>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Z kolei ja musze zbesztac Unibet za utrudnianie wyplaty wciut wiekszej sumy. Juz tydziensie z nimi bawie w &#39;weryfikacje konta&#39;. Zdjecie dowodu mialo za niska jakosc - przyszlo po 3 dniach. Skaner mam kupic badz Polaroida? Nie lubia mnie juz ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na konto. Pozatym zawsze korzystaj z przelewy24/dotpay. Wpłata w kilka minut, a przelew jakby co fizycznie nie idzie do bukmachera. Z netellera jak nie musisz, to nie korzystaj. Jest drogi.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Wiem zawsze robię przez przelewy24 albo dotpay. To lipa trochę, nie wiem po co te blokady. Orientujesz się może czy jest jakiś buk u którego mogę robić wypłaty jak chce, niezależnie od metody wpłaty?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tzn. tak ja pytałem kiedyś na czacie unibet, i kategorycznie twierdzili że tylko ten sam kanał wpłat/wypłat. Ale swego czasu ktoś pisał, że wpłacił skrill/ wypłacił przelewem. Ja nie próbowałem. Natomiast próbowałem w sportingbet, i bez problemu wpłata skrill a wypłata przelewem. Tak samo betsson i betsafe. Ale zaznaczam nie są to moje pierwsze wpłaty/wypłaty. Wpłacałem wielokrotnie zarówno przez skrill jak i przelewy24. Natomiast do unibet wpłacam tylko przez przelewy24.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
możesz lightowo zlecać na inne metody, jeśli już kiedyś je użyłeś.sam często wypłacałem na konto wpłacając skrillem i odwrotnie na skrilla wpłacając np pay safe card itp.
zależy też jakie sumy wypłacasz, jak nie są to jakieś wielkie pieniądze to nie ma problemu.
inny buk z elastycznymi wypłatami który przychodzi mi do głowy to bwin/partybets, w sportingbet (oczywiście trzeba choć raz użyć daną metodę)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
TommyTSW UŻYŁAŚ, bo to koleżanka :) Co do metod płatności, to widzę że i w Unibet nie ma restrykcji. Ale nie ma co pytać na czacie, bo powiedzą że tak nie można.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
myślę że każdy buk tak powie, jednak nie każdy przywiązuje do tego wagę.w najgorszym wypadku cofną wypłatę i każą wypłacić na konkretną metodę.ci co są uczuleni ustawiają system tak, by wypłacić tylko na jedną metodę np bet365, jednak wystarczy najmniejszy depozyt konkretną metodą aby to zmienić.
ps:chyba jednak to nie koleżanka, w innych postach wypowiada się w osobie męskiej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom