>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
A 12

alabamit92

Użytkownik
Zleciłem przed chwilą właśnie pierwszą wypłatę na konto bankowe.
Jest ona minimalna (65zł) ale mam nadzieję, że szybko dojdzie
W razie problemów dam znać
????
EDIT:
Kasa doszła w 1 dzień bez problemowo i póki co bez weryfikacji ????
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Witam
Chcialbym zlecic wyplate na konto
Po wpisaniu Ibanu wyskakuje mi informacja
Sorry, the transaction cannot be completed! There is a problem with your IBAN.
A iban wpisuje PL i numer konta (26 znakow)
W czym jest problem?
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam!
Jesli dostalem maila od unibetu ze transakcja pieniezna zostala przeprowadzona wczoraj o godz. 13.30 to kiedy moge spodziewac sie pieniazkow na moim koncie? To zalezy juz od wyłącznie od mojego banku?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Można wypłacać ile razy się chce.
Z tych wielkich firm Pinnacle jedynie ma takie coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 2

egon522

Użytkownik
zleciłem dziś wypłate o 8:50 na karte kredytową, o 11 dostałem potwierdzenie że przelew wyszedł, kiedy się moge spodziewać zaksięgowania? pisze że od 3-5 dni a jak wygląda to w praktyce? ile wy czekaliście
 
M 0

mazzi36

Użytkownik
witam , chce wypłącic pieniadze na konto bankowe mojego brata ale sie nieda , sam własnego konta nie posiadam , czy bende musiał zrobic sobie swoje konto bankowe czy da sie jakos inaczej wypłacic na konto brata
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłacisz tylko na konto bankowe osoby, na którą jest konto w Unibet.
Jak jest na Ciebie to na Twoje. Możesz zrobić depozyt mb i później wypłacić na moneybookers.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzieki za Odpowiedz czyli jak założe sobie swoje konto bankowe , bez problemu będę mógł wpłacic pieniądze ?
Tak, będziesz mógł spokojnie wypłacić. (domyślam się, 18 lat ukończyłeś).
Aaa, jak już wypłacisz to zainwestuj w słownik języka polskiego, albo postaraj się nie walić tak rażących błędów ;)
 
D 2

dzenekd

Użytkownik
witam mam pytanie ,zleciłem wypłate na konto kuzyna i poprosili mnie o werifikacje konta bankowego ,i nie wiem co robic ?
raczej leżysz, bo wyplaty na konta osob trzecich są niedozwolone. Spróbuj zagadac na angielskim chacie zeby ci anulowali wyplatę, wtedy się cos wykombinuje zeby inaczej wyplacic
 
K 0

kamilo584

Użytkownik
Chodzi o to że założylem swoje konto bankowe i przesłałem im kopie przelewu ,a oni odpisali że ok ale żebym jeszcze przesłał im kopie rachunku tego wczesniejszego banku , jak sie nie uda ,to co mi grozi ? Zamknął mi konto ? Czy poprostu kasy nie odzyskam
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Witam
Wypłacałem z unibetu w czwartek i piątek o 6rano kwoty 150zł i 250zł to na koncie bankowym miałem do 14godziny pieniądze. Wypłaciłem w sobotę o 10,50 kwotę 200zł i dostałem wiadomość
Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona: Data: 2012-10-13 10:50
Kwota: 200.00 PLN
Wypłata przez: Bank
Ale nie przelali mi ich jeszcze na konto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom