>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

F 17

fcdk

Użytkownik
No przyznam szczerze, że informacji o bet365 szukałem wszędzie, tylko nie na ich stronie... ???? W takim razie już wszystko jasne, dziękuje Wam za pomoc.
 
M 0

maciekuk

Użytkownik
Witam! Mam pytanko a jest jakiś bukmacher co mogę dokonać wpłaty z karty kredytowej a wypłacić na moneybookers na te same dane co konto u bukmachera i co karty kredytowej? w skrócie wpłata kartą, wypłata moneybookers.
 
J 0

jureksks

Użytkownik
Witam . Otworzylem konto na bet at home obstawilem pierwszy kupon i siadl ;) wygralem . pieniadze wplacalem przez karte i na karte tez chcialbym wyplacic i naciskam wyplata pokazuja mi sie &#39; BRAK DOSTEPNEJ KARTY KREDYTOWEJ &#39; co mam zrobic w tej sytuacji???
 
waska 131

waska

Użytkownik
Witam! Mam pytanko a jest jakiś bukmacher co mogę dokonać wpłaty z karty kredytowej a wypłacić na moneybookers na te same dane co konto u bukmachera i co karty kredytowej? w skrócie wpłata kartą, wypłata moneybookers.
expekt
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Ja założyłem konto na bet365, wpłaciłem PSC 20zł bonus dostałem i z paszportu sobie skonfigurowałem (taki dłuuugi kod na samym dole) na czacie napisane że tak może być i nie chcą już skanów ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
witam czy mozna zrobic takie obejscie przy wyplacie ze skrilla na expert i dopiero na swoje konto bankowe bo czekam na list juz 8 dni ze skrilla i niema go
Jak w Skrillu nie masz potwierdzonego adresu, to nie możesz tylko wypłacić pieniędzy ze Skrilla do swojego banku. Może natomiast wysyłać i odbierać pieniądze od buków. Nie musisz kombinawać, żresztą taki numer raczej i tak nie przyjdzie, bo buki wypłacają tą samą metodą, którą wpłacasz.
 
dominik657 0

dominik657

Użytkownik
Mam takie pytanie, grałem w bet365, i jak wpłaciłem tam przez paysafecard 20pln, to wypłata przelewem bankowym od 400 PLN w którym buku moge bezpiecznie tak wplacic, i miec wyplate chociaż od 50PLN bez problemu?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mam takie pytanie, grałem w bet365, i jak wpłaciłem tam przez paysafecard 20pln, to wypłata przelewem bankowym od 400 PLN w którym buku moge bezpiecznie tak wplacic, i miec wyplate chociaż od 50PLN bez problemu?
Expekt wypłata minimalna na konto bankowe 10zl
 
L 0

lukasz918

Użytkownik
dzięki wielkie, mam jeszcze ostatnie pytanie, jak to jest z tymi znakami polskimi, bo na Pinnacle, nie można wpisać np. Łukasz tylko Lukasz, więc na moneybookers tez muszę wpisywać bez polskich znaków zeby dane się pokrywały ?
Czy na moneybookers w zależności gdzie chcemy wpłacać to można zmieniać na polskie znaki, np. jeśli przelewamy to Pinnacle to na bookers zmieniamy dane na bez polskich znaków, a jeśli przelewamy na konto bankowe to na moneybookers zmianiamy dane na polskie znaki.. można tak ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Moneybookers opiera się na adresie mailowym i musi on się zgadzać z tym u buka.Polskie znaki nie mają tu nic do rzeczy.
 
Do góry Bottom