>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

F 17

fcdk

Użytkownik
No przyznam szczerze, że informacji o bet365 szukałem wszędzie, tylko nie na ich stronie... ???? W takim razie już wszystko jasne, dziękuje Wam za pomoc.
 
M 0

maciekuk

Użytkownik
Witam! Mam pytanko a jest jakiś bukmacher co mogę dokonać wpłaty z karty kredytowej a wypłacić na moneybookers na te same dane co konto u bukmachera i co karty kredytowej? w skrócie wpłata kartą, wypłata moneybookers.
 
J 0

jureksks

Użytkownik
Witam . Otworzylem konto na bet at home obstawilem pierwszy kupon i siadl ;) wygralem . pieniadze wplacalem przez karte i na karte tez chcialbym wyplacic i naciskam wyplata pokazuja mi sie &#39; BRAK DOSTEPNEJ KARTY KREDYTOWEJ &#39; co mam zrobic w tej sytuacji???
 
waska 131

waska

Użytkownik
Witam! Mam pytanko a jest jakiś bukmacher co mogę dokonać wpłaty z karty kredytowej a wypłacić na moneybookers na te same dane co konto u bukmachera i co karty kredytowej? w skrócie wpłata kartą, wypłata moneybookers.
expekt
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Ja założyłem konto na bet365, wpłaciłem PSC 20zł bonus dostałem i z paszportu sobie skonfigurowałem (taki dłuuugi kod na samym dole) na czacie napisane że tak może być i nie chcą już skanów ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
witam czy mozna zrobic takie obejscie przy wyplacie ze skrilla na expert i dopiero na swoje konto bankowe bo czekam na list juz 8 dni ze skrilla i niema go
Jak w Skrillu nie masz potwierdzonego adresu, to nie możesz tylko wypłacić pieniędzy ze Skrilla do swojego banku. Może natomiast wysyłać i odbierać pieniądze od buków. Nie musisz kombinawać, żresztą taki numer raczej i tak nie przyjdzie, bo buki wypłacają tą samą metodą, którą wpłacasz.
 
dominik657 0

dominik657

Użytkownik
Mam takie pytanie, grałem w bet365, i jak wpłaciłem tam przez paysafecard 20pln, to wypłata przelewem bankowym od 400 PLN w którym buku moge bezpiecznie tak wplacic, i miec wyplate chociaż od 50PLN bez problemu?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mam takie pytanie, grałem w bet365, i jak wpłaciłem tam przez paysafecard 20pln, to wypłata przelewem bankowym od 400 PLN w którym buku moge bezpiecznie tak wplacic, i miec wyplate chociaż od 50PLN bez problemu?
Expekt wypłata minimalna na konto bankowe 10zl
 
L 0

lukasz918

Użytkownik
dzięki wielkie, mam jeszcze ostatnie pytanie, jak to jest z tymi znakami polskimi, bo na Pinnacle, nie można wpisać np. Łukasz tylko Lukasz, więc na moneybookers tez muszę wpisywać bez polskich znaków zeby dane się pokrywały ?
Czy na moneybookers w zależności gdzie chcemy wpłacać to można zmieniać na polskie znaki, np. jeśli przelewamy to Pinnacle to na bookers zmieniamy dane na bez polskich znaków, a jeśli przelewamy na konto bankowe to na moneybookers zmianiamy dane na polskie znaki.. można tak ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Moneybookers opiera się na adresie mailowym i musi on się zgadzać z tym u buka.Polskie znaki nie mają tu nic do rzeczy.
 
Do góry Bottom