>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
N 22

nika8332

Użytkownik
Czy po wprowadzeniu tej ustawy która ma nas niby leczyć od hazardu można w unibecie bez problemu wypłacać na konto bankowe.?Mam tu na myśli czy nasze dziadki tego gdzieś nie zablokują w czasie przepływu kasy ? Dziękuje za informacje.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Wysłałem dokumenty 18.03 do weryfikacji , w dniu dzisiejszym otrzymałem meila , że dokumenty zweryfikowane moge zalogowac sie na konto. Loguje sie srodki sa, własnie zlecilem wyplate na skrill, zobaczymy. ????
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Wysłałem dokumenty 18.03 do weryfikacji , w dniu dzisiejszym otrzymałem meila , że dokumenty zweryfikowane moge zalogowac sie na konto. Loguje sie srodki sa, własnie zlecilem wyplate na skrill, zobaczymy. ????
U mnie to samo. Po zalogowaniu odrazu zlecona wypłata na skrill która doszła dziś w nocy. :cool: Chyba się ogarnęli już.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
mało tego .Każde konto na plusie zostanie zlimitowane na 1/10 stawki a potem zabrany skrill ,jeśli nawet nie grałeś żadnych szurbetów ani valuebetów. Zwykły bukmacher krzak .
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Nigdy mi nic nie zlimitowali, a co do reszty wystarczy troszeczkę ruszyc glowa, ze byly &quot;problemy&quot; z wyplatami, ale tylko w czasie ostatniej promocji w kasynie. No, a teraz podejrzewam, ze maja zwiekszony ruch w zwiazku z byciem &quot;jedynym dostepnym&quot; bukmacherem.
Natomiast mimo wszystko wyplata mi szla max 1 dzien.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
ja juz tesknie za bet...jak mozna weryfikowac konto miesiac czasu :/ ostatnio napisalem do bet, a za 2 minuty mi odpisali w sobote o 21;30. A na unibecie to trzeba tydzien zeby odpisali haha. jak mozna głuie dokumenty miesiac czasu sprawdzac :/
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
norbi434 a używałeś VPN ???
Ja wczoraj używałem vpn na łączu pppoe , nie wiem czy to fachowo piszę.
W każdym bądź razie logowanie ze szwajcarii.
Dziś widzę dowalony limit. Na koncie nie wiele ,będę to musiał zgrać bo wypłąta na konto bankowe to nie bardzo. Choć mam możliwość na konto bankowe zagraniczne w Euro, tyle że nie wiem czy mi pozwolą bo widzę nie ma tam wyboru kraju.
I tu nie chodzi o granie jakiś błędów bo konto mam długo i wogóle.
Tak czy siak niech każdy się wstrzyma z graniem tam, przynajmniej używając vpn.
 
M 3

manfredo90

Użytkownik
Wpłacałem i wypłacałem pieniądze często i regularnie przez PSC i Skrill. 29 marca zrobiłem 3 wypłaty (łącznie niewiele ponad 17k zł) na Skrill i dopadła mnie weryfikacja. Dzisiaj dostałem maila że wszystko ok i zaraz kasa pojawiła się na koncie. W międzyczasie odbyłem 2 rozmowy na czacie, najpierw na polskim a później na angielskim. Także 5 dni weryfikacji to termin jak widzę po innych osobach to jest ok.
 
M 0

mayer6

Użytkownik
Panowie, mi w środę odblokowali konto i wyplacilem kase na skrill, ktora doszła po 3godzinach. Natomiast jak wejde w moje konto na unibecie to widnieje napis, że wyplata nadal jest przetwarzana, jest czym sie martwić ?
Ktoś z tych, którzy wypłacili ma tak samo ?
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Ja po akcji z darmowymi spinami wypłaciłem bez problemu 500zł na konto. Wczoraj zleciłem wypłate na skrilla bo wpłaciłem ostatnio ze skrilla i dzisiaj zablokowana mozliwosc depozytu i weryfikacja konta. Miał ktoś blokade depozytu przy weryfikacji?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom