>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

T 3

tombombadil

Użytkownik
Najlepiej chyba otworzyć konto moneybookers w euro i przelewać z niego środki do rożnych bukmacherów.
Pozdr.
Czy jeśli otworzę konto MB w euro to przelewając na niego złotówki z polskiego banku będą przewalutowane? Czy wycofując euro z MB do banku na konto złotowe też MB najpierw przewalutuje a potem pośle na podany rachunek?
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Tak będą przewalutowane. Najlepiej dodatkowo otworzyć konto walutowe w jakimś banku( i robić z niego przelewy z/do MB )
Pozdr.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Witaj
Jesli jestes z Polski to najlepiej zaloz konto w MB jak i u bukmacherow w zlotowkach.
Nie bedziesz tracil na przewalutowaniach i dla poczatkujacego bedzie to najwygodniejsza gra.
Wazna kwestia to waluta w MB, pozniej nie bedziesz mial mozliwosci jej zmienienia, chyba, ze bedziesz sie ubiegal o Vipa, ale to juz musza byc z gory ustalone standardy spelnione przez Ciebie (wiecej na stronie MB).
 
funias 691

funias

Użytkownik
Siemka. Czy aby bezpiecznie wypłacać pieniądze muszę zakładać MB?
Czy jeśli załóżmy, chciałbym w miesiącu wypłacać ok 1000 zł to mogę to robić spokojnie na zwykłe konto bankowe?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Siemka. Czy aby bezpiecznie wypłacać pieniądze muszę zakładać MB?
Czy jeśli załóżmy, chciałbym w miesiącu wypłacać ok 1000 zł to mogę to robić spokojnie na zwykłe konto bankowe?
Siemka,
Na forum są działy i tematy. Wszystko po to aby pisać w działach i tematach przeznaczonych do tego.
Ten temat jest o wpłatach, wypłatach i minimalnych stawkach.
Już założyłeś temat na forum o tym problemie: Czy granie w internecie jest bezpieczne?
Dostałeś też namiar na odpowiedź od Ted.
Post #4
Przeczytaj to będziesz wiedział i nie będziesz zadawał kolejnych pytań.
 
funias 691

funias

Użytkownik
No właśnie temat o wpłatach więc jak najbardziej odpowiedni. A kilkadziesiąt stron w temacie o ustawie nie bardzo jest adekwatne do mojego pytania.
Vader// Tamten temat jest jak najbardziej adekwatny. Problem w tym, że Tobie się nie chce tego czytać...
 
G 0

gerwazy8

Użytkownik
Witam!
Mam ogromną prośbę i pytanie! Chcialem złożyć depozyt w Expekcie poprzez przelew internetowy i tu pojawia się moj problem. Expekt podaje w danych SWIFT i Iban. Ja natomiast, mając konto internetowe w WBK nie mam tam nigdzie takich opcji gdzie to wpisać. Teraz nie wiem czy musze to wpisywać? Czy wystarczy jak wpisze podstawowe dane by pieniadze doszly do nich???
 
Do góry Bottom