>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
W 18

woj25

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę 20 k na skrilla i weryfikują moje konto już 5 dni, mimo że byłem już weryfikowany 2 razy, fakt, że jakiś czas temu, ale żadnych zmian danych nie było, zawsze miałem dobre zdanie o Unibet, ale tym razem coś za długo trwa...na czacie piszą- proszę o cierpliwość, na angielskim czacie też, czekam dalej, zobaczymy jak się skończy sprawa.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Jak to teraz wygląda z przepływem kasy u nich ? Bardzo mnie to interesuje, bo przymierzam się do przeniesienia się do jakiegoś bukmachera z obszernym rynkiem piłkarskim i oni byli na moim celowniku. Natomiast za priorytet stawiam bezpieczeństwo grania. Byłbym bardzo szczęśliwy jakby ktoś kto jest na bierząco o info [jak można to na priv], czy nadal wypłata od nich jest tylko bezpośrednio na konto.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja mam opcję wypłaty na konto normalnie. Tak swoją drogą to realnie ile idzie taka wyplata zlecona np. rano ?
Zazwyczaj jest na drugi dzień. Zawsze przychodzi w ostatniej sesji rozliczeniowej w moim banku, koło 18,więc przelewy robią jakoś po południu.
 
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Potwierdzam. Zablokowali wypłaty na skrill&#39;a dla Polaków tak mi napisali na chacie. Jak napisałem, że nie mam innego konta na które mógłbym wypłacić to kazali mi sobie założyć.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Najwyraźniej była przejściowa bo dziś rozmawiałem na czacie i jest możliwość wypłat na portfele. Mowa o normalnej sytuacji, nie o zlimitowanym koncie. Chodziło mi o Skrill ale na Netellera pewnie też się da.
Czym się różni wypłata ze zlimitowanego konta od normalnej sytuacji? Karą i próbą zniechęcenia do gry jest juz limit....są też gracze, którzy nie wiedzą, ze mają limit, bo graja małymi stawkami....przejsciowo to ten pseudobuk trafia na czarna listę????
mod może w końcu łaskawie napisze co się dowiedział...
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Czym się różni wypłata ze zlimitowanego konta od normalnej sytuacji? Karą i próbą zniechęcenia do gry jest juz limit....są też gracze, którzy nie wiedzą, ze mają limit, bo graja małymi stawkami....przejsciowo to ten pseudobuk trafia na czarna listę????
mod może w końcu łaskawie napisze co się dowiedział...
Dla tego buka widocznie się czymś różni. Też mi się to nie podoba - żeby nie było. Jedyne wyjście to wypłacać małe kwoty na konto bankowe w takiej sytuacji.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Dla tego buka widocznie się czymś różni. Też mi się to nie podoba - żeby nie było. Jedyne wyjście to wypłacać małe kwoty na konto bankowe w takiej sytuacji.
czyli godzić się na jawne skur..syństwo i złodziejstwo ze strony tego psudobuka????
 
yam 93

yam

Użytkownik
Roznia sie oplata, wyplata na skrill kosztuje ich kilka procent, a na konto bankowe albo nic albo grosze.
Zlimitowane konta sa nierentowne wiec nie chca dokladac.
Sa tez tacy, ktorym wyplata na konto nie odpowiada z roznych wzgledow i wtedy nierentowny gracz staje sie rentowny bo jego kasa zostaje w firmie.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Sa tez tacy, ktorym wyplata na konto nie odpowiada z roznych wzgledow i wtedy nierentowny gracz staje sie rentowny bo jego kasa zostaje w firmie.
Jakie to mogą być względy by oddawać komuś kasę za darmo? Małe sumy można bez ryzyka wypłacać na bieżąco do banku (a większą podzielić na kilka czy kilkanaście mniejszych).
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Jakie to mogą być względy by oddawać komuś kasę za darmo? Małe sumy można bez ryzyka wypłacać na bieżąco do banku (a większą podzielić na kilka czy kilkanaście mniejszych).
ciekawe...juz byli kozacy co z BAHA na konta bankowe wypłacali małe kwoty a teraz po sądach ich ciągają...????
 
W 74

woofer001

Użytkownik
O tym braku ryzyka powiedz ludziom którzy w 2011 wypłacali z baha. To że chwilowo nikt za to nie ściga nie znaczy że będzie tak za x lat. Dla niektórych te kilkaset zl/kilka k/ kilkanaście k to zbyt mało żeby ryzykować sobie możliwą komplikację w przyszłości.
Co do samej firmy to po prostu jest to parodia oraz sprawdzenie na ile można sobie w stosunku do graczy pozwolić, zakaz wypłaty na portfele ze zlimitowanych kont - przeszło? To jedziemy dalej, co będzie kolejne? Wypłaty tylko w siedzibie firmy? Albo może wypłata tylko w dolarach zimbabwe?
Zresztą nawet w takich sytuacjach pewnie znajdą się tutaj &quot;mądre głowy&quot; które zamiast namawiać do kompletnego bojkotu (który powinien nastąpić już teraz) tej firmy dalej będą tam grać no bo przecież wypłacają. Kabaret...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
mój depozyt wcięło i nikt od wczoraj nie potrafi mi pomóc, to jakaś kpina ten bukmacher, naprawdę odradzam tam grę
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Co do samej firmy to po prostu jest to parodia oraz sprawdzenie na ile można sobie w stosunku do graczy pozwolić, zakaz wypłaty na portfele ze zlimitowanych kont - przeszło? To jedziemy dalej, co będzie kolejne? Wypłaty tylko w siedzibie firmy? Albo może wypłata tylko w dolarach zimbabwe?
Idźmy dalej, co się będziemy ograniczać! Wypłata w papierowych banknotach z Monopoly, wypłata w żelkach Haribo!
Prosta piłka, jesteś zlimitowany to musiał być jakiś tego powód. Tacy gracze nie są mile widziani i tak jak @yam pisze nie jest to w ich interesie by do takich osób dopłacać. Taka polityka i takie zagranie ma zniechęcić takich klientów do dalszej gry u nich.
Kompletny bojkot firmy bo robią zlimitowanym pod górkę, to dopiero kabaret. Jakoś inni spokojnie wpłacają, wypłacają - i może zaskoczę - nie są to wypłaty w dolarach zimbabwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom