>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
A 12

alabamit92

Użytkownik
Zleciłem przed chwilą właśnie pierwszą wypłatę na konto bankowe.
Jest ona minimalna (65zł) ale mam nadzieję, że szybko dojdzie
W razie problemów dam znać
????
EDIT:
Kasa doszła w 1 dzień bez problemowo i póki co bez weryfikacji ????
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Witam
Chcialbym zlecic wyplate na konto
Po wpisaniu Ibanu wyskakuje mi informacja
Sorry, the transaction cannot be completed! There is a problem with your IBAN.
A iban wpisuje PL i numer konta (26 znakow)
W czym jest problem?
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam!
Jesli dostalem maila od unibetu ze transakcja pieniezna zostala przeprowadzona wczoraj o godz. 13.30 to kiedy moge spodziewac sie pieniazkow na moim koncie? To zalezy juz od wyłącznie od mojego banku?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Można wypłacać ile razy się chce.
Z tych wielkich firm Pinnacle jedynie ma takie coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 2

egon522

Użytkownik
zleciłem dziś wypłate o 8:50 na karte kredytową, o 11 dostałem potwierdzenie że przelew wyszedł, kiedy się moge spodziewać zaksięgowania? pisze że od 3-5 dni a jak wygląda to w praktyce? ile wy czekaliście
 
M 0

mazzi36

Użytkownik
witam , chce wypłącic pieniadze na konto bankowe mojego brata ale sie nieda , sam własnego konta nie posiadam , czy bende musiał zrobic sobie swoje konto bankowe czy da sie jakos inaczej wypłacic na konto brata
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłacisz tylko na konto bankowe osoby, na którą jest konto w Unibet.
Jak jest na Ciebie to na Twoje. Możesz zrobić depozyt mb i później wypłacić na moneybookers.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzieki za Odpowiedz czyli jak założe sobie swoje konto bankowe , bez problemu będę mógł wpłacic pieniądze ?
Tak, będziesz mógł spokojnie wypłacić. (domyślam się, 18 lat ukończyłeś).
Aaa, jak już wypłacisz to zainwestuj w słownik języka polskiego, albo postaraj się nie walić tak rażących błędów ;)
 
D 2

dzenekd

Użytkownik
witam mam pytanie ,zleciłem wypłate na konto kuzyna i poprosili mnie o werifikacje konta bankowego ,i nie wiem co robic ?
raczej leżysz, bo wyplaty na konta osob trzecich są niedozwolone. Spróbuj zagadac na angielskim chacie zeby ci anulowali wyplatę, wtedy się cos wykombinuje zeby inaczej wyplacic
 
K 0

kamilo584

Użytkownik
Chodzi o to że założylem swoje konto bankowe i przesłałem im kopie przelewu ,a oni odpisali że ok ale żebym jeszcze przesłał im kopie rachunku tego wczesniejszego banku , jak sie nie uda ,to co mi grozi ? Zamknął mi konto ? Czy poprostu kasy nie odzyskam
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Witam
Wypłacałem z unibetu w czwartek i piątek o 6rano kwoty 150zł i 250zł to na koncie bankowym miałem do 14godziny pieniądze. Wypłaciłem w sobotę o 10,50 kwotę 200zł i dostałem wiadomość
Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona: Data: 2012-10-13 10:50
Kwota: 200.00 PLN
Wypłata przez: Bank
Ale nie przelali mi ich jeszcze na konto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom