>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
A 0

antek88

Użytkownik
Witam mam pytanie wygrałem dość sporą sumę chciałem wypłacić kasę na konto bankowe chcieli potrzebne dokumenty do weryfikacji konta wysłałem im zdjęcia dowodu osobistego i wyciąg z banku za opłacony rachunek weryfikacja miała trwać 3 dni a trwa już 4dni i nic się nie dzieje ktoś coś doradzi?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
kontakt u dołu ekranu&gt;czat i ich pogonić (jak niedostępni w polskiej wersji, spróbuj w innym języku zmieniając wcześniej język strony)
 
A 0

antek88

Użytkownik
Właśnie jeśli chodzi o kontakt do Unibet to ani czat a telefon nie działaj u was jest to samo jeśli chodzi o kontakt w innym języku to słabo znam angielski
 
yam 93

yam

Użytkownik
Jak chcesz sprawnie i bez problemow zalatwic to tylko z angielskim supportem, tyczy sie to kazdego buka.
Jak nie wiesz co napisac w mejlu to ci pomozemy.
Wyslij to samo co wyslales w zalacznikach na ich angielski email i napisz tylko banaly jak:
&quot;Hello, I would like to verify myself.
I send all my documents in this email.
My name: .. tu wpisz imie i nazwisko
My nick: .. tu wpisz nick z jónibetu&quot;
Jak cos niezrozumialego odpisza (moze za slaba jakosc, moze chca aktualny rachunek itd) to wlej i ci ktos pomoze.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Jakaś porażka, piszę na czacie z gościem, który mnie traktuje jak debila i zło konieczne. 48 godzin na zatwierdzenie wypłaty i 72 godziny transakcja, to przecież tydzień roboczy... Jaja sobie robią?
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Jakaś porażka, piszę na czacie z gościem, który mnie traktuje jak debila i zło konieczne. 48 godzin na zatwierdzenie wypłaty i 72 godziny transakcja, to przecież tydzień roboczy... Jaja sobie robią?
aż wierzyć mi się nie chce, na przestrzeni lat kilkadziesiąt razy wypłacałem i zawsze w przeciągu 24h kasa była na Skrill
 
L 0

ludovi9

Użytkownik
Witam,
W najbliższym czasie planuję wyjąć nieco gotówki z konta na Unibecie, a jedyną dostępną dla mnie opcją wypłaty jest przelew bankowy, do którego wymagane jest podanie kodów: SWIFT i IBAN. O ile z wyszukaniem tego pierwszego nie miałem większego problemu, tak nie mogę znaleźć numeru IBAN. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś doświadczony ode mnie pomógł mi w tej kwestii ;) Dodam, że konto mam w PKO BP.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W google bys znalazł :p

IBAN to po prostu dodajesz PL przed 26cyfrowym numerem swojego rachunku
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
W najbliższym czasie planuję wyjąć nieco gotówki z konta na Unibecie, a jedyną dostępną dla mnie opcją wypłaty jest przelew bankowy, do którego wymagane jest podanie kodów: SWIFT i IBAN. O ile z wyszukaniem tego pierwszego nie miałem większego problemu, tak nie mogę znaleźć numeru IBAN. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś doświadczony ode mnie pomógł mi w tej kwestii ;) Dodam, że konto mam w PKO BP.
W google bys znalazł
haha ???? dokładnie masakra, znalezienie odpowiedzi trwa ok 3 sekund napisanie posta i czekanie na odpowiedź conajnmniej kilka minut po co sobie tak komplikować proste sprawy ?
Na stronie banku jak się zalogujesz napewno masz podany IBAN I SWIFT więc nie rozumiem zupełnie po co szukasz informacji na forum nie poświęconym bankowości.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
jak wpłacałempoprzez Skrill i P24 do tej pory to czy wypłacę na konto bankowe ? I ile trwa realnie wypłata jak zlecę na przykład rano ?
Nie powinno być problemu z wypłatą na konto, bo wpłacałeś przez 24. Po zleceniu wypłaty na konto pojawia się informacja, że przelew powinien dotrzeć w ciągu 3-10 dni roboczych, ale zwykle jest to do 48h.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
takie pytanie do was koledzy, wypłacaliscie jakies wieksze sumy od tego bukmachera? bo mam ok 10 tys do wyjecie i troche sie cykam ze ktos sie do tego przyczepi
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Niestety Pańskie konto nie będzie miało możliwości realizacji wypłat na skrill lub neteller. Jest to decyzja naszego Działu Finansowego i nie możemy wpłynąc na jej zmianę
też tak macie ??!! ????
no właśnie pisałem przed chwilą w temacie ónibet - opinie
biorąc pod uwagę sytuację prawną w PL + zapowiadane zaostrzenie prawa to &quot;doskonałe posunięcie&quot; z ich strony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom