>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Czy na BaH możliwa jest wpłata przez MB od osób trzecich?
Czy na Gamebookers wypłaca się na to MB które wpłaca?
Na Betgun możliwa wpłata MB od osób 3?
Expekt - wpłata MB od osób 3 możliwa? Możliwa wypłata na to samo MB co wpłaca?
Unibet - możliwa wpłata od osób 3 przez MB?
Betway MB od 3? MB wypłata na to co wpłaca?
Betsson rozumiem też możliwa wpłata MB od 3 osób i wypłata na to które wpłaca?
Także czy jest możliwość wpłacania przez MB i od osób trzecich, oraz wypłata na to samo konto MB przez które się wpłaca w:
Bet365 , William Hill , Betclic , Sportingbet , Tobet , DOXXbet , CentreBet , Jetbull , Mybet (podane są na tym forum to chyba zaufane?) oraz na jakich jeszcze jest to możliwe - zaufanych i po polsku? Oraz czy dla buka będzie jakoś podejrzane gdy na kilka kont (osoby zupełnie inne, adres,nazwisko itd.) wpłaty i wypłaty idą z tego samego MB? Bardzo proszę o rzetelną i szybko odpowiedź!! Dla ciekawskich zamierzam obrócić bonusy surebetami kolegom na osiedlu (nie mają kasy i nie umieją sami).
 
K 0

kpsopot

Użytkownik
Witam , mam takie pytanie , czy sa jeszcze jacys bukmacherzy u ktorych mozna wplacac kredytowka ? badz tez gdzie mozna kupic ukash lub paysafe karta kredytowa ? Dzieki z gory za pomoc !
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Jeszcze raz proszę na odpowiedzieć na moje pytania, w pierwszym poście jest niedopowiadane tak jak w tych &quot;poszczególnych działach i tematach dotyczących wpłat/wypłat&quot; (zresztą to jest to samo). Pomogę:
Proszę listę wszystkich zaufanych buków po polsku gdzie może wpłacić osoba trzecia przez Mooneybookers i można wypłacić na to samo konto (czyli także na osobę trzecią).
Oraz czy dla buka będzie jakoś podejrzane gdy na kilka kont (osoby zupełnie inne, adres,nazwisko itd.) wpłaty i wypłaty idą z tego samego MB?
 
K 0

karson.

Użytkownik
Pytanie o Expekt
Witam jestem początkującym bukmacherem i chciałbym się dowiedzieć w jakim czasie dochodzi wpłata do expekta? (kase wysłałem przelewem bankowym PKO S.A) Z góry dziekuje za odpowiedz ;)
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
powinna być max. w ciągu 2 dni roboczych ... wysyłasz w środę rano, w czwartek, piątek jest ???? no chyba że w piątek wysłałeś, to poniedziałek po południu, wtorek masz ...
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
dopytaj na czacie na żywo (po prawej stronie u góry), banki nie robią przelewów na weekendy, chyba że już do nich dotarł i tylko muszą go rozksięgować na Twoim koncie
 
K 0

karson.

Użytkownik
Ok dzieki a jeszcze jedno pytanko czy przy wpłacie trzeba im wysyłać scan dowodu? Bo przy rejestracji o to nie prosili.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przy rejestracji mało kto o to prosi ????
Jeśli zażądają to przy wypłacie, a wtedy powinieneś dostać powiadomienie.
 
S 1

sinet.

Użytkownik
Takie pytanie odnośnie wpłaty przez paysafecard na bet-at-home czy jest jakiś limit od jakiego relizują wpłatę ? Bo np na bwinie jest przez payse od 40 zł a na bahu czegos takiego nie widze a więc czy jest to od 20 zł bo tyle jest minimalna wartość doładowania paysy czy może od 40 zł tak jak w bwinie ?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Z tego co wiem to Paysafecard można wykorzystać częściowo albo np. na raty w kilku bukach.
BAH nie podaje minimalnej wpłaty więc... można przelać już od złotówki wzwyż ????
Tak przynajmniej podpowiada zdrowy rozsądek i
Proszę podać kwotę większą niz 1 z przecinkiem jako znak odstępu!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
przy wpłatach nie pobiera. Przy wypłatach na konto bankowe coś koło 7zł 50gr. A i pobiera jakiś mały procent od przelewów między kontami Moneybookers
 
F 17

fcdk

Użytkownik
Witam wszystkich na forum!
Wiem, że na pewno odpowiedzi na pytania, które zaraz zadam padły tu, wolę się upewnić, bo być może coś się zmieniło.
Otóż konto mam w mBanku, posiadam kartę płatniczą, nie mam konta na MB.
I teraz pytanie, który internetowy bukmacher jest w takiej sytuacji najlepszy? Chodzi przede wszystkim o jakieś podatki, płatne wpłaty/wypłaty. U którego buka kosztuje to najmniej?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
I teraz pytanie, który internetowy bukmacher jest w takiej sytuacji najlepszy? Chodzi przede wszystkim o jakieś podatki, płatne wpłaty/wypłaty. U którego buka kosztuje to najmniej?
wplaty sa darmowe - uzywasz przelewy24 (mtransfer) i kasa jest na koncie u buka w 10 min. Dodatkowo wiekszosc akceptuje tez platnosci karta.
Wyplaty na konto w wiekszych bukach (betsson, tobet, bah, bwin etc.) tez sa darmowe, chybaze jest to ktoras wyplata w miesiacu to pobierana jest oplata np w pinnacle - ale nie wszedzie tak jest. Przygotuj sie tez na weryfikacje (skany dokumentow).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 17

fcdk

Użytkownik
wplaty sa darmowe - uzywasz przelewy24 (mtransfer) i kasa jest na koncie u buka w 10 min. Dodatkowo wiekszosc akceptuje tez platnosci karta.
Wyplaty na konto w wiekszych bukach (betsson, tobet, bah, bwin etc.) tez sa darmowe, chybaze jest to ktoras wyplata w miesiacu to pobierana jest oplata np w pinnacle - ale nie wszedzie tak jest. Przygotuj sie tez na weryfikacje (skany dokumentow).
Dzięki wielkie za odpowiedź! To pozostało mi jeszcze jedno pytanie. Jak to wygląda w bet365? Widzę, że większość chwali tę stronę pod różnymi względami, ale aktualnych wypowiedzi o koszcie wpłat/wypłat nie mogę znaleźć.
 
Do góry Bottom