>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

travism 190

travism

Forum VIP
pisze jakby ktoś nie wiedział ???? bo zauważyłem że był ostatnio temat czy można do jakiegoś buka 1zł wpłacić ???? oczywiście ze można ???? sam wplacalem niedawno do Unibet poprzez Inteligo, ale nie wiem jak to przez inne banki wygląda, lecz przez Inteligo do Unibetu można nawet 1zł przelać ;)
 
Z 0

z1d4n

Użytkownik
Witam
Dokonałem wypłaty w bet365 poprzez opcje &quot;wypłaty&quot; i chciałbym się dowiedzieć gdzie są moje pieniążki. Pisało jedynie dziękujemy za wypłatę ????
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zapewne w drodze do Ciebie ;)
Nie wiem jaką metodą wypłacałeś. Ale środki znikają z konta automatycznie. Możesz zobaczyć swoją wypłatę wchodząc w-&gt; Historia-&gt; wypłaty.
Możesz także anulować swoją wypłatę. Wypłaty w bet365 są na koncie MB w kilka godzin.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
Witam
Jestem nowo zarejestrowanym graczem w bet-at-home i mam pytanie.
Dowiedziałem się, że wszystkie wpłaty jakie dokonane są na konto (z wyjątkiem wpłat na akcje bonusowe) muszą zostać przynajmniej raz obrócone.
Pytanie: co to właściwie znaczy &quot;obrócone&quot; ?
 
M 0

michelinho

Użytkownik
Aha, czyli wpłacam 100 zł, gram powiedzmy 5 kuponów po 20 zł i dopiero potem mogę zlecić ewentualną wygraną tak ?
I tak po każdej wpłacie muszę ten jeden raz obrócić ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aha, czyli wpłacam 100 zł, gram powiedzmy 5 kuponów po 20 zł i dopiero potem mogę zlecić ewentualną wygraną tak ?
I tak po każdej wpłacie muszę ten jeden raz obrócić ?
Tak. Nie możesz wpłacić pieniędzy i bez gry je wypłacić. Po to się wpłaca do buka aby grać a nie robić &quot;sztuczne&quot; przelewy.
 
S 0

shefali

Użytkownik
a ja mam jedno ważne pytanie dla mnie. i z góry przepraszam jeśli się wcześniej pojawiło.
Sprawa wygląda tak: założyłam konto na bet-at-home i chciałam wpłacić pieniądze przelewem internetowym. jednak mam konto w BZWBK a tam przy przelewie trzeba wpisać adres odbiorcy bo inaczej przelew w ogóle nie może być zrealizowany. Czy ktoś mógłby mi napisać co mam wpisać w rubryczce &quot;adres&quot;?
Próbowałam też zapłacić opcją przelew24 ale nie mogłam wybrac mojego banku więc musiałam zrezygnować (piszę to na wszelki wypadek, gdyby ktoś proponował mi tę opcję).
z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
 
L 0

lajkonik

Użytkownik
Tak. Nie możesz wpłacić pieniędzy i bez gry je wypłacić. Po to się wpłaca do buka aby grać a nie robić &quot;sztuczne&quot; przelewy.
To ja mam pytanie z innej trochę beczki, czy jest jakiś serwis bukmacherski w którym mógłbym dokonać wpłaty przy pomocy paysafecard i później całą równowartość nominału wpłaconego w ten sposób wypłacić bez żadnych prowizji czy opłat na swoje konto. (Bez gry czy jakiegokolwiek wymogu obrócenia wpłaconymi paysafecardami) Innymi słowy zamienić paysafecard na złotówki na koncie.?
 
Do góry Bottom