacać na konto na poczcie, ewentualnie przelewem bankowym oraz by minimalna wpłata nie była zbyt duża (max. 50 zł). Zastanawiałem się nad Expektem oraz Sportingbetem, czy są to dobre typy? Jeśli ktokolwiek ma inne propozycje, rozważę je. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam. Jestem dosyć początkującym typerem. Mam konto na bet-at-home.pl lecz chciałem założyć konto u jakiegoś bukmachera internetowego, który posiada bogatszą ofertę. Zależy mi również na tym by można było wpłacać na konto na poczcie, ewentualnie przelewem bankowym oraz by minimalna wpłata nie była zbyt duża (max. 50 zł). Zastanawiałem się nad Expektem oraz Sportingbetem, czy są to dobre typy? Jeśli ktokolwiek ma inne propozycje, rozważę je. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
Kolego, zacznij od czytania, czytania i jeszcze raz czytania forum, a później pisz i to w odpowiednim dziale i temacie.
Poczytaj opinie (a jest ich setki) o Expekt i Sportingbet i sam zadecyduj, która firma Ci bardziej do gustu przypadła.
 
E 0

esiek12

Użytkownik
Czy w Bet At Home można założyć konto na jedną osobę a wpłat i wypłat dokonywać poprzez konto innej osoby????
Co z wypłatą gdy dokonam wpłaty poprzez pocztę polską????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czy w Bet At Home można założyć konto na jedną osobę a wpłat i wypłat dokonywać poprzez konto innej osoby????
Co z wypłatą gdy dokonam wpłaty poprzez pocztę polską????
E-mail: [email protected]
Telefon: +356-21314833

Ewentualnie na ich stronie znajdziesz live czat, który udzieli Ci najlepszej odpowiedzi. U większości bukmacherów jest to zakazane - bukmacherzy zasłaniają się przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy.

Jeśli dokonujesz takich wpłat musisz liczyć się z tym, że możesz już nie dostać wypłaty - nawet jeśli wcześniej udało się to 500 osobom. Dlatego najlepiej kontaktować się z supportem i jeśli się zgodzą to zachować sobie odpowiedź. Jednak marne szanse, żeby się zgodzili.
 
S 0

sebero

Użytkownik
mam taki problem moze to nie jest odpowiedni dział ale typowego tematu nie znalazłem chce przelac pieniadze z mbanku na bah. na stronce bah mam podane dane:
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank PEKAO SA w Warszawie
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
BAN: PL23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
BIC: PKOPPLPW
Tytuł przelewu wpisuje, nr konta wpisuje ale nie wiem gdzie podac cala to reszte bo w przelewach u siebie mam jeszcze:
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
Adres odbiorcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
i co z tamtych informacji mam tu wpisac bo nazwa/imie domyslam sie ze b-a-h.com
adres to ulicy nie pisze i kodu tak samo. no i te numery ostatnie ban itd gdzie to mam wpisac moglby mi ktos pomos. z gory przepraszam jesli to nie ten dzial
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na szybko bo wychodzę:
Bet365

Minimalna stawka: 1zł (bodajże)

Minimalna wpłata: 10zł MB, reszty nie pamiętam

Minimalna wypłata: 10zł MB, 50zł karty, 270zł Fast bank transfer

Rodzaj wpłaty:
• Karta kredytowa/debetowa
Moneybookers, Ukash, paysafecard, EnrtoPay
• Czek
• Fast bank transfer (to nie to smao co p24! - korzysta przy przelewie z MB)

Rodzaje wypłaty:
• Karty kredytowe/debetowe (bezpłatne, czas trwanie 2-5 dni)
• Przelew bankowy (1 wypłata na 28 dni gratis, kolejne płatne - realizacja od 2 do 10 dni [przeważnie 2-3 dni])
Moneybookers (bezpłatne, w 24h)

• Czek (bezpłatne,
2-28 dni)
 
Do góry Bottom